• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
omlouvám se za svou absenci, ale měli jsme s manžou důležitou chvilku :dizzy_face: (ne jen manžel, ale i já :grinning:)
a žasneme tu celý večer nad tím, že naše miminko opravdu dělá neskutečnou rozcvičku a že nechápeme po kom je tak aktivní a on takhle fakt jako kůň dělá celý den a když je 2hodiny klid tak začnu panikařit jestli je ok :sweat_smile:

Jusince, držím pěstičky!!!!!!!!, ať to všechno dobře dopadne, těch špatných zpráv tu bylo už dost, tak teď ty lepší. Určitě to s prckem zvládnou :wink:

Sanu, se omlouvám, aby chudák Celinka neměla nějaký děsy :sweat_smile:

Pavli, super, že tě pustili domů a budeš tu častěji :wink:

FB nechápu, dokonce některé věci co jsem chtěla vědět nevěděla ani sestra
Věrko srdíčka taky nechápu, nevím co s tím :grinning:

Icq,Skype, mail,MMB i aukce dobrý, ale FB nic moc a ještě nějaká hra k tomu
27. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
všem krásnou a klidnou noc :slight_smile:
brouuu
27. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Bré ráno, sobotní ráno :grinning:

Tak jsem vyskočila z gaučíku, Cel se začínala vrtět, tak jsem myslela, že bude hamáníčko (jedla ve 22 :sweat_smile: ) a ona chrní dál, ale když se nevzbudí, tak s ní v 6 zaklepu, aby mi pak neomdlela hlady :grinning:

No a jdu prohlížet vánoční dekorace, mám to nějaký bez "chuti a bez zápachu" :unamused:

Takže všem přeju hezkou sobotěnku, zatím pa

Sar jo jo o tom rozsvícení stromečku vím, dostala jsem leták u Alberta :slight_smile: (jsem si teď vzpomněla, že jsem ti na tohle chtěla odpovědět :grinning: )
28. lis 2009 v 05:42  • Odpověz
Dobré ráno.
Sanusko, dobrý!!! Že Ti Cel vydrží spát od desíti večer do šesti do rána, to je paráda! Ve čtyřech týdnech...

Některým pětiměsíčním miminkům se o tom ani nezdá :grinning: :grinning: ale prý je to kojením, prý méně zasytí než UM. Anežka dnes spala do půl páté, spala od osmi, tak jsem taky spokojená - a je to tím čajem! Jen ho musím vypít včas, aby přešel do mlíka... jinak spím sladce pouze já :grinning: :grinning:

Užijte si den :wink:
28. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
No jo vážím si toho!!!!!!!!!!! Je to zlatínko......

DOTAZ:

Pojídle když škytá tak má přecucanej karbec žee už má dost??? Ale stejně brečela tak docucla 30 UM a je spokojená (u mě vycucla 80).

Jak se pozná, že jim je zima, ruce má třeba chladnější, ale hlavičku trochu orosenou....... Nosánek teplej......

Sar adventní věnec blejskni!!!!!!! Já mám už 3 roky stejnej mi ho je líto vyhazovat :sweat_smile: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Danu joo to piješ ty ten čaj jo, ahaaa. Anežka je na to ještě malá?? My jsme takovej filtr :grinning:
28. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Tam maj ńěkterý věci kráááásný :dizzy_face: Asi něco objednám na příští rok.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

http://www.edekor.cz/vanocni-dekorace-108.aspx?skip=12
28. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Hezké sobotní poledne :slight_smile: ,

holky vy máte hodný dětičky, krásně vám spinkají :wink:, to je super jak to s nima umíte :slight_smile:

Dančo, ty jsi psala o tom čaji, to byl meduňkový nebo jaký????
28. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
A poslední věc.

