• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahoj holky,
všechny vás moc zdravím. Dlouho jsem tu nebyla. Znovu se vracím do Sanusu a chceme zkusit KET. Znáte někdo mladého Štěpána? nabídla mi ho sestra, tak jsem to odsouhlasila a teď nevím, jestli to nebude nějaký mladý nezkušený ucho.
díky za radu.
25. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Bohužel s ním zkušenosti nemám.Já jsem přešla ze Sanusu z Hradce do Pardubic když tam přesídlila doktorka.
25. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
aniii, mladého Štěpána bych se vůbec nebála :wink:
25. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky díky za reakci,
já chodila k Dejmkovi, ale teď jsem chtěla někoho jiného. tak uvidíme a snad mi přinese štěstí, už by to chtělo
:wink:
hezké odpoloudne :grinning:
25. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Nakukuju... tchyňka odjela s Anežkou a já jdu něco dělat "do práce", tedy, na to svoje podnikání, zítra mám jednání, tak ať jsem připravená.

Tesi, o proplacení dovolené se dává žádost. Příp. Ti vzor písnu do IP. Příp. si připomeň.
A s tím žlučníkem, to je síla. Tak se drž!

Gabul, Dejmek je morous, ale výsledky má. Umí i dvojčátka :wink: Přeju hodně štěstí.

Věrko, chjo... :confused:

Wobludko, tyjo, co poradit?? Snad jen "vydržaj, pianier"...

Aniii, vítej zpět, stará vojno! Mladý Štěpán je prý v pohodě a moc příjemný. :wink:
25. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Nazdar holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,

zase po dlóuhý době jsem tady.. A hnedka šup sem s dobrou informací :wink: . Včera jsem začala špinit, takže jsem hystericky volala do Sanusu, sestřička mi řekla (bylo těsně před 15 hod..) ať zalehnu a dneska ať přijdu. Špinění naštěstí brzo ustalo, tak jsem se trošku uklidnila a v poledne jela na ultrazvuk (Šárka byla ráno v HK). Nervy v kýblu, fakt jsem se bála, ale zbytečně :dizzy_face: . Máme jednoho špunta, měří 3.11 mm, odpovídá 5+6 ( to už je 6 tt, nebo jak to je :confused: ) a srdíčko tluče :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . To bylo radosti holky!! I slzička ukápla :slight_smile:. Dám si fotečku do alba.. I když je teda nekvalitní, jen ofocená..
Takže tímto jsem se apoň malinko uklidnila, kionečně si přiznala že jsem těhotná :slight_smile: a si říkám, že bych zase mohla nakouknout častějc, protože já vůbec nemám páru co se tady za těch posledních pár dnů stalo :wink:.
25. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Jusi tak beza :wink: mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: jdu juknout na foto :wink:
25. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahoj Gábi, mám ji tam, nějak mi to nešlo :fearful:
Tobě patří velký dík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!! A veliká gratulace ke slečně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Jusi je hezky vidět :wink: si přesně pamatuju jak jsem odcházela od Provazníka s fotkou s puntíkem v ruce a bulela...

Jusi jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face: , že se ti to povedlo, však ses taky načekala.. hlavně buď v klidu a pohodě :wink:
25. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Áááá... máme tady druhou Sanusku :grinning: :grinning: :grinning: ... Jusi, jsi nevydržela do řádného termínu UZ :grinning: :grinning: :grinning: !!! 3mm, tenkrát mi to taky tak Dr. naměřil a já jsem pak jak trubka koukala na pravítko, jak že jsou velké 3mm :grinning: :grinning: :grinning: Tak Jusi... pomaloučku si můžeš ten 6tt. dát vedle jména :wink:
25. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Sari jo jo pravítko mám též u ruky :grinning:
25. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Sari, i ty jedna :grinning: :grinning: :grinning: . Však jsem chtěla vydržet do zítra, ale nešlo to.., no.. Jsem trošku plašila, no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže jsem teda 6 tt? Já to nechápu :confused: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Gabi, Sari, já to taky měřila na pravítku :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Jusi vélkáááááá gratulace :grinning: a opatrně :sunglasses:
25. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Miso, díky.. Opatrně, vím.. Však mám půlky pěkně stažený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Holky, my jsme sebranka :grinning: :grinning: :grinning:

Jusi, jo, 6tt :dizzy_face:
25. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Sari, nemáš nějakou tabulku jak se ty týdny počítají :sweat_smile: ?

