• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tes, aha, takže tě ještě špitál čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: , tak i odstříkaný je pořád mateřský :wink: , super, že to nevzdáváš úplně

Věru, teda to jsou silné geny???? :sweat_smile: , se ti ani nedivím, že si se styděla, ale tvoje chyba to není, zkusila jsi všechno a stejně nic nezabralo :frowning2: , prostě nezbývá než doufat, že se Klaudi umoudří a brzy toho nechá :unamused: , ale kdy viď???, nejhorší je asi ta bezmoc, když fakt chceš a nevíš jak ji pomoc

to široké balení souhlasím, taky bych dávala
25. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Věru to není možný :confused: místo rádi??Taková miloučká holčinka mám ji pořád před očima :wink: To už je nepochopitelný proč křičí???

Tesi tak to sis užila a pro manžela velká pochvala :wink:
25. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
No holky tak to jste mi dali, si připadám jak totální blbka. Cel to dvoj balenní nedávám pořád, tak se můžu jen modlit, aby to měla za 2 týdny v pořádku............. :frowning2: No matka jak má být :unamused:

Jinak vás zdravím!!

U nás nic nového, sem tam bolení a jinak nic.

Věru to je fakt záhadný s váma. Tonoucí se stébla chytá..................léčitele zkusit to je asi blbost co.....???!!!

Mi tady chrní na ruce a dám ji do postýlky a bude koncert - už to začíná............. :grinning: :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ááá, náš malej se probral, teď jsem si stěžovala Gabče, že se nehýbe jako obvykle a že zase šílím, že ho budu muset probrat, ale on maminku histerku vyslechl a kopnul, abych věděla že je OK :wink:

jsem plašan :pensive:

Ahoj Gabulena, někdo jezdí do HK k dr. Dejmkovi, ale ty kočky tu teď nejsou, ale určitě se nahlásí, tak vydrž :wink:
25. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Gabul hoj, jezdila myslím _Evča Majerovic a Dagina (ta je často na IVF diskusi a Majerka se sem tam urve od holek sem :wink: )
25. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak holky,před chvílí usnula,po 1,5 hodinovém křiku,spala asi 10 min a už zase řve.
Já už fakt nevím a nemám ani chuť cokoliv dalšího s ní zkoušet.Ničemu už nevěřím. :frowning2: :cry:
25. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Věru, teda vy jste záhada sama :pensive: , to tomu spaní moc nedá :confounded: a ty nemáš ani chvíli oraz, no s tím léčitelem nevím, možná i to bych zkusila na sklidnění, protože z tohohle se za chvíli zblázníš, místo aby sis to užívala, tak se jen trápíš a to přece není fér
25. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
zdravím všechny... Věruško...nám taky ty kapičky nijak nezabíraly, ale přesto jsem je dávala...a dávám do dnes...a máš pravdu, že je to pěkněj žrout penez...

jinak my včera na 6 m prohlídce a máme 8530 g :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojda,
tady to za oknem nevypadá nejlíp a fpuká studenej vítr.Babička si bere na chvílu Adél ven a mě čeká praní a koš prádla na žehlení :confounded: .Aspoň že u tý pračky nemusím stát :wink: .

Věru,Klaudi z toho vyroste.Ségra když byla malá,tak prej řvala v jednom kuse.No ateď je to takový tichý stvoření.
25. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Věru já nevím, ale ten léčitel třeba nebude marnej. Já jsem tam jednou jela se ségrou která k němu jezdila pravidelně. Nemohla jsem měsíc spát pořádně. Jednu noc třeba 2 hodiny, druhou noc třeba půl hodiny a takhle to šlo dokola a dokola................. tak už jsem byla zoufalá, ale jela jsem tam s tím, že to je stejně ptákovina že spát nebudu tak jako tak............................ No já od té doby spala jak mimino :sweat_smile: :confused:
25. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Žofi, to je krásný na půl roku :wink: , můj manža měl na 4 měsících 8300g :confused: :sweat_smile:

Madli, já včera žehlila a prala do večera,ale zase jsem toho vyžehlila fakt dost, i ty kraječky na zabálkách, takže to nejhorší mám za sebou, dnes tomu žehlení asi moc nedám, jedu k našim, ale zítra se tomu nevyhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
dlouho tu nebyla Jusinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a jsem se ani nezeptala Delf jestli už testla nebo ne???? :confused:
25. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Ajoooo Jusi má absenci!!!

Já jdu teda něco dělat.

Very 32tt :astonished: :sunglasses: TO už je za páááááááááááááááááááááááár!!!! :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky a znáte nějakýho léčitele???

