• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobrou :slight_smile:
30. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ránečko

Věeru to jsem nechtěla aby to znělo jako provokace :wink: Však jsem byla jak na trní, Celiňáček se trochu pohnul a už jsem měla na jedné ruce navlíknutou bundu, že z restauračky budu utíkat až spustí hladovej koncert :grinning: Ale byla statečná.... Hlavně, že se rodiče dobře nacpali :grinning: :grinning: Ale mamka tomu moc nedala, protože jsem se bála kvůli kojení...................

Sar super super super, máš reference?????????? Na ty masáže........... to by se mi taky líbilo jako dárek i teda pro mě, večer mě taaak strašně bolela dole záda a pak se mi začala motat škeble, tak jsem se zasnila jaká by si byla masážička...... Kde jsou v pcích?????????????????????????

Kino nooo rozhodně to bude vypadat zajímavě :confused: A teda až začne pár špuntíků brečet..., ale za zkoušku to stojí, jsem zvědavá jak se ti to bude líbit.... :slight_smile:

Very mě se taky fusak líbí a jsem s ním spokojená. Moje mamka když ho viděla, tak taky valila oči, jak je tenkej, že nám (jinejma slovama) Cel v únoru zmrzne :grinning: Na nás měla ten z berana bo co to bylo za zvíře, tak se nesmím divit :grinning: Ale já jsem s fusakem spokojená - zatím.

Bery, tak to je na makovičku jak píšeš, ale věřím, že změna prostředí a jiné postupy vám pomůžou!!!!!!!! Ale určitě se zase ozvy jak jste na tom, držím pěsti!!! :slight_smile:

Jestli probiotické kapky u nás zabíraj nevílm, dávám jí je 4(? :sweat_smile: ) den a teda po jídle nebo během dne stejně pobrekává. Moc neprdí, drív kanonýrovala líp teda................................. Ale v noci (snad jí to vydrží) spinká pěkně. Tak nevím, někdy ani moc nědělá ty propínačky nebo mosty, jak dělaj u prdíků, tak nevím co ji trápí.. Musím to nějak vypozorovat....

Věru jsem se zasmála, jak jsi psala, že ty jako odborník přes dětský pláč to hravě poznáš................. :grinning: :grinning:

A bolí mě na jedné straně prso a nevím proč :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak a užijte si den i když teď to vypadá, že zamračený.....
1. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš
hezké ráno,
odpolko dočtu se jste tu rozebírali.Nějak nestíhám.Hlavně se musím pochlubit.Sama tomu nemůžu uvěřit ale Adélka spala na dnešek celou noc.Konečně jsme se po dlouhé době vyspali.Ráno když šel Petr do práce,vlezla si ještě ke mě a chrupkala.teď kouká na Kouzelnou školku a snídá.V klidu,bez vztekání.Nám ji snad někdo vyměnil když jsme spali.
1. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Pěkný den, koukám, venku je mokro a ještě asi bude. Prý dle průzkumů je nejdeštivější den úterý... A snad bych řekla, že fakt joo...

San... ten SPA salon je v pasáži sv. Jana, v 1.patře. :wink:.

My se dneska půjdeme zase ráchat do vody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:... budu nakukovat...

Tak jak naše testovatelky????????????????????????????????????????????????????????????????????
1. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Hezký den, u nás pěkně větrný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, já taky myslím, že fusak bude OK, tenkrát tu psala Luci, že se do toho ani dětičky nemusí nějak extra oblékat, že jsou pak zpocený :wink:

to s tím kinem říkal manža taky, že to musí být zajímavé, když děti spustí :grinning: , je to trochu veselejší asi než klasika kino :sweat_smile:

Šári, vy si užijte koupando :dizzy_face:

Madli, Adélka asi tuší, že brzy přijdou čerti :grinning: a tak bude hodňoučká :wink:

Testovatelky ozvěte se !!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
1. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holčiny.

... s fusakem se přidávám... vypadá tenký, ale hřeje skvěle - to jsou ty nové materiály :grinning:

Jdu na poštu, expedováno 25/11 z Prahy, sem ještě nepřišlo, hm... dnes podáte, zítra dodáme :rolling_eyes: :angry:

Madli - Adélka - čerti, jsem se pobavila :slight_smile:)

A jdu :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky holky dlouho jsem tu nebyla takže nevím co nového měla jsem pracovní víkend bohužel.dnes mi bylo večer zle,že jsem nevěděla kdy to na mě přijde a já půjdu zvracet,ale ustála jsem to,no usnula jsem o půl paté teda a v osm jsem musela stávat s malou,takže veselé.popijím žaludečníí čaj a doufám,že to brzo přejde :confounded:
1. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Hezké poledne :slight_smile:

jé čerti, já na ně úplně zapomněla, jako dítě jsem je nenáviděla - byl to stres 3 dny dopředu, samotný den jsem vždycky tiše v koutku od rána probrečela... fakt jsem se hrozně bála, ikdyž k nám chodili hrozně hodní :slight_smile: i ty čokoládky jsem si vždycky vzala až druhý den, jak jsem byla vystreslá, no to jsem celá já... manžel to bylo éro, jednou k nim přišel nějakej opilej čert, jen ležel na chodbě a dělal takové to opilecké béé, manžel se držel rozpáleného topení a prochcal si punčocháčky :zipper_mouth: :grinning:

Blani, taky se mi to moc nepozdává, dovedu si představit spoustu důvodů pro darovaná embrya, ale u vás je nějak nevidím, nebo vám je pozapomněli říct :confused: takže změnu car schvaluju, nový pohled na věc vám určitě prospěje :slight_smile: a těším se na info :wink: a snažilek je tu spousta!!!

