• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj Gab.
No,tak já to asi taky vzdám.Byly nám 2měsíce... Fakt je to šílený.Vždycky ji držím snad 10minut a nic.Když ji potom položím do postýlky,tak se strachuju,že si ublinkne a začne se kuckat. :confused:

No a ve dne je opravdu už lepší.Pozoruje světýlka,kouká na hračky a hlavně se jí strašně líbí v tom houpátku. :dizzy_face:
A konečně začíná chápat i denní režim a večer po koupání už neřve do 23.30h,ale usíná kolem 21h a bez řvaní na celý barák.
6. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak ji pokládej při spaní na bok.Já jsem Dušánka tak dávala a nevím někdo mi tenkrát říkal, že větší děti si s říhnutím už dovedou poradit ...
Jééé tak super viď, že už se to křičení lepší, to je dobře :wink: se jí ani nedivím, houpátko je boží :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holčiny.
My jsme celý den nezapínali počítač, až teď.
Anežka zas špatně spala (ne co do délky, ale ta kvalita spánku, snad po půl hodině jsem jí chodila dávat dudlík, no votrava) a dnes ráno mě pěkně vyškolila ohledně jídla: jedla v jednu v pět v noci, spala naštěstí do půl osmé, tak to šlo. No a pak v devět, když jsem chtěla krmit, začala se kroutit a řvát jak na lesy - jak když volá sociálku, ale jako fakt... no, nedonutila jsem jí nic sníst. Jen jsem to vzdala, vytlemené miminko. No a před půl jedenáctou se rozhodla, že se tedy nají a způsobně papala. Takže bez krmení skoro 6 hodin, přes den...
Ale teď zas usnula na poprvé už před osmou, tak uvidíme, zda se vrací staré, normální pořádky...

Věrko, aspoň, že "ujde".
Říhání neřeším, do dvou měsíců to neuměla, od té doby ať říhne nebo ne, spí stejně, takže to neřeším. Důvod, proč to Klaudi dělá / nedělá netuším... Ale spát na boku je rozhodně řešení!

Sari, dobrý, s těma pozdravama... :slight_smile:

Jdu za manžílkem. Zítra mám volněji, tak budu uklízet a trochu pracovat a uričtě nakouknu :slight_smile: Dobrou :wink:
6. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoooj

Nějak přes den nestíhálm a večer lehce odpadávám, ale sem tam juknu :wink:

Věru tak to je super zprávička!!!! Tak ať se to lepší dál a dál.... :slight_smile:

Very 33tt, to už je kousíííííček!!! Se těším, až tady budem čekat na infošky, kohopak pověříš jako informátora???? Gabča?

Sar já taky teda vidím v Mari manžu :wink: U nás to není jinak (já říkám zatím....). CHtěla jsem se tě zeptat, jestli s těma thajskýma masážema máš zkušenost.....??? Nevím kterou vybrat. Poradíš?????

Dančo třeba ji fakt začínaj trápit zoubky......??!!

Gab zobeš magnesko? Asi jo viď.... No šetři se, aby sis nepoležela v nemocnici na Gynepralu :wink: :unamused:

My jdeme 9. na kotrolu v 6.nedělí, tak jsem zvědavá, malá má na tvářičkách červenou kůži teda jakoby vyrážku bo co..... jsem myslela, že by potničky, ale to se mi nezdá, tak snad nám něco mudra dá......

Já se jdu natáhnout, abych zase nabrala energii na další den :wink:

Mějte se, jak budu moct, tak jukám :slight_smile:

Dobrou
6. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Dobrou noc...

To abych ty pozdravy dovedla do konce :wink: ...

Z Klaudinky mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...

Dani... Anežka si zkrátka "řekla" co chce. Teda nechce :wink:...

