• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
luci a od kud jsi?teda jestli to není tajemství
14. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
mě by noční nevadili,ale jen osmičky dvanáctky jsou mooo dlouhé a pak k ránu,už jen koukáš na hodiny a modlíš se aby jsi už šla domů
14. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
delf, tajemství to není..mám to napsaný v pasu..z Pardubic :wink:

S tím platem to je teda drsný..to snad nesmí :astonished: :astonished: :astonished:
14. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahá,Pardubice pěkné město znám ho P tam jezdil dost na hokej fandí pardubim,no nesmí luci,ale on je děsnej s tímhle,neumí se chovat k lidem chová se k nám jako ke strojům,prostě to je děsné,furt se poohlížím po jné práci tahle je děsná,jako práce není špatná,ale chování těch nadřízenej fakt jako by jsi byla kus hadru,tak se chovají. no nepřála bych to nikomu.
14. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
jé holky nevyzná se někdo v navigacích do auta?já,že bych chtěla koupit příteloj pod stromeček a nemohu se rozhodnout mezi dvouma.Ach jo to je dilema :frowning2:
14. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
hezké sobotní odpoledne :slight_smile:

holčiny já jsem zas ležela nějak nezvládám kočírovat tu zácpu tak břicho tlačilo a boolelo, už jsem zvažovala i pohotovost, ale nějak jsem to ustála doma na magnézku.
U nás je dnes zabíjačka tak to pujdu omrknout.
Jinak manža přijel z práce a má jako kašel a bolí ho na pruduškách :unamused: V práci mají nařízeno nosit roušky no co Vám budu povídat, doufám, že je jen nachlazenej a není to nic vážnýho.Jak cestuje po světě tak může přitáhnout všelicos.
Holky bojíte se prasečí chřipky???Já teda jo....

Jinak hafáček je hodnej a miloučkej, už nekňučí.Dušánek se z toho začíná dostávat.Je fakt, že mu štěně pomohlo..

Jdu vás dočíst :wink:
14. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Delf, prosím tě kde to jsi, že Vás takhle bez vysvětlení odíraj???
Na tu navigaci se poptám manžela on ji má a je s ní spokojenej :wink: zatím ho vždycky přivedla domů :wink:
14. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky gaban.No je to děsné furt strhávají prach a za píč...prostě hrůza a to ještě chtějí abychom o vánocích šli do práce,tak člověk se těší,že bude aspon doma o vánocích,když na nás neplatí svátky co jsou v roce když děláme nepřetržitej provoz a zas prd,no úpně všechno zkazí fakt,už abych byla těhu a vypadla od tamtud
to je paráda,že hafík si zyknul ui vás ,je fakt že toho prvního ted nenahradí,ale časem určitě a bude to bezva a jak mu teda říkáte a s tou navigací děkuji moc jsem fakt bezradná chtěla bych jednu z těhlech TOMTOM XL IQ Routes Europe Traffic a nebo tuhle MIO Spirit S505u GPS navigace, LCD 4,7", TMC, mapy Evropy (44),alefakt se nemohu rozhodnout je tp těžké ,potřebovala bych někoho kdo má navigaci aby to posoudil tak jetli budeš hodná zeptej se ho abych jí mohlaobjednat co nejdřív děkuji :wink:
14. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
delf poptám a písnu ti :wink: a ty Vánoce jsou hrozný....
14. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
děkuji gaban
14. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
holky jedna otázka při IUI to zavedou všechny spermie a nebo vybírajíty dobré,jak je to ted mě tada na jedné diskuzi zmátli docela já myslela,že zavedou všechny spermie při IUI :confounded:
14. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
tak holky já se loučím jdu se přichystat na noční předem děkuji za odpovědi co se týče toho IUI a navigace,opatrujte se tu ráno než půjdu spát tak se na vás juknu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Hoj jen jukám před kojením.

