• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno :slight_smile: V noci jsme chodily po bytě, Anežka nemohla spát, netuším proč... takže pak našetěstí vydržela do osmi. ... Je to fajn pocit mít v 5 ráno naspáno asi 3.5 hodiny :grinning: :grinning: Už fakt jednou půjdu spát v 8 nebo aspoň v 9 nebo v 10 a ne v půl dvanácté jako obvykle, fakt se donutím... možná :grinning: :grinning:

Přeju krásný den :wink:

Moc tu nebudu, skočím do města a odpol. máme návštěvu, tak to musím trochu připravit, aby neutekli a abych jim nemusela dávat podepsat to prohlášení, že bordel nevidí :wink:
18. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Wobludko děkuji za flusanec kéž by pomohl,holky jedna otázka prosím na to iui se mám nahlásit tam, kde dávají permoníky chlapi a to mi budou dělat i tam nebo jinde?a je tam čekárna,že by tam na mě počkal přítel?
18. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
delf já se hlásila tam v andrologické laboratoři a oni Ti řeknou - jedno iui jsme dělali nahoře na vyšetřovně na lůžkovém a druhé normálně v té zadní ordinaci. Přítel na Tebe může počkat v hale nebo si dát v bistru nějakou mňamku, i v prvním patře je sezení nebo v čekárně, pokud Tě povedou do ordinace. Za chvilku budeš hotová :slight_smile: Doufám, že chodíš do HK :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
jo jo chodím do HK
18. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
jo a to zavádí chlap nebo ženská a kolik jich tam bylo lidí u tebe když jsi tam byla a nebolí to?já vím že se stále ptám jsem hrozná,ale čím víc se blíží hodina,že máme vyrazit do HK tak jsem nervní a nervní :frowning2:
18. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky všem,
my si poslední dobou přispíme a v noci nemůžeme chrnět :grinning: , takže budu muset brzy ráno vstát ať můžu aspoň trochu večer spát :wink:

Agísku a Delf, vám na dnešek hodně štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vašík je chlapák, už včera večer jsem koukala, prohlídla jsem celé albíčko jak pěkně roste, ale ve 2 hodiny ráno se mi tu komentovat nechtělo :sweat_smile:

Woblu ahoj, puzzle je dobré :grinning:
18. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
verýsku děkujeme mluvím i za agíska,určo by taky byla ráda,že na ní takhle myslíte :grinning:
18. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
holky díky, díky :slight_smile: :slight_smile:

Delf- neboj se nic. Jen za sebe musím říct, že to zavádění mi není moc příjemný. U transferů mě to tak nevadilo.Zaváděly mi to laborantky a byli tam 2. Jéééééžiš to zas bude s tim polohovacím křeslem. Jeslti já tam zas budu s tim šibovat tak mě z toho picne. :grinning: :grinning: :grinning:

a už musím letět pááááááááá
18. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
zdravím všechny, omlouvám se ale nestíhám číst :frowning2:
sanusko celinka je moc krásná :slight_smile:

naše verunka už stojí v postýlce, takže je to mazec :slight_smile:
stále 8 zoubků, vše jí moc jí chutná, na kontrolu jdeme 24.11 tak budeme vědět míru a váhu,ale už máme velikost 74 - 80 kvůli délce, dokonce jsem kombinézu na zimu koupila 86 a už nám je jen tak tak :frowning2:

holčiny maminy kdypak jste kupovali první botky či bačkůrky??

přeji všem hezký sluníčkový den, my po obídku vyrážíme ven na prochajdu, když je tak hezky :slight_smile:)
18. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Taky se samo přidávám s držením pěstí!!!!

Agi, z lehátka si halvu nedělej, si při nejhorším pojezdíš no :grinning:

Holky jak strojíte ta vaše špunťata, když je kosa.... Hlavně Věrka, ta je nejblíž k nám.... Mě přijde, že ty kombinézy co prodávaj, tak to je všechno prd teplý a nebo když je peěkně naducaná na zimu, tak vypadaj příšerně :rolling_eyes: Nebo na ně nemám štěstí?
18. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Už jsem tu... prolítla jsem nemocnicí a městem :wink: ...

Very... je to ale nespravedlivý... "jedna" tu řeší jak by se ráda vyspala a "druhá", že nemůže spát :grinning: :grinning: :grinning:

San... aha :astonished: ...tak jehlu jsem teda neviděla, ale na miminka musej mít snad tu malou :confused: . Mari ani moc nebrečela. O nastřelování jsme se bavily na plavču, holka mi radila tuto Dr. http://www.zdravnet.cz/detail/mudr_jana_salkova.html :wink: :wink: :wink:

Jo a nevím jak holky, já mám v kočáře zimní fusak a Mari strojím do kombošky. Samo + čepice a rukavky... Nevím, co budu strojit za třeskutých mrazů :confused: ...
18. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Dani... to prohlášení :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jáji, to je naprd s těma velikostma ne každá odpovídá, a to ty už můžeš odhadnout protože máš Verunku před očima, mě ty různé velikosti štvou :angry: a gratulka Verče k tomu, že stojí, tak to se mamko za chvíli naběháš :slight_smile:

holky, já myslela, že v kombinézkách a fusaku jim musí být pařák :confused: a vy píšete, že nevíte co jim budete dávat do mrazů???? :sweat_smile: :astonished: , to mi jako chcete říct, že je to málo, to jsou děti jako eskymáčci navalený.

