• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda,

Agi je mi to moc líto, držela jsem pěsti co to šlo

Dani já se nebojím, že kdy poletíme s Air France tak se něco stane, kolem rovníku neletíme a to že se opět něco stane, je šance 1 : nevím kolikati

spíš si z toho děláme srandu a jestě nevím přesně s kým poletíme, dneska budem volat do Kanady aby jsme se domluvili na přesném datu atd. a až posléze se budou řešit letenky, takže můžem letět i s Lufthansou :grinning: :grinning:

Sanu já to nemyslela, že bych ve 32 byla stará, nějak věk neřeším, jsem se zasekla na 15ti a dál se nehnu :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Miso a vůbec všechny holky já vím, že jste mi držely palečky ,ale prostě mi asi není souzeno tak se budu muset dát asi jiným směrem či si dát hodně dlouhou pauzu.Nemám k tomu žádný jiný rozumný vysvětlení. Držte se tu , užívejte si těhotenství, mimísky a všechny radostný chvíle který Vám život přináší.
3. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky holčiny,

všechny vás moc zdravím.... :wink: Dlouho jsem se tu neukázala a tak nevím co je tu nového.....Na poznávacím zájezdu se nám moc líbilo fakt supr.... :dizzy_face: Po příjezdu domů jsem si vyhodila koleno a natáhla šlachy,tak chodím ,už 3týdny o francouzkých holích..... :frowning2: Ale už to začíná být v poho.... :slight_smile: Takže jsem domluvena se Šári na ketík ,až v srpnu,tak doufám,že vše bude do té doby O.K.....

Jen co jsem stačila dočíst,tak gratuluju Sári k holčičce a Žofíkovi k Vašíkovi a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka....
:dizzy_face:
Agi je mi to moc líto,že to nedopadlo....

Holčiny napište mi prosím co je tu nového,ať nemusím dočítat milión stránek zpět.... :sweat_smile:

Jak se má Hop,Beryk,Very,Sanu,Soni,Luci,Rychnov,Neli......
3. čer 2009 ve 12:59  •  snaží se  • Odpověz
Agi to co píšeš,že ti to není souzeno není pravda.....Podívej se na mě já se snažím otěhotnět ,už 10let a výsledek zatím žádný,ale nevzdávám to a bojuju dál.....Vím ,jak se cítíš ,ale nevzdávej to a bojuj dál.....Dej si oddych a vše si promysli a pak uvidíš....Moc na tebe myslím..... :wink:
3. čer 2009 ve 13:06  •  snaží se  • Odpověz
čusík holky,
malá přestávka před testem, se děsně těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem totálně mrtvá, chvíli docela blbě a na obědě bylo zakouřeno a to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věrko, tak tohle jsem nějak nepostřehla, že ty nevíš o Vašíkovi, číslo na tebe mám, ale nějak mě to netrklo, to víš nástup do nové práce, se omlouvám :sweat_smile:

zdravím Trooli :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak jsem po plavání a po obídku a je mi fajn :slight_smile: Přinesla jsem si asi kilo třešní, budu do večera zobat... tedy, taky máme v plánu návštěvu u tchyně a hlavně, musím vymyslet, co dnes k večeři. Zachraňte mě!!!! Co vaříte? Já dnes nemám inspiraci. ... Že bychom šli na pizzu??
Jdu dočíst.
3. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Třešňový knedlíky :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jo, jo, potvrzuju, venku je zima. Za oknem to vůbec nevypadá, ale fouká tam a je zkrátka hnusně.

Luci, ve snu rodit a k tomu včekárně? :grinning: :grinning:

Věrko, čekáme na výsledky... :wink: bude to OK, uvidíš.
3. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Very,zdravím..... :slight_smile:
Tak jak se ti vede ?A ty děláš dnes testy...?

Jak jsi dopadla v Sanusu?
3. čer 2009 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj trooli, myslely jsme na Tebe :wink:
Very tak ať test zmákneš :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Woblud zdravím.... :slight_smile: Jste hodný ,že jste na mě mysleli.....

Psala mě Bery,že jste měli v Pardubkách sraz a teď jsem koukla do albíka k Rychnov a pěkně jste si užívali.... :dizzy_face: Škoda,že jsem nemohla dorazit,tak snad příště pokud ho budete dělat..... :wink:
3. čer 2009 v 15:05  •  snaží se  • Odpověz
Holčiny, já myslím, že Žofi nemá noťase a v porodnici asi není počítač s internetem. Přes mobil taky internet nemá. Tak se nedivte, že se nehlásí. Já na tom budu naprosto stejně, ozvu se až po návratu z porodnice (tedy, na chodbě tam prý internet je, ale nevím, zda budu vůbec schopná tam stát - sedět - a koníkovat).

Jinak u Solnice je samosběr jahod, slíbila jsem informaci, PO - NE 7-18 hod, 35 Kč za kg a již natrhané stojí 45 Kč. Telefon: 603 378 675 nebo 494 590 288 :wink:
3. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Troli, vítej po návratu z cest. No, co nového - týdny přibývají, Dabli je těhulka, Verysek je těhulka přirozeně, nastoupila taky do nové práce, co víc... Míša bohužel těhulka není, i když možná byla, když si odjížděla... Neli má před státnicema a co vím, je OK. Dvojčatovky v celku, Majerka na rozsypání, Artep byla v nemocnici, ale asi už je doma, ta nedala zprávu. U Hopi to nedopadlo, myslím, že nám zmizela z očí a objeví se v květnu příští rok (mají nějak rozcestováno, ona a manžel), Sanuska v pohodě těhulkuje, Sonik je mamina jak má být a Luci má nádherný fotky Anetky v albu. A víc už nevím. Jdu žehlit pidivěcičky, manžel šel (zase) kutit něco s autem, tak mám volno.

