• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very takže Věrka je vše ok že jo...... :wink: :slight_smile:

Aspoň že je už středa skoro večer.... v po už budem touhle dobou moudřejší... :sunglasses: Snad.
3. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Trooli, jinak děkuji za gratulku, ale ještě to není potvrzené oficiálně, na KO už se těším, ale mám i strach :pensive: , musím být pozitivní, takže je mi dost blbě, sice neobjímám ještě mísu, ale snad je to dobré znamení, tak je mimísek určitě v pořádku (slabá útěcha, ale aspoň něco) :sweat_smile:
3. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Sanusko, jj, ty jdeš taky v pondělí, no holka musíme dopadnout co nejlíp, to je jasný :wink: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
very mas co jsi chtela :grinning:
3. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Soni, já jsem ráda za všechnynevolnosti, hlavně ať je mimčo Ok :wink: (si jako nestěžuji) :grinning:
3. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Soni a tobě taky gratulka k novému a hezčímu podnájmu :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
oou, Soni, vám holky samo gratuluji :grinning:
3. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
kam jste my všechny zmizely :confused: :confused: haloooo :astonished:
3. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
very a co vy a podnajem?
3. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Soni, my né podnájem, ale koupě, co ti mám povídat, o byt je rvačka :grinning: , takže čekáme nevím na co, realitní makléřka a hlavně hypotéční poradkyně laxní přístup, takže jak tohle dopadne nevím, uháníme je, ale jestli to mají pro někoho jiného to samo nevíme :frowning2: , no zkrátka nemůžu mít všechno ikdyž byt samo budeme co nejdřív potřebovat :confounded:
3. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Very tak test super, to je pohoda :wink:

Holky mě bolí škeble, i oči se mi zavíraj. Třeba se ještě dneska proberu, ale pochybuju....

Nejdýl zítra se hlásím... :wink: Tak zatím paaaaaaaaa
3. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
ahaaaa, ja myslela podnajem, tak to jo... very tak to budu drzet pesticky at to dopadne... :wink: hele a co skusit napsat culince? ta dela v realitce, treba maji neco i na vasem konci... :wink:
3. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
sanu dnes to docela jde. Není mi špatně ani nejsem moc unavená takže paráda. Už chci mít UZ abych věděla, že je vše v pořádku :grinning:
3. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahojky Trooli

no já teď čekám až dostanu první ms po revizi a jdu do toho cca někdy kolem půlky července,
MUDr. mi včera řekla, že to vypadá dobře, krom děložní sliznice tak je opět a znovu jen 2mm

tak jsem si koupila maliník páč ten mi pomohl, Kontryhel ani ťuk a to jsem pila skoro 3 týdny
3. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Soni, určitě když nic neseženeme tak jejich služeb využijeme, už jsme si o tom psaly :wink:

Dabli, tak mě teda dneska nic moc, ale pořád je to o něco lepší jak v pondělí a jak Sanuska, hlava mě taky bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, jaktože ti ten kontryhel nepomohl :confused: a co třeba kombinace obou??? to není možné
3. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Jééé, infor o Věrce, tak supéééér, krásná zdravá holčička :wink:

Very, béčko stačí, stejně tam jsi na chvíli :wink:

Sanu, dočkej času, kopando grando bude, na "stálý kontakt" je brzy :wink:

Jdem ke tchyňce, pa večer :wink:
3. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
very hlava mě bolí často, ale co bych nevydržela

Jinak dělám k večeři ananas v těstíčku
3. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Věrce velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Verčo, no co, alespoň nejsi za šprtku :slight_smile:
Dani, tak to muzeum je asi v Čelákovicích... v Solnici má asi jen tu ulici a pamětní desku :slight_smile:
mňam - ananas v těstíčku? Já teď zblajzla ty třešňový knedlíky a táta do mě nalil jednoho rumajzlíka :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
tak jsem se hezky přežrala lépe to napsat nejde.
3. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj děvenky, tak jsem dočítala asi půl hoďky.

Míšo - já zas nedám dopustit na Lufthansu :wink:

Dabli-Taky jsem se přežrala - udělala jsem si zas jahodový knedlíčky :angry:

Woblu - promiň, kdy že jdeš na KT, v pondělí?

Hojky - stáří embrya se bere od oplození nebo od ET?
3. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
tak ja si prave pustila smokie a je mi fajn... princezna zaspinkala... ja si vemu jehlice a jdu pokracovat na svetriku... :sweat_smile:
3. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
jdu za manžílkem :slight_smile:
3. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
zdravím všechny, jdu Vás zkusit dočíst :wink:
3. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
jdu se na chvíli naložit do vany :slight_smile:
3. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Very nevím, doufala jsem, že zabere, v dubnu před transferem jsem pila asi týden maliník a ten mi pomohl a jedla jsem i calibrum baby plan, tak jsem si to koupila i ted a budu pařit maliník :wink:

Rozi mě to je celkem jedno s čím letím, stejně to nakonec vypadá, že poletíme tak akorát do .....

drahý je vytočený a proivný, tak jsem s ním odmítla diskutovat
3. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
copak jakto miso? proc do prd..?
ja se tesim na to az budu moct taky zas prohlasit jak ted very jdu se nalozit do vany... :dizzy_face:
a uz zacinam mit "horecku" jak rano dopadnu a co vyleze spod nuzek... :grinning:
3. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Very, neboj ta kontrola dopadne na 1*..... :wink: A kdy jdeš?

Míšo a tobě kontryhel nepomáhá.... :confused: to já na něj reaguju dobře minule mě po něm vyrostla sliznice ze 4mm na 7,5mm bez léků......a maliník je taky na růst sliznice....?

Já dnes k véči udělala řízky s bramborovou kaší a jsem jak kulihrášek..... :grinning: Jahodový knedlíčky bych si taky dala... :wink:

Holčiny nebudete dělat v Pardubkách sraz....?Co kolem 22.6.....? :wink:
3. čer 2009 v 19:52  •  snaží se  • Odpověz
very užij si vanu :wink:
troli tak to budeme bojovat spolu já začátkem srpna..
míšo tak ať aspoň ten maliník zabere :wink:

holky jsem byla u kadeřnice a mám teď takovej ubohej culíček, ale jinak ok.
3. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
agi mě to moc mrzí , moc jsem ti to přála :frowning2:
3. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Trooli maliník je taky na růst a týden před ET jsem měla sliznici něco kolem 6mm a na ET byla tuším kolem 8mm

Soni drahý mluvil s Kanadou a najednou se jim to nehodí aby jsme přijeli, ví to cca od února, tak si myslím, že ani nechcou aby jsem tam letěli, takže tak

ještě to není na stopro, ale myslím, že Kanada nebude a na druhou stranu je to dobře, aspon budu v klidu kdyby se náhodou něco zase semlelo
3. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.