• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani dětičky jsou krásné
20. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Dančo super sestava se Váša měl :wink: takovejch holek kolem sebe :wink: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Věru tak jak u vás je to lepší?
20. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Není Gabi.Ale nějak už stagnuju a nedoufám v hodné dítko... Smiřuji se se skutečností,že mě čeká stejný scénář jako s Teri. :confused:
20. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Věrko, drž se!!!

Gabčo, jj, Váša měl z čeho vybírat... a tu fotky, jak "po něm Anežka jde" jsem radši zapřela :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Hoj holky.

Věruuu hele nikam nemiz, určo to je pro každýho lepší, že to může nějak kompenzovat ten stres..... A chyběla bys tady..... :wink:

Sar kde seeeeeeeeeeš? Jsem si pak říkala, že jsi mohla jít pávit s náma, ale prostě jsem zabržděná noooo.... Tak na kdy se domluvíme??????????????? No si písnem do IP.
Ale Mari je teda už kočka velká!!!!!

Gab a ta lactulosa na tebe nezabírá????????????????????????????????????? Já taky s tím teď bojuju :frowning2:

Tak a jdu vzbudit špuntičku, aby si dala druhou večeři a jdu snad zalehnout....

Zítra juknu pa

Joooo Dančo správný fotky, ještě chybí hromadné foto mamin :wink:
20. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
kuk
21. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno... konečně... Kde séééééééém????? No zaboha jsem nemohla vstoupit do diskuse :angry: ... Nešlo mi to psát :angry: :angry: :angry: Takže ještě jednou hezký sobotní den :slight_smile: ...

Musím na San píchnout, že zářila jak sluníčko... s tím kočárkem. A Cel je přesně taková, jak na fotkách :wink: :wink: :wink: Určo se domluvíme, budu ráda :wink: ...

Dani... to věřím, že to byla fajn návštěva... Dětičky tam vzorně leží :dizzy_face: ... ještě pár měsíců a bude problém vyfotit 4 děti na jednu fotku :grinning: Jo, a zpráva od Dr. zní velice příznivě :wink: :wink: :wink:...

Věru... fakt tu buď!!! Jinak jsem tě vyvolávala, manža měl hotové fotky pro švagrovku... nakonec se jí dopsal a prý už mají Viktora... Klaudi bude mít parťáka :dizzy_face: !!! A jak to kojo... nezkusilas to odstříkání nebo UM???
21. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
21. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Jen zkouším.... teď už mně to píše... Mám radost noo :grinning: ...
21. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
zdravím všechny....

jen musím na Danču prásknout, při její skromnosti, jak dobře vypadá a džíny na ní plandají...to se o mě říci nedá....no v příštím životě až budu těhu, rozhodně se budu hlídat víc, pač kdo má pak těch 27 kg dávat dolů že....jde to těžko....
21. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Zdravím všechny známé maminy :wink: .
Mám na vás prosbičku, je v Pcích nebo v HK nějaká speciálka na dětské botičky??? A aby bylo otevřeno i odpolko.U nás takové, které eventuelně potřebujeme neseženu, přes net kupovat je blbost.
moc děkuji za info.
21. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Zdravím holky.Tak taky krásně svítí sluníčko,takhle by mohlo bíti celou zimu vůbec bych se nezlobila :grinning:
21. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Dagi... Boty, to by věděla asi Luuc... Jinak co jsem koukala, sem tam zdravou obuv mají... Vím o obchodu v Přelouči a Chrudimi... jukni... http://www.obuv-pro-deti.cz/ a http://www.palecek.eshop-zdarma.cz/index.php?category_id=20

Žofi... asi budeme muset večer cvičit to Dančino prostný :astonished: :astonished: :astonished:

Jo, jo... je krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Dagi... Lucinka je celá ty :slight_smile: ... je to kočka.
21. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Tak my máme taťku maroda, má chřipku, prý to prasečí není, ale testy mu nedělali... tak jim budem věřit, že k nám do kraje ještě nedorazila. Ale je mu fakt blbě.. už vlastně od středy...

Žofi, dík za pochvalu :wink:

Hm, společná fotka mamin, tak to jsme nějak nezvládly... tu nemáme...

Dagi, neporadím. Ale je to paráda, že už řešíš botičky... vzpomínám, když si rodila i když sis šla tenkrát pro embrouše... Lucinka je krásná holka :wink:

Prcháme z bacily zamořeného prostředí. Skáknem k babičce a pak připravovat výlet do Prahy. Zítra jedu naposledy učit a tentokrát mám za doprovod svoje rodiče. Tak snad to zvládnem...
21. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
jé dagi ta je hezká koukla jsem na fotky,jak tam jste v bazénu to jste v Lanškrouně né?!Taky jsem tam chodili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda rychnov to ti nezávidím mít doma maroda,hlavně at se mu brzo udělá lépe,a at to zvládneš v Praze :sunglasses:
21. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tady nikdo... já jsem přeorganizovala večerní sled činností s Mari... a good...

