• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo,a skoro po každém jídle škytá.To je podle mě taky známka toho,že se najedla dost,ne ??? :confused:
16. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Věru... a nikdo by ti odsávačku nepůjčil? Já bych rukou navymámila taky nic. Fakt je to "věc"!!!

Já běžím na cvíčo... budu večer :wink:
16. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
hoj holky- tak jsem dnes byla na utz a jdu ve středu na IUI. Dnes jsem je fakt litovala ,v laborce byli pouze 3 laborantky ,do toho IUI a transfery. Vůbec nestíhaly, lidí jak opic.Do toho tam měli jako vždy v pondělí na ambulanci genetiku ,takže si nebylo absolutně kam sednout a mužská čast populace byla opravdu v hojném počtu. :sweat_smile:
Ptala jsem se na minulé výsledky a z úplně původního množství spermijek 9 000 000 máme 14 000 000 a pohyblivost je 57%. Ale morfoška je jen 6%. To jsou takový zvraty jak na houpačce.
16. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holkýýý :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,

tak jsem zase tady :slight_smile: . Víkend byl trošku větrací, moc mi to bodlo naplánovat návštěvu, nacpat si pupek chlebíčkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:.. V něděli nákup v Globu.. Tam bylo lidí :astonished: :astonished: :astonished:. No a jinak jsem toho taky dost naspala :pensive: :grinning:. Báječný to bylo :slight_smile:.

Gábi, teda boj se zácpou nezávidím. Není to tak dávno, co to tady řešila Sanuska.. Ani třeba kompot ti nepomáhá? Nebo jogurt na lačno.. Už cítíš pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! To je super!!!

Luci teda všední den a Ikea nacpaná :angry:, taky bysme se tam rádi otočili.. Tak teda nevím kdy..

Věru, koukám Klauci musí mít pořád poslední slovo :frowning2:

Madli v Pcích je blaze, viď :wink:

Sari koukám na ty nemocniční fotky :pensive:.. Kdypak budou nějaký veselejší :slight_smile:

Very ses taky o víkendu provětrala ..

Sanum, kdypak přidáš ty nový fotečky :wink:?

Dani, album na rajčeti? Ráda juknu :wink:
16. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
odpolko nešel koník :angry: , tak jsem koukla na youtube zase na další várku porodů :sweat_smile: a fakt vás maminy všechny obdivuji, je jasný, že zpátky už to nejde :grinning:

Věrko, s tím pláčem je to strašný, teď jediný co tak zkusit jedině tu odsavačku :confused: , jenže když nevíš zda je to tím, tak by bylo vhodnější ji asi půjčit, protože co pak s ní viď??? no jedině hned prodat
a pomsta to určitě není....... :wink:

Agi, takže ve středu :dizzy_face: , budeme držet pěstičky a ty jejich výpočty jsou mnohem horší jak na houpačce :grinning: , ale mysli pozitivně, ještě si to s manžou užijte i potom ať to utvrdíte, ale nééé nasilně, pěkně pohodička, sklenička něčeho dobrého a tulituli :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Sari bych nakupovala až bych brečela :sweat_smile: ten ubrus je hezkej :wink:

Holky taky Vaši chlapi nevědí kdy přestat pít?????Nebo jen ten můj má nekonečnej splávek??Já ho prostě nesdmím nikam pouštět bo vždycky přijde nalitej jak doga.Kdyby si aspoň belik vzal papule když ví, že pak šavluje.Holky já jako celou neděli větrala a ještě dnes celej den v ložnici.Spali jsme s Dušánkem v pokojíčku na válendě tak jsem dnes KO.No už je v práci :sweat_smile:

