• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda všem,

Dani počítej do desíti, i když tě plně chápu, u nás je to podobné, už dvakrát jsem našla ve schránce výzvu a nikdo nezvonil a to jsem byla doma a jednou jsem nenašla ani výzvu a něco jsem na poště potřebovala a tam byl doporučený dopis

Pošta je prostě úžasný institut :angry: :sunglasses:
13. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky,
koukám, že máte podobný zkušenosti s poštou..mě taky pošťák jednou sjel, že si furt něco objednávám a věčně nejsem doma :rolling_eyes: a výzvy na vyzvednutí balíku nemívám ve schránce běžně..když něco čekám, tak se chodím na poštu ptát :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zdravím,dala jsem do alba pár foteček.Až se nučím je zmenčit,přidám jich víc.mi to teď Petr ukazoval a stejně nevím kde mám na co kliknout.Ať žije antitalent.Jsem si asi byla 2x když ho rozdávali :grinning: .
13. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj kočandy,
teď mám vzácnou chvilku, kdy dnes nezvracím, tak jukám, řeknu vám, že už toho mám plný zuby. Snad už to je poslední záchvěv a bude mi jen ,,divně".
Jusi, jsou to nervy, ale každá jsme si tím prošla nebo projdeme :slight_smile: ikdyž mně už bylo tak zle, že jsem na stres ani neměla čas :sweat_smile:
Dabli, můj manžel taky není zrovna mistr v utěšování, vždycky mi vynadá a když vychladne, tak se přijde pomazlit. Včera mi vynadal, že jsem měla jen jeden čípek a zvracím a pohladit mě přišel až za chvíli, ti muži no :sweat_smile:
andi, Vánoce jsou za humny a s novým rokem přijdou nové síly :wink:
delf, ničeho se neboj, iui mi připomíná cytologii - dá tam zrcadla a ,,něco pošťourá :stuck_out_tongue_closed_eyes: " za minutku je po všem a ještě si odpočineš :wink: člověk si na to roztahování nohou tak nějak zvykne :slight_smile: jak říká manžel - nějakej chlap do ní strčí prst a pak nějakej klacek a mně už to vůbec nepřijde divný :grinning:
Dani, jó pošta, nám zašantročili snubní prstýnky, zapřeli nám je - manžel to 2 dny před svatbou už nevydržel, vlezl chlapovi do té dodávky, prohrabal to tam a našel :confounded:
13. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
hoj všem- no někdy se opravdu stydím za to, že pracuji tam kde pracuji,ale nic s tím prostě nenaděláme,že. Jsou situace kdy bych i já nejradši seřvala lidi. A sama za sebe vím, že když něco někde udělám blbě tak s tím člověkem budu aspoň slušně jednat. A myslím, že takových institucí je bohužel více :pensive: :pensive: .

Miso- ahoj jak je???Moooc dlouho jsi tu nebyla. :slight_smile:

Woblud- ty to máš s tim zvracením taky pech,ale ono se urovná a bude zase dobře. :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Dobré odpoledne :wink: :wink: :wink:,

dneska jsem musela pro recept do Sanusu, pak do práce a když už jsem byla mimo domov, stavila jsem se u kamarádky. Mě to tááák bodlo vypadnout z domu a nepřemýšlet o tom co a jak bude :slight_smile: . Super jsem si vyvětrala hlavu..

miso, to je taky doba co jsi se zase ukázala :wink:. Jak se máš?

