• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jo a místo aby přiznal, že je protivnej on, tak já prý vymýšlím kraviny páč se doma nudím, to je napřesdržku a nazval to první krizí, asi ho zabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Míšo - tak to je mi líto, tak pojedete někam na dovču :wink: aspoň se o tebe nemusíme bát :dizzy_face:

Jinak já se na srazík těším, HK nebo Pce - je to fuk. Jak jste věděly ty milimetry sliznice tak přesně? Mě vždy jen řekl - "sliznice dobrá"
3. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Rozi mě to řekla MUDr. hned při první návštěvě u ní, že není divu že ještě nejsem těhotná, páč mám sliznici jen 2mm a prcka nemám šanci udržet a od té doby mi pokaždé všichni hlásí výšku, ale ta se více méně nemění
3. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Rozi já budu klidně doma, jsem v tuhle chvíli tak vytočená, že si drahý může jet třeba do alelujá, je mi to buřt
3. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Rozi zdravím.... :slight_smile:
Mě vždy doktorka,řekla kolik má sliznice mm..... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz
Aha, tak můj dr. to asi nesděluje nebo jo? Holky z Pard.?

Míšo - chlapi jsou zvláštní tvorečkové :wink:
3. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Rozi jeho to přejde,mě vytočil tím, že zahlásil, že máme krizi, já mu půl dne neodpovím páč je protivnej jak pr... a on má krizi
3. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Rozi dr.to zděluje,když se optáš....Ptáš se jestli jsme z Pardubic...Tak já hlásím,že jó.... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz
miso tak to jo... :sweat_smile: no tak pojedete jinam... :wink:
rozi me ji teda provaznik rikal taky pokazde... :wink:
miso tak opravdu skus kombinace tech bylinek... ono je to nekdy lepsi, kdyz jsou dohromady... :wink:
my jsme prave ted dostali zachvat vzteku po koupani... tak jeci v postylce... :confounded:
3. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Soni - a jaktože mě ne :frowning2:

Tento týden se tak vleče, už ať je neděle!!!!Nebo PO ráno!!!!! Nejdřív jsem měla strach, aby tam ty čárky byly a teď mám strach, aby nezmizely - já už jsem asi "mišuge" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo - nejlepší je usmiřování :wink: :grinning:
3. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Rozi u nás se neusmiřujeme, nechám ho vždycky vydusit a on pak začne dělat jako že nic a Miši tam a Miši tuhle a tamto

Soni už hlásil, abych pravdu řekla, tak je mi to jedno a nějak se mi nechce, uvolila jsem se ke Kanadě, protože tam má familii, ale slunko svítí i tady ja se můžu vylepit na terasu a sto metrů od baráku máme nové koupaliště
3. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Věrce spadl obrovský balvan se srdce... teď už bude klidná...

Soňi... gratulka k novému bydýlku :wink:

Jo a k dudáku v porodce... V Pcích ho Marince daly hned, ještě v inkubátoru. Takže co nemocnice, to jiná pravidla. Taky čučím, že Žofce daly Vašíka hned první noc :astonished: ...
3. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Míšo, krize jsou všude, možná trochu vypětí a stresu, tak to potřebujete oba vyventilovat, to bude zase dobrý :wink: a usmiřování je nejkrásnější :dizzy_face:

Rozi, mě taky Provazník vždy sdělil, tak se příště zeptej, určitě ti to řekne :wink:

já jsem se taky slušně navečeřela, teď dám zákusek a jdu chrnět :grinning:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
to jo miso, ale nekam si vyrazit a na vse zapomenout a uzivat si pohodli je taky dobry... :wink:
no u nas v caslavi nikomu nezakazuji, je to na kazdem a kdo chce a nevzal si vlastni tak i dodaji... proste na prvnim miste je spokojene mimimko a maminka a to je podle me tak jak by to melo byt... :sweat_smile:
rozi to teda nevim, me ji rikal pokazde... ale ja jsem pripad sam o sobe... :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojda.Jé trooli už je tu.Míšo tak kontryhel nezabral jo?Já ho piju preventivně sliznici jsem měla asi vždy o.k. mě taky dr.nikdy neřekl kolik jenom,že je to v pořádku.Ale už kolikrát jsem se chtěla zeptat.Ale je mi to asi na nic i když je sliznice o.k.Výsledky z hematologie mě moc nepotěšili ještě že jsem si je vyžádala. :wink: Agi-nezoufej pořád jít do boje.Já půjdu doufám taky znovu v srpnu do boje :wink:
3. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Very - Tak jo, zeptám :wink:

Míšo - tak to znám mooooc dobře a pak jako by se nic nestalo, viď? Ach jo.
3. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Very jenže nejlepší je, že žádnou krizi nemáme, až bude tak si to za rámeček nedá

ted je jen vystresovanej z práce a nosí to domů a já mám být ten nárazník, na to nejsem zvědavá, tak mu zkrátka na jeho štěky neodpovídám, to je celé
3. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Míšo to chce kliiid, já řekla minulej tejden po dlooouhý době jednu připomínku co se mi nelíbí a dověděla jsem se, jak jsem pořád protivná :grinning: :grinning: No ale když jsem se na to ohradila, tak byllo vidět, že jako to uznává :grinning: :angry:

To musíme nějak vymyslet s tím srazem, ale holky se musej vyjádřit komu se jak bude hodit co jestli pce nebo HK................CO HOLKY???????????????????????????????????????????????????????????????????

Rozi zachovej klid, jsi naprosto normální a klidnější už nebudeš :grinning: No možná jo, až začne špuntě kopat, tak to je taková kontrola...... To uznávám, že se mi spí líp když cejtím "tahat špuntě za pupečník... :wink: "
Tak se těším až se bude hlásit řádně... :slight_smile:

Hlava pořád jak střep, ale přijde mi to jak spíš od krční páteře, protože někdy mě to přímo řeže když třeba jdu nebo se předkloním a někdy to necejtím vůbec, ale spíš jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže se dneska loučím, zatím se mějte a zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaa
3. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Soni kombinaci bylinek nevim, abych to pak nepřepískla nebo něco
3. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Rozi, mně o KT nic neříkali, jen si mám za 14 dní od IUI udělat test, což vychází tak na to pondělí :wink: měřím si BT, tak podle ní uvidím, jestli to má cenu :slight_smile: To už vydržíš :slight_smile: a klid, nebo se budeš takhle bát už pořád :wink:
Andi, copak, nějaký problémeček :confused: ? Co vůbec na hematologii zkoumají?
Ty jo mně Šilhán nikdy výšku sliznice neříkal :confused:
3. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
agi a pujdes teda na krev zitra?
miso ono to vysumi... :wink: ja si teda tohodle uzila az az... :angry:
jo dnes jsem potkala stanicni z porodnice... :grinning: je strasne hodna, tak jsme pokecali co noveho a pochvalila nas jak nam to slusi... :dizzy_face: obema... :grinning:
3. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Sanu no to je u nás běžně

však jsem mu řekla, že to že jeho příbuzní nechtějí aby jsme tam letěli, neznamená, že po mě bude vrčet, bylo ticho, což značí, že jsem se trefila do 5ti minut na mě najednou potřeboval mluvit, zabít málo
3. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
hoj, jsem se trochu uklidnila prací.
3. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Soni on už vyšuměl, ale já ne

víš co, štve mě to za něj, ale já tu nejsem od toho aby si vylíval zlost

no uvidíme třeba to ještě nějak dopadne
3. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
mMso- to nic, můj se mnou taky dnes moc nemluví. Dělá jakoby nic a pořád se ptá co dělám a přitom ho to strašně sžírá.
3. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Agi to každýho, drahý byl taky naprdlej, ale hlavně na doktory a pak na celej svět, ale ho to přešlo, jsem se nenechala rozhodit a byla v klidu
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Soni- víš co jsem četla?? že jsi potkala sliznici z porodnice místo staniční. Já už dneska ani nevidim. Ale aspon jsem si dala vanu po dlouhý době.
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
můj na doktory nebyl snad nikdy naprdlej spíš , že je to prostě daný a děti mít nebude a hotovo. Palice dubová!!!
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
woblu ahoj jo problémeček,který jsem tušila.Na hematologii zkoumají hlavně srážlivost krve,protilátky apod.něco jako na imunologii ono to nějak souvisí.Mě tam před 9lety poslal obvodák a zjistili mi trombofilii/dědičnou po mámě/i když v normě .Tak jsem tam před ivf šla jestli nebudu muset brát nějaké léky.Dr.řekl,že ne ale bral to podle 9let starých výsledků.Tak ted po nezdařeném ivf jsem tam šla znova a řekla mu co a jak tak teda jsem šla na krev.No a vida mám nějaké hraniční protilátky proti beta2 glykoproteinu má být 0.8-1.2 a já mám 1.27.Takže po dalším embryotransferu budu brát Anopyrin do konce 8týdne /to se uvidí/pak kontrola.No takže na imuno určo taky něco bude. :wink:
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Sanu - dobrou

Ahoj Agi.

Woblu - a jak BT - kolik měří? Tak pondělí 8. 6. je pro nás D-Day :wink:

Míšo - promiň :wink: , ale jsem ráda, že ten můj není jediný exemplář v tomto chování :grinning:
3. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.