• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Anežka je taky ve vánočním :dizzy_face: , to je krásný dárek pod stromeček :wink:
4. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Hoj...

Jo, tak o tom úplňku, co byl, tak Mar taky spala špatně... o půlnoci byl hládeček :slight_smile: , což se normálně neděje.

Neli... chvilku mi dalo, než jsem přišla na to, jakou že jsi měla fotku v pase před touto :slight_smile: ...

Very... jj, kaše jí jdou k duhu a teď už jedeme i zeleninku. Nakonec vařím doma a v poho :wink:...

Za chvilku běžím na procházku s kamarádkou :slight_smile:...
4. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky,
prosím vás o radu. Náš mrňous má rýmu a já jako správně hysterická matka jsem hned volala MUDrošce, co mám koupit na rýmu a řekla mi, že Otrivin. No jo ale v lékárně mi nabízeli více Otrivinů, je víc druhů a já nevím, který koupit. Tak volám MUDr. ale ta už mi to nebere, má jen do 12 hod.
Co dáváte vy prckům na rýmu?
Díky za odpověď
4. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Dani - náš Martínek je teď taky neklidný. Myslíme si, že mu asi porostou zoubky, protože hodně sliní a pořád si masíruje dásně.
4. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky holky tak menstruace už dorazila dnes tak v pondělí zkusím zavolat do sanusu jak to vypadá,zda mě vezmou nebo né :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no,hlavně,že už dorazila,ikdyž kdyby nedorazila,bykla bych radši,ale cítila jsem to že dorazí,přece už své tělo znám :grinning:
4. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj kočky,

všechny zdravím, jak psala Danča, víc se ted vyskytuju na FB :wink: Jen nakukuju, jak těhulkám naskakujou tt :astonished: :dizzy_face:

Gabi, moc gratuluju k holčičce a at přejde to tvrdnutí :slight_smile:

Sarii, to kino vypadá fajne :dizzy_face:

Very, tak ty už seš na řadě :astonished: To teda uteklo :dizzy_face:

Maral, my jsme dávaly ten Sterimar, ale to je spíš prevence :wink: Jinak jsme kapaly Otrivin a hodně odsávaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted už je to lepší, že se Anetka trošku vysmrká :slight_smile: Taky jsme dávaly do zásrtčky Olynth, ale ten přestali vyrábět :angry: Na noc byl super :wink: Ale stejnou službu ti udělá eukalyptový olej :wink:

U nás nic moc novýho..dneska mě čeká první noční po 3 letech, tak se děsím, jak to zvládnu..jinak se Anetka zase celkem sklidnila a je hodná :dizzy_face: Na cvíču i na angličtině jí to jde :slight_smile: Je to náš miláček :dizzy_face:

Tak se opatrujte a at Vás neskolí chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Maralko, nám dali v porodnici na rýmu Nasivin pro novorozence. Odsávala jsem a bylo to v pohodě.
4. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Šári, už ta svatební byla trapná. Ale vyrobíme nějakou aktuální, tahle je ještě z porodnice. Ale ty máš teda přehled, jsi dobrá.
4. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj,jen hlásím,že nežiju,ale přežívám,inhaluju heřmánek,piju čaje o sto šest a houby platný,takhle hnusnou rýmu už jsem dlouho neměla. :angry:
Dani,Nel, hezké vánoční dětičky :sweat_smile:
Luc,přeji pohodovou noční a na kterém oddělení,že to sloužíš?
Jinak jdu zas zalehnout,protože mě strašně slzí oči jak koukám na monitor.
4. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
mockrát vám děkuji za odpověď. Jste zlatíčka. :slight_smile:
Luci - ať zvládneš v poklidu noční a ať ti to rychle utíká.
4. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Hezký večer berušky,dneska zase jen na rychlo.Mám dneska blbou náladu.Spíš depku.Kámoška byla na KETíku a dneska hlásila,že to dopadlo.Přeju jim to ale ...JPřijde mi to hrozně líto.Se znažíme jak blbci a nic a jinej jde na první IVF a hned na první pokus.Mám co dělat abych nezačala bulet jen co si na to vzpomenu.Chtěla jsem si udělat radost to co jsem scháněla,jsem nesehnala.Petr říkal že to mám brát tak,že jsem silná když si na miminko umým počkat.Klidně i delší dobu.
4. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahojko - Luci slouží na gyndě v Sanusu, jestli se to nezměnilo.