dneska mi není nic moc, dopoledne jsem si ještě schrupla, tak jen tak něco málo pošolíchám a budu odpočívat
1. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
no počkej delf, co testování?!
1. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
wobludko my na malou poškleme čerty je to stres,ale když už zlobí a člověk neví co s tím,tak snad čerti zaberou, :dizzy_face: no test jsem zkusiola a nic tam není je úplně vysavován
1. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
ale jó, většině dětí čertiska prospějou :dizzy_face:
tak to jó... nevěšte hlavu, jsou tu tací, kterým vyšlo třeba až páté iui :wink: chce to zkoušet a zkoušet :sunglasses:
1. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
jasnačka nevěším hlavu,teda zatím,jsem ráda,že už se to hnulo někam a chodíme do caru.
1. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Delf, tak já myslela, že už to je příznak, když ti bylo špatně a ty píšeš, že na tstíku nic :frowning2: , to mě moc mrzí, jasný jde se dál, známe to tu všechny :wink:

Woblu, kdy tobě se udělá líp??? to snad ani není možný, tebe teda fakt lituju s těma nevolnostma:unamused:

jakpak asi Jusinka????

Gabčo, nevíš něco nového, jestli jsou v pořádku?

Agi a co ty a testík???
1. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
no jo verýsku testík je celý vasavován.takže jedeme dál,ted jen počkat na tu mrchu,ale já se nedám jednou jí ty dveře zavřu před nosem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Delf :grinning: , máš recht pořádně jí je přibouchni :wink: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
mě dneska nic nebaví, včera jsem měla přeci jen práci tak to bylo lepší a dneska jen poflakuji a jsem z toho na haluzzzz :confounded:
tak si asi pustím nějaký film nebo nevím
1. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Delf tak to do toho jdem spolu.Já mám do pátka pilule a pak bych měla dostat mrchu.I když jsme se doma s Petrem docela snažili,tak by ani chodit nemusela.A když dorazí,tak je to zas nanovo utz atd.

Na Adél spíš než čert zabírá Ježíšek.Hrozně si přeje kuchyňku a ví,že musí bejt hodná aby ji jí Ježíšek přinesl.Však nám už lítá kolem oken a kouká jestli je hodná nebo ne.A Mikuláš s čertem u nás nechávaj dobrůtky na balkoně.Letos budou dobrůtky + uhlí.
1. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Veru, já nevím :unamused: holt to musím vydržet no :unamused:
madli, to mi připomnělo moji tetu, jak nadávala, že každý topí plynem a sehnat pytlík uhlí je pořádný kumšt :grinning:
1. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky, když nebylo uhlí, dostali jsme brambory :grinning:
1. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
hoja hoja Agouš volááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile:

Dnes jsem potkala Danču a moc jí to sluší a to nekecám a neříkám jen tak lichotku do větru. Zhubla v obličeji , pod kabát jsem neviděla,ale moc jí to s kočíkem seklo. Anežka si chrupkala krásně v kočíku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Žádný test jsem nedělala, mám ráda překvapení. Delf , no jede se dál no, já už to znám jak svý boty.
Holky a co je s Jusinkou, já nic nevím????????????????????
1. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Agi ahoj :slight_smile:

Danča to je živel, pořád akční a s tím svým cvičením (klobouk dolů-takhle po nocích) :wink: :slight_smile:

Agi, tak ty se necháš překvapit??? tak dej aspoň vědět :wink:

Jusinka začala špinit, tak je v nemocnici :frowning2: , ale držíme moc pěstičky ať to dobře dopadne :wink:
1. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Very- a Jusi je jak dlouho těhulka?????
1. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky vy se všechny všude potkáváte a já se s nikým nepotkám ani v Pardubkách v Sanusu. :frowning2:
1. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Agi, já myslím, že je tak 7tt
1. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Madli- já tuhle seděla v čekárně a koukala po těch holkách co tam seděli a měli v ruce stimuláky zda nějaká nepatří k nám do diskuze. :sweat_smile: :sweat_smile: myslím teda nějaká tajemná co má anonymní pas.
Já už tuhle přemýšlela, že si ho nastavím taky inkognito, protože mám taky docela strach ,aby mne nevyčmuchal někdo z rodiny nebo ze známých.

Very- budem doufat, že to bude všechno v pořádku.
1. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Áááááhoj... koupando opět fajné :wink: ...

Delf... příště, noo :confused: ...

Agi... u tebe mi to zavání dobrou náladou, jen jestli už jsi netestla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...

Dani... tak hele, pěkně nám vysyp, co jako se má dělat, aby nám to taky slušelo, jo!!!
1. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Sarii- hoj, neboj kdybych testal a byli tam // ,tak by mi ani stránka nestačila jak bych tady juchala.

Teď koukám, že má Sonča novou fotku s Karličkou v pase a moc jim to spolu sluší. :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Holky už se chystáte péct, já asi šílím ,ale nejradši bych už začla. :sweat_smile: :sweat_smile:
Já už mám vše nazdobeno, svítím a obývák voní jak pálím tyčinky vonný a aroma lampu skořicí a hřebíčkem. No a taky už jsem to nevydržela a dala část svátečního vánočního ubrusu na stůl :sweat_smile: :sweat_smile: .
1. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
ahojky agi tak to by jsme byli dvě komu by jedna stránka nestačila :grinning: teda ty jsi aktivní agi já jsem udělala teda už výzdobu vánoční naše chytrá dcra se asi 5x za den zeptá jestli už jsou vánoce a začala doubat kalendář no nejradši by to vydoubala najednou tak jí musím hlídat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
jasně holky neházím flintu do žita nebojte jsem bojovnice a gor ted když už se to řeší za pomocí caru :wink:
1. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.