• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari, neřekla bych, že se koulí. Ale když je nahá, občas se ocitne na druhé straně těla :grinning: . Ale kámošky dcerka, co jí je 5,5 měsíce taky ještě nic, tak v poho, to nejde srovnávat. Mari všechno dožene :wink:
Polštář zamítl místní ortopéd co u něj tchyňka dělá sestru, že prý se dětem ničí záda. Tak já nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Spíchnout hada?? bych se píchla jehlou a usnula na sto let, to radši počkám, než si Anežka zvykne :grinning: :grinning:

Babi přijela dřív, musím :confused:
12. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Dani, já ten polštář nedávám pod hlavu..ale okolo hlavy :wink:
12. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Dančo jako že nesmí ležet na polštáři celým tělem??? My malou na polštář dáváme, je pěkně hřeje....a ona v tom pěkně chrní :astonished: :confused:
12. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Tyjo co dělám, dělám blbě. Pupík se taky má čistit jen jednou denně, já jí ho čistila po každém přebalení. Krmím málo a dávám ji na polštář no hošíííííííííííííííííííííííííííííííí chudák dítě :confounded:
12. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
sanu, sím tě..já dávala Anetku taky do toho klubíčka kojícího polštáře :wink: to nevadí..Danča asi myslela podkládat polštářem hlavičku :wink:
12. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Luuc... Danča určitě nepodkládala hlavu... prostě Anežku položila na velikej polštář... tak si to teda myslím já... Ortopedi vidí neradi snad všechno... chodítka, nosítka...

San... pupík při každým přebalení :astonished: ? Že se nás holka nezeptáš :confused: ???
12. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky

Jusi moc gratuluju.

Já jsem byla včera na školení kineziologie. Byl to nápor na nervy, pak se jedna moje kolegyňka zeptala paní kdy má termín a ona řekla 8.1.2010. Můj termín normálně jsem se kolegyni vybrečela na rameno. nečekala jsem, že mě to tak vezme. A manža mi pak doma řekl, že jsem citlivka a že si to moc beru atd. tyhle keci fakt nesnáším, kdyby mě radši obejmul a řekl, že to bude dobrý. Prý ale musím začít být silná.
12. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Sari mě řekli v porodce po každém přebalení, tak jsem tak činila. No že doma už ne, to už mi jaksi zůstalo utajeno :unamused:

Špuntka se mi pořád teda sem tam z tý flašky topí. Tak já nevím. Jedničkové kloboučky to jsou, tak nevím co dělám OPĚT špatně. Jdu hledat "návod" na krmení z flašky.
12. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
tak jsem dočetla a zapomněla :grinning:

jsem byla na otočku u našich a na nákupu :wink:

Jusinko, krev je ok, tak buď taky ok, testy fakt nezkoumej :wink:

jééé jak já bych šla bobovat :grinning: :grinning: , se na to fakt těším až budeme chodit :wink: :slight_smile: a co teprve lyže :frowning2:

Sanu, tak to mě mrzí, že Celinka pohubla, ale vy najdete holky řád a bude dobře :wink: , je to spousta věcí kolem těch miminek, mě z toho švihne fakt že jo až se budu mět starat :confounded: , teď budeš muset být krkavčí matka a budit, chudák malá, ale to dáte :slight_smile:

já teda myslím, že na ten kojící polštář se mímo může dávat vždyť to tak i všude propagují, prase aby se v tom všem vyznalo :confounded: , jak píše Šári ortopidi nevidí rádi nic :grinning:

Dabli, víš co nemůže tě nikdo soudit, né každý se umí s bolestí a s trápením vyrovnat jako že nic. Upřímně tě chápu, já nezažila zdaleka tolik zklamání co ty a jen když jsem někdy mluvila o tom, že nám to nejde tak jsem se rozbulela, takže tobě se vůbec nedivím. To že máš být silná má manža pravdu, ale ono to má i své hranice a ty máš v pravdu, že by tě měl obejmout a že bude zase dobře a ono u vás bude, máte nejlíp našlápnuto :wink: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak kočinka se začala kroutit dřív než mělo být další krmení o půl hodiny. No dala jsem jí 80ml a tahá tady dudák jako by měla hlad. Já fakt nevím.

