• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Aha... Dad, aha, tak ty pojedeš v látkovejch, proto ta separačka... jo :confused: ???

Jooo, San... zítra jsou na námku řemeslné trhy a v neděli se rozsvěcí strom :dizzy_face: v 16 hod....
27. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
no ted dělaj trochu jiny, tenkrááát to byl takovej jako trjuhelnik, jako elastickej sítovanej :sweat_smile: ted je to takovej zvlaštní material :sweat_smile: jako ja to chci používat vyloženě kvuli nožičkam
27. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo, ten trojúhelník si matně pamatuju u ségřinejch dětí :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
noo jsem pravě říkala že se zkusím poptat někde v obchudku :sweat_smile: no bude to sranda :grinning:
27. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
... budou zapečené brambory a v neděli lasagne.

Separační plínky jsou výmysl z látkovek, Very, Ty je nepotřebuješ, pokud budeš dávat papírové plínky.

Dadouš, látkovky jsou třeba tady: ale asi už to znáš, že?
http://www.imsevimse.com/shop.pab?category=74

http://www.latkovky.cz/index.php/cPath/21

... Široké balení jsem dávala bez kalhotek, jednorázovku a pak jednu plínu na třetiny, ale pravdou je, že asi od 3 neděl plně látkujeme, takže široké balení vzniklo jaksi přirozeně...
27. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
tak nakonec mamka musela do města do lékárny, tak se tu pro jídlo stavila :wink:
hodily jsme řeč a někde doma máme i ty kalhotky na plínky :grinning: , tak to musím omrknout v jakém jsou stavu.

zapečené brambory si nechám v merku po neděli, Dančo díky :wink: a lasagne jsem v životě nedělala :sweat_smile:

holky u nás nebude rozsvícení stromečku :frowning2: , ten strom co dovezli byl špatný, tak se to přesouvá až asi na příští týden :confounded: to je pech
27. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
27. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Hoj, zase tukám jednim prstem...¨

Já zacala používat ubrousky od Huggies pure. Jsou levnější než Pampers a přijdou mi pevnější, vlhčí a jemnější :wink:

No a už nevím na co jsem ještě chtěla reagovat.

Já dneska večer chci udělat výzdobu, když ude čas..................

Very na chřipky bacha!!!!!!!!!!!

A jelikož tuhnu, tak jdu malou dokrmit, protože ta už u prsa tuhá je.......... tak se jdu hejbat. Zatím pa
27. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
hezké odpoledne,zase nějak nestíhám dočítat.Jak je Petr doma,nemám šanci se sem dostat.

Very ta svíčky jsou úžasný.Jo když se to umí,je to sranda.Já je vždycky obdivuju na trhách nebo v obchodě ale ještě jsem si žádnou nekoupila.bylo by mi líto ji zapálit.Kdysi jsme si s Petrem koupili velkou svíčku a máme ji furt nezápalenou.Mě je líto ji zapálit.
27. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj,tady se povídalo,sexíkovalo,nakupovalo,plenkovalo-bezva.
Woblu,já mám v emailech děcké pokoje,ale neumím s počítačem jen psát a posílat emaily,no nedivte se stará škola a děti nemám,aby mě to naučily :grinning: tak pokud chceš pošli mi do IP tvůj email a to už pak zvládnu. :sweat_smile:
Jinak se musím přiznat,že nemám ani jeden dárek k vánocům to su ale ostuda a advent za dveřmi. :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Čus holky, hlásím, že žiju a doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Byl to mazec, smekám před těma co byly v nemocnici dýl. Rozepíšu se až budu mít PC u pelíšku.
Jinak teda u nás to vypadá na vánoce tak někdy v únoru nebo tak něco :grinning: :grinning: :grinning: takže kdo nic nemá tak ať klidně zachová paniku, je nás takových více
27. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Zdravím,