A volala jsem dnes Dobrkovi co s tou zácpou, Lactulozu prý nesmím tak mám 2x5 magnezek za den... no modlim se, aby to nenadělalo neplechu na hrdle...
16. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
tak Gábi- jak tenhle pátek kdy můj milý manžel odešel k nám ve vesnici do hospody údajně na 2 piva, skončil o 6 km dál v Rychnově ve vedlejším baru ani nebudu komentovat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .Přitáhl ráno ve 4.30 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
16. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
very- já myslím pozitivně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Luci, ségra tam dnes byla taky a prý byla fronta až ke skladu :astonished: ale oni jeli pro sedačku a ještě něco, tak moc nečumákovali
Gabi, ty si tuším psala, že bereš železo - to je určitě po něm, ségra si po něm prostě nedošla... vyřešila to tak, že ho prostě nejedla :zipper_mouth: já ještě nic necítím, ale u druhého to bývá dřív. Vždycky řeknu, že mám zaražený prdy a manžel hned křičí, že to jsou určitě pohyby! On je z toho už taky úplně vypatlanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani, jelikož mně naši odstavili na třech měsících, aby mohli ,,dělat" ségru, tak už máš klidně nárok na druhý kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Věrko, tak to je teda záhada. No některý děti prostě brečej no :confused: jestli to dělala Terezka taky a malá přibírá, tak je asi všechno v pořádku... Jenom je to na Chocholouška, to věřím.
Agi, držím palce, a s tím spermiem já už se nedivím ničemu :wink:
16. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
sarii- jako inspirace na vánoce prostě nádhera.Já si teď koupila látku na vánoční ubrus a tak si ho ušiju.
16. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Agi,taky držím všechno co mám! Ať už konečně tu přírodu pokoříte. :wink:

Holky,takže od jídla v 16h opět jen řev - normálně jsem ji šoupla do postýkly a zavřela všechny dveře,co šly zavřít.Prdy to nejsou 100%,protože jede jako kolovrátek.Prostě děs,děs,děs... A já už taky :cry:

Dneska spala dopoledne jenom v tom kočárku - cca od 11 do 13h :confused:
16. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Agi , čoveče to by si mohli podat ruce :sweat_smile: :grinning: na IUI držím pěsti :wink:

Woblu železo naštěstí nemám... woblu taky jsem nejdřív myslela, že jsou to prdy, vždycky ťukne dám tam ruku a pak už na mě prdí.Je to nejvíc ráno ...

Věru ta má teda výdž a sílu :confused:
16. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Gabčo můj chlap taky většinou neví kdy má dost, a hlavně nechce odpadnout a jít domů první. To bych ho nejradši uškrtila. A to teď má akce každý víkend

Jinak k doktorovi jsem nešla zkouším se léčit jako s močákem a kdyžtak ve středu naklušu. Jsem 22Dc tak třeba to je k tomu
16. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
No,tak přijela zase mamka,tak na to řvaní nebudu aspoň sama.
Holky,já sem teď asi moc chodit nebudu.Já se prostě neudržím a budu si vám tady pořád jenom stěžovat a nechci s tím být otravná.
Tak se zatím loučím.
Pá a držte mi palce.
16. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
... mi odpol. nešel kůň...

Věrko, choď sem!!! Vždyť jsme tu i proto, abychom si mohly vzájemně postěžovat!

Anežka je v pohodě, na průduškách nic nemá a rýmu už nemá skoro vůbec. Tak jsme rádi.

Večer dočtu a snad aspoň chvíli se zdržím :wink:
16. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Hoj

tak nejdřív k Věrce.
Věruu co blbneš, buď tady, bo ti z toho hrkne úúplně, když se nebudeš mocst aspoň vypsat.......... Já bych tu UM zkusila. Nic tím nezkazíš. Kojit u toho taky můžeš............ Já nakojím a pak co nevysosalal u mě, dojedu Nutrilonem. Není to pravidlo, někdy jí ho nemusím dát někdy dokrmím a někdy dám defacto celou dávku Nutrouše.
Ať ti zkusíí někdo půjčit odsávačku nebo váhu, na které jsou gramy. Já mám váhu (půjčenou od kámošky), na odstříkání jsem hodila boba, bo by mi z toho hrklo. Takže zvážím, nakojím, zvážím a dle "gramáže dodám Nutrilon. A špuntka je v klidu.
Fakt to zkus zvážit.

Very moje slova, když mi manža mával od dveří, když šli s klukama paařit, tak jsem na něj volala "jen počkej, já nebudu věčně těhotná... :grinning: :grinning: :wink: !

