• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very, taky 20 klasických plínek, stačilo to i na široké balení :wink:

Pavli, hodně štěstí!
24. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
holky díky, mám jich tu 25 nachystaných, tak snad to bude ok :wink:

Věru, jj to prokopání by mohlo pomoc :slight_smile:

pořád čekám ten balíček s těma riflema a kalhotama a on nikde :confounded: , paní to posílala v pátek a já vždycky u našich nejdýl za 2dny balíček měla, jen doufám, že to někdo cestou nečornul :angry: , no musím čekat do zítra a zítra to začnu uhánět a zjišťovat co a jak pokud nedorazí :pensive:

taky mě pěkně nas... vyúčtování od O2, zřizovali jsme ten net za 1kč wifi modem a teď přišel výpis, kde si za něj účtují 832 kč, si ze mě fakt dělají jako pr..., až přijde manža z práce tak tam zavolá a jsem zvědavá co zase budou říkat, desetkrát se jich zeptáš jestli to je za 1kč a oni jjj a pak tohle :confounded:

no tak jsem si zase ulevila, tak jdu žehlit
24. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky holky verýsku 25 by mělo stačit určitě :wink: kalhoty ještě ndedorazili no teda to je bordel ale.to si děláš srandu,že ti řekli,že je to za 1 a ono né?!tak to bych jim teda zavolala to bych nenechala jen tak :angry:
24. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Hoj... jsme z plavča doma. Teda já, Mari dospává venku :wink: ...

Very... to jsou služby, co? To naprdne... Já uháním reklamovanou kabelu ke kočárku a oni, že už se mi od pátku nemůžou dovolat :astonished: :astonished: :astonished: a ještě k tomu, že mi reklamaci neuznali, tak budu cálovat. To jsem si to mohla dát spravit tady někde u nás :- a na počkání :wink: ... No, stanou se horší věci... Jo a látkový plíny... od ségry jsem jich dostala 100 a já si jen dokoupila ty hezký s potiskem. A jako paráda :slight_smile: . Když my máme velikou spotřebu díky tomu neustálýmu blindění...

Věru... jste byly u Korce, viď? To tam půjdete ještě jednou, že jo? Já tam vždycky byla max. 10 min. i s prohlídkou :astonished:... Holka, jak já na tu tvoji Klaudi myslím, co se jí tak nelíbí, čím to je :unamused: :unamused: :unamused: ...
24. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Jóó, Very... ty si těhu rifle oblíkneš ve 31tt., teda když přijdou :grinning: ... Já jsem je nosila už někdy kolem 20tt. :astonished:
24. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Hoj
nám nešel net.

Věru kámoška mi přísahala jak jsou super probiotické kapky (na prdy) říkala že s první holčinou měla peklo a u druhé že to bylo klidný spavý usměvavý miminko................. Že vyjdou na 500,- vystačilo jí to na měsíc ale neznali co je to nějaký trápení s bříškem.................. tak nevím. Ani nevím jestli lljsi je už nezkoušela. protože bych řekla, že tady o tom už řeč byla.....

Mě dneska manža koupil psylium a lněné semínko...........poslední šance.........

Holky ty balení kvůli kyčlím to je taky na paličku. Některej dr řekne nedávejte, je to přežitek, pemprsky stačej, některej dr, dejte jen na noc nebo na den a některej dr to chce pořoád....................................
24. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj,jsem dorazila z práce nějaká znavená :cry:
Sanu,já bych je určo do kontroly kyčlí dávala,protože kdybych pak měla vyfásnout třmínky nebo nedej bože podušku,tak bych si to pak vyčítala.Neteřinka měla třmínky asi 4 měsíce a ta manipulace s nimi nic moc.A to že každý lékař mluví jinak asi každá známe. :angry:
24. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Šári, aha tak ty jich máš 100 :sweat_smile: , no ale uvidím jak to bude a dokoupím už jen ty s potiskem :wink:
to je teda taky na prdlačku s tou reklamací :confounded: , dneska se fakt člověk nikde nedovolá, no já jsem zvědavá zda zítra balík dorazí, protože vůbec nevím jak bych to naháněla ani nevím jak to ta paní posílala, zda jako obyčejný balík nebo doporučený :frowning2: :unamused:

jo a šári, zrovna ty jsi měla krásný malý bříško :wink: :slight_smile:

Sanu, tak ať ti to zabere a boban si dá říct :wink: :slight_smile:

Holky a jak teda dáváte široké balení??? jako kdy - pořád nebo jen občas???
24. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Ségře v HK řekli dávat pořád. Tak dávala pořád a při kontrole neměl mrňous jednu kyčličku úplně ok, tak pokračují dále... ale už jsem slyšela, že někde to už nedávají vůbec, prase aby se v tom vyznalo :unamused:
24. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
mě řekli at porad nedavam, že to měla v poradku.................no tak se v tom vyznej.....................

kojim...
24. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Tak jsem na radu Sanu okoukla MMB a těhu kalhot moc a moc a celkem pěknějch. :wink:

Woblu ten těhu pás je taky dobrej a čoveče se mi zamlouvá :wink:
24. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Gabi, já je mám taky z MMB objednané :wink: , jen se ještě někde courají :confounded:

a s těma kyčlema, radši budu dávat, než vyfásnout ty třmínky jak psala Ahojka

a co se týče toho O2, tak tam manža volal a paní že to jako vidí, ať to zatím neplatíme že mají 30 dnů na vyřízení reklamace, že ji buď uznají nebo ne :angry: , no to si snad dělají pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufám, že nedopadnu jako Šári s tou taškou :frowning2:
24. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
jééé Gabi, tobě naskočila krásná 17 :wink: :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Nikdo nikde :astonished: :astonished: :astonished: ... Co všechny děláte??? Já si pěkně protáhla tělo, byla jsem cvičit... Jo a leje jako z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very... o O2 ani nemluv, naši s nima měli kolem netu taky nějaké nesrovnalosti :rolling_eyes: ... Já mám v Cr Omegu a spokojenost.
24. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
zdravím vespolek :slight_smile:

Sarii všichni pendlujou na Facebooku :grinning:
24. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Co??? Já tam ještě furt nejsem... to nezmáknu :fearful:
24. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
tady taky pršááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Śári, když mi jsme chtěli prvně Omegu, protože je tu v paneláku navedená, ale ten jejich laxní přístup+ta rychlost tady dost omezená, tak jsme se na to vyprdli :unamused: a vzali si O2 ta sice šlape, ale zase tohle :confounded:

hojky Míšo :slight_smile: ráda tě tu vidím, ale zrovna jsem tě nestihla a stejně mizím, ukaž se častěji :wink:

všem dobrou noc :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Very tady to těžce upadá, tak co bych tady dělala, sama se sebou si můžu povídat i doma
25. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak u nás se spalo od osmi do pěti bez přerušení :confused: Že by to bylo tím dětským čajem s meduňkou (údajně pro klidné sny), co jsem si dala večer?? Ověřím, uvidím.

Přeju krásný den :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré... Tak snad je po dešti :wink:

Dani... jsem zvědavá na sílu bylinek :wink: . Jako pozitivní efekt beru, když se to povede v 10 případech :wink:

A já, tedy my, letíme do města... juknout na nějaké hračky a parfemy, ať už můžu balit dárky. Ale nejdřív ještě musím vyrobit jmenovky :dizzy_face:

Pavla jde dnes na to... Pavli, přeju lékařům šikovné ruce :wink: :wink: :wink:
25. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Zdravím po delší době :slight_smile: ,
prosím o krátké shrnutí, co je tu nového, byla jsem v nemocnici a nestíhám dočítat :wink: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky nevíte, jsem teda asi blbá, ale zůstala mi řádná dovolené, kterou po skončení mateřské musím vyčerpat. Chci se zeptat, je to klasicky, jako kdybych byla zaměstnaná a zaměstnavatel mi ji pak klasicky zaplatí??? :confused:
25. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno,

týjo, tady se zase maká na dárkách, já kromě 3 dárků, ještě ani jeden, no budu muset zamakat :unamused:

Míšo, teda :astonished: , tak choď častěji ať to rozjedeme :wink: , to víš maminy tolik času nemají a za chvíli na tom budeme stejně, takže pak třeba nějaký srazík, ale že bych fakt dala :slight_smile:

Dančo, na ten čaj jsem taky zvědavá, tak dej vědět jestli funguje nadále. A když ne, tak ses aspoň po delší době jednou vyspala :wink:

Tesinko ahoj!!!
proč jsi byla v nemocnici???? :confused: a co Kubíček?

