• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Šári, tak vy jste daly s Mari kino, super :slight_smile: , tak když vás bylo tak málo, tak byl aspoň klid ne :grinning:

a hele nech si toho, mě ještě spousta věcí chybí, to musíme vydržet do 2010 :wink: :grinning:
2. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Jo, jo, Very... dokonce jsme z filmu i něco měly... Takže "Zemský ráj to na pohled" doporučuju :wink:. Jo a Veru, na tebe ty kaťata do porodky určitě nejmenší :wink:...
2. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
krasne historky s detickama :slight_smile:
Ja jsem zvladla veceri s kamaradkama, jenze me zacalo bolet bricho a tak lezim v posteli a odbiham pro zmenu prujmickovat. Mam ja to pech.
Sarii a co davali? Program pro maminy? Predpokladam, ze Mari by pohadka jeste nebavila. Asi zadnej horor, to by zase deti nadskakovaly :grinning: vubec si to neumim predstavit
Very, me segra doporucila jednorazova katata z DM, meli jen 1 univerzalni velikost, ale segra je tintitko jako ty a prej dobry. Je jich tam asi 5 a stalo to necely pade...
2. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak v práci to bylo fajn :dizzy_face: a nejlepší je, že tam zas dlouho nemusím :grinning: :grinning: :grinning: Inspektory z ČIŽP jsme docela zmákli, takže i tohle dobré. Anežka zvládla hlídání skvěle, je "vytlemená" ať se děje, co se děje... hlavně, když si pak může lehnout do svýho kočárku a spát. :wink:
Kontrola u Dr. taky dobré, 5370 g, tj. 450 g za 4 týdny, takže OK. Druhá hexa bez pláče, ani nehlesla, tak snad ani reakce nebude.

Sari, kino zajímavé, kouknu na to.

S dětičkama, koukám, zábava :grinning: :grinning:

Přeju krásnou dobrou, zítra máme zas kafe, ale jinak se budu vyskytovat (asi).
2. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky trochu nestíhám. Z práce chodím úplně vyčerpaná a jsem ráda, že zvládnu vyvenčit Maxe. Jinak jsem po 2MS a tři měsíce od revize. Pomalu začínáme. Klepou se mi kolena.

Jinak s mojí novou prací to není rozhodnutý. Nejdřív si nás vyzkouší v praxi a uvidíme.
2. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
No to snad ne, děvčata :astonished: :astonished: :astonished: ...
3. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky,
no tady to zase vypadááááá :astonished: :cry: , nikde nikdo!!!!

já až budu rodit tak tu budu sama :frowning2: :grinning:

včera večer byla nějaká divná vlna,bylo mi dost divně a zle, za chvíli dobrý a pak zase zle, do čtvrt na 4 jsem nemohla zabrat a ráno jsem konečně usnula, ale bylo to náročný :confounded:

Dančo, fajn, že jste to v práci zvládli, Anežka je poklad, vydrží teda kdeco :wink: , snad jste dneska bez reakce a je vám dobře, teda porovnávala jsem tu vaši váhu a to je drobínek - docela závidím :sweat_smile:

Dabli, pomalu, ale jistě se do toho dejte a my budeme čekat příjemné zprávy od tebe :wink: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Very... jak divně :fearful: ???

Dabli... vidím to tak, že se v případné nové práci dlouho neohřeješ :wink: ...

Dani... váha pěkná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gabi, Jusi, Luuc, Neli, Žofi, Muchlo, Evčo a další... kde jste?
3. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Šári, nevím, prostě nic vážnýho, jen mě jaksi bylo chvílema na zvracení a byla jsem ráda, že ležím a nemusím mluvit, pak to ustoupilo a za chvíli zase, no a to že jsem nemohla spát, je normální, rodit se ještě nechystám neboj, já to fakt nechám až po novém roce :wink:
3. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Very... tak to joo :wink:

Venku je krasopisně, tak jdu protočit kola :slight_smile: ...
3. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Jj, venku je hezky :dizzy_face:

On byl úplněk, tak se Very nediv, že je Ti divně. Děti špatně spaly, co vím... u nás reakce žádná. A ohledně té váhy, do 6 měs. dvojnásobek porodní váhy, tj. 2* 2510 g, takže máme splníno :wink:

