• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno...

Večer už jsem nebyla, pustila jsem si konečně Líbáš jako Bůh... jsem v půlce, dokouknu dneska. A zatím líbí :wink: :wink: :wink:

Včera nebyla San, Věrka, Verča, Žofka, Neli... ani Jusi. Jo a Gabi taky nee... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
16. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Nebyla jsem,protože jsme byly s našima na chaloupce.Jen taková kratičká návštěva přes jednu noc...
Přes jednu uřvanou nac a den... Naštěstí ta noc byla jen jedna vyjímečná,jinak se Klaudi drží zásady,že v noci se spí a řve jenom ve dne.
Je to stále při starém... Stále řve-tedy,když bdí. Jako třeba teď... Leží v postýlce a má hysterák.Já už se snažím to nevnímat,i když to jde jenom hodně těžko.
Za 1. je mi jí líto,jestli má nějaký prdíky.Ale někdy mi to připadá,že prdíky to nejsou,že prostě řve jen tak...
Za 2. snažím se utěšovat tím,že to po 3 měsících přejde,ale pokud to ty prdíky opravdu nejsou,obávám se,že tu mám druhou Terezu,která mi takhle bez důvodu řvala skoro do 2 let... Ale to už jsem psala několikrát.
Omlouvám se,takhle poránu si stěžovat,ale snad to pochopíte. :confused:
16. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Jsem dobře naladěná, manžílek vstával v 7 a já mohla spát do 8,15, pohádka. Anežka si spánek nedá vzít ani rýmou, takže od půl deváté do sedmi s pauzou o půlnoci a v pět, ... já vím, kdo má zlobivé mimi, bude mě teď proklínat, že mám pohodu...

Věrko, zkoušela si ji položit na polštář, aby jako zapadla a cítila se bezpečně? Opět to není z mé hlavy, ale z té knížky. Jestli na ní neni postýlka moc velký prostor...

Pro jistotu jdem k té Dr.
Přeju hezký den :wink:

A řeknu Vám tajemství - už brzy tu bude o jednu (staronovou) snažilku více :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Dani,zkoušela. :wink:
Problém je ten,že ona řve a je jí celkem jedno,kde se při tom nachází.V postýlce,v lehátku,na gauči,v náručí... :sweat_smile: :rolling_eyes:

Tak ji vezmu na procházku.V kočáře snad řvát nebude (i když někdy mou trpělivost zkouší i v něm... :sweat_smile: )
16. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahooooj já jen že žiju, jen nějak jsem včera při volném čase trošku bloumala, teda spíš koukala do blba. Malinko ale fakt jen malinko pokllízela..... Malá zatím v poho.... Faktu možná zabírá (ale hned to zaklepávám). Dneska když Cel dovolí, tak šoupnu nějak foto. A teď jdu vařit Pangase s bramborem (poprvé za tu dobu co jsem doma - to jsem hospodyňka :grinning: )

Věru a dr taky prdlačky tuší, proč třeba by to mohlo být....??? No (už jsem taky psala) nedovedu si to představit....

Dančo pánečku, tak to sis teda pospala coooo :slight_smile:
To jsem zvědavá, která staronová snažiklka to bude :slight_smile:

Kde je Jusi????????????

Tak já jdu. Zatím paaaaaaaaaaa
16. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím že žiju :wink: , jen jsme včera byli u našich a uklízeli zahradu před zimou, pálilo se listí atd., přijeli jsmes manžou domů kolem půl 6 a než jsme se dali dohromady a udělali večeři, byla jsem ráda, že jen tak koukám na telku a nic večer nemusím :wink:

Dani, ty jsi měla tedy v Praze pohodičku a těším se na fotečky na rajčeti :wink: :slight_smile:
Anežka se nenechá rozhodit ani rymičkou, je vidět, že je to ženská a ví, že musí něco vydržet, je super jak to zvládá.

Týjooo, přijde další staronová snažilka, jsem zvědavá a strašně se těším (mám teda tušeníčko, ale nevím jestli správný :sweat_smile: :pensive: , ale chtěla bych aby jo :wink: )

Věrko, tobě teda přeju ať jsou to ty prdíky a po 3 měsících je konec a né "repeté" jako s Terkou :frowning2:

Sanusko na fotečky Celinky se těšímmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jusinka určo někde byla o víkendu, aby se z toho vyvětrala :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Jste se pěkně popořadě nahlásily :grinning: :grinning: :grinning: , že žijete :wink: ...

Dani... no tohle :angry: ! Napiš víc, o koho jde :confused: ??? A taky jsem zvědavá, jak vy u Dr.

Věru... si říkám, že to brečení není normální :unamused:

San... taky se těším na fotečky :dizzy_face: ...
16. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj holčinky já se hlásím jsem tu.Pořád morduju tu zácpu jako se mnou neudělaly nic ani mandarinky a to jsem jich dala šest za sebou.
Jinak víkend byl u nás perný, zabíjačka no spíše ožíračka :sweat_smile: manžel přišel ráno ve dvě hodiny a měla jsem velmi nemilé probuzení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bez komentáře :sweat_smile: ještě, že přijela tchýně tak si tu po synáčkovi uklidila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
delf na tu navigaci jsem se manži neptala, páč s ním nemluvím za to všechno :angry: :angry:

Sanu na fotečky se těším :wink: šup šup...

