• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf, fakt buď v klidu, myslím, že až po IUI dávají takový přehoz, jak píše Jusi se divím, že doma mají ještě chuť :grinning: :grinning:

Gabi, jak ti je a co pejsek??? už jste se sžili? :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
to dáš delf :wink: . Říkej jsi: jsem mladá, hezká :wink:. Co teprve starší paní co musí na gyndu.. Třeba moje babička, je jí 80 a musela na vyšetření, měla nějaký problémy. Říkala že už ani nevěděla, jak to na gyndě chodí, jak se na ten stůl leze, teď taky není nejhubenější :sweat_smile: .. No a šla k nějakýmu mladýmu tady v nemocnici.. Říkala že jí bylo hrozně..
12. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
holky, já si teď pouštěla porod slona, přišlo mi to na mail, teda to je něco a jak si dokážou poradit, bomba :dizzy_face: chvíli to je teda napínavé, ale pak všechno dobře dopadne, je to jako s miminkem ,když hned nedýchá jen tady nemají ruce :sweat_smile: :pensive:
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jusi po pak už ne.To už nemá cenu si myslím.Jak byla jistá krev tak nee.Ale nerva jsem taky měla.

Veru pejska máme rádi, ale nejde to se s ní nějak zžít, prostě v srdci mám pořád tamtu Ejminku.Snad to čas spraví.
12. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Gabi, ono to trvá, to máš pravdu, ale my jsme si tenkrát jeli pro nového až za nějaký čas, takže to bylo lepší v tom, že jsme se s tím vyrovnali a pak si vzali novýho. Nejhůř jsem to snášela já, ale mě bylo 17, takže jasný, že Dušánek nechtěl čekat a první Ejminka je u vás první :frowning2: , ale bude dobře určitě jo :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
jojo :pensive:
12. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Jsme po luxusní sluníčkové prochajdě...

San, byly jsme v Klacíkově, ale nikde jsem u dveří paní Sobovou neviděla :confused: :confused: :confused:

Jusíííííííííííí... g r a t u l í r u j u :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . To čekání jsme vydržely všechny, ale je to perný :wink: . Hlavně aby to bylo jak má být :wink: . Moc Ti to přeju...
12. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojdarychle jsem pročetla o čem se tu debatí ale je toho tolik že navšechno nebudu reagovat.Tak se omlouvám.Nějak tenhle týden nestíhám.Byli jsme dopolko po nákupech a koupili jsme Adél něco málo k ježuchu.V Makru kuchyňku a v tescu boby na sníh.Koupili jsme boby champion,po slevě stáli 399,-.Ale zase se mi zdají lepší než ty ostatní.pamatuju co myse na nich vablbli se ségrama.

Lici moc krásnej kalendář.U nás přinesl ježuch kalendáře loni.Dostalo se na celou famílii.

delf,taky jsem stydlivka ale u doktora jsem to zvládla stejně jako u doktorky.A když jsem zvládla porod s doktorem,tak ty to musíš zvládnout taky.
12. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Sarii, však já vim že vás teď s Márinkou bolí pěsti :slight_smile: . Děkuju i tobě..

Ale víte co mi vrtá hlavou? Mě ta čárka ty poslední dny přišla tak nějak stejná a hlavně nějak moc výrazná na 353, tak mám hrůzu aby to dobře rostlo :unamused: :unamused: . Ále, stejně to neovlivním.. Jééé, já jsem stresant :sweat_smile:
12. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
madli, kupovali jste v Makru tu kuchyňku tefal?? já tam na ní koukala, ale na MMB jí měli o litr levnější
12. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj všem, dnes mi zase není dobře, ale chtěla jsem pogratulovat jusince - neboj se ty jedna, nejdůležitější máš za sebou :wink:
12. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
madli, boby champion je taková ta klasika :wink: i s brzdama?

