• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf pá a ať ti to rychle utíká :wink:
23. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: Co se to tu dělo :astonished: :astonished: :astonished: ??? Jdu dočíst...
23. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Jéééé Gabi... tak holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Přesně, jak ti vyvěštili, viď???
23. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky potřebuju vám jen říct, kdybych měla nějakou depku tak se moc omlouvám, ale jak se blíží Vánoce a občas kouknu jedné z vás do alba, která má podobný termín jako já tak se hned rozbulím. Nikdo mi nevěří a nemůže pochopit, že vánoce slavit nechci. Pomóóóc :unamused:
23. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Dabli, drž se, ono to přebolí. Musíš se s tím poprat a bohužel Ti nemůže pomoci nikdo jiný, než Ty sama... Ale věřím, že to zvládneš!!

Gabi, gtratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: S tou placentou - no, v nejhorším to odležíš, ale v lepším případě Tě budou jen víc hlídat. Je to komplikace. A k porodu - císař je pohoda...

Luci vídám na face booku, proto tu asi není.

Very, homeopatika jsou (většinou) bez předpisu, zpravidla na objednání v lékárně. Kombinovat se dají. Napíšu Ti IP.
23. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Dančo díky. Manža to tak nebere aspoň né přede mnou. Je toho na mě moc snaha o novou práci, maxík atd. Já se s tím poperu ani nic jiného mi nezbývá.
23. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Omlouvám se, ale opravdu nemám čas dočítat.
Mám takový dotaz. Co děláte s dětma, když mají kašel?
23. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Dani, děkuji :wink:

Dabliku, ty kočko jedna, poper se s tím, depce jednu pořádnou vypal a začni si ty svátky užívat a nový rok přivítej plná energie :slight_smile: ať máš sílu na další těhu, všichni víme jaká je psychika sv... :confounded: a jak moc bolí neúspěchy :frowning2: , ale vy víte, že to u vás jde a to je hodně velké+++ , držím ti moc pěstičky ať tě brzy opustí beznaděj :wink: :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Hoj,hoj,zdravím všechny.
Dabli,verýsek to krásně napsal :wink:
Gaban,tak dvoumetrovou holčičku,těch je nedostatek,můj chlap si jí zamlouvá do volejbalového družstva :sweat_smile:
23. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojda tak Gab holčička to je super :slight_smile: No dva metry snad né.Já mám 1.75 a bohatě mi to stačí. :wink: Verýsku Tobě ty tt taky pěkně naskakují.Jsem zrovna koukala,že máš termín porodu na konec ledna to půjdu zrovna na Ketík tak at to pěkně utíká. :wink: dabli já vím je to těžké já měla mít termín 29.5 skoro jako tady Woblu a Gabi ale nedá se nic dělat jenom věřit,že příště to už bude o.k. až do konce.A to už bude musí. :wink: Jinak jsem zkoukla fotečky všech miminek no prostě jsou nádherný :wink:
23. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
hezký večer,
nějak nestíhám a teď jsem tu taky jen na skok.No snad stihnu během večera dočíst co se tu rozebíralo.
Jinak nemám moc dobré zprávy.KETík se odkládá na další měsíc. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Vypadá to na dlouhej cyklus a ještě ke všemu anovulační.Takže na prd.Vyfasovala jsem Duphaston abych nemusela čekat na krámy kdoví jak dlouho.Vypadá to že si opravdu budu muset napsat Ježíškovi.

Daly jsem do alba nějaký fotečky a pár jich ještě přidám.
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Madli, chjo... ale příště to vyjde!

Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dani kdybys měla pravdu.

Dabli ještli máš depku z toho z čeho si myslím,tak jsem s tebou .Werýsek to opravdu krásně napsala a má pravdu.Já se s tím taky poprala.manžel byla silnej už kvůli mě.Muse držet nad vodou sebe a ještě mě.Neměl to v tu chvíli vůnbec lehký.Do dneška si přesně pamatuju datum a vzpomenu si na to.Měla jsem tenkrát termín přesně na svůj svátek.Ale bohužel.Hlavní je to,že víte že to jde.A to je důležitý.
23. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Andi, do ledna už to máme za pár :wink: a doufám, že i tobě přinese ten nový rok úspěch a vyšlápneš tou pravou nohou na KETík :slight_smile:

Madli :frowning2: , to mě mrzí, ale dopis Ježíškovi zabírá, my loni taky s manžou psali :wink: :slight_smile:

Taky přeji všem dobrou noc
23. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
No ,zkusím a snad Petr najde pod stromečkem testík se //.