Sar na sladký, no docela to jde. Včera jsem udělala žemlovku, jsme na ni měli chuť. Jinak hodně jím muesli a přesnídávky. Jinak jiný extra ataky nemám. On na to není zatím ani nějak čas :sweat_smile: A nálada, protože mě velice, ale velice přivádí do panické hrůzy lehčí hemeroid, takže dneska jsem i prd jedla, jen abych nemusela na záchod.... Rozepisovat se nebudu, jen přiznám, že jsem včera málem urvala umyvadlo i držák na toaleťák......
Pořád něco no. Ale holčince se vede dobře, tak jsem ráda... :wink: Já to snad už nějak ukočíruju, jen aby se to pořád lepšilo a lepšilo......
A kde jste byli na výletě?
Byo krásně jsme taky byli dneska pávit :sunglasses:

Luci ty takhle hned po ránu bejčíš jo, ty mede!!!

Delf, to je masakr s těma penězma. Jenže oni teď zneužívaj tý krize, že není práce a tak toho zneužívaj.... Lidi si nechajj teď víc líbit, protože maj strach, aby o práci nepřišli..... :frowning2: Je to děs.

Tak a jdu kojit.
14. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj,líbit nelíbit makat se musí,nám od dubna též sebrali peníze přibližně 1700 na osobu a co můžem,držet hubu a krok.Hele sanu na hemeroidy zabírá ta mast jak je na ní reklama jmenuje se Faktu a fakt pomůže. :wink:
14. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
sanu, nojo, nedá se svítit..po 14ti dnech u našich jsem +2kg :angry: a po ránu je to nejlepší..se cítím celý den skvěle :dizzy_face:

Ta mast Faktu je prý dobrá..kámoška to taky říkala :wink:

A jak Cel?? přibírá? takže kojíš a pak dokrmuješ nutrilonem?
14. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak jsme po oslavě a po návštěvě, Anežka opět předváděla, jaká je hodná holčička, tak mám radost. S tou rýmou to snad nebude tak hrozné... záleží na poloze hlavičky, v leže pohoda, při jídle dobré, když se ale předklání a chce koukat, chrchlá hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jedem za s do Prahy, já jdu učit, manžílek bude kočárkovat, tak snad to zvládnem. Teď nebudu dočítat, ale po osmé to zvládnu.
Užijte si večer :wink:
14. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahóóój...
Už jsme doma z výletu. Po Lichnici jsme chodili :wink: ... A zpět se stavili u babičky.

Gabi... to tě tak bere bříško :astonished:??? A prasečí chřipka? Já jsem tak nějak v klidu... prozatím :wink: .

Sanu... neblbni, jíst musíš :confused: !!! A ta Faktu mast nebo čípky by se při kojení neměly :confused: ...

Delf... už se ti to krátí :wink:. Do půlnoci to vždycky uteklo, ale pak se to táhlo... jééé, to už je tak dávno.

Luuc... cvičení chápu :wink: , kdyby u mě byla Siss na návštěvě, tak pak snad 14 dní nejím a cvičím každý den do vyčerpání těla :grinning: :astonished: :grinning: :astonished: ...
14. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak dočítám. Jinak Anežka občas pobrekává, protože se jí asi blbě spí, ach jo :confused: To bude noc. Asi se vykašlu na žehlení a jdu zalehnout, protože jinak budu ráno nepoužitelná a v té škole k ničemu. A za to mě neplatí...

jj, jak psala Luci, teplý nápoj před kojením spouští mlíko. U mě to zabírá bezvadně.

Delf, navigaci - rozhodně ne MIO!!! Tu máme a je to k prdu... a co stála peněz.. Hlavní problém je, že nelze koupit aktuální mapy. Naopak systém Tomtom je světová třída. Takže já bych měla vybráno. Před MIO varuju!!!
A při IUI se vpravují všechny spermie, jen jsou "promyté", chápu to tak, že se dají do roztoku s výživou, aby líp běhaly, ale rozhodně je nikdo netřídí a nevybírá ty dobré, to by pak IUI nestála 500 Kč...
A s těmi penězi... fakt nezbývá, než to vydržet... A v jakém oboru děláte, jako co vyrábíte?? Smím-li se ptát kde lidi tak honí, kde je tolik odbytu, že nestihají??? Anebo vyházeli lidi a teď honí ten zbytek (jako v nejmenované výrobě na auta tady za kopcem?)

