• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii určitě, protože naše mamka se na to teď vrhla a šije a šije... já né, já bych zvládla maximálně přišít knoflík a i tomu se vyhýbám tak úspěšně, že už jsem to několik let nedělala :grinning: Doufám, že manžel přijede brzo a položíme koberec :slight_smile:
výstava byla hezká, ještě hezčí byla pak kávička a větrník :dizzy_face:
Luci, dospávací je co, jako když někoho operují, tak jak tam jsou tu první noc?
5. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Luuc... tak u nás funguje dospávák jen přes den :confused: ... A tam je to teda masakr, jak se tam točej lidi :confused: ...

Woblu... každého, kdo to umí, obdivuju. Je to přesná a precizní práce!!!
5. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak jsem si dala šlofíka po obědě a jsem jak praštěná palicí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

woblu, jj, to je ono :wink: ono je to rozdělený na ambulantní část, kde jsou lidi hodiny po výkonu..třeba i po OPU a pak na operanty :wink:

sarii, ta ambulantní část je taky jen přes den, ale operuje se ted hodně a hlavně samý velký operace..takže se musej hlídat a někdy i několik dní..záeží na stavu..znáš to :wink:
5. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Jak jsem slíbila, tak jsem neudělala - spát jsem nešla, uklízela jsem, do postele jsem šla o půlnoci, což byl Anežčin probouzecí čas, takže vyspaná moc nejsem... ale co už, přežuju. Samozřejmě, že jsem spala, ale ustavičné vstávání a zastrkování dudlíku moc na klidu nepřidá... nevím, čím to je, zkrátka nespí...

Manžílek šel s malou ven (ve dne spí pěkně :grinning: ), takže se jdu vrhnout na žehlení. Takovou hromadu za hoďku, no, beru to jako výzvu :grinning: :grinning:

Luci, dobrý, že si to zvládla.

Večer na chvíli kouknu :wink: Užijte si sobotu.
5. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky při sobotě :slight_smile:

tak my máme odnáštěvováno, bylo to moc fajn, ale padám za vlast :grinning: a to spoustu práce včetně závěrečného úklidu obstaral manža :sweat_smile: , zatím se cítím ok, ale až se teď usadím k bedně nebo do vany, tak to na mě dolehne a v noci určitě nebudu moc spát :confounded:

Luci, super, že jsi to takhle skvěle zvládla :wink: ať je i příští směna pohodová
5. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holčiny, jak se máte?

Já tu uklidňuju nerváka čekáme na čerta.Uklidil domu i Ejminku, aby mu ji čert neodnes.Jako Vám řeknu ty představy jaký má šestiletý dítě :confused: no hrůza je to horor.
Dnes je mi líp je to zajímavé dva dny doma chcípám sotva tahám nohy na záchod a dva dny po té je mi bezva :wink: co jsem toho dnes nadělala, nádobí, dvě pračky pere Důša já jen věším doma sušák. taky jsem dnes pouze jedou ztvrdla páč šmudla malá nekopala :sweat_smile: teď jsem ji pěkně postudila tak se ozvala....poprvé za celej den.
Jo a ve středu volám jak dopadly testy :confused: jo a mám konečně těhu kalhoty nejsou to rifle tak aspoň kapsáče...

Luci tak ty už jsi v práci :confused: seš borka a co anetka není jí smutno za maminkou??Na tom dospáváku byly sestřičky moc hodný.Ještě , že jsi mě tam nestihla jsem je tam pohonila, no opět jsem plašila :sweat_smile:
5. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
5. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Very... jsem si říkala, jestli jsi nešla na jarmark a rozsvícení stromu...

Gab... to je fajn, že ti je, jak ti je :dizzy_face: ... A já bych hlasovala za ty Casio :wink:
5. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Gab, pochybuju, že je Anetce za maminkou smutno..hlídá jí moje mamka a je tam snad spokojenější než doma :wink: mamka si s ní vyhraje, 100% se jí věnuje a udělá, co jí na očích vidí..takže si na maminku asi ani nevzpomnene :sweat_smile: Jsem ráda :dizzy_face: Gabi, na dospáváku nás honí většina pacientů, neboj..jsme zvyklý :wink:

My se byli podívat na Perštýnáku na čerty a Mikuláše...bylo to hezký :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Gabi, to jsou stavy viď :sweat_smile: , já jsem taky pro ty druhé klávesy, CASIO je přeci jen značka :wink:

Šári, rozsvícení stromečku je zítra, to půjdeme určitě :wink:

holky u nás lítají petardy a všude samé světlice jakoby už byl Nový rok :sweat_smile: :confounded: , jsou poblázněný ty děti bo co???
5. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Dovoluji si opakovat svoji prosbu ze stránky 539:

Zdravím všechny snažilky z HK. Mám velkou prosbu. Provádím takový menší výzkum (do mojí závěrečné studijní práce) na téma neplodnost , její léčba a s tím spojené problémy. Je to zaměřené zejména na ženy, které prošly nebo procházejí léčbou pomocí umělého oplodnění a chtěly by se zůčastnit výzkumného rozhovoru v trvání max. hodinky. Sháním pár žen ochotných zodpovědět anonymně pár otázek a které jsou pokud možno z HK a okolí. Mohu se s Vámi po dohodě sejít kdekoli to pro Vás bude nejméně zatěžující. Mám možnost provést rozhovor i v samostatných prostorách Sanusu HK. Vše je anonymní a doufám, že výsledky tohoto, byť malého výzkumu, přispějí k lepšímu chápání problematiky neplodnosti. Máte-li zájem věnovat snad dobré věci necelou hodinku času, ozvěte se mi na: yasha@centrum.cz nebo sms na 737500340.Díky moc.Hanka