Gab proč nemůžeš Lactulosu?????????????????????????? Mě nic jiného nedávali ve špitále!!!!!!!!!!!!!!!!! A řekli mi, ať si ji koupím i dom. :confused:
Nebooooooooooooooo sušené meruňky, švestkový kompot, čerstvé švestky, kefír, kyselé zelí, jablkový kompot. Víc mě teď nenapadá, ale soucítím s tebou, je to děs když to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci no a myslím si, že do vánoc to v Ikee ani o moc lepší nebude. Teď budou začínat ty správný blázince :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusi no tak to sis udělala relax. A chlebíčky závidím :slight_smile:

Holky fotky, myslím na ně, ale jsou ještě ve foťáku a mě si tady Cel pořád prohlíží z klína plná elánu, tak to dneska asi nezvládnu, ale fakt hned jak budu moct, tak vkládám...... :wink:
16. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahojky holky.Tak noční jsem zvládla a dnes výsledek z utz,za prvé:přijeli jsme pozdě,protože na silnici byla bouračka,ale nezlobili se :wink: No a za druhé doktor říkal že folikulíky jsou ok a sliznice je taky pěkně narostlá,tak řekl sestřičce at píchne pregnyl a ve středu odpoledne jdeme do akce,téda to je fofr,to vám řeknu. :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Delf- já jdu taky ve středu na věc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Chodíš do HK nebo do Pardubic????

Dabli- a taky manža navštěvuje Tipos???????????
Já myslela fakt, že ho zabiju, fakt, že jo.
16. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Věru jako to s tím zkus to zvážit........... jsem chtěla napsat zkus to promyslet. :wink:

Sar dneska jsem byla pávit s kámoškou až u Garáže no 3 hodiny jsme jezdily. Když tak se můžem někdy taky domluvit.............. :wink: A teda musím se domluvit s manžou bo s mamkou a musím se s Verčou domluvit na rychlo nehty, bo už je mám jak kocour dlouhý a rozčiluje mě to :angry:
Si nechám udělat kratinký a rudej gel se těším :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Delf, gratuluju k folíku i ke sliznici a ve středu bržím pěsti ať je i spermio co nejlepší a za 14 dní ať máš // :slight_smile:

Gabi, koukala jsem co to je ta lactulosa (já to neznám :slight_smile: a píšou, že se může i v těhotenství http://www.docsimon.cz/zbozi/lactulosa-sirup-250ml-50 jak píšou holky, tak to fakt netuším proč bys to taky nemohla :fearful:
16. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Věrko- to je trápeníčko fakt. Já bych ti moc přála hodnýho mužskýho ,aby se o vás staral a dělil se o ty strasti a radosti s váma. Toho bývalýho patří odstřelit, že jsem tak sprostá :angry: :angry: :angry: ....sorry
16. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Delf, tak mačkám pěsti!!! :slight_smile: Já se pokaaždé tak těšila, že se začne zase konečně něco dít :slight_smile:

Agi tobě samozřejmě mačkám taky pěstičky!!!! Chjo kéž by to vyšlo, to by byli vánoce :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Agi, tak tobě taky držím pěstičky :wink:
16. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
sanu- ty jsi na tu červenou viď??? :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Sakra se mi porouchal kruh :angry: Už to chudák vzdal. Jsem ho přifoukla před hodinou a už je placatej chudák. No ségře teda spíš synovcovi budu muset ta léto pořídit novej, páč mu ho teta rozsedla :grinning: :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Agi na nehtech miluju červenou :wink: V jakém koliv odstínu :wink:
16. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
jusi- díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jo a ten můj zlořečenej chlap celou sobotu zpitoval svědomí. Byl zalezlej jak krtek a učil se.Povídal, že dlouho se nikam nepodívá. Jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží.
Agi já chodím o HK,ty jdeš taky teda ve středu na to? :grinning:
a děkuji za držení pěstiček budu to potřebovat a né jen já i agatka jde taky tak tak držím pěstičky :grinning:
16. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Sanu- díky taky. Á snad se taky dočkám. Jsou dny kdy mi to fakt leze na mozek a zase někdy to je ok. Nevím proč nás ta příroda nebo ten nahoře takhle nechává pořád trápit.
16. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.