• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, mě je 28 :wink:

Pavli, plastika vazů :grinning: to mě teda nenapadlo, jak jsem si to přečetla :grinning: každej hend myslí na něco jinýho no :sweat_smile:

Taky jdu na kutě, doufám, že dnešní noc bude lepší než včerejší :pensive:
16. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Sari, na noze :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je mi to jasný, na co se ptáš - Haltuch Pardubice.
16. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Pavli, Ty si dobrá :grinning: :grinning: Tak ať Ti to dobře dopadne a koukni častěji :wink:

Mám naložené maso a jdu ještě uplácat ty šneky. ... zas si ráno budu nadávat, že jsem netáhla spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když dopol. nic neudělám....
16. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jsem to odhadla, mládě snídalo v 6.15 a pak už se spát přeci nechodí :grinning: :grinning: Tak jsme vzhůru. Ale člověk neudělá nic, znáte to. Teď bude další krmení a snad pak usne na balkoně, protože jinak ty šneky ani nenakrájím.

Užijte si svátek :wink:
17. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Hezký sváteční den... ikdyž já mám neděli :slight_smile: ...

Já si toho na dopolko taky vymyslela moc, tak jdu na prochá
17. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
zku uspat raubířku, ať můžu konat :wink: .

Noo, už teď dělám víc věcí najednou a je to vidět :grinning: ... :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
zdravím holky u nás zataženo a šeredně. :frowning2:
17. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
no škoda,že se tam nepotkáme s agi,tak snad se někdy sejdeme holkyy jinak a my snažilky se sejdeme už s pupíkem :grinning:
17. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojda tak tady je taky zataženo a to vypadalo že bude pěkně.No mám volno tak bude hnusně. :wink: Delf a Agi držím Vám pěsti ;
17. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Děkuji Andi,tady už od rána je šeredně a ted začalo i pršet,takže se ani nedostaneme ven na procházku :confounded:
17. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Tady je zataženo a dopolko pršelo.babička si chce vzít Adél ven až se vyspí.Tak uvidíme jak daleko dojdou.Hlavně Adél bude spokojená protože bude moct jít v holinách,takže všechny kaluže budou její :slight_smile: .Jak říká,"mám holiny tak do kaluže můžu" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
17. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj,koukám zprávy o počasí tak zde je mlhavo i když kousek odtud v Havlíčkově Brodě svítí krásně sluníčko,předchvílí jsme se odtamtud vrátili,byli jsme na řemeslných trhách.To vám bylo lidstva.
Agi a Delf hodně štěstíčka :wink: ,já jedu do Jihlavi ve čtvrtek.
Naše milované protějšky a alkohol jsme tu nedávno řešili s Verýskem a ono se to množí...
Luci,tak do práce a to jdeš asi na zkrácenej,néé?Tak snad na tebe nevyjdou sváteční služby,když je Anetka ještě malá.
Dani,ty toho teda stíháš po večeru,já se přiznám,že jsem večer ko a zralá na to chodit spát se slepicema :grinning:
17. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Agi jojo většinou skončí v typosu. Já tam jdu jednou za tři měsíce s kamarádkou,ale on snad po každé akci. A to jsem pak jako fůrie. Nesnáším když jde někam sám a hlavně do typosu.

Jinak mě podbřišek stále pobolívá tak nevím
17. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Čago bago, koukám, tady se dodržuje sváteční ppohoda :slight_smile:

Tak jsem vložila nějaké fota.

A jdu dodržovat taky sváteční pohodu :wink:
17. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojky ve svátek,

venku je teda nif mof..byli jsme tam dopolko i odpolko a vždycky nás vyhnal domů déšt :unamused: ale aspoň je pořád krásný teplíčko :dizzy_face:

ahojko, jj, půjdu jen na 0,25% úvazek...to je 1x služba do týdne :wink:

Holky, já už se do tý práce taaak těším..s Anetkou je to ted fakt strašný..dělá naschvály, kvůli ničemu řve, venku se válí po zemi,....Fakt jsem z ní už na prášky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: máte nějakou na radu, jak přežít tohle "hezký" období??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, fotky hezký..Cel teda pěkně roste :slight_smile: a fotka v profilu je taky pěkná :dizzy_face:
17. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Sanu... jsem v šoku a chválím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Šmoulinka je boží a myslím, že Cel má frňáček tak trochu po tobě :wink: :wink: :wink: Krásný malý miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Sar proč v šokuuu???
Naušničky vám nastřelovali nebo bodali dutou jehlou???
17. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Zdravím,

já dočtu asi až zítra, dnes jsem si byla u mamky pro věci na prcka tak si to nějak pomalu začnu skládat dohromady :wink:

ale co nemůžu přehlédnout, je nová fotečka v profilu Sanusky, moc krásná holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , sluší vám to obrovsky :wink: a fotečky v albíku :slight_smile: :dizzy_face: paráda, Sanu přihoď jich víc a jak ti je? co ten tvůj spodek, je to lepší???
17. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
San... z profilové fotky :wink: ... v té minulé by se jeden hádal, jestli tam jsi a teď... dobrýýýý!!!