S poštou mám naprosto stejnou zkušenost. Člověk doma čeká na balík, pak vykouknu z okna, vidím že modrý auto odjíží bez zvonění od baráku :rolling_eyes: a když volám na poštu, sdělí mi, že dopooledne bývá málokdo doma že se jim náš balíček nevešel, že je na poště :astonished: :astonished: . To je na zabití. A stěžovat si člověk může jít tak leda na nádraží, stejně se to příště stane znova :rolling_eyes:

woblud, jojo, nervy pracují :pensive: . To t voje zvracení je hrůza :unamused: . Jsem netušila, že jsou na to nějkaý čípky? Mě by manžel taky vynydal, když bych to udělala stejně jako ty. Ale on to s tebou myslí dobře :wink:
13. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
agi, ty vlastně pracuješ na poště, viď :sweat_smile:
13. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
No jo Jusi, já takhle strašně blindím i přes čípky (Torecan) :pensive: už jich mám v sobě asi tunu a abych pravdu řekla, tak s nima žádné zlepšení necítím :unamused: ale dali mi je až někdy od 9tt, ze začátku se prý nemají...
Agi, to nic, ono ve státní správě to není o nic lepší :wink:
13. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
aha, to jsem netušila že něco existuje.. Woblud, ale já fakt věřím že čím dál budeš, tím to bude lepší :wink: . Ale věř mi, že bych moc ráda začala zvracet. Jak píšeš, aspoň bych zaměstnala hlavu a neměla tolik času nad přemýšlením.. Nemusela bych teda tak jako ty :sweat_smile: , ale každý ráno to jít vyhodit, byla bych spokojená :sweat_smile:
13. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
jojo pracuju na poště. Ale je fakt, že kolikrát si lidi objednají třeba kolo a když vezeme ve félicii 30 balíku a to kolo se nám tam už nevejde tak ho prostě nevezmem . Tomu dotyčnému to řekneme,že se nám tam nevešlo a dáme mu oznámení s vysvětlením, že si proto prostě musí dojet a nebo ho přiveze speciálně auto odpoledne.

Jenže lidi jsou někdy fakt magoři a absolutně to nepochopí. Největší bomba je ,když si jedni lidi objednávají 3 pytle 20 kilových granulí pro psi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jedna ženská si objednala ohromný zrcadlo do obýváku a chtěla ho přivést :angry: :angry: .Politicky jsme ji vysvětlili ,že by jsme ho vozili celý den než se k ní dostanem a jezdíme na horách přes různý cesty a necesty tak to pochopila a zajela si pro něj.

Dani- nevím co na to napsat ,s balíkářema je to někdy opravdu těžky. :pensive: :pensive:
13. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Agi, já chápu, že velký balíky (třeba jak ty píšeš - kolo, balíky granulí pro psa..) se standartně nenakládají, protože to by tam nic jinýho nevlezlo.. Ale pokud je to balíček naprosto normální, tak to mě vážně dokáže vytočit. Beru to tak, že pokud je balíček běžně doručitelný, pošta má udělat vše proto aby mi ho doručila a né, že já budu volat na poštu kde to vázne a pak pro to ještě běžet.. A nejvíc mě dostává slogan - dnes podáte, zítra dodáme :grinning: :grinning:
Ale je to o lidech a to na obou stranách :wink:.
13. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky zítra se jedu podívat do Ústí na ty dvojčata od kolegyně.

Všem těhulkám držím palečky a maminkám pevné nervys miminkama
13. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
dabli- ty jsi změnila zaměstnání??
13. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Jsme zpět :dizzy_face: . Jdu si spravit náladu a dočtu si Vás :wink: ...
13. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojky,

Agi dá se to, ale doufejme, že bude lépe :wink:

Jusi já vím, jsem tu chvíli nebyla, ale občas čtu a všem držím pěsti, jinak pohoda

já jsem dneska doma sama samička, drahý odjel kamsi na motokáry a vrátí se až zítra večer :sunglasses:
13. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
No, tak mám :wink: ...

Dani... kauza pošta mě pobavila... Já vím, ale zase na druhou stranu, když nejde o život...

No, Dabli... nějak jsi psala, že ti to "lepší" místo nechtějí dát :astonished: :astonished: :astonished:! Nebo jak to je?