těm co jdou pod peřinu,přeju dobrou noc.
23. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj berušky!
Včera jsem se sem nějak nedostala... (Čímpak to asi...??? :sweat_smile: ) No a taky jsme se byly podívat u švagrové,které se minulý týden narodil hošíček Viktor.Teda,koukala jsem jak je strašně znát ten rozdíl 7 týdnů,mezi ním a naší Klaudi.On je ještě takový uzlíček a z Klaudi už taková "slečna".Samozřejmě tam celou dobu pokňourávala,takže chovat a houpat,prostě skoro jsem potřebovala třetí ruku na to,abych si v klidu vypila čaj. :sweat_smile:
Nejvíc mě holky štve večer,když má jít spát na noc.Já ji vždycky mezi 19-20h koupu.Potom hnedka baští,dá si "voraz" 5-10min a spustí.Vydrží křičet do dalšího jídla,nají se znovu a křičí dál... Pravidelně usíná po 23h! :confused: :unamused:
Naštěstí v noci je naprosto zlatá ŤUK,ŤUK,ŤUK,takže se aspoň vyspím a mám zase novou sílu poslouchat ty její věčný nářky. :confounded:

Jo a včera jsme byly ve městě a v C/A jsme potkaly Gabi.Určitě už víte,že čeká holčičku... Mě to hnedka ještě celá dojatá začerstva pověděla.Takže Gabi - ještě jednou ohromná gratulace a ať ta Tvoje pronceznička není takový ubulený zlobidlo,jako ta moje. :wink:

No a dneska jdeme na kontrolu s kyčlema.Doufám,že bude všechno O.K. :confused:
24. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko... trochu nám sprchlo, ale snad už bude o.k.

Dabli... Je to tak, zapomeň na to, co bylo, dívej se dopředu. Se špatnou náladou to bude ještě horší!!!

Madli... škoda plonkového měsíce, ale těš se na příští :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Skoukla jsem fotky... babiččina konkurence :grinning: :grinning: :grinning:

Andi... leden bude tvůj :wink:

Kdepak máme Pavlu? Měla tu být s námi, nee?

Very, ty jsi včera otevřela smutné albíčko... a jsk jsi psala, dokud nebude ten uzlíček u tebe, klidná nebudeš... No, můžu to jen potvrdit. Spolužačka teď přišla o mímo ve 34tt. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky,

jak už psala Danča, tak se ted víc vyskytuju na FB..tady mě lezou na nervy ty věčný šmíráci :angry: :angry: :angry: takže se tady stejně nedá nic moc psát :unamused:

Ale jinak toho času už stejně moc není :unamused: Anetka pořád dost zlobí a vzteká se :unamused: Je to fakt o nervy :confounded: na víc se chystám do práce..ted zařizuju poslední věci, abych už pak měla klid :wink:

Všem snažilkám držím pěsti, aby se přemístily mezi těhulky..těhulkám, aby bylo všechno OK a maminky, at mají hodné dětičky...
24. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Pršelo, ale už svítí sluníčko :wink: Musím do Tesca, koupila jsem včera 7 věcí, z toho 2 byly na regále špatně značené, takže jsem přinesla domů něco jiného, než jsem chtěla (potravinovou folii - alobal) a velikost 3-6 měs dle značení, ve skutečnosti 9-12 měsíců. To jsou nákupy na h...

Užijte si den :slight_smile:

Gabi, ještě jednou, ta Tvoje zprávička o holčičce mi dělá radost!

Věrko, snad to je ta tříměsíční a už máš 1/2 za sebou!!
24. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Pavla ceka na prijem na ortopedii a je zvedava kam ji jeste poslou. A mezi tim cekanim si premyslim co jsem zapomnela-zatim vim o rentgenu (snad jim bude stacit portfolio z magneticke rezonance a fotka na OP :slight_smile: ) a taky tuzku nemam,tak jeste dobehnu koupit - hlavne ze mam sudoku. Pako jsem. A nebojte,jsem tu hlidam vas!
24. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
tak si představte, že jsem od manži chytla ten kašel.Tak se doma léčím sirupem z cibule.No snad pomůže.Zubaře jsem dnes odvolala tak se nasnídám a jdu se natáhnout..

Jinak Věru Klaudinka je moc nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořád vidím tu pusinku jak se smála :wink: :dizzy_face: a na nákupech byla moc hodná :wink:

Sari zatím to kartářce vychází :wink: začnu snad i kartám věřit :wink:
24. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Dabli na to tak myslet nemůžeš, to by jsi se z toho zachvíli utrápila :frowning2: Jo byla jsem stejná a vždycky jsem vzpomínala, ale brečela jsem a byla smutná jenom já.Jasný, že si vzpomenu a nejvíc přes rok.Já jsem o první mimi přišla přesně v den narozenin a o druhý sice v září, ale termín jsem měla opět na narozeniny,Tak jsem si říkala budu mít pěknej dárek a ono nic.Takže jsem své narozeniny nenáviděla a neslavila.
Uvidíš bude líp a nové miminko ti vše vynahradí. :wink: Já když koukám na toho mého kluka tak si říkám.Dyk já bych tě vůbec neměla, kdyby to tenkrát vyšlo a jak jsem ráda, že ho mám.Prostě si říkám v životě je vždy něco za něco...
24. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Muchli... s tím kašlem, určo bych zalítla k Dr. Doma si s tím moc neporadíš :wink: .