To krmení je teda pro mě největší věda z celého miminka.

Kojení u mě nepřipadá v úvahu (zatím) protože bychc nevěděla už vůůůbec kolik vypije. A to když teď nepřibírá, tak na to nemůžu ani pomyslet.
12. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Sanusko, tahání dudáku není důkaz, že má hlad. Tahání dudáku je normální! Hlavně po jídle Anežka tahá jak o život a to má prokazatelně dost, když přibrala 600 g za měsíc...

Luci, ty stránky s kalendáři - mě tam tiskli ty fotky, co jsem měla na srazíku, ta malá alba ve vazbě. Byla jsem moc spokojená. Teď na ty jejich stránky koukám a trochu nechápu, jak si zařídila tak krásné kalendáře, kde to tam je, ty volby pozadí a tak??? :confused:
12. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Dani, to pozadí mi dělala jedna paní...kdybys chtěla, tak kontakt pošlu do IP :wink: do týdne jsem měla doma od ní nahrané CD s fotkama a pak jen poslala na to 24 print :wink:

Sanu, jak píše Danča..tahání dudlíku není důkaz hladu :wink: neboj, do toho se dostaneš..začátek je chaos :sweat_smile:
12. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
No jo když ona tahala fakt vše, ruce, bodýčko, dudák pak mě i prst.............. tak jsem jí dala. No pak po hodině pobrekávání jsem ji pak ještě půl hodky nosila a teda zase tahala, tak jsem jí dala cucnout z prsa a pak už byl klid i když teda nespí. Teď půjdu vykoupat a manža mi přiveze od kámošky váhu, tak to bude veselejší :slight_smile:
Jsem říkala, že manža je jak zásilková služba když to není Nutrilon, tak to jsou kloboučky když ne to, tak to jsou vložky pak odsávačka od kámošky a teď váha :grinning: :grinning:

Já utíkám koupat.

Zítra až dorazím od Dobrka, tak se ozvu (snad malá dovolí) a už bez stehůůůůůůůůůůů, snad to bez nich bude lepčí....

Zatím paaaaaaaaaaaa a brou
12. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
... právě večeřím halušky, mňam. Nějak jsem na tu večeři pozapomněla :confused: A to se chci jít za chvíli dívat na "jste to, co jíte", u toho chci cvičit a budu poslouchat ty rady, jak hubnout. Ne, že bych to potřebovala, tuhle váhu jsem měla naposledy před pěti lety, ale ono se to neztratí, si říkám...
Chvíli dočtu, snad se to povede.
A přeju všem krásný večer a dobrou noc, pokud si tu budu zas povídat sama :grinning:
12. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Delf, po IUI se normálně nic nebere. Pokud ale máš špatný hormonální profil - jako rozhozené hormony - tak by Ti dali utrouš. A nestresuj, neboj se nic, bude hůř :grinning: :grinning: myslím testování, IVF, těhotenství, to jsou teprve nervy :wink:
A s tím roznožováním, myslím, že je to všechno jen příprava na porodnici, tam je to teprve maso :grinning: :grinning: ale jak psala Jusi, oni jich denně vidí...
A koukám, že jsme se s Luci shodli v té přípravě na porod... hm, asi to na všechny působí stejně...
12. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Sanu, hlavně že zásilková služba dobře funguje :grinning: , tak někdo to obstarat musí že jo, těžko by obstarával Cel bez prsa a mlíka :wink: :slight_smile:

Dani, mňam halušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , si mě udělala chutě, se tady cpu toffifeem, ale teď po tom sladkým by ty halušky bodly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jak můžeš večer cvičit??? to obdivuji, to jsem přecpaná a mrtvá a né ještě cvičit :unamused:

já budu čekat na manžu, přijede někdy po půlnoci, tak budu čučat na telku a projíždět net

přeji všem dobrou noc :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
2x jsem načítala stránku a pokaždé to skončilo Luuc příspěvkem v 19 hod. Až teď tam skočila San a Danča...
Já chystala věci na zítra, jedeme na KO do Prahy...