Woblu... přeju, ať už ti je jen "divně" a můžeš tu být s námi! Už 15, coo :slight_smile:... A ty snubáky, tak to je teda nářez :astonished: :astonished: :astonished:

Jusi... čistá hlava? No neke, že jsi na TO nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: ...

Sanuska :confused:
13. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojte holčiny,
tak se mi to všechno ranní nepovedené vrátilo obrátilo v dobré, užila jsem si bezva oběd (místo kafe), kamarád přijel hladový a tak jsme nešli do kavárny, ale na jídlo, samozřejmě jsem si dala slané i sladké, pokecala jsem si s inteligentním člověkem (což žena na mateřské občas potřebuje :grinning: ), dostala jsem k narozkám nádhernou kytku z pěti růží (že jsem skoro měla strach vzít jí domů, ale prošlo to :wink: ) no a teď jsem po anglině, po večeři a jdem koupat a krmit a uspat a pak (snad) budu. Tedy... možná taky budu s manžílkem, je dnes dobře naladěn, tak si toho chci užít :wink:
13. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Sarii, tys mě prokoukla :grinning: :grinning: . Ale já psala "vyvětrala" a ne "vyčistila" :slight_smile:. Sarii a víš že já tě znám :wink: a ty mě taky :slight_smile:

Kdepak je ta Sanuska :fearful: :fearful: ?

Dabli pořádn si je pohoupej, prý to nosí štěstí :wink:

No Dani :confused: , já donésst domů puget růží, tak se možná i bojím :grinning: :grinning: :grinning:. A tys měla narozeniny? Tak vše nejlepší :wink: . Hezký večer s manžílkem..

miso já jsem taky samička, drahý je ve škole :unamused: . Máš nšco v plánu? Já jen TV :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jusi... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
13. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hezký večer!
Dani - narozky??? Tak všechno nejlepší!!!

No a my dnes máme za sebou 6ti nedělní prohlídku... Tak Klaudi nám narostla o 4cm a 590g. Všechno je v naprostém pořádku.Až na to řvaní.... Paní doktorka taky nechápala,proč tak pořád pláče,ale ujistila mě,že z hladu to určitě není,což je tedy pro mě nejdůležitější.Takže nám nezbývá,než to prostě vydržet (jde to ztuha... :sweat_smile: ) a modlit se,aby to byla jen ta tříměsíční kolika a bylo po všem.Ohledně toho večerního řvaní před usnutím,tak s tím mi teda taky moc neporadila.Proč každý večer po koupání a nakrmení propadá v hysterické záchvaty mezi cca 20.00 a 23.00. Jako třeba teď... Je vykoupaná,najedená a brečí a brečí... :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
sarii, písnu ti IP :slight_smile:

Věru, aspoň že ta kontrola je v pořádku :slight_smile: . Zbytek budeš muset nějak vydržet :unamused:
13. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
jsem zde, ale Vašík nespí-----
13. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
kdyby někdo byl na pokec :wink:
13. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Já jsem tu jednou rukou... :sweat_smile:
Zofi a brečí ???
13. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Žofi... jsem si na tebe vzpomněla, když mi Dr. říkala o příkrmech... Začínat se může i ovocem, např. jablíčkem, když mají děti potíže s kajděním... Takže mrkev už dávno není No.1 :wink: :wink: :wink:
13. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
jo jo Sari, my určo nebudeme začínat mrkví.....to jen tchýně mele o mrkvi...

no mně taky Vašík nespí...řádí jak černá ruka...mně připadá, že snad bere nějaký podpůrný prostředky na čilost---ale já mu nic nedávám

:astonished:
13. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Zofi,já taky nechápu,kde bere 6ti nedělní miminko sílu na řvaní 2 - 3 h v jednom kuse... :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Věruško ti říkám to jsou ty koliky...já si to taky "užila"....bohužel :frowning2:
13. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
v knížce píšou že je to něco jako bezdůvodný pláč a neutišitelný....to taky sedí....
13. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Zofi a kdy vás to přestalo mořit ?
13. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.