• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jé to mě se zas stává,že když se těším na nějakou naplánovanou akci tak to stojí za prd a naopak nečekané pozvání na rychlovku většinou nemá chybu. :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj, holčiny nakukuju co a jak???

Jusinka zatím nepsala tak jí písnu jak se jí daří, věřím , že už lépe :wink:
Dnešek jsem opět proležela byla jsem jak mimoň.Teď se nám vrátil prskající manžel z práce.Tak jsme mu řekli, že budem mít holčičku..........no koukal jak vyvoranej :sweat_smile: asi chtěl kluka :pensive: se mu člověk nikdy nezavděčí... jak to říká Důša?? Ať si škubne nohou.....
29. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
tak jsem obědnala dva dárky přes net tak doufám, že do Vánoc budou doma :confused: Kaminona a hru hádej kdo??To Dušánka strášně moc baví.a moc mě ten můj kluk potěšil hezky se naučil básničku na besídku :wink: I přes tu disortografii to zvládnul dá se říct hezky:wink:

Jo a taky Hopi nechodí????
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Gabi, chlapi dělají machry, ale z holčiček jsou paffff :wink: , uvidíš sama, že až se malá narodí a trochu povyroste, budeš čučet jak to s tátou bude koulet a všechno ji projde oproti Dušánkovi :wink:
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Gab... ahááá, on to manža ještě nevěděl!!! To víš, že je rád :wink: ... Koukám, že v Dušánkovi máš svého spojence :grinning: ...
29. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
zamykám

všem dobrou noc :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
A zase všem dobré ráno :slight_smile: :grinning:

já mám dneska praní, žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se mi tak nechce, ale už se to rýsuje k nějakému konci, ještě peřinky do postýlky a pak bude chvíli klid :wink:

dneska mi má přijít deka s výšivkou a fusak od Emitexu, tak jsem zvědavá, má to přijít k našim, tak nevím jestli vydržím se na to nejet podívat :grinning:

Sanusko, chtěla jsem se zeptat, co nehty??? nevadí ti při manipulaci s Celinkou? Se totiž rozhoduju jestli mám ještě jít a nebo ne :sweat_smile: , aby mi to pak nevadilo
30. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno.
Tak holčiny, čaj asi nezabírá, už druhou noc spala "jen" do tří, pak do šesti a pak ještě do půl osmé. Nestěžuju si, to rozhodně ne, ale ta půl pátá pro první krmení byla lepší :grinning:

Dnes mám hromadu zařizování (plavání, naušnice, něco do práce, dárky), budu asi až večer. Užijte si den :wink:
30. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Dani,budete nastřelovat?
A ohledně nehtů... Co říkáte na to,jak je dělají vietnamci? Máte s tím už někdo zkušenost?

Jinak všem dobré dopoledne i zbytek dne a ŽEHNÁM HOUPÁTKO !!! :dizzy_face:
30. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Věrko ahoj
už máte doma tu novou houpačku??? a nebo se Klaudince líbí i v té staré???
30. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojda všem...

bývám více na FB, ale všem držím pěsti nadále.... :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj

Trošku nás pozlobily prdíky, tak jsem neměla časa.............

Very nehty mi vůbec nevaděj, mám je teď úúúplně zkrácený a na tom červenej gelík. Supr. A jsou lepší (podle mě) protože gelovým nehtem neškrábneš zatím co přírodním jo :wink:
A já prostě za gelákama stojím, bych se jich nikdy nevzdala, teda dokud je budu moct mít tak dolů nepůjdou :slight_smile:

Věru osobně nevím, kámoška u nich byla, já jsem z toho "odvařená" nebyla když mi to ukazovala. Ale asi záleží jak kterej rákosák. A hlavně bych si ani nepokecalaaaaaaaaaaaaaa a to je taky velice důležitý doprovodný efekt když už na těch nehtíkách sedím................. :grinning: :wink: Jedině, že bych u toho brala hodiny rákoštiny :grinning:
A houpátko pomáhá?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

A včera jsme byli neplánovaně na první večeři s Celinkou, chudák teda přetahovala jídlo asi hodinu a půl chuděra, ale je straaaaaaaaaaaašně trpělivá a celé to prospala (v kočárku vydrží) i pak cestu k autu a cestu dom a ještě jsem ji musela budit chuděru.