Věrka pořád koukám zažívá stejný trápení s Klaudi...
No jo Jusi nebyla :confused:
Very ty jsi doufám nemakala :confused:
No a naše mrně má konečně kotec vůbec se jí tam nelíbí, pořád kňučí a vystrkuje hlavičku ven.a už se otrkala a začíná zlobit.
Luci užijte si Ikeu :wink:

Holky a taky se mi zdá, že už tak tři dny na mě někdoi ťuká :confused: si říkám jestli to není brzy???
16. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Šári, my se opravdu pěkně hlásíme :grinning:

Gabi, já nemakala, já jen udržovala oheň :grinning: a tak rozhazovala listí po ohýnku :wink:
na tu zácpu, už teda nevím, já brala 2x ten fructolax tablety, sice se v těhu nesmí, ale to je se vším, vzala jsem ho fakt jen dvakrát a teď valím všechno možný i nemožný, ale večer jde na řadu pomeranč + občas mandarinka a dobrý jako :wink: a ta jedna tabletka zabrala fakt poctivě, večer jsem zapila a ráno jsem šla :grinning:

manža byl ožratý........ty naši chlapi :sweat_smile: , se ti nedivím, že jsi naštvaná, ten můj mají v prosinci 2akce zase z práce a tuhle to jen nakousl a radši za včas zabrzdil, ještě u nás bude veselo v prosinci :pensive: (bych tyhle zas... akce úplně zrušila) :angry: , člověk mu to s tím malým prckem v bříšku ani nemá jak vrátit, ale můj čas přijde... :grinning:

Gabčo a můžeš malý cejtit, u druhýho to je vždycky dřív, protože víš co máš jako čekat a jseš hubeňourek, takže proč ne :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky,

my měli dneska teda noc :rolling_eyes: ve 3 ráno nám přišla Anetka oznámit, že má v plínce bobek :rolling_eyes: a pak se nakvartýrovala k nám do postele a až do rána mě kopala do hlavy a snažila se mě z postele vystrnadit :angry: :angry: :angry:

Jsem měla, co dělat, abych za volantem neusla :unamused:

V Ikee byl masakr, všichn isi vzali asi dneska volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka koupila Anetce stoleček a židličky k Vánocům a já koupila světýlka do okna na Vánoce :dizzy_face:

Jinak se nám malinko mění snž plán..uvidím, co na to večer manža :sweat_smile:

Jsem zvědavá na staronovou snažilku :confused: :dizzy_face:

Gabi, už pohyby :dizzy_face: krása :dizzy_face:

Sanu, těším se na fotky, jak Cel roste :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsme byly dopoledne ve městě - nakoupit už nějakého Ježíška.Klaudi byla hodňoučká a hezky spinkala.Teď jsme doma,ve 13 se napapala a co myslíte že už asi tak 30 min dělá?????
Leží v postýlce (protože bulela i u mě,drncat-nedrncat) a řve,řve,řve,řve....................................................

