• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no páni luci ten kalendář je nádhernem moc se povedl
12. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luci, kalendář je krásnej, přirozenej :dizzy_face: - jsem věděla že budu závidět :sweat_smile: :grinning: , je fakt moc hezký a kde děláš ty digiscrab - to já totiž neumím :confounded:

Jusi, nenech se sestřičkou vynervovat, oni to tak nemyslí, ale vědí, že ivot je takový nevyspitatelný, já když odcházela ke své gyndařce ze sanusu tak mi řekly, když to dobře dopadne tak sev lednu přijďte ukázat :confused: a já myslela jak už nemám vyhráno :sweat_smile: , takže byla v klidu :wink:

Luci a Anetka je borka a ty sis na ní včera tak stěžovala, tak ti dneska ukázala, že umí být hodná holčička :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Věru, tak aspoň, že druhá babi na chvilku přijde a povozí..i to se cení :wink: idkyž s tvojí mamkou se to nedá srovnat..to je velká pomocnice :slight_smile: to je dobře :dizzy_face:

delf, nenech se od dr odbít a na všechno se vyptejco tam bude za dr?? Dejmek?

Veru, já si digiscrab nedělám..taky to neumím, ale dělá o paní na babycafé a poslala mi cd už hotový :sweat_smile:

Tak jusi už to mý za pár..ještě 3/4 hodinky
12. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jo, děkuju za chválu kalendáře..jesm ráda, že se líbí..bohužel to není moje zásluha :unamused:
12. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak to zase jo.To ona Klaudinku miluje a milovat bude.Jen se prostě nenabízí - já osobně si myslím,že je to proto,že bych třeba opravdu mohla něco chtít... :sweat_smile: A to zas ona má ráda svůj stereotypní klídek.A já jsem taková,že jí neříkám,když se sama nenabídne.Jenom když to opravdu potřebuju nutně a mamka třeba nemůže,tak to ale jede hned a bez řečí. :wink:
No a švagrovka je stále celá a nemůžeme tomu věřit,protože první měla 35+4 a teď strašili zase s předčasným a ono nic! Nějak se tam mladej šlechtí. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
jo a termín má 21.11. :wink:
12. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Věrko s tou babčou si nevybereš, ono je všude něco, manžovi rodiče taky nic neřeší, když se něco kupuje tak oni mají čas, nemáme předbýhat, dle nich by jsme měli malýmu koupit všechno až po narození :confounded: , babička malýmu nekoupila nic, jen teď vlastně puzzle na zem, protože tady už medvídka pú neměli, tak jsme ji poprosili s manžou aby se podívala u nich, tak to je první věc :confounded: , moje mamka ta nakoupila už takových věcí a kdybych ji nebrzdila tak už teda nakoupila snad všechno :grinning:

taky mě to mrzí, když ostatní chodí že jejich tchýně koupila tohle a tamto, ale co naděláš, jediný co tě uklidní, že nejsi jediná, málo která z nás má tchýni dle svých představ :pensive:

Luci, aha, ale je to teda moc hezký opravdu a mě se Anetka líbí na tom kameni pod Kuňkou, ta fotka se mi líbí už dlouho, je božíííííí :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojda holky dneska mám volno tak nakukuju jinak net ted nějak nestíhám.Dneska jdu na KO po revizi tak doufám,že to bude v pořádku nebo ted potřebuju nějakou dobrou zprávu.Nejdřív ta revize před týdnem jsme přišli o našeho mazlíčka zakrsl.králindu tak ted už jen aby ted ko byla o.k. :wink: jusi mocinky držím pěsti já měla dvě už 6den po Et a bylo skoro 900 ale hlavně,že to bude tam. :wink: delf já chodím taky k šilhanovi no dneska ho vyzpovídám né že nic neřekne. :wink: luuci ten kalendář je fakt nádhernej.
12. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

353, jupíííííííííííííííííííííí
12. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Není to nějak málo :fearful: ?
12. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
jé andi paráda aspon vím že někdo k němu chodí,ale bohužel tam nebude v pondělí,ale kdo to nevím já nevím jak se tam doktoři střídají a kolik jich tam pracuje.Holky a to i dělá to iui a nebo to dělá někdo jinej?
12. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
jusi, supeeeeeeeeeeeeeeeeer...krásný číslo..úplně akorát :dizzy_face:

andi, snad už ted máš špatných zpráv vybráno a budou jen dobrý :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
jusinko gratuluji k hcg paráda :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
jo holky a když vám udělají to iui dají tam prážky nějáké a nebo ne?čím víc se blíží pondělí tím víc se mi zdá o iui v noci a to jdu jen utz,co budu vyvádět až půjdu na iui,to teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem plašan teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jusi, parááááááááááda :dizzy_face: , jsem se ani moc nesekla :slight_smile: , čísílko je krásný, neboj nic :wink: ,kdy tě objednali na UTZ?