Holky já bych ráda aspoň malinko zvracela.., mě nic není.. A já bych ták ráda těhotenský příznaky :sweat_smile:. Teda jako Wobludka bych zase nemusela, to ne :pensive:. Woblud máš můj obdiv :pensive:
25. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Jusi, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele, počítání je jednoduchý, vem kalendář, najdi první den poslední ms (řekněme nějaká neděle) a počítáš další neděle. V neděli si byla 5+0, přidáš tři dny a jsi dnes 5+3. Vždy to je "načatý" další týden, takže si 6. tt. V neděli budeš 6+0, takže 7. tt. Ale kůň to počítá sám :wink:
25. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Dani dík i tobě :wink: .
No jenže já jsem jiná, já měla PM 8.10., ale transfer byl až 29.10., což bylo 21 DC, proto nevím jak to počítat :unamused:. Ale já to prostě nebudu koumat :slight_smile: , vždyť je to vlastně úplně jedno :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Už to chápu :grinning: :grinning: :grinning: . Jsem si musela poposednout, no .. :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj,skoro se mi chce pozdravit slovy zdravím žlučníkáře,ne Tesi chápu a vím o čem mluvíš.Já dala na radu holek a půjde taky ven,doky si ze mě dnes dělal srandu ve smyslu jakože jsem odvážná ženština a celou věc zlechčoval,ale mě do smíchu neni a ty půlky mám taky ztažený :confused:
Zdravím i Míšu,sic nechápu proč by si měla být sprostá a co kdo prožívá,že by šmírák,ale napiš občas,psala jsi,že počkáte na leden a ted v úvahu adopce?To je taky asi běh na dlouhou trať osvojení mrňouska,viď?
Verysku i my měli problém s internetem u O2,fakturovali nám ho v době,kdy jsme ho ještě neměli zapojený a počítali nám ho ode dne objednání,ale reklamaci uznali tak nezoufej a doufej :sweat_smile: ,teď už jsme ale spokojený.
25. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
A abych nezapoměla Jusi gratuluji a odpočívej,žádný předvánoční maraton. :wink:
Dani už zase pracuješ,smekám klobouk dolů před tvojí energií. :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
ahojky holky jsem tu jen na skok,v prvé řadě gratulace jusince a malému mimísku,tak jen at roste pěkně.
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
jsem zpět od našich a nestačím se divit, že je tu taky víc jak jeden příspěvek :grinning:

představte si, že dnes dorazil balíček, ale až kolem 2hod. a to já už nebyla doma, takže zítra ráno pomažu na poštu, ale co hlavně že dorazil a snad se do toho navleču, popř, to přenechám nějaké hubené těhulce :wink:

ani nevím na co všechno jsem chtěla reagovat :sweat_smile:

Jusince, obrovská gratulace a zítra ať tam vidíme za nickem krásné tt :wink: :dizzy_face: , šetři se, hodně odpočívej, tohle špinění vyděsilo snad každou z nás :wink:

Míšo, no chápu tvoji reakci, takových tu bylo víc, které na čas opustily diskusi právě proto, že jim některé věci přišly v té jejich těžké době nepodstatný. U tebe je těžká každá rada, ale na druhou stranu mi prostě nedá fakt, že jsi byla už těhotná..........tak proč by to nemělo jít :unamused: , ono někdy i to že začneš běhat kolem adopce přinese ovoce, jedna snažilka tu taky byla a dneska má svoji vlastní holčičku :wink: , nechci tě chlácholit, ono stejně se s tím člověk musí poprat sám.............v každém případě budu ráda, když o sobě dáš vědět :wink:

Luci, ty jsi se nám rozepsala :grinning: :grinning:

akci s pravítkem taky znám, dokonce i v době 25cm velkého miminka jsem měřila, jak tam v tom břiše asi leží :grinning:
25. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahojko, no já doufám, že reklamaci uznají a na to od kdy nám učtují net jsem ani nekoukla, to musím ještě překontrolovat :wink:

Delf tu byla jen na skok a žádná infoška, jestli testila??? :confused:

Šári, jj Delf to mají na stejno s Agi, ale Delf chtěla dřív testovat, tak proto jsem se ptala :wink:

já jdu chystat salát k večeři a zítra budu dělat džusík, tak se docela těším, mám ho moc ráda :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Bdy deen

Míšo aaach jo, je to trápení. Držím moc pěsti, ale věřím, že by to klaplo znova, jen se obrnět i když to je těžký. Ale jak píše Very, třeba to klapne v nejmíň očekávanou dobu........ držím pěsti a ukaž se častějc.

Jusí gratulka a hoď si tam ten 6tt :wink: Já když tam se špiněním užíkala tenkrát poprvé, tak jsme měli 2mm srdíčko blikalo a byla jsem 5+4 :dizzy_face:

Sar dneska teda bylo úúúžasně až hic, jsem měla zimní bundu :rolling_eyes: Kdyby sem tam zamrzlo, tak by to teda nevadilo, by to třeba pobilo nějaký bacily..... :angry: A přece jen ta příprava na vánoce by byla veselejší................

Holky nevíte kdy se rozsvící strom na Perštýňáku?????????????????????????????????????????????????????
25. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
užíkala............utíkala (chjo)
25. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
teda verýsku to je pech,když přijde balík a ty nejsi doma :grinning: no to víš,že budu testit už se těším na tu jednu čárku opět :wink: tak iui bylla ve středu dnes to je přesně týden tak je čas,a co myslíte kdy bych to mohla prubnout?
25. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Delf tak 12 den po IUI? Já nevím, myslím si to......
25. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
ahá sanu díky tak to má čas teda,kruciš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak je ještě bojuješ se zácpou?
25. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.