• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojda kočky....

Verysku,porody si nepouštěj a váha mimíska je pěkná.... :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
jinak u nás vše při starém :dizzy_face:
19. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Sanu, Cel je šikulka, pěkně papá :slight_smile:

Wobludko, i Ty se krásného 2. trimestru dočkáš...

Věrka fakt chybí, chudák, si asi užívá....

Very, co takhle kofejn, kafe, cola a kofejnové nápoje? Z toho prý je hyperaktivita... a taky ze sladkého... ale já nic neříkám, já pila kafe denně... Anežka je normální, zatím :slight_smile:
A že je malý pořádný macek, to je, ale vzpomeň na Žofi, Vašík měl ve 30. tt 1800 g, takže spíš Tvoje dítko bude takové akorát. Kolik měla Cel si nepamatuju, ale blížilo se to taky těm 1800 g. Anežka měla 1300 g :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
kojim, tak tukám jednim prstem....

Very no paráda, se musím podívat kolik měla Celin...

Holky no ještě, že je Nutrilon........ :wink:

Věrka se snad fakt zdejchla :unamused: Věruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zofi co je při starém.......i koliky???????????????? :confused:

Danu Cel má trochu zalepené očičko, dr nám dala kapičky. Ty jsi Anežce kapala mlíko do očka?????????????????
19. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Tak jsem pro změnu prolítla nemocnicí (jen KO) a krásnou prochajdou zpět... a taky mám dočteno.

Very... to je váha akorát :wink: . Mari měla kolem 1500g... Ou, koukám, zda nepřibyla fotka a co vidííím... už tam máš šouplou porodku :grinning: :grinning: :grinning: . Very a už máš kočárek? Ani nevím, jsi to tu nepsala...

San... a jak ty? Pytlíkujeě kojení a dokrm... A co má Cel s očičkem :confused: ?

Noo a taky Evča, Muchla, Tesi... kde jim je konec???
19. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Woblu... přežíváš :zipper_mouth: ... však se dočkáš... věčně ti zle nebude :wink: ...
19. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
ne ne koliky už náš opustily, ale to už je dávno Sanu, po kolikách jsme dlouho bojovali se zácpou.....
19. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
holky, díkes za infošky, tak to je váha v pořádku :wink: :grinning: , no tak drobínek to nebude, ale je to kluk tak musí být trochu chlap :wink:

Šári jj, porodka tam je :grinning: , kočík ještě nemáme :sweat_smile: , ale myslím, že snad začátkem prosince to dáme :wink:

Sanu, mlíčkem do oka nemůžeš nic pokazit, né nadarmo se říká, že mateřské mléko je na všechno :slight_smile: a pokud to nezabere dej kapičky :wink:

Žofi, porody jsou dobrý :grinning: :grinning: ikdyž mám někdy staženou prdelku :pensive: , ale ven to musí, že jo :wink:
19. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Dančo a k té hyperaktivitě, kafe nepiju už několik let, colu úplně minimálně, ale sladký každý den :grinning: , takže je to jasný :wink:
19. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Sanusko, jj, kapala jsem mlíčko do očka. Kape se to "zadní", to husté, ne ta voda.

Very, to sladký prý působí až když je mimi na světě. Tak neboj, zkrátka je třeba v bříšku divoch a pak bude andílek :wink:
19. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahóoóóóój holkýýýýý :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,

jen hlásím že žiju :slight_smile:, jen nějak nepouštím PC.., tak se omlouvám.. Jsem totiž zjistila, že jak sedím u PC, hledám samý informace a samozřejmě najdu i ty špatný.., takže pak jsem z toho hotová.. Takhle jen čumím na telku, spím, chodím na procházky a je mi dobře (v rámci možností - s přihlédnutím k mému psychickému stavu :grinning: ) :wink:

Agi a Delf, držím pěsti aby IUI bylo poslední!!!!!
19. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
než se tu rozloučím a popřeju dobrou noc

zdravím Jusinku, fajn, že žiješ :grinning: a klid si dopřávej :wink:

Nelčo, krásná fotka Kubíčka :dizzy_face: , ten je velkej a dlouhej, krásnej kluk :wink:
19. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kočičky jdu si pro podporu.Myslete na mě zítra podesátý hodině.Jdu na utz před transferem.Ráda bych si příští týden jela pro eskymáčky.
19. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Madli, MOC držím palce!