Andi ahojky, tak na dnešek držím pěstičky ať jsou to jen dobré zprávy, ty jsi v pořádku a můžete se vrhnout dál :wink: :slight_smile:

Delf, po IUI maximálně utrogestan, jinak jsem nic víc nebrala :wink:
12. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Lucci, delf, děkuju :slight_smile: . Holky, ale já se teď bojím snad ješttě víc. Ale na testy už nesáhnu, mě to jen stresuje.., stejně nic testování neovlivním :unamused:. A ultrazvuk až za 14 dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to se dá vydržet :grinning: ?
12. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
delf, já po IUI žádný prášky neměla :wink:
12. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
díky verysku,náhodou v pondělí tam nikdo asi nejde,že?já jsem na 12:00hod.dají si mě akorát k obědu :fearful: :sunglasses:
12. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak za 14 dnů no teda to budeme moc moc myslet na tebe :wink: tak to asi taky nebudu mít,já že co znám takhle holky tak měli po tom právě ten utrouš jak tomu říkají,ale asi to je jak u koho nevím podle čeho to usoudí,že op potřečbuje nebo né.
12. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
delf ty chodíš na IUI? Jsem to nějak nepostřehla :sweat_smile: . Já ani nevím, jestli jsem po IUI něco brala :confused: . Ale asi ne, když ani lucc a máme stejnou doktorku :slight_smile:

Very, díky :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
jé vy máte doktorku to se máte taky bych jí brala já jsem byla zvyklá jen na doktorku takže u chlapa se budu červenat.no ted by to mělo být poprvé,takže nevím co to obnáší ,nevím jak to tam chodí,takže si určo udělám ostudu,tam je jen jedna ordinace?já že vždy nevím kam mám jít,je tam tolik dveří tak jsem radši čekala na chodbě a sestra mě poslala,takže trapas .takže tréma bude veliká i ten můj bude nervozní :wink: :unamused:
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Delf, možná ti ani utrogestan nedají, já ho brala normálně na srovnání cyklu, protože jinak bych se s mrchou potkala tak 3 do roka :sweat_smile: :grinning:

Jusi, 14 dní se dá ještě vydržet :wink: ikdyž je to dlouhý, počkej pak bude kontrola 1 za měsíc a to je strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jsem taky plašan a táhlo se to neskutečně :confounded:
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahá verýsku no mě to chodí docela pravidelně tak od 29 do 33dc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Delf, neboj se nic, všechno se dá přežít, já když ležela už na lehátko připravená na IUI s roztaženýma nožkama a doktor a laboranti si chodili sem a tam, ještě si s tebou povídají a ty pořád ty nohy od sebe :grinning: , co bys pro mimi neudělala :wink:
12. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
to si nedělej srandu verýsku teda až takhle brutálně?to jsi je nemohla mít dole zatím než se šlo na věc?to jsi byla přikrytá nebo né?no já tam snad ani nepůjdu :confounded:
12. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Delf, to bude dobrý :wink: . Já jsem stydlín!! a mám za sbou 5xIUI, a 3x transer a můžu ti říct, že už mi to ani nepřijde :confounded: :grinning: . Ultrazvuk ti bude dělat jen tvůj dr, to je jasný, ale u IUI je už i embryolog :sweat_smile: . Neboj, tam jich denně vidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: , že se dímví, že mají ještě chuť i doma :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj nakukuju jak Jusi :confused: a výsledky jsou tu :slight_smile: moc velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost :dizzy_face: a 14 dní uteče jak voda uvidíš.Jak píše Very teď to je po 4tt a to se vleče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Gabi, dík :wink: . Gábi a ty jsi testovala dál, nebo ne? Já už na to nemám odvahu.. :zipper_mouth:
12. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
no tak paráda už ted se klepu teda :confounded: no tak pokud jsi stydlín,a přežila jsi to tak to budu muset taky přežít :rolling_eyes:
12. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, mě už to taky nepřijde..všude se roztahujou nohy..je to příprava na porodnici a velkou vizitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: to je teprve mazec..když jeden dr po druhým koukaj mezi nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.