• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
delf- a ke kterýmu teda normálně chodíš?????
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
no přijímal mě doktor šilhan,utz mi dělal dejmek,když já jsem na jména hrozná a vůbec vlastmě on se mi ani nepředstavil,teda aspon myslím.
18. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
delf- no a jak vypadal ten Mudr. co ti to dělal???Transfer je přenos embryý do dělohy.
18. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
ahá no nechceš popsat toho tvího doktora radši,když já byla tak vyjukaná a nervní,že nevím,vím že byl mladej žádnej staroch a docela i hezkej bych řekla,a co křeslo zařádila sis. :grinning:
18. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojky, dej ten žlučník určitě pryč, zvlášť, jestli máš kvůli tomu horší jaterní testy!!! Těhotenství je pořádná zátěž na játra a ty musejí být co nejvíc v pořádku a mít v těhu žlučníkový koliky a muset na operaci v těhu, to vůbec není dobré. Sice těhulení musíš odložit, ale stojí to za to. Já jsem taky po operaci žlučníku a jak byl můj dr rád, že máme o jednu komplikaci méně. Dnes to dělají laparoskopicky, budeš rychle v pořádku a pak ty tři měsíce na zotavení organismu a pak hurá na těhu.
18. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
ahojky-Nelča má pravdu.

delf- Šilhán má brýle a vlasy trošičku na ježka a světlé. Dejmek má tmavý vlasy a je starší.No a křeslo dobrý dneska.Jen ,že ho Mudr. dával sám dolů,abych mohla na něj a nevěděl hned taky jak , tak tam chvíli jezdilo. :grinning:
18. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Děkuji vám za radu,když já už jsem tak natěšená,že jsme se konečně rozhoupali a ted zas tohle.No každopádně to zítra v sanusu přednesu a zřejmě všechny poslechnu a půjde ven.Pročítám různé příspěvky na internetu a je to složité,bojím se případných komplikací,ale asi vše moc řeším.
18. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
tak to je dobrý agi aspon jste se pobavili :grinning: top už jsi měla holou zadnici :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no tenhle měl myslím vousi,ale spíš jako strniště dejmek toho vím jak vypadá a šilhan na mě působí,že je takovej zbrklej a ten nás přijímal tak ten to nebyl,když jak jsem psala já nemám hlavu na obličeje,já kdybych měla popsat pachatele,tak bych byla v pr.... :grinning:
18. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky ,když komplikace jsou u všeho,oni to musí napsat,takže je ber 50 na 50%
18. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
delf- tahle otázka tě vůbec neměla napadnout :sweat_smile: . No měla právě holou zadnici a stála tam a on tam s tim šiboval.Nevím proč už jsem se musela tak brzo svlíkat. :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
delf- to teda vůbec nevím kdo tě inseminoval???Já tam jiný mudr neznám. Je tam primář co vim a ještě Huml.
18. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
tak asi odchytli někoho na ulici :grinning: :grinning: no příště se zeptám asi teda snad příště nebude kéž by já mám testnout za 14 dní ty asi taky vid?
18. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
delf- asi tak no. Jdu za manžou zatím páááááááááááááááá.
18. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
pá pá měj se
18. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem to nevydržela a vyrazila na gyndu. No a mám prý rozjetý zánět močáku. Fakt super. Hezky antibiotika a zavádění no snad to ustoupí
18. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
no páni dáblik tak at to rychle zmizí teda
18. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dobrý večer.

Jasně, že dnes je to buď na kombinézu nebo na zimní fusak, ne na obojí. Ale před měsícem touhle dobou, když sněžilo, tak jsem dávala kombošku i fusak. Stejně miminka můžou (podle pokynu z porodnice) jen do -5 stupňů, takže si myslím, že nebude nikdy potřeba víc než teplé oblečení (tj. kombinéza na kabátek nebo teplé kalhoty a kabát na kabátek) + zimní fusak.

Potkala jsem Dabli, chudák má zánět močáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak vypadala v pohodě :wink:
Jo, ona to tu píše...

Delf, Agi, opatrujte spermoníky, ať doběhnou tam, kam mají!!