Sanu... s váhou to půjde jedna báseň!!! Nakojíš a uvidíš :wink:

Dabli... je to těžký, to ti poví každá z nás. Dívat se dopředu, co bude a neohlížet se zpět :wink: .
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dobrou noc, jdu padnout na lože. Danča bude cvičit prostný nebo jak tomu říká, Very sjíždět net a San kojit a vážit... a já spát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
12. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Šári, dobrou noc a hezky se na zítra vyspěte ať naberete síly a KO je co nejlepší :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Sanu, koukám až teď, že malá ještě zhubla... ale neboj, taky jsem do 6 týdnů budila a zvládly jsme to. Tak Ty to zvládneš taky! :wink:
No, dávala jsem malou na polštář tak, jak to mám v albu, přeci, néé? Zkrátka celou zabořit do polštáře. A prý to u takhle velkého miminka už není dobře, že prý jen ze začátku do těch šesti týdnů, no. Ale Sanusko, nech to a dávej jí na polštář dál, ten pocit jistoty nic nenahradí a Cel je ještě malá, tak může (a podle mě může i dál, ortopedi blbnou, ale jako fakt)...
Pupíček čistit jednou denně - když Ty ses na to neptala, jak často... ptala ses, zda vůbec... to pak nemůžem dobře poradit...
Sanusko, zásilková služba mě pobavila :grinning:

Dabli, drž se!!

Sari, pořádně se na to vyspi. Pěkně si to shrnula, kdo co bude dělat, to jsem se nahlas zasmála, fakt.
A držím MOC palce na kontrolu!!!

Přeju krásnou dobrou. :wink:
12. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak jsem ji zvážila před a po a za 20 minut vytáhla 35ml. No to je děsnota. Tak jsem ještě odstříkala, ale za boha ji nemůžu vzbudit. Tak na to házím bobek a začnu s kojícím režimem až se vzbudí.............
Sar ty mede, ty to máš jak nalinkovaný. Prej já jdu spát, ti to závidím :sunglasses:
A v Praze dobře pořiďte!!!!

Mějte se, nějak se oozvu po tom DObrkovi pa
12. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Přeju dobré ráno :wink:

Tak máme v příbuzenstvu dvojčata :dizzy_face: Ségra od švagra má dva kluky - Matěj a Marcel - dnes ráno v HK, císařem, ve 37. tt. Mají ještě staršího bráchu, taky se narodil 13. v pátek, tak jim to pěkně vyšlo. Anežka má dva potenciální ženichy :slight_smile:) z dobré rodiny :grinning:

Sanusko, s tím krmením, sice to má být po třech hodinách, ale jeden ten interval může být delší, třeba od 7 večer do půlnoci nebo od osmi do jedné ráno. Jinak bych se bála, že malé narušíš spánek a bude pak vymrzovat. Ale jak myslíš. A za 20 min. 35 je dost málo ... ale neporadím, co s tím... nevím.