hmmmm, Maralko, taky si říkám, zda to nejsou zuby. No, uvidíme, jak se tu říká :grinning: :grinning:

A díky za pochvalu fotek :dizzy_face:
Neli, Kubík je krásnej :dizzy_face:
Sari, kdy jdeš příště do kina, přijela bych :wink:
4. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Hoj :slight_smile:

Sar nebyla ta deka lehce nalepená na plátně??? A Maris taky není zrovna v nejlepším rozmaru, když čeká na jídlo :grinning: To mi něco připomíná :sunglasses: Ne špatně, nemyslela jsem sebe, ale Cel :grinning:
Já už neznám co je vychutnat si v klidu jídlo, hlásím se maminy do klubu :wink:

Fotky Nek, Danča.... supr :slight_smile: Nelu pořád přemejšlím komu je Kubajz podobnej a ne a ne to vymyslet. Že by půl na půl? U nás je to prej jasný jak facka (zatím).

Luc tak tfuj zfuj tfuj a aby nějakej pacoš nepřišel k újmě :grinning: A to jsi zase na dospávku??? Nebo na lůžkovém?

Je možný, že když Celin nekojím nebo prostě nemixuju kojení a UM dohromady, že je klidnější???? Mi přišlo, žeměla víc trápení když jsem ji nakojila a pak co jsem musela, tak dokrmila..... ( což bylo v 99% nutné)
4. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak já mizím, jdu se najíst a připravit koupando :slight_smile:

Paaa
4. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
hoj, hoj

jsem byla odpolko ve městě, pak u našich a pak zase ještě na nákupu, zítra čekáme návštěvu - přijede ségra s manžou a synovcem, tak se těším a odpolko dorazí mamka s babčou a možná ještě mladší ségrou, tak bude veselo :wink: :slight_smile:

Delf tak mrška dorazila, ale určitě to nevzdávejte a bojujte :wink: , jednou to přijít musí.

Luci, první noční :confused: , tak tfuj,tfuj,tfuj ať to v pohodě přežiješ a máš klidnou směnu :wink: , dej vědět jaké to bylo až to dospíš :grinning:

Ahojko, brzké uzdravení přeji!!!! :slight_smile: tyhle chřipky jsou hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Madli, hlavu vzhůru, ono to zamrzí :frowning2: , ale holt to tak v životě je, my máme známé a ty k prvnímu přišli teď hned a u druhýho si řekli, tak si asi pořídíme druhé a zase jim to vyšlo na poprvé, chápeš to??? no tak jim to přej a říkej si, že to tvoje je už taky někde na cestě :wink:

Sanusko, hurá žijete :slight_smile: , to s tím jídlem je teda děs, to už se pak jako nenajím :sweat_smile: :confused: :astonished:
4. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
jinak jsme si doma trochu udělali taky vánoční výzdobu a uklidili konečně :grinning:
a můj adventní věnec, je poněkud né klasický :grinning: , ale i tak mi stačí :wink:
4. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Madli... nesmutni!!!

Dani... myslím, že příští kino je 6.ledna a dávají Kawasakiho růži od Hřebejka :wink: ...

Very... najíš, najíš, ale... o nějakém stolování nemůže být kolikrát ani řeč :wink:
4. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky díky za potporu.Vím že to nemám brát tragicky ale i když na to nemaslím,tak to vždycky taky moc nejde.Potřebovala jsem to vyventilovat.A vy jste tady takový dobrý dušičky.

Very taky nemám klasický adventní věnec.Je to spíš takovej svícen ozdobenej.A hlavně si ho dělám sama.Letos my pomáhala Adélka.Vyfotím a budu se chlubit.
4. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Madli, drž se! Chodí štěstí do kola a sedne i na Tebe :wink:

Delf, chjo...