Když se neozvu dřív, kouknu večer :wink:
3. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ten úplněk má být prý v prosinci ještě jeden :confused:
No mě každej den něco bolí, škoda mluvit... dneska mi pro změnu není blivno, zato mám v žaludku šutr :rolling_eyes:
ráno jsem byla s mamkou v nemocnici a nádor se nevrátil, tak máme radost :slight_smile: měla hrozně agresivní druh, tak je každé vyšetření pěknej nervák. No a taky jsem ráda, že jsem ji nezabila, protože jsem dnes poprvé v těhotenství řídila. Předtím jsem řídila denně, ale teď jsem měla několikaměsíční výpadek kvůli tomu mému slavnému zvracení.
Very odpočívej, nic neuteče...
Vyrážím k ségře týrat mladýho...
3. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Aha, tak úplněk :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak asi proto, no má být kolem vánoc - snad se nevyplní manžův sen a nepojedeme na vánoce :grinning:

Dančo, tak splníno máte krásně, jen závidím ty drobečky, všechny věci si krásně užijete, to ty 4kg hned ze všeho vyrostou :sweat_smile:

Woblu, to je moc dobře, že je mamka OK :wink: a palec nahoru za řízení :grinning:, mě se teda s bříškem neřidí nějak valně, ale dá se to, pořád se to ještě dá, tak si nestěžuji, ale ty nemáš ještě bříško, tak u tebe to je pohoda :wink:

já jdu žehlit, další várka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tohle snad bude rychlovka
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
maminy užívejte procházky při sluníčku :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahoj holčiny zdravím,

nebylo mi nějak moc valně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak polehávám, byla jsem ve městě 30 min a dva dny se z toho léčím :sweat_smile: zdá se mě, že začínám tvrdnout tak nevím , když ležím na zádech tak na břiše mám jedu šišatou tvrdou bouli.Jinak ta naše četrice kope jak divá až je to neuvěřitelný.Silačka je to, na to jak je malá tak sílu má pěknou.

Very zdar žehlení to u nás dělá tchýně :sweat_smile: jsem zvědavá čím to budu splácet.asi zas bude tahanice o kočár :sweat_smile:

Měsíc teda včera hezky svítil :wink:
Woblu gratulace mamince :wink:
3. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
ahojda všem, jsme doma pěkně nachcípaní, tak se kurýrujeme...
3. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
já si v klidu pijánko vyžehlila, u toho koukala na filmeček
a teď budu čekat na manžu a pojedeme na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufám, že zas bude všude plno lidí

Gabi, ty takhle tvrdneš??? :confused: ,hodně se šetři
kopání je fajn, ale někdy je to unavující :sweat_smile: , u nás si teď poslední dobou hraje manža s prckem na šťouchanou, tam kde kopne nebo se něco vyboulí, tak tam manža šťuchá a má strašnou srandu, když mu to náš mladej vrací :grinning: , jen mě se při určitých kreací může břicho rozskočit

Žofi, tak vy taky :pensive: , to je děsný tyhle chřipky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , brzy se vykurýrujte
3. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky,já su taky nachcípaná,rýmička jako trám,z očí mi teče,ale kašel a teplotu zatim nemám,jen se mi blbě dejchá.V noci jsem prý chrápala jak o život až se mi chlap odstěhoval do obýváku. :grinning: Jaké používáte kapky do nosu?Já byla spokojená s Pinosolem,ale tentokrát nějak nezabírá. :frowning2:
3. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Jen nakukuju :slight_smile:

Woblud, gratuluju mamince, to jsou před Vánoci dobré zprávy :slight_smile:

Holčiny, všem těhulkám ať je líp!!! Jj, úplněk je potvora na všechno...

Ahojko, Stérimar je prý nejlepší :slight_smile:
3. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Tak jsem koukala,že druhý úplněk bude na Silvestra :confused:
Stérimar neznám,kouknu co je to zač,teď jsem inhalovala heřmánek,pak ho dám ještě před spaním.
Holčiny,jezte vitamínky ať se vás to nechytne neni o co stát. :angry:
3. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak u nás umírá už týden M. Na rýmičku a kašílek :grinning: :grinning: :grinning: . My s Mari nic :wink: ...
3. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
... manžílek má prasečí chorobu už za sebou, my zatím nic, naštěstí :wink:
3. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
A co takhle přihodit fotky do alb??? To platí pro všechny :wink: :wink: :wink: ...
3. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
... sliby se mají plnit :wink:
3. pro 2009 ve 23:42  • Odpověz
Krásné ráno všem.

Já nechápu, jak stihnete s dětma ještě koníkovat. :fearful:

Nás trápí bříško, od 16 do 21 máme co dělat oba s manžou, abychom mu aspoň trochu pomohli. Pláče, kroutí se, chudinka.

