• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky ten můj muž, chodí pařit normálně :confused: Jako ne že by nám tady pak zvracel po baráku to ne, ale to je taky tím, že je vytrénovanej. Jak jsem byla těhu, tak chodil každej víkend. A to nejsou návraty jak píšete ve 2 ráno :grinning: To dorazí třeba v 5, v 6, v 7 záleží jak se kdy zadař :grinning: Teď už byl taky zapíjet Cel když jsem byla doma (neplánovaně). Ale teda samo někdy se taky rozčílím, když už mi toho přijde moc.... Ale teda nezakazuju, taky bych nechtěla aby mi něco zakazoval. Možná bych pak ještě "přidala plyn" :grinning: :wink:
16. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Jusi taky jsem se divila taky jsem za dnešek snědla 8prášků magnézka a teď jsem se z toho po..... :sweat_smile: ale hned je mi lehčej.

Holky naše dítě dnes kouřilo :sweat_smile: maskovaný v boudě s Honzikem sice nezapálený cigarety co našli po chlapech ze zabíjačky.To tam zkoumali a hráli si na kuřáky a hrozně je to bavilo.Děda je načapal a cíga zabavil..

Sanu tohle všechno co píšeš si jedla ráno na lačno??

Dabli buď na sebe opatrná, víš jak se chystej být co nejdřív těhulí :wink:

Sanu a co foto??? se těším :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Delf- a v kolik si tam dnes byla smím-li se zeptat???? Já taky chodím do HK a dnes jsem tam byla v 10. hod.
16. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Sanu- možná jsem moc tvrdá,ale chodit každej víkend můj chlap po barech a přijít v 5 nebo v 6 tak to si myslím, že teda vztahu to moc nepřispívá. Chlapi jsou pak jak utržený ze řetězu. Nevim jak u vás ,ale tady,když se podívám po těch holkách co chodí do těch barů tak neví koho by kde ......
16. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
byla jsem na 12:00,ale nestihli jsme to chytli jsme bouračku tak jsme čekali a přijeli o půl hodiny později a ve středu jdeš v kolik? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Gab no tohle poránu vše ne, ale vyzkoušela jsem hodně kombinací. Např kyselé zelí k snídani to zapít kefírem a na to švestky. Jo to jsem jednou zkusila, ale bylo mi to k prdu............
Tak hlavně, že u tebe aspoň to magnesko zabralo :wink:

Agi jasan, každej to vidí jinak. Já to takhle s těma buchtama neberu. Když bude chtít, tak může něco provést kdykoliv kdekoliv :wink: Prostě mu věřím a jak se říká co oči nevidí srdce nebolí a zatím se mi ani nic nedoneslo, tak snad "seká latinu" :wink: Aspoň se zase dovím, co staří známí, co kdo jak v baru............ :grinning: Hlavně takovej byl vždycky (mě to teda v barech taky docela bavilo :sweat_smile: ) a s tím jsem s ním začala chodit a nebyla jsem s ním proto, abych ho měnila :wink:
16. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
A jsme spolu 12 spokojenejch let (hned ťukám) z toho 3 roky mangelé, tak to snad vztahu neubralo :sunglasses: Jen ho pak budu muset brzdit, aby se tam nepotkával s Cel :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
delf- jdu ve 12.20 a ty??

sanu- tak to právě můj chlap na ty bary nikdy moc nebyl a chodily jsme všude skoro spolu. A někdy si říkám, že čeho je moc toho je příliš. Ale samo, že u každýho ho te zcela jinak. :wink:
16. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
sanu- my jsme 15 let a z toho 5 let manželé. :slight_smile: :slight_smile: Doufám, že nás nikdy nepotká to, že jeden z nás chytne druhou mízu. Přece jenom jsem jeho prvá a oń můj první :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
a letíííííííím, máme pěveckou trachtaci.
tak pááááááááááááá všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
no já na půl čtvrtou jé tak to je škoda,že se neuvidíme aspon jednu z diskuze bych poznala :grinning: tak zatím se rozloučím slečna si chce zahrát pexeso na počítači,hrozné jsou jí tři a půl a už ví kde co má zmáčknout učí se fakt rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Já taky zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
16. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak jsem tady. Jdu dočíst :wink:
16. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem si zaskočila na spin :dizzy_face: to je super výmysl :dizzy_face: hned se člověk cítí líp, idkyž při hodině vždycky ndávám, že jsem tam lezla :sweat_smile:

delf, super..tak držím pěsti na IUI :wink:

agi, tobě taky držím pěsti :wink:

sanu, tohle je každýho věc, každej to má jinak :wink: ale jestli ti to ted, jak máte Cel vadí, tak bych mu to řekla :wink: Každej se rád odreaguje, ale co je moc, to je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hooolky, musím vám něco říct..od prosince jdu do práce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: manža není nadšenej, ale chápe to :grinning: s IUI se samozřejmě nic nemění a když jí budem časově stíhat, tak na ní půjdem :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
... Sanusko, já jsem celé šestinedělí vyndávala z mrazáku a nevařila... Takže si hospodyňka :wink:

Luci, jak se jako mění snž plán?? :confused:

Staronovou snažilku nechám, aby se ohlásila sama, to je jenom na ní. Ale máte se na co těšit :wink:

Gabi, že by pohyby? Proč ne, jsi štíhlounká, tak proč ne :dizzy_face:

Sari, tak to máme kojení +- stejné, ale u nás to je ještě ve dvě a v pět ráno +- Ale... si mě uklidnila, že to je v pořádku, když přes den "zaspí" od 11 do 12, nebo přesněji, když jí v 8 a pak až ve 12 :wink:

Věrko, není to z přebytku světla? Už fakt nevím, co poradit... V šesti týdnech Anežka buď spala nebo si povídala se žirafou a byla hodná... Jak to popisuješ, ublinknutí, škytání, to je známka dobrého krmení... nebo taky spolykaného vzduchu. Hele, ta koza před kojením vypadá jinak než po kojení. Po kojení je měkčí. To je fakt poznat, v šesti týdnech rozhodně... Hm, poslechla bych Sarii, zkus to s odsáváním. Odstříkávání ručně je (podle mě) kravina - vlastní zkušenost ze včerejška. :unamused:

Agi, jak na houpačce, ale třeba se zadaří. Držím palce :wink:
16. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
No, člověk si na chvilku odběhne a už nesíhám dočíst :astonished:

Gab, Agi, Dabli... tak to já u M neznám... On naopak brzdu má a když už pije, což je fakt zřídka, tak velice decentně... To je taky na prd :unamused:

San... no neke, že už jsi vytáhla paty ták daleko!!! No, snad někdy zapávíme :wink: no problemo :wink:

Jéééé, Delf i Agi na to jdou ve středu.
16. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Tak můj manža umí zapařit, ale nikdy nepřišel v 5, 6, 7...to bych ho hnala :sweat_smile: to jsem u nás v rodině větší pařmen já :grinning: :grinning:

Dani, no zas tak se nemění..už jsem to písla výš :wink: prostě když budu zrovna na IUI v práci, tak se svět nezboří, nemíním se z toho hroutit :wink:
16. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Dani... :wink: . A prosím, prosím... tak alespoň napověz, jaká sanusajda???

Děvčata, kolik Vám je, že máte ty chlapy tak dlouho "na krku"? Jste teda začínaly pěkně brzo :astonished: :astonished: :astonished:!

Luuc... tak přeci rachota :confused: ?

Věru... a ty neblbni a naklusni zase sem, Ti jinak rupne v kouli :fearful:
16. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Sarii, no otěhotněly tam 2 holčiny, tak akutně potřebujou :wink: od prosince začínáááááám :dizzy_face:

My táhnem s manžou 11.rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a svatební 4.
16. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jsem ještě brkla o pc.

