• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno, dneska jsem zvracela jen standartně, tak se zkusíme jet podívat do těch Pardubek. Hlavně se musím vybavit jídlem a pytlíkama na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co se kočárků týče, tak my uvažujeme buď o x-landeru (už se dá sehnat v akci kolem 10 tis.) nebo v-crossu. Ještě manžel vyštrachal, že nějaký Bambino dělá úplně to samý jako x-lander, jen je ten kočárek širší. V lednu mi totiž ještě těžko bude sedět a budu ho muset nějak narvat do korby i s fusakem. A už jsem viděla děti, co se tam nemohly vejít a ležely tam jak superman s jednou rukou nahoru a druhou dolů :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Hezké ránko všem,

já jsem doma z pošty, kupodivu rifle i kalhoty sedí jako na mě ušité :wink: :dizzy_face: , tak mám obrovskou radost, že mě konečně nebude nic nikde tlačit :grinning:

Gabi, tobě jsem včera hledala jeden takovej kočárek a nemůžu ho najít, už je to totiž asi starší vzor, ani nevím jaká značka ho dělala a ani jaká měl kolečka, nic podstatnýho o něm nevím, jen jsem občas viděla v albech a by buď růžový nebo modrý s takovým hnědým jakoby malováním, ale fakt nemůžu ho najít, ještě můžeš koukat. :wink:

Woblu, dobře pořiďte při nákupech a přežij je bez komplikací :wink: :slight_smile:
a máš pravdu, že s těma velikostma je to na draka, já jsem na to taky zvědavá, ale každý má fakt něco, takže už to neřeším, protože to je pořád porovnávání a stejně prd, takže tak, já mám ověřeno od Danči, že se ji do Implastu fusak vejde, tak snad se tam vejde i ten náš malej :slight_smile:

Sanu, užij si špacír :slight_smile:

a já jdu na ten džusík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno,

Ahojko jak jsem psala někteří tu řeší až příliš věci, které jsou dávno pryč a mě to leze krkem, vím, že vykecat se je potřeba, ale nic se nemá přehánět

jinak adopce jsem prozatím jen zjišťovala, jinak nic a proč?? protože mám za sebou další 2ET, teda 1KET a 2ET a nepovedlo se ani jednou, tak jen aby jste byly v obraze a to je i důvod proč jsem tady nechodila, nechtěla jsem aby to někdo věděl, nevěděli to ani naši, stačí, že to ví můj manžel, ten mě stresuje dostatečně, takže tak
26. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky zdravím,tak dnes odpoledne pojedeme do bazénu do ÚO,tak už se zas vidím jak budu muset furt šapat schody nahoru na tobogán minule tam jela kýja poprvé a moc se jí to líbilo a jen jsem prohodila,že bychom mohli jet do bazénu,tak tu skákala jak opice a moc už se těší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Míšo :frowning2: , no máš toho za sebou dost, nevím z jakého důvodu se nedaří, ale u tebe jsem prostě myslela, že to bude co nejdřív :confounded: , nebudu tě nějak utěšovat, stejně ti to nepomůže, máš toho všeho po krk a tak není divu, že nemáš chuť chodit sem :pensive:

přála bych to každé z vás tady :wink: :pensive:

Delf, týjo bazén bych teda taky dala a tobogán 3x tolik :grinning:

holky u nás to luxusně voní po bytečku, vařím pomeranče s mrkví a to je úplně už vánoční atmosféra :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky verýsku a co to bude až to bude? :confounded: no já zas nemusím tak nanejvíš jednou sjet a to je vše,ale slečna né ta musí víckrát. :grinning:
26. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Delf, tak to by jsme se spolu s malou vyřádily :grinning: , bude to ten džusík, je moc dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Very, popravdě jsem taky věřila, že to příště vyjde a chtěla jsem vám to tu říct jako překvápko, ale nějak to nevyšlo :wink: jinak jsem v pohodě, dyk víš, že já se nedám :grinning:

doma jsem to neřekla z důvodu, že mi začínají vadit otázky typu, tak co a jak, a proč a zač, takže nikdo nic neví a já mám svatý klid, jak jsem řekla, za nás oba to řeší můj drahý, ač se tváří jako hrdina z pohádky, tak ho to hrozně trápí, takže věřím a doufám, že se brzo zadaří a bude vše v pořádku :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Míšo, to jo takových překvápek tu bylo už víc a byly vždycky moc krásný samozřejmě, jenže ono to prostě nevyjde vždycky tak jak si přejeme :pensive: , vzpomínám si na svůj loňský štědrý den a dopis jak jsme psali s manžou ježuchovi a když jsem to na Nový rok dostala, tak jsem byla smutná a říkala jsem si, ach jo jak na Nový rok tak po celý rok, bylo to i ten rok před tím a pak najednou bylo všechno jinak :dizzy_face:

to žes to neřekla doma se nedivím, ono je to někdy lepší a co se týče manži, psala jsem to tu já, Dabli a spoustu jiných, chlapi dělají že nic, jen v hodně slabé chvilce přiznají, že jsou z toho v pr..., mě taky kolikrát štvalo, že na to že jsem to dostala nějak nereagoval a nechal mě jen tak ať se s tím vypořádám, těch chvilek kdy mě obejmul a řekl, že se jednou taky dočkáme bylo minimum, ikdyž jsem to chtěla slyšet pořád :unamused:

