• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
delf- ahoj, se tlemim jak popisuješ vánoční chaos :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
no jo je to děs agi jak se furt ptá už se moc těší :sweat_smile:
1. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahóóóóój holčinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,

jsem zpátkýýýýýýýýýýý, já jsem tááák šťastááááááá :slight_smile:.
Gábi, velký dík, žes informovala :slight_smile:

Se moc omoluvám že píšu až teď, jsem doma už od včera :sweat_smile:, ale ten hematom tam pořád ještě byl, i když měnší a nekrvácela jsem, ale musela jsem slíbit, že budu ještě i doma ležet..
Jinak byla jsem v Sanusu, jsou tam všichni hrozně zlatý a přijímal mě ten mladý Šilhan :dizzy_face:, sympaťák :dizzy_face: :dizzy_face:. Kdo k němu můžete chodit, doporučuju.. SKutečně na mě působil jako profesionál..

Jinak já jsem ve čt večer šla spát s tím, že jsem měla takový divní bolení břicha, pořád jsem si říkala že to jsou prdy. A ono prd. Jsem to zaspala, ale ráno když jsem vstala, tak to byl teda hnus :pensive: :pensive:, jsem pokapala postel, takže jsem hned volala Šárce co se mi děje, hned jsme jeli, na ultrazvuku naštěstí drobek v pohodě, pod ním hematom, takže jsem dostala nějakou injekci a hned do HK.. Tak mi dali další injekci a pak už jen nějaký prášky proti krvácení. To hned v pátek přešlo, už jsem jen špinila a teď už ani to. Ve čt mě čeká kontrola u Šárky, tak už snad bude všechno dobrý ..

A jdu vás trošku dočíst..
1. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
tak to je supr jusinko,že je vše ok uf to je paráda :dizzy_face:
1. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
jusi- jak popisuješ to krvácení - docela mazec teda. To budou krásný vánoce viď?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já chodím taky k Šilhánovi a je moc hodnej, jen trochu pohrk. :sweat_smile:
1. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
joooooooooooooooooo a kdo bude teda ta staronová snažilka jak se tu psalo????????????????
1. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Delf, Agi, jak vám dopadlo IUI? Jak jsem nechodím, tak nemám přehled co a jak :pensive:

Agi, pokud bude všechno v pohodě, tak vánoce krásný budou, ale mě v Sanusu postrašili tím, že se hematom často dělá opakovaně a že se můžu ještě několikrát vrátit jak děloha roste..:astonished: :frowning2: . To bych nerada zažila znova :confounded:
Šilhan se mi moc líbil :slight_smile:, když jsem měla ukázat při vizitě vložku, v pr*eli bych se viděla :sweat_smile: :grinning:
1. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Holky musí jit ležet, Honza mi udělal večeři .. Dočtu buď večer, nebo zkusím přijít zítra :wink:
1. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky. :wink: Jusi tak to je dobře ted už to bude jen a jen o.k. :wink: Bery taky Ti schvaluju,že jdete jinam a držím pěsti at to ted výjde. :wink: Agi taky mě v čekárně kolikrát napadlo jestli tam není někdo odtud.Jo já jdu k šilhanovi zase v lednu na Ketík doufám,že eskymáčci nějaký budou.A ono to tak utíká. :wink:
1. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky,Jusi bezva,že jsi doma hlavně odpočívej a nic nepřeháněj :wink: A k té vložce,já když byla v nemocnici,tak jsem si ji před vizitou vyměnila,to abych byla čisťounká a dr. pak čučela,že jako nic :grinning: tehdá jsem nevěděla,že je to pro ně táák důležitý :wink:
Dani,tak sem s tím receptem na štíhlost a krásu,já ,když jsem se dnes viděla v kabince v zrcadle,tak jsem se ohlížela kdo že to tam za mnou ještě stojí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Tak už vím, že MS tu bude zítra asi jak na koni :pensive: :pensive: . Ale je zvláštní , že to beru úplně v pohodě.
1. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Jusinko, super, že jsi doma a jste s prďolkou v pořádku !!!!! :dizzy_face: , opravdu se šetři a nech se obskakovat :wink:

Agi, neházej flintu do žitu :angry: :grinning: , já vím, že to člověk tak nějak bere a nebo cítí, ale každý pokus je platný pokus :wink:

staronová snažilka je zatím tajná :wink:
1. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Zdravím všechny snažilky z HK. Mám velkou prosbu. Provádím takový menší výzkum (do mojí závěrečné studijní práce) na téma neplodnost, její léčba a s tím spojené problémy. Je to zaměřené zejména na ženy, které prošly nebo procházejí léčbou pomocí umělého oplodnění a chtěly by se zůčastnit výzkumného rozhovoru v trvání max. hodinku. Sháním pár žen ochotných zodpovědět anonymně pár otáze a které jsou pokud možno z HK a okolí. Mohu se s Vámi po dohodě sejít kdekoli to pro Vás bude nejméně zatěžující. Mám možnost provést rozhovor i v prostorách Sanusu HK. Vše je anonymní a doufám, že výsledky tohoto, byť malého výzkumu, přispějí k lepšímu chápání problematiky neplodnosti. Máte-li zájem věnovat snad hobré věci necelou hodinku času, ozvěte se mi na: yasha@centrum.cz nebo sms na 737500340.Díky moc.Hanka
1. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
very- a ty víš která to je?????????????????????????????????? :sunglasses: :sunglasses:
1. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Agi nevím, jen si tipuju :wink:

přeju dobrou noc :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobrý večer... odběhla jsem od cvičení, ale jdu pokračovat.
Agi, díky za veřejnou pochvalu, potěšila si mě :wink:
No, s tím hubnutím - asi je to kojením a jinak nevím. A taky že kašlu na jídlo, přiznávám se... kdybych jedla pořádně, tak by to bylo lepší, kila - nekila, neměla bych všude "bochánky". Takhle se mi z těch koblih a koláčů akorát ukládá tuk všude možně... takže tak :confounded: a cvčím fakt velmi lehce... velmi :wink:

Jusi, supéééér :dizzy_face:
A vizit si ještě užiješ, třeba v porodnici...

Přeju krásnou dobrou. Zítra pracuju, ale večer budu :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahooj nestihnu dočíst.

Jusi tak super, že jste s prťkou doma!!! Ty hematomy jsou potvory mě se to taky vracelo měla jsem 3 (nebo 4?) jako ne najednou ale prostě jeden odkrvácel (neuvěřitelným proudem - i Šilhan se divil, že se mímo drží), pak už jen špinění pokaždé...... proto jsem defacto musle pořád ležet.

Já čekám se mi to vyvine s tím prsem, večer úplně chřipkové pocity 37,5 tak jsem lupla paralen...... teď teplota není, prso se nehorší, ale ani nelepší...... tak jdu studovat na kojení co s tím.....
2. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:

Dančo, bochánky :grinning: , ty jsi vtipálek a určo přeháníš, chválila tě tu i Žofka a Agi, takže ti to určitě moc sluší, ale máš pravdu samochvála smrdí a pak bys musela větrat a v téhle zimě :grinning:

Sanu, tak snad na něco narazíš, popř. zajdi k Dr. tím se nedá přece nic zkazit, jako v těhotenství, radši 10 zbytečně než 1 pozdě :wink:

já mám zadělané těsto na dukátové buchtičky, takže dopolko zalepím patláním se s tím a odpolko jedu k našim :wink:
2. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jusi, to je fajn, že byl hematom níž než mimčo, spoustě holek se dělá mrzák jeden, tak odpočívat! Ať si jde do hajzlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím větráním - manžel se včera vrátil od tchýně, kde měl segedín, no to bylo na plynovou masku vážení, normálně mě to v noci budilo :zipper_mouth: a větrejte si v týhle kose :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám být podle časopisů teď taky hrozně kráááásnáááá :grinning: čekám poštu a když jsem se na sebe tak podívala, tak si budu muset sundat pokecanou pytlovitou teplákovou soupravu a vlasy si sepnout nějak inteligentněji, něž když jsem je ráno narychlo sepla, abych si je nepozvracela :zipper_mouth: :sweat_smile:
No jo, staronová snažilka je pořád utajená :confused:
2. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky holky,tak wobludko stále ti není dobře?Ach jo,tak at už to přejde co nejdřív.Tak já holky testla nic nebylo,tak už na to prdím a počkám až přijdou krámy,snad přijdou brzy abychom stihli ještě jedno iui,nevíte jak je to v sanusu v HK před vánoci?kdy asi tak končí a začínají ordinovat?
2. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
no jo delf, je to vopruz, co vám budu povídat, holt vydržet se to musí. Co by člověk pro ty budoucí generace neudělal...
2. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
hezké poledne,
dneska mě Adélka pobavila.Před zeleninou měli vystavený jabka.Jsem se Adu ptala jestli si vemem jablíčko a ona hned nabírala ty zelený a povídá:" já chci tyhle s Paradontaxem". Chudák je z tý reklamy tak zblblá,že si myslí že je v tom jablíčku pasta.Pak to ještě líčila paní v trafice a ta byla mrtvá smýchy.Na co ty malý hlavičky nepřijdou. :grinning:
2. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
dobréééééééééé odpoledne všem
dnes byl na horách poprašek sněhu tak jsem si ten pohled náležitě užila a vysnila jsem si , že jsou v tu danou chvíli vánoce :sweat_smile: :sweat_smile: .
Mažu dnes na masáž a už se moooooc těším. Paní je moc šiíkovná, dělá čokoládovou, medovou, reiki,indickou. No je toho prostě hodně tak nevím jakou si vybrat. Ms ještě nepřišla ,ale já teď prosinec vynechám a půjdu až v lednu.

Delf- myslím ,že tam budou mít dost velký frmol .Uvidíš zda tě vezmou. Chtělo by to ,aby MS dorazila už co nejdříve viď?

Very- si mne pobavila s tím větráním v zimě :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
no páni madli tak to je teda gol to ti povím tak malá a tak krásně si vzpoměla na reklamu a ještě to říct,ta bude teda chytrá. :grinning:
2. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Tak pusu má proříznutou až moc .Když chce.Včera se s ní bavila nějaká paní v autobuse a když jsme vystupovali,paní povídala: "Tak se měj hezky,ahoj."No a naše madam na to:"jo ty se měj taky hezky.tak čau".My poslední dobou bavíme celej autobus když někam jedem.
2. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
:grinning: to bud ráda aspon se pořádně zasmějete. :grinning:
2. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
hoj,hoj

Woblu, ty máš popisky :grinning:

Madli, dětičky přijdou na kdeco a v těch jejich hlavičkách - tam toho je :grinning: , pobavilo mě to fakt.

tak já dnes nakoupila něco málo v lékárně, ale vložky porodnické neměli a gatě byly obrovský, jakou velikost si mám jako vybrat????? :confused:
2. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Agi, už máš asi po masáži, ale dala bych si říct, medovou a čokoládovou :dizzy_face:

letos mi nevadí když nebude sníh, stejně nemůžu lyžovat :grinning: , jsem trochu škodolibá - takže jako trochu sněhu být může :wink:

Šári, kde ty dneska jsi a ostatní maminy, těhulky a snažilky????
2. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahóóój kočky...

Tak my dnes s Maris daly to kino. Dámy, bylo to v Pcích poprvé a byly jsme tam 4 maminky. Všichni si nás chodili fotit a dívat, jak to jako "probíhá" :grinning: :grinning: :grinning: ... Připravené hrací deky, hračky, přebalovák s plínama... Shodly jsme se, že to bylo fajn.

Jusi... tak prima, že jsi v pořádku doma :wink: ...

Madli... ta jablka :grinning: :grinning: :grinning: ...

Jo a včera rodila kamarádka, ve 35tt... jsou v H.K. Jsem zvědavá na infošky, jak tam je spokojená... Very, myslím na tebe!!! Jsi na řadě!!! A možná ještě letos!!!
2. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj,tak já dnes výletila,byli jsme se mrknout v Brně v Olympii a v makru a vypadá to,že jsem si přivezla rýmičku,škrábání v krčku no to zas bude :frowning2:
K těm dětičkám-kámoška jela s malou autobusem a malá si pšikla,tak jí kámoška říká,,pozdav pán bůh,tak jak se to říká no a za chvíli si pšikla kámoška a malá jí říká,,nazdar pán bůh,, a kámoška na to né nazdar,ale pozdav a ona teda,,dobrý den pán bůh,, a celý autobus se bavil,no jsou to chytré hlavičky. :sweat_smile:
2. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.