• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf, no bojuju bojuju, dneska to bylo lepší, ale pořád ne to pravé ořechové, tak musím hned klepat.....

No já s IUI nemám zkušenost, ale tak myslím si to. Přece jen je to jak přirozeně.....................
25. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
hm asi jo.no jo zácpa je děs kdyby aspon bylo něco co fakt zaručeně pomůže
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Very tak to je teda pech :sweat_smile: dyžtak jsem první zájemce :wink: :dizzy_face:

holky koukala jsem na kočárky, no nevím poraďte??
http://sk.aukro.cz/item819202471_kocarek_leviroo_3in1_s_autosedackou_chuvicky.html
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Sanu ty máš kočárek z Vesny???
25. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Gab tys mě teďka zaskočila :grinning: No z Opatovic jak je vesna, jestli to Vesna je to nevím.
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Gab na mě je moc bonbónovej, ale to je každýho věc jinak se mi moc tvar líbí, super!!!! :wink:
25. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Gab,tak u mě zvítězil ten zelenej s těma dvojtejma kolama v předu.
25. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Gab hele neváznout ti nějak fotky???????

Mě se strašně líbí ta eklama na Slavíka s Kájou Gottovým :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
sanu nám taky.Adélka jak to slyší,letí k televizi.Pak chodí po bytě,utírá si čelo a povídá"uf to byl ale sen".Směju se jak u televize tak i při jejím podání.
25. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
gab a má nafukovací kola ten kočárek?
25. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Sice nejsem Gab ale koukala jsem že nemá.Jsou to takový ty divně plastový ,nebo co to je.
25. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Vidíš Sanu a já si říkala,že už na tom musí být finančně hodně blbě,když se k tomu propujčil.
25. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jo já hlasuju pro nafukovací kola, ten můj je má a myslím, že je dobré, že to tolik nedrncá když jedem přes les nebo po horší cestě.
Kámoš maj tvrdá kolečka a malá v tom naskakuje jak na trakaři.............. ale to je jen můj pocit...
25. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
taky si myslím,že to vypadá na plastoví,no nevím nafukovací by byli asi lepší nejde pak cítit každý kamínek na cestě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojko mě se líbí, že to není klasická reklama. Mě to teda oslovilo :wink:

Já jdu kojit, tak budu nakukovat a možná něco stihnu naťukat i jedním prstem......
25. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Taky hlasuju pro nafukovací kola.Taky jsem je měla na kočáru pro Adél a nedám na ně dopustit.
25. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Věru nezkoušeli jste dát Klaudi do vajíčka a houpat??? No asi jo co.................. Dneska zase měla trápení, tak už jsem nevěděla co, v kočárku se jí taky nelíbilo, tak jsem zkusila poslední možnost vajíčko a pro dnešek to pomohlo......................... jestli to zabere pokaždé nevím, ale každá "tichá hodinka" se počítá..... :pensive: :wink:
Jo a dík za info o naušničkách, na ten začátek mi to je jedno jaké naušničky jí daj, ještě pak budu muset vyrazit nějaké Celince koupit.................................... :dizzy_face:
Můžou mít tyhle prcci třeba i stříbrné?????????????????????? No když ne stříbro, tak koupím bílé zlato.

A jdu kojit.
25. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jo,jo mě se taky líbí jen mě udivuje,že se vubec propujčil k reklamě a ještě postelové :grinning: přeci si vždycky zakládal na eleganci a ted vymění kravatu za pyžamo :grinning:
25. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky no jo kola nejsou nafukovací :confused: tak to ne, do toho růžového bych dala aspoň tři pruhy černé navíc a ten zelenej je tak akorát :wink: zatím vede ten tvar a kombinace.Stejně ještě budu koukat a koumat. :wink:
25. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
No u nás na vsi jedině nafukovací :wink:
25. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
holky, vy jedete, super :wink: :slight_smile:

Gabi, kočárek je slaďoučkej, ale já tohle taky můžu :sweat_smile: , ale ty kolečka fakt neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já přestala koukat i koumat, protože na každém je něco + a - a pak i ty ceny, jsou strašně předražený některé kočárky a když si vezmu, že ho ani pořádně neužije, že jsou teď tak prťavý, že z toho hned vyrostou tak na to se můžu :unamused:
neměním a nechám si implasta :wink: , aspoň teda doufám :grinning:

reklama s Kájou, je dost dobrá, sice jsem se taky divila, že se k tomu propůjčil, ale myslím, že ho Ivanka a jeho holky hodně změnily, Kája je prostě božský :dizzy_face: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
foto dodám mám další s utz i břichouše hlavně musím najít foťák :confused:

Holky u nás to vypadá bordel, že hrůza hlavně v pokoji u kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: utěrky máme do růžova :sweat_smile: ale přehlížím to statečně, hlavně už jsem si zvykla, no do jara to bude na stěhování :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Veru tak jakou barvu pro holčičku ??červenej nechci, tak ti nevím??růžovou bych brala, ale míň aby jí tam bylo.
Dovedu si představit růžovou holčičku v zeleným kočárku, ale v růžovém by toho bylo asi moooc :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Mě by se libil třeba černej nebo šedivej s pár pruhama růžové třeba....................

No u nás je zatím po kojení, madam se vůbec nevzbudila......tak budu čekat, nejdýl ve 23 s ní zaklepu aby se najedla........ Jsem zvědavá na noc..........
25. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já měla na Adélku světle+tmavě modrej.Kdybyste některá chtěla.Prodám ho za 2.300,-kč.
25. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
jeeee holky kecám.Je tmavě modrej se světle modrým.Hodila jsem fotku do alba.
25. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak já se loučím asi není ani už s kým.

Cel si trochu teda cucla, tak se jdu natáhnout, protože netuším kdy se vzbudí.....

Dobrou zítra.
25. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já též,dobrou a všem krásný sny,mě se bude dnes asi zdát o dětech,mrkla jsem na poštu pro tebe a tam byla romka co má 16 dětí,myslím,že měla 4 manžely a tak mě to přišlo zas takový nespravedlivý,protože ona si ani nepamatuje jména všech svých dětí. :frowning2:
25. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
... taky se jdu odebrat do pelíšku. Zítra nebudu, jedu pracovat... na celé dopoledne.

Dobrou :wink:
25. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ráno, tak my jsme po kojení, teď se snažím špuntě uspat, ale má prdy, tak asi to půjde těžko.... nevadí.
Jsem vyspalá, tak to je ok (jedla v 19 pak v 1 ve 2 usnula a po 6 se začala budit.......... :slight_smile: )

A dneska mám v plánu šuchrání, kontrolu vánočních ozdob špacír do lékárny no a to vše kolem.....

Tak všem přeju hezký den a nějak juknu....
26. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.