Holky on teď je doma víc, to je v poho, i v pátek přišel z jednoho srazíku už ve 3 a ve střízlivém stavu to on zase ví, že všechno má svoje meze......... tak teď když už je prťka, tak on ví, že potřebuju pomoct a aby fungoval............ to on zase takovej traktůrek není. Jsem ho tady vylíčila jak nejvetšího pařmena na zeměkouli :grinning: Prostě jen máme rádi společnost nooo (víc než jiní lidéééé :wink: )

Sar tak se někdy domluvíme, snad bude ještě počásko. Ani nevím jak má být............ třeba by to v pátek šlo....? :slight_smile:

Luc, tak už budeš v procesu, tak to ve finále přece dopadlo :slight_smile:

Tak a už nejsem.
16. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Woblud, ta staronová snažilka nejsem já :grinning: :grinning: ale schválně jsem to psala mnohoznačně, čekala jsem, že někdo to tipne na mě. Ale nemůžu - 2 roky po císaři rodit - a hlavně kojím, takže nic... O prázdninách v létě se zeptej... :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi, my jsme na Tipos staří... a navíc mě vytáčí, když odtud táhnou vožralí a řvou když jdou kolem našeho domu na náměstí. Zvlášť v létě se pak nedá spát...

Luci, ach tak... Hm, i při práci se dá otěhotnět :wink: ... no, víš, jak to myslím... Tak hlavně, ať se Ti dobře dělá a ať toho brzy (dle možností a vlastního přání) můžeš nechat a jít si užívat tehulení :wink:

Delf, Agi, oběma držím pěstičky na středu. Jééé, tak se konečně sanusky potkají zas skoro osobně v akci a nejen u stolu s jídlem :slight_smile:

Tak to my jsme oslavili 16 let spolu a 4 roky manželé. Zlatíčko je teď zas venku s klukama, zásadně nezakazuju, proč taky, věřím mu a nemám důvod nevěřit. No a vrací se mezi půlnocí a třetí, takže pohoda. A navíc se chová slušně. Ten, kdo zmaloval předsíň (v minulém bytě i v tomto) jsem byla já. Pravda, tu místní až při porodu :grinning: :grinning:

Tak a jdu. Musím připravit na zítřek oběd, taky budu píct šneky a trojhránky z listového, odcvičím a zalehnu.
Přeju fajn večer. :wink:
16. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Luc a kolik je tobě, že jste spolu tak dlouho??? :grinning: :grinning:
No já jsem začínala trošku dřív nooo :sunglasses: :pensive:

Tak a fakt mizím pa
16. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Sanu, my se taky rádi bavíme..ikdyž ted, co je Anetka o hooodně míň než dřív :wink: bývávalo to každý víkend..pátek, sobota někde :wink: ted chodíme tak 1-2x do měsíce a oboum to stačí :slight_smile: manžu kolikrát i vyhazuju at jde na pivo nebo někam..ale nechce :sweat_smile: al on je zas hodně v práci a když maj hokej tak nespí doma :unamused: tak si nás pak chce zas užít
16. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
San... v pátek máme cvíčo tak jedině až po "o"... to by šlo :wink:
16. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Už jsme zase doma a koukám tady všichni mizej :frowning2: .
Kdyzž jsme u těch chlapů.Stačí když řekne že jde na pivko a je mijedno kdy přijde.Zatím se nestalo že by přišel nalitej jak pra.e takže to neřeším.naposledy přitáhl asi kolem třetí a od šesti šel do práce.No,jeho problém.
To tady budem asi párově nejmladší. Jsme spolu 9 let a z toho 7let manželé.
16. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
hlásím, že ta staronová snž já fakt nejsem, i když teda jsem se úplně lekla, neboť od příštího týdne budu ležet a píchat a mám v plánu drbat tady s vám, půjdu totiž na plastiku.
Můj tip je ale Hopi :wink:
A pro statistické účely uvádím, že my jsme spolu 14 a z toho 12 manželata .
16. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Doplnění pro Sanu a Luci - plastika je těch přetržených vazů v kotníku, co jsem přechodila - to jen aby nedošlo k pochopitelné mýlce :sweat_smile: (ovšem, když to někde řeknu, tak nikdo se nedívá na nohu, ale úplně jinam)
a píchat musím heparin
16. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdu ulehnout, tady už všichni spí včetně psiny :wink: ...

Jóó Very... ty máš choutky, koukat na porody :astonished: ...
16. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Pavli... :grinning: :grinning: :grinning: A kde ti to budou dělat???
16. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Sari ty se máš.Adélce se spát moc nechce a Petr ještě není doma. :frowning2:
16. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.