• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
ahoj kočky- ponocuju, ponocuju ,protože ráno nemusím vstávat mám dovču huráááááááááááááá ,tak vás trochu dočtu. Aspoň se trochu dospim.
Musím napsat svoje úžasný dojmy včera z Prahy. Byla jsem na Carmen v Karlíně a teda holky musím říct, že na konci muzikálu mi vyhrkly slzy. Já tohle prostě miluju, divadlo, jeviště a co tam ty lidi vyváděj to je kolikrát neskutečný. Měli jsme v hlavní roli Lucku Bílou a Dasha hrála vedlejší roli. Po stránce hudební a textů to bylo krásný,každá písnička měla promáklý texty a hlavně velice melodický. Takže kdo jste neviděl tak vám to vřele doporučuju.
No jsem se vykecala.... :slight_smile: :slight_smile:

Věru- hezký adventní věnec ,já se na to vrhnu o víkendu. Zítra musím upéct sýrová kolečka. V sobotu máme rodinou akci, bude prase a music :sweat_smile: :sweat_smile: .

A v neděli máme adventní neděli u nás , rozsvícíme vánoční strom a u toho máme přirpravený pro děti program- hru vánoční příběh. Budeme podávat punč a každá z našeho spolku upeče ještě nějaké cukroví pro zdejší lidičky.
26. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
Miso- v tom co píšeš jsem se našla i já. :pensive: :pensive: Myslím ty pocity nemít mimi a otázky okolo adopce.Někdy to na mne děsně dolehne a pak se zase oklepu a jedu dál.
26. lis 2009 ve 23:53  • Odpověz
autor
Very- týýýýjo to je bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Madli- já už se na ty svý těhotný kamarádkly okolo sebe začala dívat jinak. Nebo se radši vůbec nedívám, je to pro mne lepší.

Jdu spát brouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
26. lis 2009 ve 23:57  • Odpověz
Bré ráno,

Madli u nás jsou to víc jak 3 roky marného snažení a potrat dvojčat, u nás jsem to já kdo to zvládá lépe, ale stejně mi to občas točí

Agi o těhotných kamarádkách mi nemluv, mám jich tu jak máku a nikdo si nedokáže představit co to je nemoct (ten výraz asi není spisovný, ale lepší slovo mě nenapadlo) mít dítě, ony si všechny myslí, že to je lusknutím prstu a pořádně si toho ani neváží

to mi vadí uplně nejvíc
27. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tak jsem si už myslela, že dneska ani nevrhnu, tak jsem se pěkně nadlábla a letěla :grinning: já už se tomu musím tlemit, už to vidím, že budu poblion až do porodu :confounded:

Jo holky, každou chvíli potkávám na ulici takový ty máni, co si namachrovaně vypalujou zobák jak divý (teda ne že by jedna cigareta někoho zabila, silné kuřačky chápu), kolikrát jsem v práci nechala umravnit madam u hracího automatu s dítětem u prsu (tak se nasraně přesunula k pivíčku), ty nevědí, co to je za psycho časovaný styk, ivf a věřím, že si ani jednou neublinkly :confounded: ale člověk si to nesmí brát a musí doufat, že to máme každý v životě spravedlivě rozdané, třeba je mlátí manžel nebo je děti ve stáří nechají bezmocné.

Včera jsme byli v tom Afi, lidi byly, ale žádné davy, asi jako ve Futuru ve všední den dopoledne, v klidu jsme si to prošli, koupila jsem si akorát tričko a mrňousovi první věc - dudlíka. Od NUKu, ségře se osvědčil. Taky jednorázové kalhotky do porodnice z DM (asi 50,- Kč). Dobré jsou prý kojící tampóny do podprsenky od Johnsonu (ty z TESCa prý stačí po doma) a ubrousky od NIVEI (ale drahé). Jo a mám si na ně koupit krabičku, měla jsem jednu v ruce, ale lepší je větší. Tak si počkám na akci. Tolik co jsem pochytila od sestry pro tápající jako jsem já. A těch plínek prý 20 minimum, že je stejně člověk pak válí po celým bytě.

Vánoční dárek jsem sehnala jen jeden - udělám dárkový balíček ze směsi oříšků a rozinek pro švagrovou, ona je ráda. Ségra pro tchýni vymyslela to samé zase s kořením. Jinak jsme nepochodily. Tolik tipy pro bezradné.