No a jdu něco dělat, dokud chrupe ( tady toho mám ani nevím co dřív :frowning2: )

Tak zatím pa
30. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Sanu,teda,to s tím Celinčiným spaním...Nevím,nevím,zavání mi to lehkou provokací...! :confused: :grinning: :grinning:
My sice houpátko máme a lehce zabírá,ale neříkám,že je to zabírák stoprocentní. :grinning:

Veru,máme houpačku od Fischer Price.Dávala jsi mi fotečky do albíčka. :wink:

No a my byly na prochajdě.Klaudís teda v kočárku nic moc,ale očividně za to mohlo nějaký boleníčko.Já,odborník na dětský pláč už to hravě rozeznávám. :grinning: No a teď jsem ji donesla dom a ona ještě dospává na posteli oblečená,jen jsem jí rozepla fusak.
A já si vařím vrtule s mákem.Jsem na ně dostala šííííílenou chuť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Sanu,ještě k těm nehtíkům...Kolik za ně ta kámoška zaplatila?
30. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Sanu, děkuji za infošky ohledně nehtíků :wink: Celinka je pohodářka a dopřeje rodičům i večeři, super :dizzy_face: ať vám to vydrží :wink:

Věru, jj to vím, ale dávala jsi sem odkaz na tu houpačku a tak nevím jestli je to ona nebo ne, ale asi jo :grinning: -já už jsem fakt dementní :grinning:

vrtule s mákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já budu dělat kotlety na smetaně s bramborem

a jinak balíček dorazil ok k našim, ale mamka z emitex fusaku jako moc nadšená nebyla, tak ani nevím jestli se mám na co těšit :pensive:
30. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Veru,jo,je to ta,jak jsem sem dávala odkaz. :wink:

A co jako se mamce na fusáčku nelíbí? :confused:
30. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Věru to nevím, nezněla moc nadšeně, že si myslela, že bude teplejší a kdesi cosi, tak já nevím :confused: , ale snad nám mlaďoch neumrzne :grinning: , řeknu asi manžovi ať se pro to staví až pojede z práce ať si to doma můžu prohlédnout :wink:
30. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Veru, včera jsem kočárkovala se ségry Honzíkem, ve vesnici jsem lidem nadělala trochu bordel, protože si každej myslel, že už je na světě to naše škvrně, pěkně jsem vymrzla, ale malej si hověl v Emitexovým fusaku a chrněl si to, už byla dávno tma a on furt na zahradě vychrupoval. Takže neboj, on si ho zaprdí a bude mu tam dobře :wink:

Já jsem dneska absolvovala odběr krve nalačno, naštěstí když mě viděli s pytlíkem připraveným v pohotovosti, tak mě vzali hned, předběhli jsme asi 60 lidí, ale všichni se nade mnou slitovali :slight_smile: Pak jsem dala piškotky, chlebík a kakao v mlíčňáku a bylo dobře :dizzy_face:

Jdu vyvenčit smečku a posbírat pár větviček na adventní věnec (kdysi jsem si jeden koupila a nechala si z něj všechny ty ozdůbky) :wink:
30. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojda kočky,
:slight_smile: všechny moc vás zdravím,nestíhám dočíst,
šíleně dlouho jsem na koni nebyla, bohužel porád jsem snažilka a ted úplně na dně. Mám za sebou rovnání ms, další 2 neúspěšné IUI,14.11. jsem šla do 4IVF , 23.11 na odběr vajuch,místo očekávaných aspoň 7 folikulů, co byly vidět na UZ,byly 4 ,když jsem se ptala dr. kam se poděl zbytek,řekl mi ,že jiné nebyly,další den od emryologa dozvěděla,že 3 folikuly na levém vaječníku nechtěl odsát , jemu to odůvodnil tak, že se tam pletlo střevo a bohužel jsem se dozvěděla, že pro mě vše skončilo,páč z těch 4 vajuch 3 nebyly zralé a jedno po oplodnění další den šlo do prd..... Nemůžu pochopit proč tolik folikulů je nezralých a proč dr. neřekl mi narovinu jak to bylo s folikulama na levém vaječníku.Tentokrát mě Gonalem nechali ďobat jen 7 dnů.
Doktor mi řekl,že mu je to líto a že by byl pro darované embryo,hned mi řekl na kolik by to přišlo,to jsem na něj vyvalila oči, proč darované embryo,když za celou dobu nás neposlali na žádné vyšetření i když jsem o to prosila, prý není potřeba,když už jsem chvilku byla těhotná,tak mi řekl, výdrž a čekat až to vyjde.Ted po2x i zlepšení ve spemiogramu ,tak proč darované embryo??? Vždyt nám embryolog řekl,po 3IVF, že se zlepšením spermi. můžeme zkoušet i IUI. Dr. jsem řekla,že zatím žádné darované embryo nechci ,že bych spíš náké vyšetření, on mi řekl, že stejnak i kdyby nám něco našli,tak stejně zkončíme u darovaní.
Pořád to nemůžu ňáko rozdejchat,pochopit.Všecko pryč naděje,psych. pohoda, prachy. V hlavě se mi to pořád honí, dokymu jsem přestala věřit .U každého takového centra by měl být v dalších dveří psycholog,protože po poslední návštěvě Sanusu jsem byla úplně na kaši a pak ty supr noci, no na Chocholouška. Pomalu se zas sbírám od dna,zavolala jsem si do Brna do Repromeda a ve středu jsme objednaný na konzultaci. Už se těším, snad nás naladí na tu správnou vlnu a zadaří se.
Mamči,mimča,těhulky moc vám to sluší,přeji vám vše nej.....
Je tu ještě náká snažilka?
30. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hola, ola...