Ty bílé puntíky na nose se ztratěj kdy??? Jsou takové tvré ty co už má dýl bych jí je nejradši vymačkala :grinning: Já vím ž nemůžu................ :wink:

A mizím, bo tady straším jediná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Sanu, já teda nevím, ale když čtu tvé dotazy, tak teda si fakt myslím, že by místo placenty po porodu měla vyjet nějaká brožurka bo nějaký návod k použití. A nejhorší na tom je, že ani na jednu tvoji otázku nevím odpověď. :confounded:
Já teda fakt nevím, ale určo vím, že mladou vlčice nevychovala, asi Pája měla silně vyvinutý pud sebezáchovy nebo co :grinning: protože fakt si připadám úplně mimo mísu :grinning:
Very - co si tahle všechny dotazy a odpovědi zpětně kopírovat a zachovat pro příští těhulky a maminky jako brožurku?
28. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj mamky :dizzy_face: sanu to že je miminku zima, poznaš třeba tak že začne škytat :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj při sobotě...

Myslím na Jusinku :fearful: ...

Dani... čaj funguje, Anežka je vnímavá :slight_smile: ...

San... kojený děti čaj vůbec nemusí :wink: . Noo, tý jo, tak já myslela, jak ti neobjevím Ameriku a ty si to už klíďo víš :angry: ... Ten strom, myslím. Jinak jsem byla na námku na těch trhách a potkala Nelčinu rodinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Čeká nás oslavička... neteř má 2 roky... budu večer :wink: .
28. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Pěkný víkend všem!
Druhý den je mi mimořádně dobře, tak jsme toho využili a vyrazili pro barvu a koberec. No byla to fuška, objeli jsme asi 5 krámů a vždy, když jsme něco vybrali, tak to neměli nebo blbou šířku, ale nakonec jsme pořídili a už to vidím, že to bude super :dizzy_face: Navíc koberec byl v akci, takže stál půlku než co ostatní a barva taky za krásný peníz :dizzy_face: Jinak mají i krásný dětský dekorace, musela jsem manžela odtáhnout, jinak by na malýho žárlil a nutil mě do ložnice vylepit Pata a Mata :grinning:
Jé jusinka má hematom :frowning2: Tak přeju, ať se ten prevít brzo vstřebá!
28. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Sar já vím že čaj ne, proč mi to píšeš??? :grinning: :confused:

A po koju jí zima není mám ji přikrytou...... :wink:
28. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Gab sláva Psyliu a lněnému semínku.................... :wink:
28. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj,

Sanu tak pomohlo semínko???Čoveče kde jsi ho koupila??Mě pomohlo kiwi :sweat_smile:
28. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojky holky přišla jsem nakouknout,bohužel ted nemohu tady býti nebot mám ranní ještě zítra a pak zas volno konečně,jenže to tak uteče,a zas půjdu do práce.
28. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Gab no myslím si, že větší zásluhu má psylium, ale lněné semínko určo taky přispělo.... Obojí jsem koupila v lékárně. :wink: Kiwi joo, tak to by v životě se mnou nehlo, jsem v těhu snědla třeba 4 najednou..........

Delf, tak at ti to v práci uteče a volno ať se táhne :wink:
28. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Tak ráno vaření, pak návštěva u babičky a na pátou přišli známí, no, odcházeli před chvílí... Dnes jsem porušila dietu a dala jsem si jak čokoládu, tak víno. Uvidím, co ten exém - ale nečekám, že přávě toto má vliv, i když...

K tomu čaji - je to dětský bylinkový čaj pro klidné sny. Asi od jakékoliv firmy, já mám od www.safaritopvet.cz
Když si ho uvařím v půl sedmé večer a tak kolem sedmé vypiju, tipuju, že v půl osmý je to v mlíku a malá pak spí skoro do rána.
Ale pořád to ověřuji... netvrdím, že to funguje.

Sanusko, mazat lihem, nemačkat, čekat.
Teplo se pozná tak, že má teplo zezadu na krku - rada od Soni, funguje - ruce můžou být studenější.
Škytavka je u Anežky známka přejedení a taky zimy, ale asi to není u všech dětí stejné...

Jusinka... myslím na ni...

Holky, Snaha tu nebyla, jak ta asi dopadla??