někdo tady psal, že se v kombinézce a ještě fusaku potí mimča, tak já už teda fakt nevím :confounded:

Dančo, kam schováváš prohlášení??? a už jsou fotečky na rajčeti?
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
jo a staronová snažilka by mě taky už zajímala :sweat_smile: ....nechci se nikoho dotknout, ale moc bych si přála, aby to byla Rozinka :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Help,help,help prosím o radu.......zejména Danča tenkrát psala,že měla problémy se žlučníkem.Já byla dnes skrz ty špatné jaterní testy a řekli mi,že to bylo od té žlučníkové koliky a dr. mi řekl,že by dal nejprv žlučník ven a potom řešil těhotenství a to máme jít zítra do sanusu a řešit už stimulaci.Prosím.prosím každého o radu co byste jako dělali vy týkat se to vás.Zejména i zdravotních sestřiček Luci,Nel.
A NEVYPRDNĚTE SE NA MĚ S TOU RADOU.DĚKUJUUUUU
18. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojko, pokud si na tom tak, jak píšeš, mám dobrou radu. Mám totiž kámošku z kolejí, která chtěla druhé dítě, ale doporučili jí nejdřív dát ven žlučník. Tak šla na operaci, vše proběhlo dobře, jenže ona bohužel otěhotněla hned druhý měsíc. Do 13. týdne si užívala tak, že ležela a nemohla nic. Zkrátka se ty dvě věci nesnesou, tělo si musí nejdřív bez žlučníku zvyknout. Jí hrozil zánět jater a problémy se slinivkou, těhotenství je zkrátka zátěž. Říkala, že počítali, že se to nepovede, tak se nechránili... ale že by rozhodně teď víc přemýšlela, že si užila své. Jinak jí doktoři doporučovali 3 měsíce po operaci počkat a srovnat se. Takže to doporučuju Tobě - dát ven žlučník, chvíli počkat a pak zdravá jít do toho :wink:
18. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj,nakukuju než vyrazíme fandit tatínkovi.

Sanu Adélce nastřeloval naušnicu normálně pediatr.Označil si kde to píchne.přeměřil aby nenastřelil nějakej nerv,Poslelali mě vedle do místnosti a nastřelil je.Adélka chvilku plakala a když jsme odcházeli z čekárny,uč o ničem nevěděla.Dala jsem ji do kočárku a hned usnula.

Holky s tím oblíkáním miminek.Já nevím ale není na kombinézu a zimní fusak teplo?
18. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Delf, já jsem už nebyla u pc a teď už to máš nejspíš za sebou, tak už ani nepíšu :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Jé... tak zrovna dneska to na kombinaci komboška a fusak nebylo :wink:
18. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahojko... já jsem taky za, nejprve vyřešit žlučník a pak se pustit do těhotnění... Mohlo by to pěkně zkomplikovat těhotenství :pensive: ...
18. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojky holky hlásím se po IUI a ted už jen čekat,no já nevím agi ,ale já si skvěla zařáádila na lehátku a upravovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ted už jen čekat,kéž by se ty potvůrky dostali tam kam mají :sweat_smile: ,snad jim pořídili i navigaci sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
no a stím žlučníkem asi bych ho taky nejdřív vyřešila než být pak těhotná a mít problém v těhotenství tak radši nejdřív žlučník a pak těhu :wink:
18. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Věruuuuuuuuuuuu... jsi tu???
18. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
no holky nechci vám kecat do strojení,ale na kombinézu a fusak je asi ještě čas bud jedno nebo druhé,protože co píšete,že dáváte,tak v marazech by jste museli dát i larisu :grinning: ,né fakt holky na tyhle věci je ještě čas,pak by byli moc choulostiví,snad se na mě nenaštvete,že jsem vám to napsala,ale je lepší otužovat malinko,než aby pak byli stále nemocné.
18. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Zdravím -tak jsem už doma. :slight_smile: Stihli jsme konečně nakoupit pár dárků a já pořídila i ozdobičky na ten náš vele strom. Je fakt, že když člověk jede s tím, že nakoupí dárky tak většinou nekoupim skoro nic. Ale takhle jsme jeli jen na čumandu a docela jsme pořídili, tak mám radost.
Inseminoval mne sám Václav :slight_smile: a po tom co vešel tak mě pozdravil a popřál mi ,abych tam už nemusela víckrát chodit :pensive: :pensive: . No a potom co mi to provedl mi samo přál znovu. :grinning: :grinning: Dnes toho tam měli opravdu moooooc. IUI mi dělal nahoře na gynekologii, protože dole to byla mazec.
Holky ,ale teda fakt mi to je dost nepříjemný a já vůbec nevím čím to je. Zlatý transfer.
18. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahojky agi,já byla na gyndě dole,ona je i nahoře?já byla poslední,sestřička říkal,že tam toho dnes měli hodně.To je nejlepší jet jen na čumendu na dárky a pak člověk nakoupí víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Delf- a který mudr. se ujal tebe v té krásné chvíli??? :grinning:
18. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
já nevím agi :fearful: kdyby jsi mě tloukla tak fakt nevím byl docela mladej aspon mi tak přišel a byl příjemnej
18. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
delf- nahoře je normálně lůžkový a tam jsem vloni byla na laparce.
co je to ten transfer?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.