• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
my na ten film koukáme s manžou často, je to takový večerda pro dospělý :grinning: , stejně jako Účastníci zájezdu, Nestyda, Medvídek, Pelíšky a mnoho dalších........
13. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak jdu na chvíli pochodovat, mistr chce nosit... :grinning:
13. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Aha. :confused: :fearful: A já ho mám doma takovou škatuli! :astonished: Jsem se teda v lékárně docela rozčilovala,proč toho jako musí bejt taková krabice,proč nedělají menší balení. No,ale heřmánkový teda koupíme. :wink:
13. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
...a u nás klid... :fearful: :zipper_mouth:
13. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
...hmmmm,tak jsem to zakřikla. :confounded:
13. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
já ho teď musela svázat a je klid, uvidíme, na jak dlouho :unamused:
13. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Neli.a co teda ty kapičky...? Postřehla jsi nějaké zlepšení ? Já teda nif mof... :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
No, mě se zdá lepší, líp prdíčkuje, nekakal ale od pondělka, to je stejné, ale u kojení se mi po chvilce vždycky svíjel, tak to je taky lepší. Ještě jsem koupila pupíka a při každém přebalení namažu, nahřeju v mikrovlnce plenu, dám na bříško a jdu kojit. Taky kojím s hodně zdviženou hlavičkou, prý mají bolení při kojení i z horizontální polohy. Víc zatím nevím, ale zlepšení je. Jen přidává takové odpolední až noční stavy bdělosti a pláče a ne a ne zabrat.
13. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak s tím - ne a ne zabrat jsme na to mstejně,s tím ostatním hůř než vy... :unamused: No,ale napsala jsi zase pár dobrých rad,tak to taky zkusím.A ten pupík,to máš to balení jak je i Rybilka?
13. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holčiny, narozky jsem měla třetího, jak se tu psalo o těch štírech. Přesto za všechna přání děkuji :dizzy_face:

Já čajík nedávám (i když jsem k tomu byla nabádáná tchýní nesčetněkrát), ale zatím je Anežka jen na mlíčku - které samozřejmě vypadá jinak než na začátku, je víc vodové, tak jí snad i na pití stačí... snad...

Líbáš jako bůh je "kravina", ale krásná. Mě to pobavilo :grinning: a ta hláška tady od Verči mě přímo rozesmála :grinning:

Mě je těch Vašich plakajících miminek tak líto... jenže se tomu nedá pomoct...
13. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dani,dík za slůvka podpory.Nějak to snad zvládnem.Já to měla s Terkou skoro do dvou let,tak přežiju snad i tohle.Jen by mě teda fakt potěšilo,kdyby to byla záležitost 3,max.4 měsíců,když jsem si to s Teri užila tak dlouho.Tak uvidíme...

Dani a ty jenom kojíš? To asi ne,viď když jsou Áně už 4 měsíce. Takže dáváš už nějaké ovoce,zeleninku?
13. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Hoj jdu dočítat.
13. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Hoj, Sanusko :wink: Neli už nás informovala. Tak hlavně, ať se Ti to zhojí.

Věrko, stále JENOM kojím. Ani čaj, ani ovoce, nic. Chci do půl roku plně kojit, pokud to půjde. A kvůli tomu exému to mám i doporučené, rozhodně neodstavovat, takže se budu snažit. S příkrmama začnem někdy desátého ledna, mám v plánu, takže v šesti měsících, ale možná o fous později, už vidím, jak budu líná vařit :grinning: :grinning:

Přeju všem krásnou dobrou.
Zítra máme oslavu narozenin švagra, takže budu celý den mimo. Užijte si sobotu :wink:
13. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak jsem dočeta.

Dančo opožděně, vše nej nej nej k narozkám hlavně zdravíčko, to ostatní se už dostaví samo.... :slight_smile:

Very s tou rozmanitou rodinou jsi mě pobavila, to je gut :grinning:

Míšo nazdárek, co že se ani neozveš? Manža seká latinu???

Věru no to musí být šílenost. Faktk díky bohu za to, že tam máš mamču. Já si to nedovedu představit, že bych tady takhle pochodovala s malou sama......................... děs. Hned to musím zaťukat.

Zofi a Váša už to má celkově lepšejší to bříško????????????

Já se omlouvám, ale prostě jsem to nestihla se dřív nahlásit.
U Dobrka ok, stehy mi vytáhnul a že v tom mám zánět, tak že ať počítám ještě tak 2-3 týdny, že to budu cejtit. Mám se cachtat v dubové kůře tak 2x denně (cha chaaaa).
Ale je to lepčejší jak jsem bez těch stehů. Jak se tam zarejvaly do toho nateklého, tak to bylo na prdlačku....
Bojuju s kojením, nějak mi z ničeho nic "klesla produkce mléka" :grinning: :rolling_eyes: Ani odsávačkou neodstříkám blbou 60. Tak jsem musela už sáhnout po Nutrilonu. Nejdřív přiložím a když na váze vidím kollik vypila, tak dokrmím. Nedá se svítit.
Třeba se rozkojím....... uvidíme(opět to slovo)

A pro dnešek se loučím. Zítra snad nějak přes den juknu...................