Jo, dík za tip na knedlíky - no, já klidně, ale Lukáš to nejí. Poručil si pizzu, ale ne v pizzerce, nýbrž domácí, tak jo, aspoň, že už vím, co kuchtit. :wink:
3. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj...

Trol... na dovolené se vám líbilo, tak super :dizzy_face: . Ještě by jsme uvítaly, že jo holky, kdyby´s hodila fotky do albíka :wink: . A koukám, že si letos vybíráš jednu nemoc či zranění za sebou :frowning2: ... Tak snad je tohle to poslední :wink: .

Dani... cože??? Že se ozveš až po návratu z porodky??? To nemyslíš vážně :angry: ! Telefon mít budeš, tak sem tam písneš sms... a basta :wink:

A mně parádně vyfoukaly plenečky, tak už budou nachystané k užívání :wink: . Kočík je doma, ale čekám na manžu, alias montéra :wink: .
3. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Hoj

Dani jaaaak, čéče, přece sms neeee :sweat_smile: ! To nám nemůžeš udělat, aspoň jednu :wink:

Venku je teda šílený počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci jsem ti dneska šla pod oknama :wink: A už vím, kde je otevřená ta "nová" pekárna a kde je Zlatá ulička :wink:
3. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Věru už leží na UTZ a vidí berušku :dizzy_face: Se máááááááááááááááááá
3. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Rychnov, díky za podrobný info o všech.... :dizzy_face:

Teda Very otěhotněla přirozeně .. :confused: já myslela,že má jít do akce ,když jsem odjížděla.... :sweat_smile: Tak to moc gratuluju a držím pěstičky....I Dabli gratuluju k těhu.... :slight_smile:

Jinak koukám,že je vše tu přistarém.... :slight_smile:

Sári zdravím.... :slight_smile:
To máš pravdu,že si vše vybírám najednou....já mám tento rok nějakej divnej.... :frowning2: :angry: doufám,že to brzo skončí...Fotky bych ráda vložila,ale bohužel nám odešli nějaký USB porty a tak nám to nejde....Ale půjdu ke kámošce,tak ji poprosím a vložím vám je sem slibuju..... :slight_smile:

Majerce a Artep moc držím pěstičky,aby vše bylo O.K....

Neli,taky držím pěstičky,ať ji státnice dopadnou na 1*.....

Je tu vůbec někdo kdo půjde v srpnu do akce....?Nebo tu budu strašit sama..... :grinning:
3. čer 2009 v 16:52  •  snaží se  • Odpověz
ahojjjjjjj tak dobre spravy jsou tady... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Trooli ahooj,

Very otěhotněla po IUI :wink:
3. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
Soni jsem jedno ucho!!!!!
3. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Jasně, jasně, napíšu SMS (mám číslo na Žofíka, na Evíka, na Luci a na řadu dalších), takže SMS určitě napíšu, ale jestli donutím manžílka dát sem fotky nebo jestli se ozvu podrobněji, to asi ne, to až pak z domu... ale holky, mám ještě 5 týdnů čas, takže klid.

Jo, u Verýska jsem to zvorala, Troli, byla na IUI a doma to pojišťovala, zkrátka je těhulka, tak uvidíme, kolik tam bude broučků :slight_smile:

No tak kde jsou ty dobré zprávy??? Věrka psala Soníkovi a vše je OK??? To by byla ta nejlepší, nebo co jiného??
3. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
už vím, Soník slibovala něco ohledně sebe (nějaké bydlení), tipuju, nebo co????? :wink:
3. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahojda,

sme přišly z města...jsme teda pěkně vyfoukaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zdravím trooli..jak bylo na dovče? a jak sis vyhodila koleno?? snad už to bude ok a bude to letos poslední zranění a nemoc :wink:

soni, povídej :wink:

Žofi mi psala sms, že dnešní noc byla náročná, Vašík je zatím noční mimi...v HK je zákaz dudlíku, ale Vašík jí pořád visel na prsu a spal a pak zas brutálně řval, tak se na to žofi vykašlala. Vašík má malinko žloutenku, tak se vyhřívá u okna. a Artep šla dneska domů. žofi všechny zdraví :dizzy_face:

agi, drž se :pensive: ale nevzdávej to, určitě na tebe mimi někde čeká :dizzy_face:
Holky, mám news od Žofíka, takže kopčím: :wink:
Tak dnešní noc byla náročná, jsme prozatím noční mimi, ale nestěžuju si. Je tu také zákaz dudlíků, jenže Vašík mi neustále visí na prsu a chrape a nic z toho.A hlavne brutalne řve,řve a řve. Takže jsem se jim na to vykašlala- je to jen něco, co někdo rozhodl. Arti šla dnes domů. Jo, Vašík má malinko žloutenku, teď se vyhřívá u okna. Všechny zdravím, pa Žofík
Evi, :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
logistici jsou synchronizovaní :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak Soniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!???

Holky dík za infošky od Zofky a teda Váša ji nešetří :sweat_smile:
3. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Luci- jsem ti v patách :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Tak Soniiii, co je to za napínačku, koukej nám sem nasypat ty dobré zprávy, my se chceme radovat s tebou :wink: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
To spadnul Soníkovi net, nebo co??? :confused:

Žofík si to pěkně užívá... ale zákaz dudlíků bych řešila stejně jako ona, není prokázáné, že děti s dudlíkem hůř sají...
3. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.