Já jsem náušničky nechávala píchnout. Prej dutou jehlou :grinning: Na nastřelení jde Evča s kočislavama, myslím...

Joo a abych uklidnila Věruš, tak dnes jsme jeli s brekem od divadla až domů... z plavání. A jako mně to stačilo, naštěstí to byl hlad :wink: .
17. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Very tak přihodím zase třeba za 14 dní :wink:
Spodek se lepší snad doufám, sedím bez kruhu a Faktu mast a čípky snad taky zabíraj. Nechci to zakřiknout.....
17. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
... jsem tu dnes celý den nebyla...

Sanusko, krásná fotka!

Byli jsme na výletě, jen v Kostelci v parku a teď jsem na oslavě narozenin, skákla jsem nakrmit a vracím se. Pak asi dočtu, snad. Užijte si večer :slight_smile:
17. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Sanusko teda malá je kouzelná prdolka malá.Luci tak at se ti v práci líbí,je to aspon odreágování pěkné :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra než pojedu tak se ještě ozvu,dnes rodí moje kamarádka,tak na ní musím myslet už aby to měla za sebou psala,že má dost velké bolesti a malému,že se zatím nechce ven,snad to bude už dnes bolesti jí chytli ráno ve tři po deseti minutách a ještě zatím nic.
Agi tak držím paluchy na zítřek,no přítel tam má být o půl druhé a já pak o půl čtvrté :sunglasses:
17. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sanu malá je nádhernááááá.

Jsem se semka nedostala.Byla tu mojo mamina a teď odjela.Ale tady už stejně asi nikdo není.
17. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Tak, dočteno, moc toho nebylo.

Sanusko, Šmoulinka Celinka je krásná :dizzy_face:

Já jsem byla poprvé od porodu sama "pařit", v posilovně na oslavě narozenin. Bezva voraz, zase se starou partou. A teď jdu spát. Zítra mám volno, budu nakukovat.

Přeju krásnou dobrou. :wink:
17. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ráno... a šťastný den Agi a Delf :wink: :wink: :wink:

včera jsme nepopsaly ani stránku :astonished: .
18. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Jůůů, frajer Váša :dizzy_face:
18. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno, Agi a Delf posílám poflusání :wink:
přemýšlím, co bych vám napsala, ale nějak to ze mě neleze :sweat_smile: Cítím se už líp, ikdyž občas mě to přepadne, ale nestěžuju si. Ráno zvracím vždycky, ale člověk si za ten čtvrt rok tak nějak zvykne :sweat_smile: Dokonce jsem začala skládat svoje oblíbené puzzle (manžel mi je nosí z Levných knih :grinning: ), ale pořídil mi nějaký těžký. Dokonce přiznal, že se mě chtěl na chvíli zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jo Dani, já zapomněla, že jsi po císaři...
Tak pěkný den a spokojené dětičky.
18. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
zdravíme po ránku, no s Vašíkem je to náročný, tak moc nestíhám písat, alesnažím se dočítat....

všem pěkný den :dizzy_face:
18. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Hoj

Sar no já jsem se tenkrát moc nesmála, když jsem tu předpotopní dutou jehlu viděla (když jsem si jako náctiletá dávala píchnout druhou dírku). A taky jsem asi tušila proč. Krve jak z prasete, hnisalo mi to já nevím jak dlouho, bolelo to. No děs.
Pak jsem si radši už ty další 2 na levém a 3 na pravém píchala sama doma obyč jehlou a to byla pohodička :wink: :grinning:
To bych Cel nemohla udělat.
Tak se u dr přesně poinformuju na to nastřelování.
Nevíte jestli to někdo dělá v pcích?????????????????????????????????????? Dr říkala něco o Opatovicích.

Jo a děkuju za pochvaly.... ona jsou všehna děťátka pěkná :dizzy_face:
18. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
ahoj všem- děkuju vám za pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sanu- krásná fotečka :slight_smile: :slight_smile:

Dabli- já se rozhodla ,že tipos taky jednou navštívím.

Staronová snažilka, jsem zvědavá kdo to bude :confused: :confused: . Že by Daginka chtěla druhé mimi ,nebo Culinka nebo Imča.
18. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.