Pavli, dneska hodně štěstí!!! :wink:
25. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobrá ránko ,
jsem dorazila ze školky.
Míšo zdravím kde jsi se toulala???
Very a jaký máš??
25. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Hoj Gabi,

pouze pro taťku sekeru Fiskars na pořádný špalky :grinning: , a pro tchýňku halenku a svetr a tím jsem jaksi v koncích :pensive: , ještě, že jsme letos aspoň s manžou zrušili vánoce, protože na to ani není, takže jen ostatním a my jsme si dali byteček a ten nejhezčí dárek si snad nadělíme po vánocích :wink:
25. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj Very,
ale mám po Kubíkově porodu v kýblu žlučník, chodila jsem s tím 3 dny, jako že mě bolí záda, byla žlutá jako citron a když už jsem lezla skoro po čtyřech jela jsem na pohotovost a ty mě sanitkou rovnou odvezli do nemocnice.
Kubíka jsem si mohla vzít sebou, ale dali by ho na dětský, tak manža řekl, že se nám o něj nebudou starat cizí ženský a vyběhal si ošetřovačku a byl s ním doma. Musím říct, že u mě stoupl v ceně, znám mužský, co by to neudělali :unamused:
25. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Tesinko, tak to si taky hezky užíváš :confounded: , ale teď už jsi v pořádku ne? A manža je frajer :sunglasses: , to teda jo, klobouk dolů :wink: , taky znám chlapy co by to nezvládli.
Tes a kojíte?
25. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak jsme ráno vstaly,před 8h přebalily,nakojily a řveme v postýlce.Řvala i u mamky v náručí,takže už to neřešíme a máme to tady místo rádia. :confounded: :confounded: :confounded:

Sanu,kapičky jsem dávala nejdřív Sab simplex,potom Baby calm a teď jsme na Bio Gaia,ale výsledný efekt absolutně žádný.Už jsem za to utratila majlant a nemám důvěru v nic dalšího,co by stálo zase jenom peníze... :unamused: :frowning2:

Nechápu,nechápu,nechápu proč? A hlavně - proč to mám po Terce znova,nemlich to samý. :unamused:

Já když včera viděla na kyčlích ty spokojený roztomilý dětičky... :dizzy_face: A jak byly zticha,i když je mámy strojily!!! To my byly jako sirény a jedna holčička co se strojila vedle nás na přebalováku,tak ta na Klaudi nejdřív vyjeveně koukala a potom dala pusinku do podkůvky a už to jelo taky.Maminka ji hned začala utěšovat a já si připadala přímo úděsně,s tím mým řvounem.Normálně jsem se tam styděla. :pensive: No jo,no,ale co nadělám.... :rolling_eyes:

Ohledně plínek naširoko-tak ty já bych dávala rozhodně,protože potom by mi to absolutně nestálo za nějaké výčitky svědomí,kdyby se to pokazilo.A jako přežitek to tedy rozhodně neberu,protože pro nic za nic by se to už odedávna nedávalo,tak proč by to tak z ničeho nic mělo být.A u Terky (před 10ti lety) jsem to musela dávat až do ukončeného 3.měsíce,i když bylo všechno v naprostém pořádku už v porodnici.
Šári,a na kontrolu si nás pozvali na březen.To bude Klaudince 5 měsíců.

Jo a Sanu,kvůli těm naušnicím jsem ráno volala k Dr.Šálkový,ale nikdo to tam nebral.Tak to zkusím zase za chvíli.
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
very, jj, jen po ukončení kojení mi ho vyndají a bude klid. No, very my spíš odstříkáváme, kojíme, ale i dokrmujeme :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojda jezdili jste někdo do Sanusu v HK?dr Dejmek?
25. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.