Jelikož my teď pár dní nebylo dobře a dnes je to lepší, tak je tu bordel jak v tanku a musím se s tím nějak poprat. Takže jdu šmejdit po bytě a budu se sem chodit ulejvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:

to je příjemné tu číst po ránu vaše příspěvky :wink:

Agi tu vidím ráda, a carmen závidím :pensive: , já mám Lucku Bílou moc ráda od doby , kdy jsem byla na Draculovi, byla taky v hlavním obsazení a já v první řadě, užasný zážitek :dizzy_face: , takže Agi ještě s tvojí láskou k divadlu naprosto ti rozumím :wink:
jinak si hezky užij dovolenou, do kdy máš dovču???

holky těhotných kamarádek je všude mraky, všechny máte pravdu, já vím jak mě i vytáčí, když to někdo jen tak pohodí, místo aby už to fakt donesli buď do babyboxu a nebo ať to nechají třeba v té nemocnici, ale hlavně někde, kde se o to někdo postará a né v lese, u silnice atd :angry: :frowning2: a takových co si řeknou teď budeme mít mimi a vyjde jim to, znám taky dost a přesně jste to napsaly koukají, jako že co je na tom za vědu :confounded:

Woblu, díky za popis pro nastávající, to je dobré vědět :wink: , moc to s úklidem nepřeháněj a choď se ulejvat :grinning:
27. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
hoja hoja

Very- dovču mám jen dnes na to pečení a uklízení a ještě jsem nehla ani brvou. A to večer jdu do divadla na premiéru 3 v tom ,tak sebou musím pořádně hejbnout.

myslím, že snad není nic horšího než kamarádka(zda to tak nazvat) která ti pořád vypravuje o porodu a ukazuje fotky po něm a tatínka s mimčem a mluví o tom jak má krásné už druhé dítko. Myslím, že si mne snad tím i vychutnává. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁle kašlu na to.........

jdu na ty kolečka :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Agi, jen jeden den, to je spíše k naštvání :grinning: , ale tak ty to stihneš :wink:

taková kamáradka, se snad ani nedá nazvat kamarádkou, ale na druhou stranu musíš vzít v úvahu, její nadšení, a ona zase v úvahu tvoji situaci :wink:
27. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holčiny. Mám chvíli čas, manžílek odjel s malou, něco málo jsem stihla poklidit, ale musím na nákupy a vařit, je toho moc...
Jinak Anežka měla večer teplotu 37,8, netuším z čeho. V noci ani ráno neměla... No uvidíme dál.

Pěkná diskuse, včera, jsem se pobavila :slight_smile:

Věrko, krásný fotky.

Very, přidávám se - jak si to psala - blbá nezkušená nebo mladá nerozvážná... zkrátka záda i kolena :slight_smile: :grinning:

Dabli, ještě počkej, ať je peřinka načechraná!
27. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
No jo, včera se tu vlastně řádilo :grinning: no hlavně si u toho v kanceláři neopírejte hlavu o nástěnku, pak se blbě tahají špendlíky z hlavy :grinning: My jsme takoví zoufalci, že nemáme klasickou manželskou postel, ale dvě jednolůžka přiražená k sobě, čímž uprostřed vznikne díra s rantlem - to je vždycky bolest, když si tam člověk narve koleno :grinning:

to by člověk neřekl, kolik bordelu se dá za pár dní vyprodukovat :rolling_eyes: no a kdyby tu někdo chtěl vyšilovat s vánočním úklidem, tak mi zítra budeme v bytě brousit sádrokarton :grinning: když bordel, tak ať to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Dančo, tak hlavně, že horečka je pryč, ještě aby taková malá chudák měla nějakou chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem dnes zvědavá na ségru, od neděle bojuje s horečkama a tak už včera mamka vlítla na Dr. že si z ní dělá jako srandu, že ji na to nic nedala a ani žádné vyšetření. Co mamka mohla tak v lékárně koupila, jenže ji to zabere na 2-3 hodiny a je to zpět :frowning2: , tak včera byla v nemocnici na různých odběrech a stěrech + rentgen a najednou to jde :wink: , někteří Dr. mě fakt točí.... a dneska podle výsledků ji nasadí léky.