Tip na vánoční dárek - elektronický fotorámeček - je to obrazovka, kde se v nastavených intervalech mění fotky, které jsou tam nahrané. Pro babičky ideální :wink: Vymyslel to můj drahý... tedy, jako dárek, ne ten rámeček jako takový :grinning: :grinning:

A co jsem slíbila, to plním. JDU SPÁT :grinning: :dizzy_face: Přeju krásnou dobrou :wink:
18. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
No Dani :astonished: :astonished: :astonished:

Permoníkům 3x zdar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A já dokouknu telku a jdu taky... Brou...
18. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak dobrou holky,já půjdu taky dopiji čajík a valím do postele zítra mě čeká práce dnes jsem si vzala dovolenou a zítra už né tak půjdu makat a pak konečně volný víkend paráda.tak pa pá holky
18. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Sari, neboj, jsem se tak nějak do pelíčku nedostala, šla jsem spát po půl jedenácté. Já to asi fakt neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale dnes se mi poprvé povedlo, že jsem čekala, až se probudí malá. Nevím, jestli je to dobré znamení... V kolíbce v ložnici spát nechtěla, vstávaly jsme před sedmou, ale v půl osmé, převlečená do teplého, zatopila jsem a ona vytuhla. Že by jí byla v ložnici zima?? Je to alchymie, s těma dětma...

Anežka má rande s kamarádkama a maminky si při tom dají kafe. Odpol. snad kouknu :wink:
Užijte si den :wink:
19. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno,
opět hlásím v noci nemůžu spát :angry: :angry: a ráno mě bolí hlava :confounded:
dneska máme KO, tak snad s dobrým výsledkem půjdeme domů :wink: , budu asi odpoledne
19. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Zdravím... čekám na princezničku až se vzbudí...

Dani... jsem o tebe měla strach, už ve 20 hod. na bydýlko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Very... po KO dej vědět :wink:

Je kráááásně...
19. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Hezké dopoledne,
denska budu spíš jen nakukovat.Přijede kámoška s holčičkou tak tu zase ta naše zlatíčka budou řádit.Ale je hezky takže je vezmeme ven vyvětrat :slight_smile: .Zítra jedu na utz tak doufám že si příští týden budu moct jet pro eskymáčky.Jen musíme vymyslet výmluvu pro Petrovi rodiče.On jede s mámou k zubaři takže potřebuje taky auto.Sice si pujčí tátovo ale to zase budo otázek.Proč tam jedu a proč sama atd.Holt tchán je policajt takže to nezapře.
19. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
3. strana :astonished:

Hoj :slight_smile:

Jdu dočíst
19. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak Cel přibrala za týden přes 300 g :wink: :confused: Má 3.790 A dneska máme 3í týdennní výročí :sunglasses: :confused:

Dančo jsem si to myslela, že spát nepůjddeš :grinning:
19. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
:grinning: tak máte iui za sebou :dizzy_face: to je zvláštní agi, že je Ti to nepříjemné...třeba Tě trochu škrábli :pensive: mě vždycky inseminovala embryoložka, ale to by zvládnul asi i vrátnej :wink: jednou jsem cestou na iui potkala nějakýho úchyláka a jaký jsem měla bobky, aby mě neinseminoval, to by byl pech
Verče držím palce
já jsem dnes taková nijaká, vždycky se mi udělá blbě, tak lehnu, pak zase chvíli šmejdím... kdy jako přijde ten úžasnej druhej trimestr :grinning:
19. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
San... paráda!!!

Noo, nemám co dočítat :astonished: ...

Věru??? Ukaž se!!!
19. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky,
hlásím se z KO, malej je pořádnej :grinning: , byla se mnou mamka i manža, tak jsme se nasmáli všichni :grinning:
nevím jak je dlouhej, ale váží 1680 g (nevím teď přesně, možná 1673/1678), je to prostě macek, paní Dr. taktně řekla, že bude pořádný po tatínkovi a že ten jeho pytlík je taky pořádný :grinning: , je otečený hlavou dolů a prý už tak zůstane, tak doufám, že jo, je to raubíř a je celý den a noc vzhůru, všude píšou, že 90% dne prospí a náš mladej 90% dne prořádí a zbytek prospí :sweat_smile: , že by hyperaktivita???? :sweat_smile: :grinning:
19. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Sanu, gratulka k 3 týdnům a i k váze, to je super za týden 300g :wink: :slight_smile: , jste šikulky
19. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Věrka, tu opravdu dlouho nebyla, asi se situace nelepší :frowning2: a tak ani nepíše,
Věru nám to nevadí, jen si postěžuj a piš svoje příspěvky, ikdyž si stěžuješ, přece od toho jsme tu :wink:
19. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.