• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojky :slight_smile:

já jen nakukuji co Sanuska a ono nic :confused: :confused: , doufám, že jen nestíhá, ale zažila jsem v ordinaci paní, kterou hned dr. poslala do nemocnice a řekla jí ať zavolá manželovi, ať ji malého přivezou a musela na nějaké čištění, tak snad je Sanu v pohodě a jen mají frmol :wink:

Šári a jak vy v Praze???? ještě příspěvky projedu, ale zdá se mi že tu nic není :sweat_smile: :pensive:
13. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Very,jen já tu zase řeším Klaudiino bulení... :sweat_smile: :wink:
13. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
mezi 3-4 měsícem...
13. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Věrko, no to je v pořádku, že to tady probíráš a proč taky ne, my těhule a ostatní taky takový věci budeme potřebovat vědět, jak později na ty naše zlatíčka :wink:

jen bych ti Věrko přála, aby se to brzy srovnalo a ty sis ty svoje holky mohla začít užívat :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
mám tu Vašíka.....píše ahoj všem.... :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
ale moje tchýňka mě taky upozornila, že můj manžílek jako miminko trpěl jako zvíře na koliky a celý dům byl kvvůli němu vzhůru nohama, že k nim jednou přišla návštěva a nestíhala se divit, jak všichni obskakují malého Mišánka :confounded: , takže se mám taky na co těšit :frowning2:
13. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Vašíčku ahoooooojjjjjj :slight_smile:
Jusi... :wink:

Very... kontrola o.k., ale to kolem :confused: ... z toho mi jde hlava kolem :confused: . Ale hlavní je, že se to Mari lepší :wink: .
jsem zde :slight_smile:
no jo sari, hlavně ať je to ok
13. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Šári, tak aspoň že se to lepší a z čeho jde hlava kolem???? jako z léčby nebo přístupu?

jo a zdravím Míšu :dizzy_face:

Jusi, je fajn, že si se dnes vyvětrala :grinning:
13. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
vyhlížím Evíka a Luci.....
13. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Very... jj, přístupu některých... ale o tom tu už byla dnes řeč :wink: . Všechno je v lidech a komunikaci...
13. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
No já jsem se přišla podívat jen jak dopadly holky Sanu a Šári a půjdu se věnovat manžovi jestli to teda v pár minutách nezalomí :grinning:
13. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Šári, to mě mrzí :frowning2: , ještě se rozčilovat kvůli "lidskému přístupu" :unamused: , ale bereš to v poho :wink:
13. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky teď koukám do vašich pasů a nestačím se divit :confused: , M 6 měsíců, Vašík 5 měsíců a týden, Anežka 4 měsíce, to strašně letí.....než se zase slezeme tak některým tu bude ROK :sweat_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Zofiku,a dávala jsi mu čajíček?

Jj,letí to teda strašně a doufám,že nám to "uletí" přes ty koliky,nebo co to vůbec máme... :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jj, Sanuska chybí...

Věrko, dobře, že jste obě v pořádku - nebo Ty si ještě na prohlídce nebyla? S tím řvaním je to fakt děs, ale věř, že máš půlku za sebou, pokud je to tříměsíční...

Sari, dobře, že se to lepší. A lidi jsou zkrátka jen lidi... no, to kdyby mi někdo řek dnes v poledne :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
jo jo čajík jsem dávala,,,,
13. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Sari :wink:
já nějak přehlédla že byla kontrola.. A jak koukám, zase ta komunikace :unamused: ..

Very já teď taky koukala jak ty špunti rostou :confused:
13. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Very, letí :fearful: ...

Slízat se budeme dál, ne? Ale to teda nevím kde, páč kočárků bude přibývat :grinning: :grinning: :grinning: ... Co kočárků, i mimísků v bříšku :wink: ...
13. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Je tu řeč o čajíku... jeden mám a na něm je psáno, nedávat večer a na noc!
13. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojda-Dani Ty máš dnes narozky?Tak Vše nej! :slight_smile: Jinak hlásím že se dostavila ms/normálně bych takovou radost neměla/ale první ms po revizi.Tak to bude snad v pohodě čekala jsem jí tak za týden ale dorazila dřív ale hlavně že je.Ted budu sledovat jen//na ovulačním testu. :wink: Sarii to je dobře,že se to Marince lepší. :wink:
13. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky viděly jste Líbáš jako bůh?? to je boží...
13. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
jen nakukuju, malej nechce od 15.00 zabrat, ale Sanu mi volala, stehy má vytažený, má to zanícený, tak to bude ještě léčit, ale byla už doma a bojovala s odstříkáváním
13. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak to jsem ráda,že jsi dávala.Někdo totiž říká,že když se kojí,čaj se nedává a já jsem přesto včera začla.Koupila jsem Sunhárek - granulovaný fenyklový a nic o tom,že by se neměl dávat na noc tam naštěstí nepíšou.

Já jsem "se sebou" na kontrole ještě nebyla - jsem objednaná na pátek.Tak se tam půjdu s Provazníčkem a sestřičkama rozloučit a nevím,nevím,možná ukápne slzička... :cry: :pensive:

Líbáš jako bůh mě osobně nikterak nenadchlo.Neříkám,že by se mi to vůbec nelíbilo,ale asi jsem čekala něco trošku jiného.Navíc já nějak nemusím tu slovenskou herečku,tak možná i z části proto.Ale Kaiser tam byl skvělej a moc mu to slušelo. :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Sunárek
13. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Neli, děkujeme za zprávičky :wink:

ty vaše dětičky tuší, že je pátek a že se tu máme srazit a tak nénéné zabrat :grinning: , jsou to ale vyčůránci :grinning: jako v dobrým slova smyslu, aby se to někoho nedotklo :wink:

Žofi, bambulka je dobrý co???? a na to ti se.. bílý tesák taky a úplně nejvíc se mi líbí hláška, víte co se mi na téhle rodině líbí nejvíc? ta rozmanitost - každý den mě nas... někdo jinej :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
hele Věruško mně kdysi Luci radila, že paradoxně fenyklový čaj, můžu někomu s prdíkama přitížit.....asi bych šla spíš do heřmánkovýho...
13. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Mě se líbila ta scéna v sanitce,hned na začátku. :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.