• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holčiny, k tomu mému ježdění - když to jde, jezdím, kdyby to nešlo, budu sedět doma... Ale už do Vánoc dám pokoj, aby měla Anežka taky trochu klidu... i když, no, uvidíme, znáte mě :grinning: :grinning:

Přeju všem krásný den :wink:
23. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

u nás slunečno, na procházku s kočárkem jako dělané :wink: , jen ten kočárek :grinning:

Danča to je nezmar, takže nevěřím, že do Vánoc bude klid :slight_smile: , ale ono je fajn být v pohybu :wink:

Nelčo, fotečky jsou krásný :dizzy_face: a Kubíček boží, no bodejť by nerostl jako po chlebu se sádlem :grinning: , vždyť on má tu mňamku pořád v pusince :wink: , je to správňácký - fakt, krásnej kluk :slight_smile:

přeju všem hezký začátek týdne
23. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
holky za jak pak dlouho vyprchá pregnyl z těla prosím :grinning:
23. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Delf, nejsem si jistá, ale dřív jak 10 den bych netestovala :wink:
23. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
neboj já testovat nebudu,ikdyž člově by to lákalo prdlá jsem dost :wink: ,ale jen tak mě to napadlo,jak dlouho zůstává v těle,aby mi pak test neukázal špatně,abych se neradoval,že jsem a ono prd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
tak u nás taky prokouklo sluníčko paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj, házím oko... procházky jsou teď fákt úžasný...

Neli... žádné konkrétní cviky mi neurčila... Prostě si víc všímat a "napravovat" to špatné. Maris dávám na pěnové puzzle a taky cvičíme na balonu. Do RP jdeme zase v únoru, tak se uvidí... Jsem se zasekla na Kubíčkových fotkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...
23. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Neli, Kubík je kus :dizzy_face:

Delf, asi 10 dní, jak u koho.

jj, venku je nádherně :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahá takže,za 10 dní paráda tak ještě dva dny ikdyž kdybych testla viděla bych dvě to by bylo taky super :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic tak jsem se aspon zasmála.
23. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile: jdu Vás dočíst :wink:
23. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kouká nové fotečky od Neli.Moc hezky Kubík roste :wink:

Madli tak ať je Utz jak má být :wink:
delfi já po IUI ani netestovala, čekala jsem až drazí MS.
Jinak moje kontrola dnes dopadla dobře,Hrdlo v pořádku miminko taky.Jen ta zácpa pořád.Tak jsem dostala Yal a ten snad pomůže :sweat_smile: Holky akorát mám placentu někde v předu tak mám být v klidu a žádný sexík.Po kontrole mě nějako všechno dole bolí či co tak si půjdu zase lehnout.Joooo a už jsme koukli mezi nožky :wink:
23. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
a copak to bude gaban honem se pochlub šup šup,
23. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
holkýý kdo chce jít místo mě do práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nehlaste se všichni mám noční dva dny :rolling_eyes:
23. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
já teď přijela z města a sociálky, páč mi dopoledne volala sestřička, že mi skončila k 20.11. podpůrčí doba pro neschopenku :confused: a přijde tam a tam to paní spočítala a řekla mi že můžu být doma do 30.června 2010 na neschopence, tak se v tom vyznejte, prý to předá příslušné SSZ, tak snad jo a penízky dorazí tak jak mají :wink: páč s nima počítám, že jo :grinning:

taky čekám balíček s těhu riflema, páč ty moje už mi jako fakt nejsou a on nikde :angry: , snad zítra a hlavně doufám, že mi budou :grinning: :grinning: , protože ty míry a všechno kolem to je taky nářez se trefit :pensive:

Gabčo hojjjjky, jj o té placentě na přední straně jsem četla už docela dost, tak se šetři a sexík bude až za hodně dlouho, ale nic si z toho nedělej já můžu, ale manža se bojííííííí, tak ho musím ukecat :sweat_smile: :slight_smile:
A co že to máte mezi nožkama?????????? nenapínej
23. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
delf, teda noční bycvh si nestřihla, ikdyž spát stejně nemůžu pořádně, možná bych se divila :grinning:
23. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gábo, nenapínej :stuck_out_tongue_closed_eyes: v klidu, u nás se žádné velké sexuální přebory nekonají, ono jak taky když vypadám, že budu každou chvíli zvracet :sweat_smile:
delf, já jsem po iui taky netestovala, vždycky jsem to rovnou dostala :unamused: ale jsou tu tací, kterým se zadařilo :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
jé to je škoda verýsku tak já to teda odmakám.tak hlavně aby ten balíček dorazil v čas teda aby jsi mohla jít ven čoveče a nechodila nahatá :grinning: a jaé jsi si objednala jakej střih?
23. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
teda holky vy mi naděje moc nedáváte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to já zas testuji snad pravidelně každý měsíc právě,ale já to mám z důvodu práce jen co uvidím dvě tak mizím na neschopenku právě.a za jak dlouho jste to tak holky dostali po tom iui?
23. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Woblu, :grinning: ta představa tvého popisu mě rozesmála :grinning:

Delf, no hlavně to s tím makáním nepřeháněj, víš jak - každej dělá do výše svého platu :wink: , rifle klasika rovný, mají být uzký a nahoře mají mít ten pás, se mi na zimu bude hodit, ale pouze jestli se do nich vlezu, abych ještě do těhotenských riflí musela hubnout no to by byl konec :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Delf, já ze začátku taky testila a pak už nééé a čekala jak píší holky na mrchu, jen ten osudný měsíc jsem testla, ale to až na popud sanusek a bylo to až 31 den cyklu, takže až jako za hodně dlouho :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
však jasnačka když si jdu do automatu pro pití a potkám mistra takvždycky řekne tak hnusně no jo zase kafe to by ti šlo a já mu odpovím vedle jak ta jedle Jirko,my si tykáme,mám čokoládu,takže vždycky setře hajzlík jeden.to jo přez to břicho to je dobré já myslela,že třeba budeš mít kalhoty ty co jsou pod pupek třeba,.
23. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak já koukám,že tady asi budu jediná kdo rád testuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: no páni to se mám :grinning: :sunglasses:
23. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
delf, neboj, já netestovala, protože iui jsme zkoušeli jen tak pro strýčka příhodu, v podstatě nám řekli dopředu, že to u nás nemá moc smysl... takže jsem ms dostala normálně jak jsem byla zvyklá (kromě pregnylu jsem ale nedostávala žádné hormony). Vy šanci máte :wink:
Holky, máte některá takový ten těhotenský pás, jak je na těhotenském oblečení, ale jenom ten pás? Já se do kalhot vejdu s rezervou i do tepláků, ale jak se klube bříško, tak mi odstává tričko a fouká mi na záda... kde se to dá kdyžtak koupit v HK :confused:
23. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
a tak nějáký obchod stěhotenskými věcmi tam není?v HK?
23. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
a proč to nemělo smysl nějáké hodnoty byli špatné?
23. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
našla jsem na netu tenhle obchod a mají tam i pás jestli to je ten co myslíš http://www.finesa-hk.cz/nase-prodejny/index.htm
23. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
jo vidím, na Střelecké a na Benešovce, díky, příští týden jdu na krev na Ulrichák, tak tam zaběhnu :wink: akorát mám jít na lačno :sweat_smile: takže se budu muset vybavit pytlíkama, protože já jak se do deseti minut po ranním zvracení nenasnídám, tak letím zase... to bude šou :zipper_mouth: holt to pak vezmu přes mlíčňák a pořádně se nadlábnu :slight_smile:
my jsme měli morfologii 2% a podruhé dokonce 0% :confounded: to je fakt zoufalé :pensive:
23. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Woblu, dají se objednat i na netu v různých obchodech, ale lepší asi ozkoušet :wink:

teda holky, teď jsem otevřela takový smutný album :frowning2: :cry: , já teda fakt nevím, ale když se i tohle stává v dnešní době se všema vymoženostma, tak dokud toho kulíška nebudu držet v ruce tak neuvěřím :pensive:

ale venku pořád svítí, tak sem nebudu tahat ošklivé věci :wink:

a vyvolávám všechny co tu dlouho nebyly, holky sanusky nahlašte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo bude sekec mazec!!!!! :grinning:

Gabčo, tak kde jsi s tím pohlavím????????????? tady čekáme všichni :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Woblud, ten pás se kupuje v C a A v těhu oddělení. Já mám černý, párkrát jsem ho měla na sobě, teď je půjčený u sestřenky, ale asi by se dalo zařídit, že by Ti ho poslala.... :wink:
23. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
no když my máme právě tu morfologii jen 6 takže taky děsné právě
23. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.