PS: Je mi 40 let a mám z minulosti podobné zkušenosti těm vašim, proto jsem zvolila takové téma práce....
A ještě na závěr: výzkum je realizován za podpory a s vědomím zdravotnického personálu CAR Sanus HK v čele s panem primářem MUDr. Štěpánem.
5. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Jé holčiny díky za radu tak letos k nám s dárkama jezdí PPL.Vánoce jsou zas na mě jinak by jsme pod stromečkem neměli fakt nic nechat to na druhé polovičce.A výhode PPL je, že dárky jsou v krabici tak je jen zabalím :wink: :grinning:

Luci tak to je bazva aspoň seš v práci v klidu, že malá nikde nebrečí :wink:
5. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Gab, taky hlasuju pro Casio, ségra ho má a hraje to dobře :slight_smile:

Přeju krásnou dobrou, dnes neslibuju, dnes konám... a odcházím. Usnula po deváté, tak jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží...
5. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dobré ráno, dopoledne... jak kdo chce :slight_smile: ...

Dneska má první sváteček Artepky Mikulda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... no, už jsme tu Péťu dloooouho nevidely, že?
6. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré poledne...
Ještě pár pozdravů a máme tu večer :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Hezké odpoledne :grinning:

dneska doma těžká pohodička, žádný spěch nikam, takový relax :wink: , večer půjdeme na ten stromeček :dizzy_face: , jen mě trochu mrzí, že k tomu nebude trdelníček :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nevím proč k tomu nedělají i jarmark :confounded:
6. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj,ještě pár pozdravů a máme tu večer :grinning: :grinning: :grinning: hezký Sarií.Mě už je dnes líp a tak doháním co jsem proležela.
Verýsku,dyť ty máš určo doma něco napečenýho,tak až přijdeš z procházky zapal svíčku,udělej čaj a můžeš pokračovat v těžké pohodičce. :wink:
6. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojko, moc to nepřeháněj, ještě radši taky odpočívej ať se ti to nevrátí :wink:
trdelníček by byl lepší :frowning2: , doma jsou jen palačinky a včera jsem rozdělala večer krabičku Raffaella a dneska ráno ji dosnídala :sweat_smile: :grinning: takže musím tak nějak v poklidu :wink:
6. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Šári, jestli třeba ostatní neodnesli čerti :grinning: :grinning: :grinning: , když nikde nikdo :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Mikuláškovi všechno nejlepší !!!!!!! :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
zdravím všechny....jakpak se máte??

Very ty už budeš za chvilku rodit....

yasho on není moc čas víš...já jsem ráda že si s Vašíkem dojdu na záchod.....
6. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Hoj berušky!
Taky vás zase po delší době zdravím. :wink:
6. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Dobrý večer :grinning: :grinning: :grinning: ...

Very... čerti nee, to jsou hodný holky :wink: :wink: :wink: . A vidíš, Žofka tě už taky vidí na porodním sále :grinning:...

Ahojko... jsi doma nemocná nebo zítra musíš do práce?

A taky, kde máme dalšího maroda??? Jestlipak náš čte :wink: ???
6. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
No, Věruš, tak jak u Vás???
6. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Šári!
Ale jo,docela to ujde... A i to UJDE beru jako úspěch. :wink:
6. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
A jak vy s naušničkama??? Jako to,že není fotodokumentace???
Vždycky když nakouknu k Tobě do albíčka,tak v Mari vidím tatínka.Ta ho fakt nezapře. :wink: :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
kočky, nechte si toho s tím porodním sálem :angry: :grinning: , ještě se musíme trochu dopéct, né zas jako moc, ale ještě něco málo joooo :wink:

Věrko, "ujde" je dobrá zpráva :wink: , už snad bude jen líp a líp :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Holky,maminky,mám jeden technický dotaz... Jak je možné,že přes den si Klaudi po jídle odříhne jako starej opilec naprosto v pohodě,ale v noci to z ní ne a ne dostat?!?! :confused:
Jinak teda má asi za to,že když je vzhůru,musí pít.Nejvíc by ji asi vyhovovala loktuše "indiánské babičky" a tím pádem neomezený přístup ke zdroji... :sweat_smile: :grinning:
6. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Sarií,musím do práce,minulý týden jsem si z toho udělala holubník a teď budu dohánět :angry: v úterý na kožním-jsem si rozdrbala znamínko,ve středu dovča a výlet do Brna,ve čtvrtek už nachcípaná v práci a v pátek zase doma v posteli,šéf to chápal,ale mistr byl ze mě na větvi a to tento týden potřebuji na chirurgii,jdu si pro termín na ten žlučník. :confused: :frowning2: :angry: :cry: a ke všemu mám prásklý výfuk a bez auta se do práce nedostanu,tak doufám,že to ještě chvíli vydrží.Nebo by mě už asi odstřelili,ale když se daří,že?
6. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Hezký večer,

Věru není to třeba tím, že ve dne je více aktivní.A vzpomínám, že říhání jsem po dvo měsících v noci vzdala.

ahojko ty máš teda perný dny čoveče.

a jinak já jsem dnes byla zas za chcípáka asi si na to budu muset zvyknout.Holky jo a jak hodně dlouhej může být interval v pohybech ??dnes se ta moje zlobivka ozvala až v 17h večer....

Verýsku máš to fakt už za pár :confused: :confused: ale ty to zmákneš :wink: hele já to zmákla ve 23 letech a sama a jak jsem se bála :sweat_smile:
6. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.