Pa a brou (klidnou brou)
13. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Aha,Dani.Já myslela,že se od 4.měsíce prostě nějakým tím ovocátkem přikrmuje.Jsem to už za těch 10 let zapomněla.A vlastně já jsem tenkrát kojila jen 8 týdnů,tak taky proto pořádně nevím,jak to je s plným kojením takhle dýlejc.Tak to držím palce,ať to jde i dál pěkně. :wink:

A já jdu taky zalehnout.Počkám ještě chvilku,jestli si teď po 22h řekne a když ne,tak to hnedka zalomím.

Pá a dobrou všem!
13. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak jsem ho konečně uspala po krmení, ufff. Věruško, jo, balení Pupíka je jako Rybilka, stálo kolem 60,-.
14. lis 2009 v 01:40  • Odpověz
Sobotěnka, sobota...

Jaké byly noce u miminek :confused: ???

K čaji... Mám Heřmánkový Hami granulovaný, od ukončeného 2. týdne, a vážně na něm píšou nepodávat před spaním a v noci :confused: :confused: :confused: . Já ho pořídila, když Mari kajdila 1x za 5 dnů, ale ona ho stejně nechtěla, tak ho asi vypiju já :grinning: :grinning: :grinning: ...

Sanu... že máš jednou míň mlíčka nic neznamená. Já ho taky moc neměla, ale kamarádka odsávačka, pití čajů, homeopatika a Bůh ví co ještě, mně pomohlo kojit doteď :wink: .

Teda už jedeme v kaši a až si nastuduju příkrmy, tak do nich taky vlítneme. Ale na první měsíc koupím skleničky, tak mi to doporučovala Dr. půjde jen o to, aby si Mari vyzkoušela chutě a tak to bude pár lžiček, že prý 1 sklenička na 3 dny, tak to máme 10 skleniček na měsíc :wink: ...
14. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno. Jen nakukuju u snídaně, než odjedem na tu oslavu. Anežka spala skoro do osmi, ale má rýmu jak trám, tak je to asi tím :confused: Ale jinak je dobře naladěná, uvidíme, co dál.

Věrko, dříve se radilo přikrmovat od 4. měsíce, ale teď, pokud to jde, říkají do 6 měsíců plně kojit.

Sanusko, klesla produkce mléka... doporučuju kojit z obou stran po třech hodinách a co je zásadní - ve správné poloze, aby se jí dobře tahalo. A hlavně v noci, kdy se spouští hormon kojení - nejlíp mezi 0,00 a 2,00 ranní, říkali v porodnici. A jak píše Sari - čaje, homeopatika, odsávání, dodala bych časté přikládání.
No, příkrmy, to bude něco...

A pátím, užijte si sluníčka a soboty :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Hoj,

Sar Mari je už tak velikááá :astonished: A ty hadice kolem ní vypadaj strašně :unamused:
14. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Hezké ránko!
Tak noc u našeho miminka byla jako pokaždé naprosto pohodová.Nakojit-spát,nakojit-spát... Ale ty rána...
Už se tady zase kroutí a bulí.Terka s ní natřásá v náručí,ale ona je neklidná a nevrlá... Jako vždy,když nespí.

Nali,toho pupíka taky pořídíme.Dopolko pojedeme na nákup (doufám,že nezboří obchoďák :sweat_smile: ),tak se stavíme v lékárně.

Kojení- mám dny,kdy mi připadají kozeny taky takový jako málo nalitý a jindy je zas mám totálně napěchovaný.Piju čaj,nic víc.A soudě dle včerejší prohlídky,malá prospívá,tak to neřeším.
14. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
sarii - ty hadičky... :confused: Hele,hoď tam nějakou mimonemocniční. :wink:
14. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Pangacia s bramborama můžu že jo.
14. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj Agi práci jsem nezměnila, ale chci trochu změnit post. Za lepší peníze, ale jelikož všichni v práci vědí, že chci miminko tak to asi nehrozí.
14. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Věru... ajjajaj. Klaudi vás pěkně zkouší :fearful:

San... jasný že můžeš :wink:... A co chutě na sladký, když ho teď můžeš???

Dabli... to je jak diskriminace :angry: !!!

Mimonemocniční fotky teď nejsou skladem :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
:confused: nikdo tu...

Mužík překvapil, jedeme výletit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Sanu nazdárek,

se ozývám, doma je pohoda, co jsem přestala brát ty koňský dávky Estrofemu, tak je všechno v klidu

Jusi jinak včera jsem chvíli koukala na bednu a o půl desáté jsem to zabalila, poslední dobou usínám čím dál dřív
14. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky,

včera jsem nedorazila..byla u mě siss..odešla po 22. hodině a to už jsem sem nemrkla :wink:

Ráno jsem měla, co dělat, abych vstala na spinning, ale dopadlo to a ted mi je fajn :dizzy_face: jsem se pěkně vybila

Venku je krásně, tak až se Anetka a manža vyspěj, tak půjdem určitě ven :dizzy_face:

Sanu, zkus si před kojením nahřát prsa a pij nějaký teplý nápoj..to taky spouští laktaci :wink:
14. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Zdravím holky.Luci íky za odepsání moc jsi mi pomohla :grinning: tak jedna nočná za sebou tak ještě dvě to je opruz :rolling_eyes:
14. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
delf, kde děláš?? já noční nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
no v jedné firmě kousek od nás děláme nepřetržitý provoz víš,takže děs,včera jsem dostali výplatnici a byly tam stržené peníze a nikdo nevěděl za co a pak nám řekla sekretářka,že řediteloj se zdálo,že máme velké výplaty tak to proškrtal a bylo to idiot jeden. :angry:
14. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.