• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu s tím prouděním to nebude tak horký, jen mám dneska povídavou :grinning: :grinning:

jinak ano, drahému pak došlo jak velice se mýlil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jen jsem měla trochu otlačenou hlavu z té tvrdé země :grinning:
26. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Míšo otlačená hlava se pod vlasama schová, horší jsou strupy na kolenou od koberce :grinning: :grinning:

Gab nástřih je v poho, sem tam ho cejtím, ale pohoda. Od vyndání stehů to bylo lepčí a lepčí..... :slight_smile: O zadku se ale rozepisovat nebudu to je moc pracný když tukám jedním prstem :grinning: :wink:

Very jak ten juice děláš??????????
26. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Sanu to jsem nikdy neměla, odřené kolena od koberce :slight_smile:

Very já za to nemůžu, tam to píšou, že někomu to může navodit pocit euforie a někomu je špatně, já jsem ten první případ :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Míšo já taky ne, já měla jen spálenou kůži od koberce do strupů jsme to nedotáhli :grinning: Ale stačilo to, bohužel bylo léto a je to straaaaaašně let zpátky:sweat_smile: :wink:

Tak Cel se nacvakla, tak jsem zvědavá kdy začne krouceníčko, snad se jí to dneska vyhne....

Věru jak ty?????? Nepřemýšlela jsi o tom léčiteli? My jsme byli u jednoho u Chrudimi (jak jsem pak spala...) Jmenuje se Šlechta (dělá to on i jeho táta)
26. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Jo a Sar no kontrolovat jestli jsou všechny kouličky v celku které budu potřebovat........... manža ty krabice uklízel, tak není jisté, jestli to vše přežilo v tom stavu v jakém jsem to před rokem uklízela............... i když většina kouliček není ze skla, tak ale některé kousky se tam najdou.................. a ty by byli zrovna od mamky, co mi koupila a to by mě mrzelo :rolling_eyes: :wink:
A v neděli vyšoupnu sobici před dveře konečně huráááááááááááá jen ten mráz chybí :frowning2:
26. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Čusík!
No,léčitele ještě promyslím... Zatím jsme pořídily tohle:http://www.babyprofi.cz/houpacka-hnizdecko-fischer-price-j6978fpj6978-p-28376.html

Já mám totiž doma takovou tu kolíbku,co se musí houpat rukou,nebo nohou na zemi :grinning: A tak jsme tam Klaudi dva dny neustále dávaly a houpaly jako o život.(Mamča i když tam Klaudi zrovna nebyla... :grinning: ) a zjistily jsme,že tam vydrží třeba i 20min potichu. :fearful: :zipper_mouth:
Tak jsme vlezla na net a přes inzerát pořídila houpajdu,co je na baterky,aby až se mamka vrátí zase dom,jsem mohla aspoň na záchod a uvařit polívku z pytlíku... :grinning:

A už zdobíte na vánoce??? Já jsem letos zaběhla s Terkou do zlatý uličky a řekla jsem jí,ať si vybere jakej chce adventní věnec,protože pochybuju,že by mi klaudi dovolila si ho jako každoročně udělat. :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Sanu já měla takhle odraný kdysi záda :grinning: :grinning: , ale to už je let a ani nevím kdo to byl :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Věru hoj, dobrej nápad, právě já včera taky zjistila, že když má Cel trápení, že ve vajíčku aspoň na chvíli nebo i na hodinu usne než se zase nějakej prďák ukáže.... Tak je ve vajíčku teda byla a houpali jsme nohou :wink:

Já to rozhodím po baráku asi v sobotu večer. Nebo prostě jak bude čas..... Moc toho není, Sobice před dveře a adventní věnec na stůl. Větve do květináče ven musím ještě narvat u mamky..... :slight_smile:

A jakej věnec Terka vybrala???
26. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Sanu, recepta na juice hodím zítra do IP :wink:

Načali jste dobré téma, já měla odřená i záda i kolena :grinning: , blbá a nezkušená :grinning:

výzdobu ještě nemám a ani věnec :sweat_smile: , ale měla bych se taky začít shánět, asi ho koupím :wink:

Věru, houpačka je moc hezká :dizzy_face: , nějakou podobnou měla Žofík myslím na Vášu, ale ten to moc nemusel aspoň , když byl malej. Tak u vás to zase působí jako uklidňovák, hlavně at to vydrží a ty máš chvíli klid :wink:
26. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Věru to vypadá super, cena teda taky hezká, ale jestli to splní účel, tak by se to vyplatilo i kdyby to stálo 5 litrů.............. Tak doufám, že to Klaudi zaujme a uklidní...!!! :pensive: :wink:
26. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Very blbá a nezkušená jo, nebo třeba mladá a vášnivá cooo to zní líp :grinning: Teď to už bude jen stará a unavená :grinning: Neee si dělám srandu nic takového :wink:
Za IP pak dík.
26. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
a píšu zase jako tatar načali=načaly :wink: , Sanu hezky jsi mi to zdůvodnila :grinning:
26. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Sanu,na inzerát jsem to pořídila za 2000,- a doufám,že potom zase prodám. :wink:
26. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Věrko, Klaudince to moc sluší a v té osušce je božská :dizzy_face: , a s Terkou jim to spolu taky moc sluší :wink: , jo a jaký má Terezka nehty :confused: :dizzy_face: akoráde teda nikde nevidím, že by pořád brečela :sweat_smile: :grinning: - to je provokace viď???? promiň :wink:

jdu do spršky a pak budu čučat na ulici
26. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
věneček hezký, kolik tě stál???, se budu muset na jarmarku taky podívat :wink:
26. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Veru,to my vždycky fotíme,když zrovna náhodou nebrečí a potom tam máme samý vytlemený kukuče. :grinning:

Sanu - máš tam i věneček,co vybrala Terka.Já bych teda šáhla po jiným,ale nechala jsem Terce volnou ruku.Měli jich tam stráááášně moc. :wink:
26. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Veru díky za fotečky. :wink:
Věneček stál 260,-. Měli i holý jedlový za 139,- a když si připočítám ještě ty pitominky,co se na to nalepujou,tak by to vyšlo asi tak nastejno.
26. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Věru Klaudi vypadá jako těžká pohodářka :grinning: :sweat_smile: :confused:
A věneček není špatnej!! Hlavně nevyhořte!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdu připravit koupání....................

Když tak pa, zítra :wink:
26. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Věru, tak ale to není špatná cena (jako drahý jsou to jo, ale zase je aspoň hezky nazdobený, někde mají takový košťátka a nevědí co by za to chtěli :confounded: )
26. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
já mám dneska pupajze, takže až oschne krémíček po sprše, tak taky blejsknu :wink:
26. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Věruško, Klaudinka je kouzelá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc to holkám sluší :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a ta houpačka je teda super :wink: :wink: tý jo já musím začít šetřit, abych jí mohla taky něco pořídit :wink:

A hodila jsem taky pupika a naši Sabul dlouhonožku :wink:
26. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojda

Gabi štěně je krásný. Mě včera brácha poslal fotku na facebook¨, když byl Maxík pár dní u nás a já u toho brečela jako blázen a manža nechápal. :grinning:

Jinak chci se zeptat kdy myslíte začít se snažením? Jsou to 3 měsíce od revize, ale jen druhá Ms.
26. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Dabli proč ne, říkají, po třech MS, aby byla dostatečně obnovená děložní stěna a uzavřenej čípek...

Hafíci jsou nejlepší když jsou mrňousci :wink: Ta naše nová je šoumenka a skáče do vejšky jak hopík..
26. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojda holky jen nakukuju.Woblu to je dobře že už je lépe.Já tohle měla když jsem čekala syna a u dcery mi nic nebylo to bylo v pohodě.Takže druhý bude opak :wink: Míšo neboj ono to prostě jednou klapne někdo dřív někdo dýl já si to ted taky říkám. :wink: dabli no já nevím ty můžeš otěhotnět i přirozeně bych ještě počkala na ms.No já ted měla 1ms po revizi a začli jsme se snažením no jestli se tomu tak dá říct u nás to přirozeně nejde nebo tomu spíš nevěříme. :wink: Hplky budeme mít novýho mazlíčka vím,že nám to Teddinku nenahradí ale je jí děsně podobná.Dala jsem to nachvíli do albíčka. :wink:
26. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
hezký večer,se tu zase se všema minu,co? Když já se semka přez denmoc nedostanu.
Co to tu probíráte za téma,dámy?Odřený kolena a záda? Jééééé to už jsem dlouuuuuuho neměla :wink: .
Okouknu vám fotečky a pak budu chválit.Jdu na to. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Míšo ,omlouvám se že se k tomu vracím ale jsem na tom stejně.Pomalu rok marného snažení,dva neůspěšné KETy a tenhle měsíc stojí za vy..ž pr..l.Omlouvám se za ten výraz ale je to tak.ke všemu je kolem mě plno těhotnejch kamarádek.Ale nějak to zvládnout musím už kvůli Adélce.Docela to díky Petrovi jde páš on je ten kdo nás oba drží nad vodou.
26. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
U nás to taky nikdo neví.Ze stejnýho důvodu jako u tebe.Ví to jen ségra protože mi píchal Pregnyl.
26. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Chválím fotečky.Jsou hezoučký.
26. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak ráno práce, odpol. návštěva u našich a u sestřenky, večer nešel internet :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem aspoň vyžehlila a tak. A teď jdu spát. Dočtu zítra. Přeju krásnou dobrou! :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.