Jdu dočíst...
30. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Jééé, Beryk... tak trochu mi to přijde jako chaos v informacích... taky se v tom ztrácím :confused: . Jinak hodně štěstí v Brně!!! A dej nám vědět!!!

Very... fusak bude v poho :wink: , bez obav :wink: ...

Dani... náušničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Jééé, dneska jsem kamarádce doporučila dětský čaj s meduňkou :grinning: :grinning: :grinning:. Mladej se jí budí po 2 hodinách i v noci.

Věru... taky by mně u Vietnamců vadilo, že si nepokecám..., ale věřím, že u nich je to rychlý a levný... A San už jsem ty krátký drápky chválila, pěkný :slight_smile: .

Jo, mám další dárek k Vánocům... poukázku na thajskou masáž... http://www.masaze-kosmetika.cz/masaze-hradec-kralove.htm... jsou i v Pcích :wink: . Thajsko je srdeční záležitost :dizzy_face:.

Jo a kámoška mě chce vytáhnout do kina na program Cinemáma :grinning: http://www.cinemacity.cz/cinemama.php. Tak to půjdu prubnout :wink: .
30. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj,Beryk snažilky tu určitě jsou a přestože jsi úplně na dně tak náděj umírá poslední.Takový přístup jak tu popisuješ je pro mě nepochopitelný,divím se,že vůbec k odběru došlo a nedivím se,že si v dr.ztratila důvěru.Je fajn,že cestu nevzdáváš a rozhodla jsi se pro změnu CAR i když jak popisují ostatní mají z Pardubicemi dobrou zkušenost.Přesto vyjímky určitě jsou a nebudeš asi jediná.Přeji hodně štěstíčka v Brně a ať se setkáš jen s ochotou tvojí situaci řešit. :wink:
Věrko,že by jste našli způsob jak Klaudinku zbavit pláče?
Very,tak jaký je fusak?
Dani,jak naušničky?Myslím na vás,aby vám to nedělalo neplechu,pokud má ještě ekzém,ale asi je zlepšení už si dlouho nic nepsala nebo jsem neregistrovala. :wink:
30. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Bery, držím palce!!! A dej vědět...

Jj, exém je OK a je úplně jedno, co jím nebo piju :dizzy_face: Naušničky budou příští středu, jsem si dnes vytelefonovala. A taky plavání a zubaře (pro nás) a tak... :wink:
30. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
tak fusak je krásnej, aspoň mě se líbí, někde jsem četla v diskusi, že si holky stěžovaly že emitex nemá udělané díry na bezpečnostní pásy a tento to má, akoráde to není prostříhnuté a ale je jich tam několik :wink:

deka je taky moc hezká :dizzy_face:

a s mamkou jsem mluvila a ona je jen říkala, že je zvyklá na ty pořádný berany :grinning: , ale že věří, že to bude OK, no ještě aby ne za ty prachy :wink:

poukázka na thajskou masáž, hmmm dobrý nápad :slight_smile:

Dančo, tak super, s Anežky bude ve středu už úplná ženská :wink: :dizzy_face:

Šári, ten druhý odkaz mi nejde :confounded:
30. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Beryku, no máš toho za sebou taky dost a je to teda divočina, určitě dej vědět jak jste pochodili v Brně :wink:
30. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Aha... tak znovu a lépe... http://www.cinemacity.cz/cinemama.php :confused: :confused: :confused:
30. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Šári, jééé to vypadá dobře, že by další místo pro srazíky :grinning:
30. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
a kam si dávají maminy kočíky???
30. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
... mě tak hrozně zlobí internet, že asi vzdávám veškeré diskuse, maily, vánoční dárky a vše ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeju krásnou dobrou...
30. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
A už vím... nechám si dát k vánocům pořádný internet :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.