Přeju krásnou dobrou... zítra, když půjde dobře vaření, objevím se tu :wink:
28. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
Dobré nedělní dopolko...
Večer tu byl nějaký úpadek, či co...??? My včera na oslavě, přejedený ani přepitý jsme nepřišli :grinning: :grinning: :grinning: ...

San... ty se nediv, proč ti všechno opakujeme!!! Chceme pro Cel to nejlepší :wink: :grinning: :wink: :grinning: :wink: :grinning: :wink: :grinning: :wink: :grinning: ... No a ty tečky na nosánku (milia) zmizí samy, tak 2 měsíc :wink: ...

Dani... ten čaj a ani firmu jsem ještě neviděla :astonished: ... Ale dobrý, zkoušej dál... Taky jsem se tě chtěla zeptat, jak teď sušíš plíny... Já doma a ačkoli jsem měla obavy, jak budou schnout, je to snad lepší než venku :confused: ... Jo, a jsem zvědavá, jestli bude mít prohřešek v dietě nějaké následky :confused:...

Nóó, Snaha, už tuhle jsem ji tu vyvolávala... ani nevím, jak by teď byla daleko... myslím na ni, protože v nemocnici jsem potkala holku se stejným problémem. A taky byla po IVF :pensive: ...

Pěkný den...
29. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
29. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
... jen nakukuju...
Vaření mi dnes nešlo, Anežka nechtěla dopol. spát, zkrátka nif mof...

Sari, vliv prohřešku na exém žádný.
Plíny suším v paneláku v sušárně, za 24 hod jsou s jistotou suché, některé dříve. A to se tam netopí... a když je sluníčko, plácnu je sem tam na balkon, na ležato (natažené jak kožky z králíka), hlavně kvůli bělení...

Přeju hezké odpolko :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj,tak u nás ošklivo a tady nikde nikdo.Že by všichni nakupovali vánoční dárky?I mě by zajímalo jak se snaha rozhodla už jen proto,že neteřinka s touto vrozenou vadou podstoupila též operaci a dnes je z ní pěkná roštanda.Já suším prádlo na chodbě,protože z půdy jsme si udělali bydleníčko a taky v pohodě,jen často větrám,aby se mi tu nedržela vlhkost. :wink:
29. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahojda,

pokud je mi známo, tak Snaha si nechala obě dvě
29. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Jé Míšo jak to víš?
Teda holky dneska asi trhnem rekord,nikde nikdo :confused: :confused: :confused:
Neli,ozvi se jakpak Kubík?A všichni ostatní copak asi děláte?????
29. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
podívala jem se jí do pasu, je 32tt a čeká dvojvaječná dvojčata, takže předpokládám, že to bude řešit až po porodu
29. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

my dnes u našich pracovní neděli, přivezlo se prase a tak se porcovalo a škvařilo sádlo atd.co k tomu patří :wink:

Dani, díky za ten čajík :wink:

Jusince držím pěsti, snad to nic nebude a dopadne to dobře jako u ostatních holek :wink:
29. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Šári jakto že jste nepřišli z oslavy přejedení a ani přepití???? nic jste nedostali nebo jste se drželi :grinning:
29. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj pří první adventní neděli...

No, holky, co jste dnes vyváděly, že tu nebyla ani noha???

Very... no, nebylo to jaksi nif mof. Já si oslavu představuju jaksi jinak. Teda Very, už vím, po kom jsi!!! Vaši jsou nemocní a makaj a makaj :wink: ...

No a taky ať se nahlásí Delf s Agi... zda-li netestily :confused: ???
29. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Šári, tak to asi chápu, taky jsem už některé oslavy takové zažila, stačila mi i manžova akce v práci, nepřipravená, taková nemastná - neslaná.

No měli jsme tam ještě známí na pomoc a mamku s antibiotikama jsem teda litovala - to jo, ale manža to byl hlavní kuchař a škvařič :wink: , patří mu velké díky :slight_smile:

no jo testovatelky se nehlásí :confused: :confused:
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.