Dr.mi bohužel vůbec neporadila.Říkala,že nechápe,proč by měla takhle strašně brečet,že prospívá pěkně a kapky na prdíky dostává,tak že není důvod.
Ach jo.... Úplně vidíma slyším Terezu,když mi to takhle hezky zpestřovala... :confounded:
16. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky - Sarii,Dani co dělají vaše berušky,když jsou vzhůru ? Teda,myslím co dělaly,když jim bylo 6 týdnů... :confused:
16. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj,taky žijem žijem.
Holky nadá mi to a musím napsat veselo hystorku ne z natáčení ale ze Sanusu v HK.Hlídala jsem v čekárně známý holčičku.Najednou vykoukla sestra,rozhlídla se po čekárně a povídá."jen koukám jestli máte všichni boty.nekdo jedny nechal u pana doktora".A zase zalezla.Docela nás to všechny pobavilo.Pak vylezla jedna pacočka a povídá manželoj."teda protivnější sestru jsem ještě neviděla".Jsem se naklonila ke známý a říkám polohlasem,"tak to paní vítejte v klubu".Jsme se obě zacačali smát a paní mě asi zaslechla páč se začala uculovat taky.O co včechno přicházím když jsem přešla do Pardubic.Ale vůbec toho nelituju.Když jsem dneska viděla ty davy co čeklai v čekárně a na chudbě.No hrůůůůůůůza.
16. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Věru, achjo, to je teda trápení :frowning2: co by jí mohlo trápit?? zkoušíš jí třeba nechat chvíli rozbalenou, aby se vyprdíkovala..cvičit s nožičkama, chvilku na bříšku?? asi zkoušíš všechno, viď :frowning2:
16. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Luci,úplně všechno. Jsem si tak říkala,že je to asi tatínkova pomsta... :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Věru, to snad neeee...neboj, ona ti to Klaudi vynahradí až bude větší :dizzy_face: Ted musí ukázat, že je taky pořádná ženská :grinning: a zkoušela jsi třeba ten krém na bříško? jmenuje se Pupík :wink: Anetce krásně zabíral :wink:
16. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Pupíkem mažeme,ale pomáhá asi všem ostatním.
Já si myslím,že to co teď už asi hodinu předvádí rozhodně prdíky nejsou.To poznám.To je úplně jiný brek a kroutí se u toho jako paragraf.Tohle je jako když se zasekne gramofonová deska.Ten prdíkovej brek máme hned po jídle a ten potom přejde v tenhle "zásekovej". :fearful: :confused: :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Nojo, ale z čeho je ten zásekovej :confused: neví, jak zabrat, nejde jí usnout,... :confused: no a pak ten brek jako sám z ničeho nic přejde??
16. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
No,buďto hned po kojení usne (což je pravidlem spíš jen v noci) a nebo po kojení neusne (což bývá přes den) a to si odříhne,dá si tak 5min "voraz" a spustí.Buďto řve 2,5 hodiny do dalšího kojení (většinou to tak dlouho nevydržím a dám jí dřív) a nebo řve "jen 2 hodiny a 30min před dalším kojením usíná.Jako třeba teď... Má jíst v 16h a začíná se ubírat (uřvávat) k spánku. :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Věru a ty teda zatím kojíš? nezkusíš třeba nějaký UM, jestli jí po něm nebude líp?
16. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Já vůbec nevím,Luci.Dr.mi řekla zatím jen kojit,že pěkně přibírá a že si nemyslí,že by brečela z hladu.Což je vlastně asi pravda,protože jinak by mi musela řvát i v noci a to je hodňoučká.
Ty myslíš zkusit nějaký UM kvůli hladu,nebo kvůli těm prdíkům???
16. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Víš,já jsem měla naprosto stejný scénář i s Terkou a nevydržela jsem a dala jí flašku.Jenomže madam řvala dál a dál a já jsem si potom vyčítala,že jsem ji mohla v tom případě klidně dál kojit. :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Věru, myslím kvůli prdíkům :wink: ale to by se stejně nepoznalo hned..až tak po týdnu a to bys už mohla přijít o mlíčko :unamused: tak jedině vydržet...to jsem to poradila co :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Myslíš,že bych měla zavolat třeba laktační poradkyni a zeptat se jí? Nebo jít rovnou na radu k Dr.? Tam jsme byly v pátek...
16. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Věru, tak tu laktační proadkyni bych určitě zkusila :wink: za to nic nedáš a může ti fakt něco poradit :wink: ty dr jsou hned se vším vyřízený :unamused:
16. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
No,půjdu jí dát kozenu.Pořád tam řve...
16. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Asi jo.Asi jí večer zavolám. :wink:
16. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Gabi... krása, pidi pohyby :wink: :wink: :wink: . A jé je... tichá domácnost :confused:

Luuc... Ikea, musím juknout do katalogu, cák tam vůbec mají :slight_smile:

Věru... Mari taky plakala, ale to bylo z hladu. A ona moc vzhůru nebyla, buď jedla nebo spala... I teď, hodinku po jídle si pohraje a pak už by se nudila a pobrekávala, tak šup do kočáru a tam usne... Jenomže ona jí + - v 8, 12, 16, 18, 20hod... Takže dáme vycházku dopolko, odpolko, pak se nasosá a jde spát...

Jinak jsem koukala, že v Tchibu mají taky vánoční věcičky http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzBrowseCatalog-Start;sid=KTBO0DvONgBO73DPT3tEtDhqadyBRk9xH-M=?CategoryName=phase_1 a http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzBrowseCatalog-Start;sid=KTBO0DvONgBO73DPT3tEtDhqadyBRk9xH-M=?CategoryName=preview&kw=4709&source=NAVI
16. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Věru... jak to píšeš, vždycky mám pocit, že to má Klaudi z hladu :confused: :confused: :confused: . Třeba má větší požadavky, noo. Zkusila bych odstříkat a dát lahvičkou, zjistíš, kolik toho odstříkáš a kolik vypije. Tak, jak to dělá Sanu... Tím se kojení nezkazí...
16. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Hm,to je možná dobrý nápad,akorát že já nemám odsávačku.Myslela jsem,že to zvládnu bez ní.Když jsem kojila Terku,tak mi odstříkávat vůbec nešlo,tak jsem si ji teď ani nepořizovala.
A rukou mi to nejde - to si žmolím prso jako pitomec a ukápnou dvě kapky. :sweat_smile: :confounded:
Holky,a máte ty prsa jakoby pevný od toho,jak jsou nalitý? Mě připadá,že je mám pořád tak divně měký.Ale Klaudi normoš sosá a pak si i ublinkne,tak si říkám,že snad musí mít dost...
Tak - teď jsem dokrmila,madam si dala pětiminutovku a už zase brečí... :cry: :frowning2:
16. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.