• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak koukám, než to sem Soni písne, tak se dřív nebudu radovat s ní, ale z pizzy na talíři :grinning: :confused:
3. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Sanu zdravím...... :slight_smile: Tak o tobě jsem nepochybovala ,že jsi v poho.... :dizzy_face:

Hlavně,že to Verýskovi vyšlo né....? :wink:

Luci,taky zdravím.... :slight_smile: Na dovče bylo supr vůbec se nám nechtělo domů..... :dizzy_face: taky doufám,že jsem si vše už vybrala....Na schodech se mi podlomila noha a spadla jsem dozadu a pak jsem se probudila na zemi se skroucenou nohou....myslela jsem ,že ji mám zlomenou vůbec jsem ji nemohla narounat,až když přijela sanita,tak mi dr. pomohl ,ale bolest šílená.... :frowning2: vůbec bych to nikomu nepřála....
3. čer 2009 v 17:25  •  snaží se  • Odpověz
Dani no jasný, já to s těma dudákama taky nechápu a ty 3 dny co tam ženská je a 4 den doma to špuntěti foukne, už takovej rozdíl není, že neberou taky ohledy na tu ženskou, že musí fungovat a ne aby spala s miminem na prsu.... :angry:
3. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Troli a kdypak budou fotečky?????????
To koleno musel bejt děs, vykloubení nebo natažený vazy bolej prej víc než zlomenina.... :confounded: Teda samo když není např otevřená... :grinning: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
No, holky, já z toho byla v porodce tak vyjukaná, že když na mě sestra houkla, že dudlíky v žádným případě, tak jsem se už bála...ale hned v autě jsme jí ho šoupla :sweat_smile: příště už na to kašlu, je to moje mimi a já si dudlík dát můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Tak Soňa se radostí buď skácela, nebo ji zaměstnala nečekaně Kája nebo řeže do pc, protože jí nejde :grinning: :unamused:

Tak já se jdu radovat zatím aspoň z té pizzy....
3. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
tak uz jsem tady... :sweat_smile: omlouvam se ale telefonovala jsem na skypim s adoptivni babickou :sweat_smile:
jj danca ma prehled... :wink:
od prvniho se stehujem do bytecku 1plus1, hezky velky, krasna kuchyn... :dizzy_face: a hlavne levnejsi... :dizzy_face:
3. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
:grinning: bodejť by Vašík neřval, je první středa v měsíci né, tak vyřvává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Soni, nedělej séééé....
Dani díky za info o jahodách, asi se tam stavíme, je to kousek u chaloupky. Ostatně v Solnici má jeden můj příbuznej muzeum, nebo že by v rychnově... každopádně jsem tam ještě nebyla :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
jo a uz se silene tesim na vanu s penickou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no me neco zakazat tak to by koukali... ale zofik si poradil :grinning:
Soni no tak super!!! :slight_smile: A v tom samém místě? Jsi šikula jak jsi to pošefovala :wink:
Prosím Tě, Wobludko, jaký muzeum???? :confused: V Rychnově je muzeum hraček, ale v Solnici není žádné, vždyť jsem tam 20 let žila, tak to vím..., snad :wink: :confused:

Soni, gratuluju, šikula!!
3. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
jj je to jenom na druhem konci mesta :grinning: se dr. zamiloval a stehuje se k ni, tak to mam pres zname... :dizzy_face:
jo a o vikendu je tady akce v zemedelskem muzeu, kdyby nekdo nevedel co s casem :wink:
a zitra jdu i ke kadernici, jsem se rozhodla a jdu do toho :grinning:
3. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
soni, tak super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jakej sestřih plánuješ? půjdeš do těch krátkých??
3. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Sanu fotečky nemůžu dát,protože nám odešly nějaké USB porty,ale půjdu ke kámošce a poprosím ji o vložení foteček.... :wink: To já jsem si k tomu kolenu ještě natáhla šlachy....a teď mi jsou oporou francouzký hole....manža ,když mě vidí,tak se hrozně začne smát a říká,že vypadám ,jak pavouk.... :angry:

Já byla před 2měsícema v porodnici v Pardubkách za kámoškou a tam měli všechny miminka dudlíky..... :confused:
3. čer 2009 v 17:55  •  snaží se  • Odpověz
jo a v sest bude asi bracha ve spravach na CT1 jak podpira lopatu :grinning:
3. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj ahoj,

Arti už je doma, no paráda :grinning:

žofi Vašíkovi se u tebe líbí, tak proto křičí :wink:

Trooli vítej zpátky z cest :wink:

Soni gratulka k novému bydlení :slight_smile:

Sanu já už asi vím z čeho mám ten ksichtík takovej bléééé, asi jahody, jsem je dělala v neděli na véču rozmýchaný s mlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
jj luci jdu do nich a navic i nova barva to bude sok... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Dani, tak to je asi jinde... ale ulice Vašátkova tam je, ne?
Ty jo Soni to je bomba s tím bytečkem :dizzy_face: koukej si připravit foťák, zítra Tě budem očumovat :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Miso zdravím.... :slight_smile:
A jak ty...?Kdy se chystáš do akce....?
3. čer 2009 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz
nee zadny fotky, pockate si na srazik... :grinning:
tak ho koukejte zorganizovat co nejdrive... :grinning:
tak braska tam byl jak lopatuje... :grinning:
3. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak kdy bude srazík????? A kde to komu vyhovuje víc??? Pce nebo HK?????????????? :grinning:

Míšo tak jsi přišla na příčinu no já asi taky a ta je jasná.... :grinning: Doufám, že se to zase sklidní..

Trooli ok, tak dej pak echo až fotečky budou :wink:
3. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Soni ,tak to je paráda,že budeš mít byteček i s vanou..... :dizzy_face: My máme sprcháč a co bych dala za to mít vanu .... :slight_smile: Ale teď bych nevěděla,jak bych tam s tou nohou vlezla.... :sweat_smile: To by mě manža musel odvést k benzínce do myčky..... :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:14  •  snaží se  • Odpověz
Woblud, ulice Vašátkova tam je... a jediné muzeum, které mě v Solnici napadá, by mohlo být muzeum hodin a hodinářství, to by sedělo i na tu ulici... jinak fakt nevím :confused:
3. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
troli no prave ja vanu fakt zboznuju, napustit si ji s penickou a valet se tam... i v tehu jsem si ji neodpustila... :grinning: tak na to se uz moc tesim, jsem dostala i novou penicku z avonu tak ji hned prubnu... :dizzy_face:
3. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Tak jsem tady

vítám troli z dovči.

Jinak tchýňka mi ustřihla a zašila těhu kalhoty tak mám co nosit. Připadám si tlustá, ale prý to bude horší. :grinning:
3. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj Dabli jak je dneska?

Very už by měla být doma....? Jsem zvědavá jak zvládla testík...

Věrka dorazí kdy????????????????????????????

Soni já vanu taky miluju je to geniální věc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Danu tak jsem ráno čekala, že zase udejtím mimísa a nic, ani přes den, jsem na to dávala bacha.... Jsem myslela, že to bude pořád sílit a sílit a ono asi neee co.... :frowning2: Jsem se těšila, jak špuntě bude každej den lechtat a ono prdlačky....
3. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Čusík :slight_smile:
jsem tu, ale dočtení asi nedám :sweat_smile: :grinning: jen to přelítnu.

Věrce už jsem gratulovala sms, ale ještě jednou, Super, že je malá v pořádku a jsem moc ráda :wink: :dizzy_face:

Testík, no co vám mám povídat :angry: , 43 otázek a já blbec 4špatně, ae 2 nějakou nepozorností :angry: , takže to bude asi za B, ale i tak to jde :grinning: :wink:
3. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
sanu jj nobelovku za ni :dizzy_face:
neboj bude se to stupnovat co do sily i casu :grinning:
very a jak teda verka? predpokladam ze holky dopadli na jednicku :dizzy_face:
3. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Věrka, čeká ZDRAVOU holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.