holky jako u nás je to s Vánocema taky nějako pozadu, já mám je pro Dušánka batoh do školy jinak nic.Výzdoba taky vázne.
Very svíčky moc hezký :wink:
Pavli tak jsi ráda, že jsi doma :wink:
27. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Dani info o plenách si ukládám, páč se zas budu ptát až na to přijde.... a přemýšlím o látkování jak má Danča :wink:
U Dušánka jsem měla taky látkové+ separačky a dalo se to..
27. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Very já z toho tvýho albíčka budu mít jednou smrt :grinning: Jako z tý písničky, teda písnička je hezká, ale jak to pokaždé spustí a já na to zapomenu, tak mám lehčí šok :grinning: Ale co je šikovný, že to Cel, když spí u kojení, vzbudí a to se podaří málo komu :grinning:
27. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Já jsem hlavně u Very nenašla svíčky. Nebo jsou u Věrušky? Se nějak ztrácím bo co :astonished:
27. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
tak jsem okoukla svíčky, nápověda ze "záhrobí" :wink: funguje. Ale děvčata, ruku na srdce, jdu radši doplést ponožky :grinning: ty svíčky teda asi fakt nedáváme :grinning: ale jsou fakt mooooc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky teď mě přišla zpráva od Jusinky.Začla krvácet tak je v nemocnici.Teď už je to lepší, miminko je v pořádku, srdíčko ťuká, ale zlobí tam hematom.Tak držte holky pěsti ať jsou brzy doma :wink:
27. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
jéžiši, to je v háji, porád něco, chvíli klid by mohl být :angry:

Jusi držte se!!

děcka ten FB je zmatenej, ale to akvárko mě ba :grinning:

Agi nebudeš třeba ted někdy testovat?? :grinning:
27. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
... Sanusko, vlhčené od Nivea jsou dobré... a pořádně čisti prdelku, ať Ti Celin nezaroste...
zní to morbidně, ale prý tam souvislost je...

Jusi moc držím palce... kolikátá už s tímhle problémem?? A kolik je z toho dětí... Evča dvojčata, Sanuska, Jajíček atd. ... a kolik jich taky není... :pensive:

U nás se spí, tak se tu budu vyskytovat mezi objednáváním kalendářů...
27. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jsem zde... Dneska se uřvala nějak dřív. :confused: :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Pavli, o Tvé šikovnosti nepochybuju... a my normální si svíčku radši koupíme :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Dani, teda, seš nějaká hubatá, ne???? :grinning:
27. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Sázíš na to, že jsem tu jednou za sto let, ale pozor, mám PC u pelíšku a nechodící sádru na x týdnů :wink: takže když nedrbu jinde, nebo se netopím v akvárku, tak jsem tady
27. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Dani a jak jako????? No čistím ji normálně jako všichni :sweat_smile: :confused: Teď jsme teda sprchovali prptože se zašmikla až po lopatky :sweat_smile:

Jo tak svíčky neuvidím..................

Jusi držím pěsti a tipuju jí holčičku, to jsou bojovnice..................... když ji hematom "nevzal sebou" .....jako to bylo u mě............ :wink:
Je v pcích?????????????????
27. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Sanu jo je V Pcích..
27. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Já měla obr hematom před 10ti lety a byla z toho Terka! :wink:

Holky,ten FB je teda parádní blázinec. :fearful: Se v tom vůbec neorientuju,pořád mi někdo posílá srdíčka a já nevím co s tím... :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
zatím dobrou..
27. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Věru já FB taky nějak nezvládám..... :wink: Stačí mi mail, kůň a skype. Víc už bych fakt nestihla...

Ha paninka se mi tady začíná (opět) kroutit. Aha a má hlad, chce si sníst ruku............
27. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
A já si dopiju svůj "dojící" čaj a asi hupsnu do peřin,když dneska překvapivě nehulákáme do půl 12 :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
... se mořím s fotkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeju krásnou dobrou :wink:
27. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.