Woblu, auauau, špendlíky zamotaný ve vlasech :grinning:

já mám dneska žehleníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a párování ponožek, těch pidi :grinning: to bude zábava, budu se sem taky chodit ulejvat :wink:
27. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Hezký den všem!
Tak noc jako vždycky naprosto pohodová,tak jsem krásně vyspalá a snesu i poslech dětského křiku. :grinning:
Ráno jsme se napapaly a pohoupaly v houpačce asi 30min - potichu!!! Potom se to už omrzelo,tak šup do postýlky a zapnout hrací kolotoč... Vydržela dalších asi 30min a pak začal obvyklý řev,ale takový ten jako že chce spát a nemůže zabrat.Nakonec zbrala,i když má cca za 30min zase další krmení,tak uvidíme.

Co se týká těch přiblblých keců,kolem pořízení si miminek,tak já jsem alergická na větu: Jóóó,to je rychlejc jak na novej kabát! :angry:
Já mám za sebou taky 3 roky snažení (i přes iVF marně) a to že to nakonec přišlo přirozeně,beru opravdu jako zázrak přírody.Takže na tyhlety bláboly jsem fakt už alergická.

No a vánoční úklid??? Myslím si,že letos budu ráda,když vyluxuju a utřu prach. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Věrko super, začíná se to u vás lepšit :wink: :slight_smile:
jsou důležitější věci na vánoce, než mít naklizený byt :wink: , my před 2 lety u našich rozsekaný celý barák, dělala se elektrika, dlažby nové no fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky jsme to přežili :wink:

holky maminky, teď asi dost stupidní dotaz :sweat_smile: , na to široké balení, dáte jednorázovku a na to ještě klasika plínku nebo 2? a používáte takovéto kalhotky na to nebo ne?
http://www.mamimimi.cz/detail.php?zbozi=341252

já si totiž pamatuju úplně ještě to klasika široké balení :sweat_smile: :pensive:
27. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Jo,Veru,to je ono.Já dávala papírovku a 2,někdy i 3 široce složený klasický plínky.A ještě jsem měla takový široký pás,co se dal dát jen na tu papírovku,kupovala jsem to ve zdrav.potř.a to nahrazovalo ty látkovky a tyhle kalhotky.
27. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
no jasně Very, my přece nejsme žádný prasata, naklizeno máme pořád :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čoveče ségra má takový jiný, ale foto jsem nenašla... dá se jednorázovka, na tu oblečení (má mít větší, aby pěkně mohl ty nožky roztáhnout), na to 2-3 plínky (co řekne doktor) a na to ty kaťata, aby to drželo. No prostě je jak koule.
Věru, no vidíte holky šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj...

Nestíhám, nestačím... včera přednáška o Albánii, návrat domů po 21 hod., dneska tu byli naši... tak teď jsem si v klidu sedla a početla...

Ty kalhotky na široké balení by měly být ortopedické, ne? http://www.baby-centrum.cz/cz-5-ortopedicke-kalhotky.html?ezbozi=2293&ekategorie=18.
27. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky díky za rady, nějaký koupím :wink:

já se dala místo do žehlení do většího vaření, mamka mi psla že taky lehla s 39horečkou :confounded: , tak jim uvařím aspoň obídek ať nemusí, sice opožděný, ale oni stejně ještě sedí u dr. a zavezu jim to a pak se dám snad do toho žehlení :wink:

jen taková otázka co vy plánujete vařit a péct na víkend???
27. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
No tady se rozebíraly věci... odřený části těla, nástěnka, stojka na hlavě, postele... a koukám, že každá si může za takový zážitek udělat čárku :grinning: :wink: :grinning: :wink:...

Věru... to s tim novým kabátem slyším prvně :fearful:. Tohle, že je někdo schopen říct :astonished: ??? A taky chválím nové hnízdečko pro Klaudi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:... teda hlavně, že to nese ovoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

Woblu... máš pochvalu za kup NUčKa... ne každý je při výběru důdla tak rychlý, viď Sanu. :grinning: :grinning: :grinning: ...