Tady je trochu sluníčko :dizzy_face:
Na cestě je balíček k Vánocům, už volali, hurá :dizzy_face:
Mám zas dnes kafe a odpol. anglinu, tak je to nabité, ale budu nakukovat. Večer asi budu :slight_smile: Užijte si den :wink:
13. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno holky.Tak malá je ve školce tak mám chvilku čas.Sanusko souhlas s Ryhnov,jeden interval by měl být delší,přikláněla bych se taky spíš k noci,aby věděla,že má spát,aby se nenaučila pak bdít v noci víš,ale neboj určo na to přijdeš,já malou taky nekojila,a dávala jsem jí tak po třech hodinách asi,ale vnoci jsem jí nechala dokud se neprobudila,ale bohužel to bylo taky po třech hodinách :rolling_eyes: ,takže spánek žádnej.Tak jsem se naštvala jednou vrzla jsm jí tátohj a říkám mu tak a ted jí máš na starost ty já jdu spát,no za dvě hodiny mě budil,no děsný chlap,ale až bude druhé(teda jestli bude)tak najedu na jiný režim ten bude koukat já mu dám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Hele Rychnov,myslím,že porod je něca asi jného :grinning: to je člověk rád ,že ten prcek už vyleze a tenkrát mi bylo jedno kolïk tam bude chlapů :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ikdyž kecám bylo to divné mít chlapa,ale pak jsem byla ráda,skvěle si pordil byl supr a nejlepší bylo ,když ám řekl Blahopřeji maminko a tatínku máte kluka :confounded: a během asi deseti vteřin řekl,em prominte já se spletl je to holčička no to byl poděs teda,takže z kluka se vyklubala holka,já na něj čučela jak puk :grinning: tak se omluvil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
jé škoda,že jsem na nikoho nanarazila mám čas na pokec,no nic snad příště,ale ještě nakouknu,no ovíkendu tu moc nebudu ¨mám tu debilní noční třikrát,snad to rychle uteče. :rolling_eyes:
13. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Delf, přeju, ať ty noční zvládneš!!
Víš co, u porodu je to jedno, ale ty vizity na porodnici, to je teprv pošušňáníčko. Ale je fakt, že už to člověk tak nebere, po tom všem, co má za sebou, takže celé IVF, IUI je taková příprava, tak jsem to myslela. :wink:

Anežka (konečně) spí na balkoně. Dnešní uspávání přes hodinu... nějak to nechápu, normálně spí do pěti minut a sama, ale dnes... jdu něco dělat, dokud můžu.
13. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
jasně :wink: těch vizït jsem se taky obávakla ale naštěstí jsem rodila když byli v tom týdnu rázdniny takže to bylo dobrý na vizitu přišli jen čtyři a jen jeden doktor se podíval,tak jsem byla ráda. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to víš může být jinej tlak a nebo jiný faktor a už se jí nechce spát,a nebo věděla,že potřebuješ něco udělat tak pro to děti mají instinkt :grinning:
13. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
tak já mizím pro malou do školky tak zatím holky.pa pá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Hezké skoro poledne :grinning:

manža odjel před 9 do práce jsem nemohla zabrat a pak jsem vytuhla až do čtvrt na 12 :sweat_smile: :slight_smile: , to bylo příjemný, jen mě teď bolí hlava, asi z přespání.

Sanusko, od Dobrka jen dobré zprávy :wink:

já pádím k našim, tak nevím jak budu a nebudu
13. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
holkýýý, to mě tedy pošta hnula žlučí!!
Čekám od rána na balík a najednou ve schránce výzva....
tak tam volám, no dobře, po dohadování přijeli znovu, to vše se odehrálo během 45 minut, takže pro ně žádná zajížďka... a baba na mě vyjela, že zvonila a že NIKDY nejsem doma, CO KDE DĚLÁM, když mám DÍTĚ a jsem na mateřský, že mám být doma.
No to mě dostalo, mě bude pošťačka kecat do toho, jestli sedím doma na zadku nebo jsem s kočárem po městě, kráva.
Agi, sorry, ale tahle Tvoje kolegyně mě fakt namíchla (pravda, já do telefonu taky nebyla beránek, ale že bych na ně řvala, to jako zas ne, zařvala jsem až ve chvíli, kdy mi do telefonu řekla, ať na ní neřvu, tak to jsem zvedla hlas, to jo...)
No, jdu rozbalit ten balík...
13. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.