Neli, Sanusko, krásný fotky!

Holčiny, zítra jedem na výlet - za Žofinkou, za Vašíkem a za holkama do Žiželic. A pak ještě s Anežkou k Dr. s ekémem do HK. Takže se ohlásím až večer. Užijte si den :wink:
A taky přeju dobrou noc :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dani užijte si návštěvu a ať má pro vás dr.dobrý zprávy.
19. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
ještě jsem nakoukla

Madli, tobě na zítra pěstičky!!!! :wink:

Dančo, téééda užijte si návštevu a kočulky i Vašíka moc zdravíme, i maminky :wink:

Holky dotaz, matrace do postýlky, máte jen kokos nebo kokos s molitnem??? není ta celá kokosová moc tvrdá?
Myslím, že Luci psala, že mají kokos a Danča mají kokos-pohanku a jak ostatní????díky za odpověď
19. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Dobré ráno...

Madli... ať je UZ o.k. :wink: :wink: :wink:

Dani... zase výlet :astonished: !!! A za našima holkama :astonished: !!! Pozdravuj :wink: !!!

Very... my postýlku podědili, tudíž nemám tušení, jaká matrace je :wink:

Nikole Muchlový vše nej k prvnímu svátečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Hezký den,
pádím na ten utz a musím vyrazit dřít.Čeká mě škrábání nemrzlýho auta. :unamused:
20. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky,tý jo konec třetí strany a od devíti nikdo :frowning2:
20. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky holky.Madli tak jak jsi dopadla?
20. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
jé jusinko paráda jsi se ozvala,no jo člověk když hledá,tak najde dobré ale i špatné věci to je na tom to špatné :fearful:
20. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holčiny se hlásím a koukám tuto nějako vázne :confused: U mě nic nového, pořád řeším zácpu.I když dám ráno nalačno kefír teplou vodu nebo pomerančovou šťávu stejně se nic neděje. :frowning2: Magnézko mi fungovalo dva dny a konec.Tak jsem zkusila čípky po nich sice jdu, ale jsem pak nafouklá a bolejí mě střeva :frowning2: už fakt nevím co si počnu.v pondělí jdu na kontrolu tak doufám, že bude vše v pořádku...

Very bezva, že kontrola dopadla OK a Míša bude kus chlapa :wink:

Madli koukám jak tobě se to hnulo :slight_smile: budu myslet i pěsti držet :wink:
Delf a jak u tebe ??IUI máš za sebou.
20. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Jinak Celinka je nááádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky gaban.jo hjo mám za sebou ale jsem teprve druhý den po iui tak nemohu dělat závěry jen doufat že permníci se dostanou tam kam mají :sweat_smile: no jo ta zácpa je na prd,taky jsem jí měla když jsem byla těhu a nic mi nepomohlo,tak nevím co poradit a v lékárně by ti neporadili co a jak pro těhotné?
20. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Holky pozdě ale přece.nedopadla jsem ani dobře,ani spatně.Vypadá to na delší cyklus takže na utz jedu ještě v pondělí.
20. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojky madli,no lepší než kdyby to dopadlo jen špatně,tak budeme držet pěstičky na pondělí :wink:
20. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahooooj, tak jsme doma z výletu.
Holky Evíkovic a Vašík Žofíkovic jsou moc fajn miminka. Byl to parádní den, bylo nám spolu moc dobře. Mám pár fotek, až je stáhnu a vložím, napíšu.
Jdem koupat a večer (snad) krom úklidu a dvou praček na žehlení i nakouknu sem :wink:
20. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojky rychnov tak paráda,že jsi si to užila aspon jsi měla pěkný den vid :wink:
20. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak jsem vložila fotečky (do alba Rychnov... jsou to ty dvě poslední).
Myslím, že tipovací soutěž spouštět nebudeme, Anežku a Vašíka poznáte, Esterku a Andrejku od sebe rozeznají jen vyvolení :grinning: :grinning:
Jdu něco dělat.

Jo a u Dr. v HK pohoda, tvrdí, že to Anežka nemá vůbec tak hrozné a že se to vyléčí. Takže nám napsala homeopatika a uvidíme. :wink:
20. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Jen hlásím,že žiju...
20. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.