Soňi... moc pěkná fotka v pase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani... přeji víc studentů jak minule :wink:
21. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Hoj

Sar jak přeorganizovala???????????????????

Dančo no to joo, na zítra teda poctivé studentíky!!!! A nebo třeba neeee, aspoň budeš mít čas na fotky... :grinning:

Já jsem dneska lehce ko, ale jinak ok. Dneska jsem zase na záchodě rodila :grinning: Tak jsem si vzpomněla na Gabču jestli ještě zápasí se zácpou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku zatím počasí přeje, tak jsem zvědavá kdy se zvedne zdejší návštěvnost :wink:

Tady zatím budeme s Dančou, Sar, Delf a já "udržovat sem tam oheň..." :grinning: :wink:

Tak pa jdu natáhnout kostru než se malá vzbudí.
21. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Sari, já si ani víc studentů nepřeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pět by stačilo.
Jdu dodělat přípravu, mám z toho vítr, moc nevím, o čem budu povídat... A vstávám před pátou...

Mějte se, přeju krásnou neděli. :slight_smile:
21. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj při neděli...

Jdu přihodit polínko, ať nám nevyhasne... :fearful:

San... trochu jsem šibla s krmením a koupáním... koupu až dýl :wink:. A dobrý...

No a kde jste kdo :astonished: :dizzy_face: :astonished: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:????????????????????????????
22. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj,chtěla jsem i já přihodit polínko,přestože na mě ve výčtu vždycky zapomenete,ale sar už mě předběhla. :wink:
Dani,přeji pohodový studijní plán a at to vaši s Anežkou zvládnou.
Všem ostatním krásnou neděli. :sweat_smile:
22. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojda holky tak můj milovaný manžel včera přišel ze srazu 4,30h. Celou noc jsem nespala a trnula kde je ach jo
22. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Dabli... chlapi, noo... Já se ani nebudu rozepisovat...
22. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Čavec

kojím, tak jukám.

Dabli to chce kliiiid, chlapi nooo jak píše Sar :wink:

Ahojko se omlouvám, že jsem tě vynechala :wink:

Venku to zatím vypadá slibně, tak asi dáme špacír. A k o br kaše se sekanou se těšííííím.

No a jdu hledat něco na zácpu i v homeopatikách......je mi fuk co, hlavně, že to budu moct a POMŮŽE TO :angry:
22. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky holky tak dnes to vypadá také na pěkné počasí.Včera přijela švagrová,a spali tu ahráli až do půl jedné canastu blázni jedni :grinning: jé sanu,když něco najdeš tak napiš docela by mi to taky někdy bodlo,hlavně,když jsem byla těhu tak jsem taky s tou zatracenou zácpou měla velké problémy nic nefungovalo.
Dabli no jo chlapi,taky nemám ráda,když někam jde a neozve se taky pak trnu hrůzou,jako by jim něco udělalo napsat jen jednu sms jsem ok.hrůza :unamused:
22. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
teda holky ono to relativně jako utíká,ale i tak se mi zdá,že to je moc pomalu ,když si vezmu,že ve středu bylo iui a ted je teprve neděle :frowning2: ikdyž jsem najivka,že si od toho slibuji těhu,já vím holky jsem hrozná,takové keci tady mít,ale je to fakt na palici,však vy víte,jaké to je. :frowning2:
22. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Sanu,ok v pohodě :sweat_smile:
Delf,neboj to přeci musí dopadnout :wink:
Píšete jak je u vás krásně a tady nic moc,mlha,vítr taková ta syrovina,nevím jaké y tak snad jsem se trefila :grinning:
22. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojky tak tady bylo krásně,ale už se zatahuje :unamused:
22. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky,
já hlásím, že víkend zase tak trochu pracovní, včera jsme byli u našich ještě dozimovat zahradu :wink: a večer jsem ještě pekla vánočku, takže jsem sice dočetla, ale nepsala :wink:
a dnes jsme si s manžou protáhli ráno a oběd jsme měli před chvílí :sweat_smile: a jinak neděle uklízecí - manža luxoval, já vařila, teď peru už nějaké věci pro prcka, páč jich je moc a než já se dokopu k žehlení :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manžu ještě čeká chodba vytříř :wink:, je to ale hodný kluk :slight_smile: :grinning:

fotečky z mini srazíku jsou krásný :dizzy_face: a příště i ty maminky :wink:

Soni, hezká fotka v pase :wink: :dizzy_face: a přijď zase mezi nás :wink:

Delf, známe to tu všechny, neboj, dřív nebo později se dočkáš, jako každá tady :wink: :slight_smile:, koukni co zmizelo snažilek a je plno maminek

Sanu, jestli pak jsi změnila tabulka, co se Celinka narodila???? jsem ji dlouho neviděla :wink:

jinak u nás taky slunečno :slight_smile:
22. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.