No, holčiny, hodné miminko je pryč. Už třetí večer nechce usnout a asi nás čeká třetí špatná noc. Teď už jsem byla desetkrát zastrčit dudlík, chvíli se mi tlemí do očí, chvíli řve, no já nevím... :confused:
4. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Šári, no ono naše stolování u telky v obýváku :grinning: , no ale ne vždycky jen večer nebo ráno :sweat_smile: , teď jsme povečeřeli luxusní hamburgery :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to byla dobrůtka

Madli no já to mám taky spíše jako talíř se 4 svíčkama :grinning:, taky jsem to udělala co dům dal, krystalky jsou ještě z výzdoby naší svatby :grinning: , a co viď? :grinning:
4. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo a co SRAZÍK???????????
před vánocema, nějakej krátkej, třeba na desertík - nedaly byste?????????????????????????????
4. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Very, pokud sraz bude, hlásím účast :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
4. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojda všechny zdravím.Dani Anežka je rak vid.Má ve znamení Lunu.Já jak je okolo uplnku tak nemůžu usnout ležím a čučím na měsíček. :slight_smile: Madli vydrž dočkáš se a všechny snažilky tady.Tak to moje kámoška v září nic a já jo a ted se to obrátilo já nic a ona jo.Tak to prostě je. :wink: Tak se mějte všechny krásně já jdu na kutě ráno vstávám do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
... já jsem slíbila manželovi, že do Vánoc nikam nejedu... dost už na tom, že jednou musím do práce do Jaroměře a ještě mám v plánu (a povolený) jeden výlet do Nymburka. Takže sraz vzdávám... a po Vánocích bude sníh a to bude na prd... no, já vím, jsem máčka, ale tentokrát tedy asi nedorazím...

Anežka spí :dizzy_face: mám odcvičeno, koukala jsem u toho na tenis, to můžu :dizzy_face: Umeju se a jdu zalehnout, žádný hrdinství do půlnoci, jako včera, zas bych koukala jak vejr :grinning: :grinning:

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Andi, ať Ti to v práci utíká :wink: A s tím rakem a lunou máš pravdu, astroložka mě upozorňovala...
4. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jééé,já bych snad na ten srazík dorazila.Klidně i s Adélkou.
4. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Šári, super píšu si :wink:

Dančo teda na tebe jsem spoléhala :grinning:, ale samozřejmě chápu při tvém vytížení :wink:

tak uvidíme kdo se ještě hlásne a třeba by jsme to do kupy daly, Madli jasný klidně i s Adélkou :wink:

já se pro dnešek taky loučím, přeji dobrou noc a hlavně klidnou a plnou hlubokého a plnohodnotného spánku :wink: :grinning:
4. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno chrupalky.
Taky jsem DavisCupový fanda :dizzy_face:
Madli, každá z nás měla někdy takovýhle pocity. Nám když řekli, že přirozeně děti mít nebudeme a vyhrožovali dárcem, tak do měsíce otěhotněla moje sestra, samozřejmě na první pokus. Byla u nás věčně nalezlá a když člověk přišel k našim, tak se tam nic jinýho než mimino neřešilo, první vnouče... No co jsem mohla dělat, prostě jsem se musela obrnit a když mi to nešlo, tak jsem si prostě odešla. A když se Honzík narodil, tak už jsem sice těhotná byla, ale všichni slavili a já o patro výš bulela jak želva do záchodové mísy, protože jsem zvracela už víc jak měsíc v kuse, byla jsem strašně vyčerpaná a věděla jsem, že jsou všichni namol a do nemocnice mě nikdo neodveze. Člověk se může stavět na hlavu, ale stejně mu nic jiného než vydržet to nezbývá...
Já jdu, manžel jel do prčic a naši mě vezmou s sebou na nějakou patchworkovou výstavu nebo co. Snad to zmáknu, lepší než doma koukat do zdi.
5. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Pěkný víkend...

Woblu... jak jsi psala o zařizování pokojíčku... určo bude mít synek úžasný doplňky v podobě právě PW... jak jsem tak koukala do albíčka :wink: .
5. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky,

tak noční jsem přežila a pacienti taky :grinning: :grinning: :grinning: dokonce se mi všechno obnovilo a ani jsem se moc nevyptávala :dizzy_face: bylo to moc fajn a už se těším na příští týden zase do práce :dizzy_face:

Dani, já na gyndě nikdy nedělala :sweat_smile: dělám na dospáváku :wink:

Hezký víkend :slight_smile:
5. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.