Gabi, dobře, že je u Vás líp... a Ty se opatruj!

Sar, Lichnice :dizzy_face: tam to mám ráda.

Tak a jdu. Ahoj zítra večer :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hoj

Sar joooooooo já bych ti dala najíst a pak bych tě poslala na záchod s tou věcí co se mi tam vyklubala :grinning: :sweat_smile: :grinning:
A tu Faktu mi už dali v nemocnici (mast) a dneska jsem moji zásilkovou službu (manžu) vyslala pro čípka Faktu. Taky jsem v příbalovém letáku četla, že se radit s dr při kojení a že se nevím jestli se to dostává do mlíka nebo ne. Ale Dobrk, sestřička i ve špitále mi ji doporučovali.............. Tak snad to bude ok, hlavně když to zabere.....
Jen teda nevím, na jakém principu by to jako mělo fungovat a co bych měla jako dělat aby to zabralo co nejdřív...............

Dančo Anežka je normoš nastydlá nebo to je jako něco alergického??? Tak, aby jste to měli co nejdžíve z krku.... A zítra si užijte Prahu!
14. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
sanu, jez nějak projímavý věci...aby jsi nemusela moc tlačit :wink: je to opruz, ale on jednu zase zaleze :wink:

sar, já ani necvičila kvůli siss, ale kvůli sobě...koupila jsem si nový spodní prádlo a zůstala čučet na velikost košíčků :astonished: :astonished: :astonished: já už nemůžu být těhotná..jestli to bude, co těhu, to číslo navrch, tak za chvíli budu kupovat padák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Anetka ted suprově usíná..včera po 22. a dneska po 21. :astonished: ale zase spala skoro do 9. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem málem zaspala spinning :grinning:
14. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Luci jo jo to jím, sladké kefírové mléko, jogurty, půl litr kakaa. Tak uvidíme zítra. Už se lehce rosím předem... Ale věřím, že to bude ok.

Luc mi přijde, jak pořád píšeš, jak jsi "prostorově větší" a teda prdlačky, teda podle mě.....
14. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
A aspoň jste se vychrupli :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
sanu, já tyhle problémy neznám..ale kamarádka mi to dost často líčí a musí to být fakt hrůza :zipper_mouth: až taková, že má 5ti letou dcerku a do ted o dalším miminku nechce slyšet :astonished:

Taky si nepřipadám na to hrůzný číslo, co jsem si dneska na ty svoje kozenky oblíkla :astonished: ale je to tak..i prodavačka mi řekla, že mi ta podprda sedí suprově :rolling_eyes: no manža si chrochtá a prý, jestli je +1 číslo po každým dítěti, tak budem mít aspon ještě 3 děti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Luc šťastná jsi to žena, že po kojení ti zůstala větší prsa............... :wink: Většinou co jsem slyšela, tak teda prsa po koju nif mof......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
To jako ta kámoška má ještě po 5 letech s tím problémy? :astonished: :confounded: :astonished:
14. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdu natáhnout záda. Pak šoupnu malé Nutrouš (večer prostě prd vydojím) a snad hurá snad v klidu do hajan.

Tak zítra nějak juknu paaaaaaaaaaa
14. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
sanu, ne, nemá..ale pamatuje si na to :unamused: a vždycky když se bavíme o porodech, tak to začne líčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Větší prsa mi sice zůstala, ale konzistence nif mof :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš blátíčko :rolling_eyes:
14. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
hezké ráno,
dneska jsem tu první.Ani se vám nedivím že se vám nechce z postýlek.U nás je mlha že by se dala krájet.
15. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Luci nezoufej,správná podprda to spraví a manželoj se líbíš taková jaká jsi,ne? :wink:
15. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.