Pavli... no vida :wink: , dneska příjem a zítra výkon???
24. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Jo jo,uz mam naramek a pripadam si jak na tabore,jen mi daji az veceri,tak jdu neco ulovit k jidlu.
24. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,
nespím už od třičtvrtě na 8 :wink: , kdyby náhodou.... :grinning: , ale jen tak jsem se flinkala a teď mě čeká neuvěřitelná hromada žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to bude masakr až do večera a zítra repetééé až doschne to dnešní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári cože???:astonished: :astonished: , další ???tamta kočka byla už 37tt, řekněte mi jak se to v dnešní době se všema přístroji a různýma vyšetřeníma může stát??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem asi blbec, ale nechápu to :pensive:

ikdyž proč by se Dr. obtěžovali, moje ségra má horečku přes 39 a její doktorka ji na to nic nedala a ani žádné testy, proč taky že jo???????? v téhle úplně normální době chřipek :unamused:

Dančo, tak takový nákup fakt naštve, ale ty jejich pomatený cedulky a velikosti dobře znám vždycky čučím i dovnitř a někdy i přeměřuji, protože ani cedulky nejsou někdy správně přišité :confounded: :angry:

Pavli ahojjjj, tak ať ti zítra dobře dopadne :wink:

Luci, si děláš srandu, že tu jsou další šmíráci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Dobré ráno, já měla ráno krizi, ale podařilo se mi to zaspat, tak snad to dneska s tím mým slavným zvracením alespoň trochu půjde.
Koukám smutné téma, já jsem nikdy naštěstí nepotratila, ale myslím, že si to dokážu živě představit :pensive: no co může člověk dělat! Jen oklepat se a porvat o to další... Líto to je vždycky, teď po těch mých blicích výkonech bych byla ještě navrch nasr.
Věrko, říkala jsem o Klaudince ségře a shodli jsme se, že tady pomůžou jedině špunty do uší. Vydržať! Hodně prý pomáhá poprosit Terezku, dát jí malou na čtvrt hodinky na hlídání a pořádně se rozpařit ve sprše. Prý to je balzám na nervy!
Madli, to zamrzí, ale každá máme svůj čas :wink: kde je vůbec Míša, to je taky smolařka jedna, ale už by ten její čas taky mohl nastat :slight_smile:
O žehlení mi ani nemluvte, já jsem nežehlila od stimulace!!! Tak si dovedete představit tu hromadu, je tam ještě spousta tílek a kraťasů, prostě letního oblečení :sweat_smile: Manžel si vždycky vyžehlí jen kalhoty a triko když jde do práce a já ty svoje tepláky nežehlím, doma se to snese...
24. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak to máme za sebou.Ale teda UF !!!! Tím,že minulý týden v úterý byl svátek a UZ kyčlí tam dělají vždy jen v úterky,tak tam bylo teda lidu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fronta přes celoui chodbu až k výtahům (Polyfunkční dům Rokycanova ul.) a vedro jako na Vánoce... :grinning: Naštěstí to docela rychle odsejpalo a byly jsme asi za 3/4h odbytý.A že nevíte,kdo tam jako JEDINÝ málem zbořil řevem čekárnu...??? :confounded: Ano,hádáte správně! :wink:
No,ale máme to všechno v pořádku a můžeme už odbourat široké balení plín.Tak si tak říkám,že by to Klauďuli mohlo pomoct alespoň při těch jejích kolikách.Na hysteráky z nudy to nezabere,ale alespoň ty koliky,kdyby nám přestaly. :confused:
Tak uvidíme... Teď už jsme doma,malá se napapala a bulí v postýlce.
Asi si narvu špunty do uší a hodím horkou spršku. :wink: :wink: :wink:
24. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luci,kdo a proč tu šmíruje??? :angry:
24. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
jsem se dala do toho žehlení, začala jsem plínkama :grinning: , tím nejlehčím :grinning: , pak věcičky a nakonec zabálky to bude opruz ty kraječky, ale když ono to je pak takový roztomilý :dizzy_face:

Věru, tak gratulka, že už nemusíte dávat širokáče :wink: , tak jsem teda uhodla, kdo málem zbořil čekárnu :grinning: , Věrko snad to brzy přejde a Klaudinka si dá říct :wink: , sprška je dobrá relaxace, ale na jak dlouho viď????

holky, kolik těch klasických plínek jste měli nachystaných????????
24. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Veru,taky jsem ráda,že nás to už nebude otravovat.A hlavně-konečně si bude moct nožičkama pořádně zakopat a ty protivný prďuchy "vystřílet". :grinning:
Klasických plínek mám 20ks.Jenom na to široký balení a utírání pusinky po krmení nám to stačí.A teď tuplem,když už nebudeme balit do ranečku. :wink:
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.