• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
hoj

Sanu- co je to, že se jdeš pávit???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Delf- s tou prací je to masakr, kámoška dělá ve fabrice kde, když jdeš na wc musíš si odpíchnout a pokud to neuděláš tak máš průser. Mají všichni stejnokroj ,ale hroznej štiplavej matroš a na lince hroznej vzduch. Ona je to taková správná rebelka a tak si vzala svoje vlastní tílko a hned měla průser jako trám.Jsou tam 2 tzv oddělení kde jsou ženy u strojů a každé to oddělení je ve speciální kleci. Nikdy to pracoviště nesmíš opustit jen po domluvě s mistrovou či mistrem.
Já když jsem jí potřebovala zavolat do práce tak mi nakázala ať jí nevolám, že to mají zakázáno. Když potřebuje zavolat, jelikož má holčinku ve školce a ze začátku si tam nemohla zvyknout a pořád plakala tak musela jít tajně s telefonem na wc. Ted naštěstí čeká druhé mimi a už tam dlouho nebude.
Podle mne to je snad čím dál horší než to bylo dříve. :pensive: :pensive:
15. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Agi tak to je masakr.Taky jsem dělala ve fabrice na pásovce ale takovej teror jsme tam neměli.
15. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
madli- já tomu nechtěla ze začátku ani věřit, ale je to opravdu tak :pensive: :pensive: . Já si říkám zlatá pošta fakt ,že jo.
15. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
A to ani peníze za to nic moc nemají. A na druhou stranu jsou zase zaměstnání kde fakt děláš s prominutím ho... a prachy tam mají královský. A ještě navíc tam máš fleka za to , že jsi známý šéfa a né, že něco umíš. Bych se mohla rozepsat a být dost sprostá....... takže radši už mlčim
15. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
taky se mi nelíbilo jak s náma občas jednaj.Ale takhle šílený to nebylo.Sem jednou šéfoj řekla že kdybych věděla že mi to pomůže,že bych si místo na dobrý lince zařídila přez postel.Jako jiný.Chvíli na mě koukal protože nečekal,že mu to řeknu zrovna já.Ale bylo to v poho.dělal mi dřív seřizovače takže jsme se znali už dřív než začal šéfovat.
15. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj... nakukuju... Uklízím, vařím...

Agi... "pávení" je náš terminus technicus pro procházku s kočárkem :wink: :wink: :wink:

Jdu, nebo nic neudělám :wink: ...
15. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky,

tak my už máme za sebou nákup v Globusu, kafe u kamarádů a oběd :slight_smile: Až Anetka a manža usnou, tak jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

madli, jj, podprda to spraví,a le už to není na chození nahoře bez :sunglasses: :unamused:

M dneska asi po půl roce vytáhli golfky, pže Anetka nechce venku chodit :rolling_eyes: takže máme zase miminko :rolling_eyes:
15. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Zdravím trochu netradičně z Prahy... Anežka dostala večer teplotu 38,5 , tak zůstala doma s tatínkem a s babičkou a já jsem tu sama a budu učit - tedy možná, pokud dorazí studenti. Mají to jako specializační předmět, takže tak trochu na háku (pánové bakaláři) a zatím jsem tu sama... Nu co, aspoň zvládnu nastudovat odstříkávání mléka bez pomůcek, které jsem nikdy nedělala a budu tu muset nějak zvládnout, protože jsem odjela v půl desáté a domů přijedu v šest večer... No a tatínek bude krmit z lahvičky mý zmraženým mlíkem. Jsem na to všechno zvědavá... :confused:

Dočtu, tedy, pokud někdo milostivě nedorazí na výuku :grinning:
15. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Dani... jsem zvědavá, jak se situace vyvine :confused: ...
15. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Luci, padáky :grinning: :grinning: a nepřeháněj, vždyť si štíhlá! A nahoře bez stejně není v módě...

Sanusko, Anežka je normálně nastydlá (poprvé), ve 4 měsících. Zkrátka má rýmu a včera večer teplotu, tak dostala jednu dávku Panadolu a ráno už byla dobrá, dokonce i spala od jedné do čtyř a od pěti do sedmi, tak to šlo. No a odsávání odsávačkou na vysavač je podle mě legrační :grinning: :grinning: jak ona na to koukala, co jí to maminka dělá, zvědavě koukala... a sousedi, když v jednu ráno slyšeli vysavač, si museli myslet :grinning: :grinning:
Horší je, že teď doma nespí, vždy spí venku v kočárku, ale doma mají problém jí uspat, no, snad to zvládnou, budou muset....
Jinak Sanusko, s tím kajděním Ti to nezávidím... ale nepomůžu...