ženský to vždycky berou a budou brát jinak :wink:

tobě já strašně fandím a přeju co nejdřív, aby se to povedlo, tys byla vždycky pohodářka a strašně plná energie pozitivní, takže jsem si říkala, tam to bude coby dup, vím, že i tomu sebe silnějšímu člověku někdy energie dojde, ale fakt doufám, že ty si ty baterky dobiješ co nejdřív a vy oba s manžou budete mít pro nás tu nejhezčí zprávu :wink: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj...
Už jsem načuhovala ráno... ale hnala jsem ven...

Míšo... to teda čučím :astonished:...

Very... tak paráda, že kaťata jsou :wink:. Aha... o tom vařeném džuse slyším poprvé. Zkoušet ho nebudu, páč bych mohla jen olíznout. Škoda...

San... co budeš kontrolovat na ozdobách?
26. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Šári hojky,
tak vy jste se byly s Mari pávit :dizzy_face: , tohle počásko je jako dělaný na prochajdu :wink:

nemůžeš pomeranče nebo mrkev??? :confused:
26. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj Sarii,

čučíš na co?? jak to se mnou je?? njn, vždycky není posvícení :wink:
26. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Very já nepořebuju aby mě objímal, i když on je mazel, takže se chce muchlat pořád, ale spíš bych potřebovala, aby to přestal řešit a přemýšlet, že to zase nevyšlo, já se o tom doma odmítám bavit ani to nekomentuju, uplně by mi vyhovovalo, kdyby nic nevěděl, jenže to bohužel nejde
26. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Very... jo, jo, páveníčko :wink: . Počásu píšu jedničku za tak hezký podzim :dizzy_face: !!! No, pomeranče nemůžu... jako když kojím, tak to nechci pokoušet. Takže bych fakt jen mohla olíznout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
26. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Míšo... no přesně, jak to všechno je. Takhle chápu tvoje rozpoložení. Od A až po Z. Hodně brzo se zapomene na to, jak to bylo útrapný čekání... A to já měla prd překážkovou dráhu!!!
26. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Míšo, tak ty to máš teda doma obráceně :sweat_smile: , tak to je teda otázka??? tos mě zase dostala :slight_smile: , co by za to jiné daly :sweat_smile: :grinning:

Šári, ajóóóó, to mě vůbec netrklo :pensive: , jsem to ale blbka. Já myslela kvůli nějaké alergii či co a na kojeníčko jsem úplně zapomněla. No tak to je jasný, protože pak se přidávají i citrony a to by jste se fakt holky asi osypaly :confounded:
26. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Sarii ted už je rozpoložení dobré, moc špatné nálady nemívám, spíš mi některé věci vadí a pak se snažim vyhnout, jinak bych přestala ovládat :grinning:

většinou už nepočítám do desíti ale do třiceti :grinning:

teď mě třeba vytočila kamoška, říkám pojď vyrazíme ven, takže jo a vezmem i další kamošku, hmm, super, no a dopadlo to tak, že hvězdy řešily svoje ratolesti, cokoliv jsem řekla bylo špatně a je to nezajímá a to nemluvím o tom, že jsem jim dělala taxíka a žádná diskotéka jim nebyla dost dobrá, no důležitý byly jak hovno na lopatě, omlouvám se za ten výraz, ale jsem řekla, že naposled

podotýkám, že hned první disko bylo víc než vyhovující, velmi hezky hráli a to mi k tanci a pobavení stačí, jenže dámy seděly jak buchty, no na přesdržku :angry: :grinning:
26. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Very joooo, to mám manžel jak mazlicí a to hodně, těch pár týdnů, jak jsem říkala v říjnu byla asi špatná konstelace hvězd páč se nemazlil a mě to bylo podezřelé :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Míšo, do 30ti počítání je dobrá volba, bych se to měla taky naučit se svou povahou :sweat_smile: :grinning:

na diskošku bych vyrazila hned, mě teda taky stačí, když hezky hrajou a můžu se vyřádit jako děcko, vzpomínám na své nedávné časy :grinning: , když jsem dělala za barem a jak jsme se těšily s partou až to všechno vyházíme a půjdeme na konkurenční disku zapařit :wink: to už je pravěk :wink:

s tím mazlením, jsem si vzpomněla na hlášku co mě můj manžel tuhle sdělil v posteli, on se jako vždycky neumí vyjádřit a to co vypustí z té své papule stojí za to!!!! :grinning: já mu říkám, že jako jestli se ještě do konce roku jako vůbec pomilujeme (páč se manža bojí, aby malému neublížil) a on mi na to řekl: no já jo!!!!!!!!!!! tak jsem nevěděla jestli ho mám zabít hned a nebo až potom :grinning: a teď si z toho každý večer děláme v posteli srandu,že on se zkrátka pomiluje, ale já.... :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Very, tak ted jsem se zasmála :grinning:

já zas včera drahému řekla, že je mi šumák jestli budeme souložit a on na to, že by mi to jedno být nemělo, tak jsem mu sdělila, že se kvůli tomu na hlavu nepostavím načež mi sdělil, že to stejně neumím a tak jsem mu názorně předvedla, že se velmi mýlí :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Míšo, taky dobrý :grinning: , fakt umíš stát na hlavě???? se z tebe po...
26. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Very umím, jsem kdysi dávno byla zapálená gymnastka, ted zvládnu už jen stojku klasickou a na hlavě a hvězdu, rozštěp a podobné ptákoviny by mě ted už zabily :grinning: nebo minimálně natrhly na nechtěných místech :grinning: :grinning: nemluvě tom, že bych mohla zranit případné přihlížející :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
já dnes ale srším vtipem, to budou ty povedené injekce, jsem po nich veselá :grinning:
26. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tyjo Miso,nemas nejakou veselou injekcicku pro me? Bych neco snesla. Jinak teda hlasim,ze ziju,noha boli jak cert (ale o dobanec si nereknu),terorizujou me vstavanim uz pred sestou,a na vizite jsem asi udelala ostudu dotazem "proc" a navic me tady chtej susit i pres vikend
26. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj,

Koukám Míša jak to tu rozjela :wink: to je dobře :wink:
Holky jsem opět nedávala pozor, když se tu řešily kočárky a teď jsem mimo.

Jdu Vás dočíst a dám si u toho obídek borůvkové knedlíky :wink:
26. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ty vogo Míša jede, konečně někdo tady zase rozproudil debatu, ne ty sušárny co se tady probíraj pořád dokola :grinning: :sunglasses: :wink:

Míšo tak změnil manža pak názor, jak tvrdil, že to neumíš...??? :grinning:

Na mě padla nějak únava, Cel spí v kočárku a já tuhnu na gauči (klasika jak si sednu), takže jdu zase dál něco dělat i když se mi teď vůůůbec nechce.

Gab borůvkové knedlíky jo, borůvky jsou ideální na zácpu :grinning: :grinning: :unamused:

Tak a já jdu.
26. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Pavli mám jich ještě šest, ale vzhledem k výsledkům minulým je budu potřebovat všechny :grinning: , ovšem pokud ne, ráda něco obětuju :grinning: :grinning:

Gabi, jsem se pro dnešek trochu rozpovídala, ono mě to zase přejde :grinning:
26. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jee před 4 tejdnama (!!!) jsem byla už vychechtaná po epi :grinning: :dizzy_face:

A jdu.
26. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Sanu vzpomíná :slight_smile: teď už vesele :wink: :grinning:

To jsem neudělala moc dobře jako jooo????? já pozřu jenom sladký jídla a sestruš mi jede pro malinovej dortík :wink:

Sanu co spodek už dobrej???? Jak jsi to tu psala tak jsem s tebou cejtila už teď mě jímá hrůza při pomyšlení na nástřih :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
tak já mám trochu rozlítáno, ale jenom po kuchyni

měla jsem tu na návštěve mamku, ségru a babču, udělala jsem palačinky a česnekové jednohubky a džusu bylo přes 20litrů, takže super :wink: , teď jdu umýt nádobí a pak s manžou sjedu na nákup a konečně padla, už mě docela bolí nohy

veselé injekce :grinning: , Míša to je celá ona :wink: :slight_smile:

Pavli ahojky, tak si teda silák, o injekci si neřeknu :grinning: , no ty víkendy jsou v nemocnici na dvě věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, ty vzpomínáš, teď už s úsměvěm :slight_smile: a Celince vše nej ke 4 týdnů a buďte na ní s taťkou hodní :wink: :dizzy_face:

Gabi, nedělej mi chutě, borůvkový knedlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tak mám palany s tvarohem a jahodama, tak ty jsou taky dobrý :wink:
26. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.