Gábi, však je jasný že než se s novým pesanem zžijete, bude to trvat.. Ejminku sice nenahradí, ale aspoň na to díky těm starostem kolem tohodle trhače nemůžete tolik myslet :slight_smile:. To chce všechno čas.Ale zase bude dobře :slight_smile:
děkuji holky za útěchu moc a moc jste hodné.Ted tu byla návštěva a ted se sem cpe Přítel tak snad tu nebude dlouho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jusi... teď už testy nestuduj!!! Fakt to není M O D L A! Snaž se něčím zabavit ať těch 14 dní ve zdraví přežiješ :grinning: :grinning: :grinning: ... psychickém zdraví.
Kupovali jsme tu druhou.Ale jsou u toho tři spotřebiče Tefal.
12. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Jusi, krev je přesnější než testy :wink:
12. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
už mlčím sarii :grinning: :grinning: :grinning: (pro tuhle chvíli :sweat_smile: )

woblu, už zase :astonished: :astonished:! Ale jsi hodná, že sis vzpomněla.. Dík a drž/te se :wink:
12. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Jusi,jo jo.Je to ta klasika s brzdama.I ten plast z kterýho jsou se my ydá lepší než u těch ostatních.Nevím,asi jsem divná.
12. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
Ahoj, tak jdu juknout na Jusi a vidím super zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jusi- moc gratuluju. :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Luuci- ten kalendář je naprosto úúúúúúúúúúžasnej a mě se líbí nejvíc květen a červenec :slight_smile: :slight_smile:

Sarii- četla jsem, že si mne postrádala :slight_smile: :slight_smile:
a děkuju vám za držení pěstiček, však já vím :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Agi... jsi dočítala, coo :wink: ? Noo, protože jsi měla testit jak Madla... jsem si říkala, že jak se neozýváš, je to zase v pytli. Agi, teď začala těhu vlna, tak Ti přeju, ať tě spláchne!!! Konečně...
12. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
A jdu juknout, jak vypadají ty "vaše" boby :confused: ...
12. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Jóó, co my jsme se na nich najezdily, jako děti. A to tenkrát bylo něco!!! A ty brzdy :wink: ...

A už jdu, chystat koupando a papando...

Si holky daj, až budou dočítat :grinning: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
sarii, už koupando?? :astonished:
12. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojda-jusi tak gratulka a to jsi měla ket vid?tak já jsem po kontrole/nohy jsem neroztahovala jsem četla ,že jste o tom psaly/což mě dost udivilo ale když nekrvácím tak je to v pořádku a kdyby něco tak mám přijít.byl tam štěpán ml.A v Lednu mám přijít 12dc a bude Ket.Tak snad to eskymáčci přežijou to rozmrazení.Tak aspon tak.A v prosinci jdu stejně ke svý dr.tak mě zkoukne.Tak snad už mám na příští rok vybráno všechno to špatný.
12. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahooooj, dřív jsem nestihla.

Very mě neva ta mechanická, když má co týct, tak i mechanickou to jde rychle :wink:

Sar sobice je přece vánočníííííííííííííííííííí :wink: Tak má ještě čas. (ježíš ještě vymejšlet dárky, to nesmím zapomenout sakryš...)
A já dneska šla taky pávit poprvééééééééééééé, jsem to vzala přes pole a zase zpět, zpátky jsem teda šla trochu jak kovboj, ale došla jsem :grinning: :grinning:

Tak dnešní KO. Šmudlinečka mi ještě zhubla, tak se nedá svítit, musím ji nekompromisně budit po 3 hodinách a dávat 80ml. Za týden převážení, tak uvidíme.

Stehy: zítra jdu k Dobrkovi, co jsem zvldla si vidět, tak ten jeden zahnisává, mám přijet, vytáhnou mi je.
12. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
sanu, já včera udělala vánoční výzdobu u Anetky v pokojíčku...má tak krásný ozdoby, že jsem je nemohla nechat až na Vánoce..aspon si toho užijem :slight_smile: v obýváku to vyzdobím dýl

Teda, to je mi líto, že Cel zhubla :pensive:
12. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Jusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já měla 365.......... :wink: Do nemocnice si můžeš zajít na kontrolní odběr do laborky, jako samoplátce. Taky jsem byla :sunglasses:
12. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Jééé, Jusi, krásná hodnota!!!

Tak návštěva v pohodě, byla jsem u matky dvojčatovky, teď už je dětem skoro pět a má malého ročního raubíře, tak jsme pokecaly, je to pohodářka, bylo to fajn dopoledne.
Teď vozí tchyňka, tak jdu chvíli dočíst.
12. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
San... já vím, že je sobice vánoční, ale někdo už má i světýlka venku :confused: ... Tak ještě počkám, noo... Že Cel ještě pohubla? Budit a krmit :wink: chlebem se škvarkama :wink: ...

Luuc... no, už jsme po koupání. Musím před jídlem, pak by mi to tam vyvrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.