K té mlze - od RK do HK a pá km za Hradec směr na Prahu je mlha jak mlíko (v deset ráno byla), ale dál je sluníčko a zkrátka nádherně. Kdyby tu se mnou byli, užili by si to venku s kočárkem... ale neva.
Jo, jsem se nechlubila, krom toho, že na mě něco leze, mi taky roste (poslední) moudrák, už pár dní, takže paráda... ale zatím to jde přežít... :wink:

Agi, a prosím Tě, co je to za fabriku, znám ji?? Je to tedy nářez, co popisuješ.

Hm, dočteno a studentíci nikde. Jak chtějí. Já to tu vydržím, odejít nemůžu, mám učit do 16,15. Tak budu nakukovat. Užijte si den :wink: ... Sari, jak se to vyvine, Anežka usne, teplotu už teď nemá, mlíko buď vyloudím nebo ne, studenti nedorazí, ale to mi neva, takže takový standardní, skoro pohodový den :grinning:
15. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Dani... na to štůdenti hodili bobek, prodloužili si volno... A ty jsi dobrá, do Prahy bych nedojela a po Praze už vůbec nee...
15. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Dani, já nepřeháním..komentuju jen velikost kozenek..se zbytkem jsem jakž takž spokojená...může být i hůř :sweat_smile: Jinak seš dobrá s tím učením :slight_smile: já bych jáko student na dobrovolný předmět v neděli asi taky nepřišla :sweat_smile:
15. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ale zvládly byste to, kdyby to nešlo jinak.
A to učení - dělám to dobrovolně a baví mě to :wink:

Holčiny, když mám čas u PC, vytvořila bych na rajčeti album se všemi našimi srazy, abych to neměla u sebe v albu. Ale zahesluju to na tajné heslo. Jen se na to rajče nemůžu dostat, protože si nepamatuju původní přihlašovací jméno a mám ho napsané doma. Vím, že je tam to malé zvířátko, zavináč a co je za tím zavináčem?? Heslo vím. Prosím do IP, pokud víte. Dík. Anebo založím sanus na rajčti znovu, to by asi taky šlo...
15. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
už vím :wink: :slight_smile:
15. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
... tak jsem za hodinu "nadojila" asi 20. Jsem to říkala, kdybych měla odstříkávat nebo odsávat, byla by Anežka dávno na UM. :grinning: ... obdivuju každého, kdo zvládne tuhle disciplínu tak, že dítě neumře hlady! Kojení je fakt maturita...
A usnula, üž nevěděli co s ní, vyváděla, než ji donesli dolu do kočárku začla tuhnout a než vyjeli z baráku, usnula. Spí už přes hodinu. Tak hurá. A já jdu k automatu pro další dvojtý čaj, protože mě bolí v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak se vrhnu na to fotkování, protože dámy a pánové na to fakt hodili boba... i když, v téhle instituci jde napsat zkoušku dřív, než je přednáška, tzn. oni mají zápočet, tak proč by sem lezli, že jo...
15. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky holky tak už jen jedna noční juoí,už aby bylo ráno včera se to tak vleklo a zítra na utz ve 12:00 do sanusu to to uteklo,kdyby to tak chtělo utíkat v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: no my děláme převážně pro automobilku lisujeme víš a ted sehnali nového zákazníka a tak se chtějí předvést asi,tak lisujeme o sto šest :confounded: děkuji za radu s navigací,takže mám jít teda do toho tom tom,původně jsem teda chtěla to mio,ale když říkáš ,že je k prdu tak do ní nepůjdu díky
15. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
... jsem si to neuvědomila, vždyť je pozítří svátek studenstva, tak asi oslavují :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Hele, Delf, Tomtom je dobrá značka. Mají to systematicky zvládnuté. Mio jsou fakt břídilové - dokonce to nedávno proběhlo televizí , v černých ovcích, tuším, že neaktualizují softwary a neuznávají reklamace. Vím, o čem mluvím - teď jsem podle té navigace jela po Praze, nové kruháky tam nejsou, to by nevadilo, ale nelze si dokoupit nové mapy, takže tam nové kruháky ani nebudou a to vadí!
Hm... lisoven pár znám. Mezi námi, už si tu čtvrtá z automobilového průmyslu... :wink:
15. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
no páni agi to je teda děsné ta kamarádka v té práci to bych tam nedělala ted,u nás jsou taky přísný,ale zas tak né naštěstí,to bych vzala nohy na ramena a zdrhla :grinning: taky musíme nosit stejné věci aspon teda barvu,aby byla,ale to je vše.Tak včera večer mě pobolívalo v krku a dnes je to už bomba,takže mám zavázaný krk a au au bolí :frowning2:
15. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
už čtvrtá no páni to je mazec teda tak supr budu kupovat teda tom tom díky moc jsi zlatíčko.
15. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
... tak se zadařilo. Mám na rajčeti vytvořené zamčené album Sanus-srazy. Tedy, zatím tam nejsou fotky ze srazů, ty s sebou běžně nenosím, jsou tam fotky Anežky. Až to dotáhnu do konce, pošlu Vám heslo do IP.
Ale už teď říkám - heslo je tajné, NIKOMU ho nedávejte, každý ho dostane JEN ode mě... a vedu si evidenci, komu jsem ho poskytla, tak pečlivá zase jsem. Asi chápete důvody... a stejně tam nebudou všechny fotky ze všech srazů, důvody jsou taky jasné.