No a teď mi ještě hnul žlučí ex! :angry: :angry: :angry:
25. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Věru, já tady v tvém okolí nééé, znám od Brna :confounded:

Jo ex, ty umějí pěkně hnout žlučí :confounded: :angry: . co ti provedl "tatínek"?
25. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Dobré dopolko, já zase už od večera v kuse zvracím :rolling_eyes: to snad není ani možný už :angry: a to chceme jet zítra do Pardubek okouknout to ,,nové" centrum, že bych pořídila alespoň první dudlík... a ty plínky 20 ks dle vašich rad...
25. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ále,Veru,myslí si,že jediná povinnost kterou po něm chci - vozit Terku každý týden 1x na tancování je od něho nějaký ústupek vůči mě.Asi absolutně nechápe,že to nedělá pro mě,ale pro svoji dceru a už vůbec nezmiňuju,že ode mě očekává ještě prošení,místo toho,aby se nabízel sám. :angry:

SANU - Tak nastřelení stojí 400,- Kč včetně naušnic,dělají to po 2.očkováná a aby malá alespoň trošku seděla (stačí s přidržením).Naušničky mají světle a tmavě červené a světle a tmavě modré s kamínkem.A musí se jít v oblečeníčku,které má hodně velký výstřih,nebo hodně hluboké rozepínání.
My jsme už i objednané - na 3.3. :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Woblu,jaký mají v Pardubkách nový centrum?

Holky jste neviděli větší trubku než jsem já.Včera jsem chtěla juknout do novýho krámku s věcma pro děti.Byla jsem si stopro jistá že vím kde to je.Přijedu tam,a krámek nikde.Trochu jsem to tam prošla ale nikde nic.Našla jsem trafiku,květinářství a další a le co jsem hledala tak ne.Večer jsem to říkala mamce a zjistila jsem ,že jsem byla dobře.Jen jsem nedošla až k tomiu.Bylo to totiž z druhý strany než jsem si myslela.Prostě trubka.
25. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Woblu, tebe to snad neopustí, doufám, že ta druhá polovina těhu bude lepší a budeš si už moc začít užívat i ty nákupy :wink:

Věru, si dělá srandu ne???, ty chlapi jsou v tomhle fakt ubohý :confounded:, no víš jak Věru, to oni by rádi, aby se jich ženské doprošovaly, asi jim to dělá dobře na ta jejich ega :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se totiž můžou pochlubit, co všechno pro tebe udělali a jak jsou vlastně nepostradatelný - fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsou fakt hnusný

Madli, tak příště už to trefíš :wink:

já se jdu chystat pomalu k našim, na balíček nečekám, páč on stejně určitě nepřijde a já se večer budu rozčilovat, kde teda jako je???? :frowning2: :angry:
25. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Madli, ono zase až tak úplně nové není, nějaký ten měsíc už je v provozu, ale já tam ještě nebyla. Vlastně ani nevím, jak se to jmenuje a kde to je, ale má to být nějaké velké, vezme mě tam ségra, ale Pardubandy určitě budou vědět, co myslím a poradí, že jo :confused:
25. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Woblu asi AFI ?? já mám zatím modrý dudlík od Jusinky a růžové ponožky co jsem koupila v pondělí. Něco nahoru i dolu :sweat_smile:

Very, aby ti ty gatě nepřišly až po porodu :sweat_smile:
25. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Jestli je to AFI,tak tam jezdím do Tchiba pro kafe.Zajedu tam když jedu ze Sanusu.Tenhle měsíc mám ale smůlu.
25. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jsem zpět města... jdu dočíst :wink:
25. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Holky se vrátili z venku tak se přesouvám vedle k babičce na oběd.
25. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Woblu, to bude určitě Afi :wink:

Gabi, spíš aby vůbec balík přišel, se mi to ještě nestalo takhle dlouho čekat na balík, vždycky z MMB všechno došlo brzy a teď????
25. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
loučím se, kouknu asi večer :wink:
25. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
zdravím všechny
včera jsme byli s Verunkou na 8m kontrole a máme 9430g a 69 cm, odpovídáme tím co už děláme tak na 10m batole, už můžeme Verunce koupit bačkorky jak se nám staví, tak musím projít HK obchůdky kde mají ty atestované, nevíte náhodou někdo??

Jinak u nás vše ok, přeji všem hezký sluníčkový den pááááááááááá
25. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jaji jeden obchod s dětskou obuví je v havlíčkově ulici.je to z Masarykáče směrem k bývalímu tanku. A nebo v ATriu u malýho Tesca v obuvi CCC.Ale nevím jestli tam mají tetsovaný.
25. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Very nemůžu sem moc chodit páč bych pak byla sprostá, řeknu jen to, že někteří to moc prožívají

Gab netoulám se nikde, čtu, ale nepíšu viz výše zmíněno

nehledě na to, že po tom všem nemám zrovna chut mluvit, ted myslím svoji neschopnost otěhotnět, už jsem ve stadiu, kdy zjišťuju adopci, takže tak
25. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tesi... tak to jsi měla pěkné "zpestření" :confused: :confused: :confused: ... tak se koukej opatrovat a opatrně s jídlem, ale dietu asi držíš...

Věru... léčitel? Proč ne... Znám jednu paní v Chrudimi... tady http://www.rozhlas.cz/pardubice/mamehosty/_zprava/247339 A ex? I rozvodem je ještě stále rodič a dítě by mělo být na prvním místě, to především...

Woblu... to "nové" centrum už je tu rok... A připravte se na davy lidí...

Žofi... no, váha je dobrá :wink: !

No, Delf a taky Agi... ale na testování je ještě brzo, ne?

A jdem ven, je tam úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.