No, teď se už budí, ráno po páté už spinkat nechce. Přes den jsem s ním většinou pryč, při kojení neumím psát. taky ještě pořád vce vzácných chvílích, kdy spinká doma se snažím uklízet byt, pořád ještě je silně znát, že se tady celé těhu nic nedělo, jen se tvořil nepořádek. :frowning2:

Fotky do albíčka jsem dala. Luci nás s manžou inspirovali a tvoříme (no manža tvoří) kalendář pro prarodiče s Kubíčkem. Už se na něj těším.

Myslím na Rozi, Beryka, jak dopadla v tom Brně, na Dabli, s kterou moc cítím a držím všem pěsti. Dabli, jsem po třech revizích, jsou to hrozný nervy, směs pocitů, ale musí se jít pořád dál, dokud se úspěch nedostaví. A on se dostaví, nebojte kočky.

No, mě se ten můj úspěch tady pěkně rozčiluje, asi se nějak nedojedl a chce ještě ( chleba se škvarkama došel, tak měl jen mlíko, no asi to nestačí :grinning: ), tak jdu na něj.

Pak vyrážíme s dědou na pojišťovnu kvůli autu a po obídku s kolegyní z porodnice projedem kočárky a probereme mateřský život.

joo, taky jsem koukala, jak to letí, Verýsek už 33tt, to je paráda, Gabi a Woblu taky super. Tak se všichni opatrujte.

Jusi, ty buď taky opatrná a přeju, ať se hematom vstřebá a nevrací se.
4. pro 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tak jsem si naivně myslela, že bych už každé ráno nemusela zvracet, dala jsem si loka čaje a už jsem běžela :sweat_smile: Holt tradice je tradice. Ale ráno mi to tak nevadí, člověk má prázdný nepřekyselený žaludek...

Neli, Žofi, ráda vás tu vidím :slight_smile: bříško je potvora, okoukla jsem to u synovce. On když zatne ty svaly a prohne se jak luk, tak mu ho člověk ani nemůže namasírovat, to je zvláštní, kolik má takovej drobek síly. Holt jedině kapičky, nahřívat a měnit polohy, aby se ty střeva rozhýbaly... ale včera byl mladej dobrej, u mě se mu líbilo, vydržel půl hoďky koukat na věci, co jsem mu vyskládala před zrak, tak si u mě našplhal, pinďour mrňavej :grinning:

ahojky, já vždycky používala Nasivin. Ne že by rýmu vyléčil, to ne, ale vždycky se mi nos uvolnil okamžitě, ať byl sebezacpanější, což oceňuju zejména v noci, když se člověk probudí a dusí se. Pinosol je víc léčivý, on potáhne tu sliznici, ale zase nezabere hned. Asi se to nemá míchat, ale já si obvykle právě rozpustím ty hleny Nasivinem a pak do čistého nosu nechám působit Pinosol.
4. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno, už je zase p á t e k :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mám dočteno, ale pádíme na cvíčo...
4. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

U nás se už druhou noc špatně spalo, netuším, kde je příčina... že by taky prdíky? Nevím. Řve a řve, když se vyprdí, usne. Anebo zuby, fakt nevím. No co už, někdo to má každý den, my zřídka, tak si nestěžuju.

Dnes první dvě okna a standardní páteční úklid, tak jdu na to :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Hezký páteček :slight_smile:

letí nám to neskutečně,zase je pátek, pro pracující samo konečně :grinning:

Gabčo, ty se máš, že žehlí tchýně :wink: (to musí být paráda)

Šári, fotečky v kině dost dobrýýýýý :dizzy_face: a Mari povyrostla, je to holka šikovná :wink:

Nelčo, fajn, že jsi se ozvala, věřím, že máš doma dost lítání kolem úklidu, popravdě obdivuji u vás všechny kdo pomáhal s přípravou na Kubíčka, sranda to určitě nebyla,když ty jsi musela být v nemocnici.
A škvarky máme čerstvé, klidně ráda pošlu :wink: :grinning:

Dani, že by zoubky???? tak hledej ať dostaneš na šaty :wink: , říká se to tak ne?, kdo najde první zoubek má dostat na šaty :grinning:

jdu okouknout Nelče albíčko
4. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Nelčo, Kubíček je krásnej :dizzy_face: , co se mu asi zdá u mamky v posteli, že se tak krásně usmívá :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.