• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf, morfoška je hodně variabilní, uvidíš :wink:
23. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
no tak ještě aby neklesala dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by mě pi clo teda.
23. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
V CaA? To by bylo super, tak to se tam stavím :slight_smile: to je dobrý, u nás se neztratí - ségra chce brzo druhé dítě a my se ho snad taky dočkáme, takže na ten náš babyboom se užije :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Holky dnes jsem byla v CaA a neměli tam ani klasický rifle těhotenský.Takže pořád chodím s rozepatým poklopcem :sweat_smile:
Ta placenta mě teď hlodá mám ji v předu na vnitřní brance tak nevím nevím co se z toho vyloupne.Mám být pořád v klidu a sex mi nějak nechybí, tak neva.

Holky tak jako, když jsem viděla ty nožky od sebe tak jsem jen vykulila oči a říkám dokymu "jé já vidím co to je" :confused:no a on co vidím???No a já suveréně to je pindík a kulinky no a on na mě " no to já teda vidím něco jinýho" :confused: takže pravdu měl doktor a je to buchťule jak vyšitá.No pak už jsem jen bulela a bulela a nic dalšího jsem už nepochytila. :sweat_smile:
23. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
no nepovídej takže holka paráda grtuluji a na kolik procent ti to potvrdil?
23. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Delf pak už jsem taky viděla ty dva bochánky tak mu věřím :wink: no to jsem si nejprv myslela, že jsou to kulinky :confused:
23. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
no jo no učení z nebe nespadl takže to neva,že jsi se sekla.
23. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
jéééééééééééééééééé Gab- bude to holčinka , to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak zdravím všechny

Very- jáký album si otevřela?? :pensive:
23. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Agi přenechávám ti toho Štěpánka :wink: :wink:
23. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
ahojky agi :grinning:
23. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Gabi, ty si pro rifle do C&A ani nechoď, protože s tebe spadnou jako ze mě, já si tam zkoušela 34 a byli mi hooooodně velké, tam mají prd, hezký věci mají v h&m, ale to tu nemáme jen Praha, Brno, takže asi tak :wink:

Gabčo a k holčičce obrovskáááááááá gratulaceeeeee!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: to je krásný jak vám to vyšlo :slight_smile: , super, super, super

Agi, tady na koníkovi, ale nechci sem ten odkaz ani vkládat :frowning2: , bylo to hned na první straně :pensive:
23. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
No to je super, Důša bude mít tu vysněnou ségru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
delfi klíd, my měli morfologii 1%, to jsem se hroutila a po tříměsíční vitamínové léčbě nulu :sweat_smile: to už jsem se nehroutila, to už jsem jen kroutila hlavou :grinning: a se 6% se už otěhotnět dá, chce to zkoušet a zkoušet :wink:
23. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Gabčo a víš jak, to je v pořádku, že to bude holčička, protože ty naši chlapi musí mít k sobě taky parťačku, viď Woblu :wink:
23. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
tak já si z města jako přivezla čerstvé rohlíky a spásla jsem dva a teď se cpu třetím, jen tak s máslem :sweat_smile: a pak po čem to bříško roste :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
jeden můj kamarád říká, že chtěl vždycky ségru, aby měl koho ve sprše očumovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Woblu :grinning: , kam ty na ty texty chodíš :grinning:
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
holky a kam se ztratila Luci????? :confused:
23. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
holky Dušánek měl obrovskou radost :dizzy_face: Jo jo to Provazníček :dizzy_face: :wink: já tomu prostě nemůžu uvěřit???????
Veru už to vidím dvoumetrová holčinka po manžovi :wink: hlavní je, že vím kde jsou chlapi co budou hledat k sobě velkou, vyskou slečnu :wink: Máš nějaký odkaz na netu o tý placentě v předu??

Jako ty kalhoty fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: maxi velikosti...
23. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
ježíši taková hrubka v příspěvku výše a vy mě ani neopravíte :sweat_smile: ne s tebe, ale samo z tebe spadnou :slight_smile:

Gabi odkaz nemám, jen jsem na to narazila vždycky při šmejdění po všech čertech :grinning: , ale psali, že samo žádná zátěž a většinou se volí v tomto případě i císařský řez, poněvanď se někdy placenta nalepí na branku a malé nemá kudy ven :confounded:
23. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Gabi- to beruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
no tak mě se pletou i písmenka, moc hezký a to piju prosím manadarinkovou šťávu :sweat_smile: , to je fakt těhudemence jak vyšitá :grinning:
23. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
jo jo to jsem taky někde četla,ž by se mohla ta placenta dostat při porodu do porodních cest a tím pádem by jsi nemohla porodit,takže dělají císařák,ale záleží jak moc je na přední straně a jak je moc dole víš.
23. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Helou

Gabčo tak další kočinka, tak to gratulka!!! Jméno už nějaké v placu je nebo budeš dělat drahoty jako jááá??? :grinning:

CAčko nebrat, tam je všechno giga divnej hadr. Já mám super rifle z MMB těhotenský a za 400 a jsou super jak vzhledově, tak střih...........

Very no z čeho by ti rostlo břicho, z jídla to v tvém, případě nebude. Počkej ty pojedeš z porodky taková jako před těhu.............!!!

No a já to jdu připravit až se Cel vzbudí, tak aby jsem to před svačinou zbytečně neprotahovala....

Gab joooooooooooooooooooooo ty jsi dostala Yal jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se máš!!! Já ho chci taky!!! No ještě zkusím Psylium a lněné semínko a když to nezabere, tak juchám k dr, protože to se nedá..... :rolling_eyes:
23. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
ahojky Sanu

Gabi má v pase jméno pro holčičku :wink:

a tobě už ty čípky faktu nezabírají???
23. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Sanu he he jestli nedám bobana za tři dny tak si ho šoupnu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čípky byly na mě moc drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tý brďo co mě čeká s tou placentou :confused: hlavně, aby nedělala neplechu a císaře snad dám :sweat_smile: :confounded:
23. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Dančo, jak jsi psala o těch homeopatikách, to se dá normoš koupit v lékárně?, jsem našla nějaký odkaz, kde doporučují různé druhy a tak by mě zajímalo jestli se to dá kombinovat nebo musíš brát jen jeden druh???
23. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Jo to jo, ale oni mě pak nafouknou střeva a to jsou pak muka.Prdnout si pak nejde :sweat_smile: A pak se kroutím a ani chodit pak nemůžu natož si sednout :confounded:
23. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Very ty Faktu nejsou na hmmmmmmmmmmmmmmmm jak bych to napsala. .No jsou prostě na hojení. Víš.
Ona prostě všechna voda jde do prsou a do střev se mi už prd dostane. Je to děs to jsem nikdy neměla.

A mažu pak juknu.
23. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Sanu, jj, já je mám taky doma i mast, jak jsem měla ty problémy se střevama, ale moc jsem to nepoužívala a myslela jsem, že pomůžou i na to no :slight_smile:

Gabi a ten fructolax si nezkusila?
23. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
tak holky pro dnešek se loučím jdu se přichystat do práce ach jo to zas bude.tak pa pá.zítra nakouknu :sunglasses:
23. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.