No a když mi to tak jde, založím si na rajčeti ještě Anežčino album :slight_smile: volno u počítače na 4 hodiny, to se jen tak nevidí... tedy ale už se mi stýská... a moc...
15. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
teda ty jsi šikulka to ti povím :sweat_smile:
15. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
tak holky já pádím do práce jdu si udělat ještě kafíčko,a letíííím :confounded: držte na zítra prosím pěstičky at tam jsou folikulíky na utz děkuji mějte se a opatrujte se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak Anežka už má normální teplotu, spala 2,5 hod. v kočárku, vyrážku dnes nemá taky žádnou, tak je vše OK. Hürá :wink:

Opouštím budovu. Ozvu se večer z domu.
Pěju pěkný zbytek neděle :wink:
15. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
sarii- aháááááááááá tak pávení, to je dost dobrý přirovnání a moc se mi líbí. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dani- myslím, že tu fabriku znáš. Jo a písni pak sím heslo na ty fotečky, už se těšíím.

My jsme teď měli u nás v hospodě na sále pro děti a dospělé výrobu gelovývh svíček. Musím říct, že je to super. Udělala jsem krásnou svíčku mamce a sobě taky, tak mám radost.Zítra razím na UTZ tak jsem na to zvědavá.
15. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahojda mám takový dotaz. Už asi dva dny mě bolí podbřišek a včera začal bolet od pupíku dolů a dnes i po stranách. Mám strach že mám nějaký zánět.
15. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Agi... u Vás jste takový činný, to se mi líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli... noo, raději bych skákla k Dr. Přece jen po tom, co máš za sebou, bych to nebrala na lehkou váhu :confused: .
15. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
... tak jsem doma. Kozy jsem tedy málem neuvezla, takhle nalité jsem je měla naposled tři dny po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to byla u Synkova bouračka, tak jsem to musela objíždět - Agi, doufám, že nikdo z Tvých blízkých nejezdí na motorce... myslím, že ten motorkář vstal, ale na pohled to hezké nebylo, jsem to otočila a prchala pryč...

Anežka to zvládla krásně, je šikula. A taťka s tchyňkou taky.

Dabli, určitě zajdi na gyndu, když Ti udělá vnitřní UTZ hned budeš vědět. Dokonce i zánět močáku se dá na gyndě potvrdit (vlastní zkušenost z loňska).

Jdu dát Anežku do pyžama, nakrmit, už se zase těším :grinning: :grinning: a tak půjde spát a já asi taky. Si to zasloužím. Zítra jdem k doktorce, pro jistotu, a pak asi budu :wink:
15. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
fotky - heslo ještě není, nějak se mi to úplně nepovedlo. Dám vědět :wink:
15. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojky,

tak já jsem po dnešku úúúplně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka se rozhodla nás zničit a zlobí a zlobí a zlobí :rolling_eyes: Fakt masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt, že jí ostou poslední stoličky, ale i tak by mohla zlobit míň :confounded:

Zítra máme v plánu Ikeu...to se moc těším..nakoupím nějaký vánoční serepetičky :dizzy_face:

Takže se ozvu až večer..jdu ještě od 6 na spin, tak to asi dřív jak v 8 nestihnu :wink:
15. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.