Jo, a Mar má taky zvýšenku, "chrochtá" a má rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verče i Věrce jsem okoukla fotky... pěkný!!!
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Very... tý jo, dcerka seš šikovná, ale ať to od nich nechytneš, neblázni!!!
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Šári a taky si píšeš čárečku??? :grinning:

No já doufám, že to nechytnu, ale stejně u našich doma jsem byla ve středu to už ségra marodila a včera tu byla mamka na návštěve, takže už mám asi stejně zaděláno :confounded: , ale já jim to dám fakt jen za dveře a pádim domů - nejsem blázen ani pokušitel :wink: jinak té mladší ségře na nic nepřišli, prý jen zvýšené nějaké hodnoty a dostala antibiotika, takže zase nic nevíme :unamused: , ale snad ji to zabere :wink:

já mám dudlík jeden od NUK a jeden v sadě Aventu a jinak zatím žádný :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Sarii- přednáška o Albánii??????????????.To by mne moc zajímalo :slight_smile: :slight_smile:

Věrko- blíská se už na lepší časy viď???????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dani- tak to byla jen taková chvilková horkost tělíčka, když teď je to už ok. :slight_smile:

my snad nemáme taky doma ani bordel :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale ty chlupy z toho našeho tajrtlíka to je běs.
27. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky, :dizzy_face:
very ty ortopedicky kalhotky jsou podle mě zbytečny, taky hodím jen dvě plíny na sebe a na to ty klasicky kalhotky, jak jsi davala odkaz, a ještě teda hodím na plíny tu separační plínku :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Agi... jo, přednáška mooooc pěkná... hned bych jela :wink: . Jo a o chlupech mi ani nemluv. A to smí jen na chodbu... A večer zlom vaz, nebo co se říká...

Je dneska pátek??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Tak to se omlouvám z večerního potlachu, jdu na adventní tvoření :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very... tak to joo :wink:.

Dadouš... už 24tt. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
To jsem ráda, že jsem koupila dudlu dobře, Honzíkovi vyhovuje - dudlá ho jak Maggie ze Simpsonových :grinning: a připadal mi takový ,,lepčejší" :sweat_smile: akorát se musím ještě poohlídnout po nějaký šňůrce k němu...
Nó Sarii, takovýhle akorát ještě s kšandama jsem myslela :wink:
Veru, já budu smažit květáček, už tu na mě kouká pár dní, ale nebyla síla... včera manžel dělal tortilly s masem, povedly se...
No a zítra asi pojedeme pro koberec a barvy na vmalování pokojíku, nic originálního jsem nevymyslela, tak mu to holt asi uděláme do modra... a tmavý koberec, stejně bude pročůranej :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu jsem bílý nábytek (dodáme časem po kouskách) a zbytek už doladíme hračkama, ať to má barevný... kdyby jste některá měla nějaký hezký obrázek pokojíku, tak sem s ním :slight_smile:
V jakém týdnu mám začít shánět pediatra :confused: ?
Dad, díky a na co se jako používá ta separační plínka? a ta se dá ještě navrch nebo kam??? teď jsem z toho už úplný jelen :grinning: , já to mímo zabalím do kde čeho chudák ty nohy pak nedá ani k sobě :grinning:
ne ta je ve vnitř, to je aby se za prvy tolik neumazala plínka od hovnouse a za druhy by měla fungovat jako že není mímo v mokru když se počura :dizzy_face: ja to široky balení budu určo používat na doma, ale třeba na ven mu dam jen jednorazovku. a určitě do ty doby než se pujde na kontrolu s kyčlema, mě se to strašně osvědčilo
27. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Dad, aha, no koukala jsem na ně na netu a líbí se mi, tak je taky pořídím :wink: , no já budu taky dávat do kontroly na doma široké balení, když půjdu na návštěvu nebo do města, tak to asi taky ne, a nehledě na to by se mi pak nevešel do těch věcí co má doma s širokým balením :grinning:
27. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Dad a už víte co čekáte??? nebo chcete mít překvápko? teď teda nevím jestli už jsem se tě neptala :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
ještě nevíme, na ultra ve 20tt se nam neukazal , tak musíme počkat do 30tt :cry:
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
téééda si dává na čas :dizzy_face: , tak to vás teda napíná, docela tě lituju, to já bych se už asi zbláznila, ale zase na druhou stranu, když vás takhle napíná tak už možná budete mít krásný překvápko až do konce :wink:
27. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.