Ještě jednou dobrou noc... Very, hluboký a plnohodnotný spánek :grinning: :grinning: :grinning:... Kéž by!!!
6. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
holky, fakt je ještě čas :grinning: neblázněte, ještě v poklidu cukroví, vánoce a Nový rok a pak to může pomalu, ale jistě přijít :wink: :grinning:

si to pěkně plánuju a on si to náš malej udělá stejně podle svého :sweat_smile:

spánek přeji všem opravdu plnohodnotný, ale je mi jasné že s dětičkama to není úplně tak jednoduchý, ale Věrka píše pozitivně, což je super, tak jen tak dále :wink:

Danča taktéž píše, že Anežka usnula jak má, tak snad se zadaří a staré dobré časy se vrátí :slight_smile:

dobrou všem :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ráno,

Sanusko, vyrážka na tvářích může být ze tvého mýdla nebo tělového mléka (pokud kojíš). Jinak nevím... anebo to souvisí s věkem a odejde to samo... ale fakt. Jen chápu, že se tomu nechce věřit, protože člověk by chtěl mít čisťounké miminko, ale může to fakt přijít samo a samo zmizet.

Anežka jedla ve 4 ráno. Spala neklidně, ale rozhodně to nebylo hlady. Tak zas vím vím, pochopila jsem, že jsem ji minulé noci zbytečně překrmovala, stejně to spánku nepomohlo. Dobrá zkušenost.

Dnes mám úřady, celkem tři, a snad přijdou kalendáře. Užijte si den :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Dnes jsem zde i já. :wink:
Dnešní noc nebyla zase tak růžovoučká,jako všechny ostatní,ale to neva.To se Klaudi promíjí. :wink: Ráno před 5h se probudila,najedla se a potom začalo kroucení a řev do 7.hodiny. Tak jsem si začala vyčítat večerní krajíc čerstvého chleba se šunkou,který sice moc chutnal mě,ale Klaudískovi patrně nafouknul bříško... :frowning2:
Teď tu leží u mě v houpátku,najedla se,byla cca 15 min potichu (beru za úspěch) a začíná bulit.Tak ji zkusím uložit,třeba zabere,když ráno neměla vstávání zrovna ideální.
7. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ták a uvidíme... :confused:
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ráno,

my byli včera u ségry a Honzík měl bolení celý den, prděl jak divej, ale stejně se kroutil, neřval jen ve vaně. Odmítal se přisát, taky 6 hodin nejedl... k odpoledni se mu podařilo zabrat a pak už to šlo. Ale je starý jako Klaudinka,
Anežka je na prdíky asi už dost velká ne :confused: Ségra úplně hotová, tak chci vidět nás :grinning: To bude masakr :sweat_smile:

K večeři byl vynikající tataráček :dizzy_face: vřele doporučuju, samozřejmě jen z ověřených prvotřídních surovin :wink:

Gabi, já mladýho ještě necítím. Teda už cítím, že tam něco v tom břiše mám, ale spíš jako celek, jako že by se vyloženě hnul a já si řekla, že to je on, tak to ne... Ale živej je, každé ráno zvracím :grinning: :unamused: :angry: Zítra máme po dlouhé době poradnu, hlavně jsem zvědavá na výsledek krevní skupiny.
7. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak usíná... Hurá! :grinning:

Holky,ještě dotázek... Kdy mám asi očekávat mršuli??? Klaudi jsou dva měsíce a já stále nic. Teda,ne že by mi to chybělo... :sunglasses:
7. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Super :dizzy_face: Věrko, on to má každý úplně jinak, znám holky, co to neměly rok... ale ségra, co rodila 3 dny po Tobě, už ji dostala a to taky plně kojí. Takže může to být hned, ale taky nemusí :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Čauky!!!!

tak koukám, že je něco ve hvězdách, když jsou ty prcci takový neklidný :confounded: , snad to brzy odezní a pro odlehčení, asi mají taky hoňku před vánocema :grinning:

Věru, je super, že ta houpačka tak skvěle zabírá :wink: , myslíš, že hned ten jeden chleba Kaudince nafoukl bříško???

Woblu, jak píšeš, jsem zvědavá co budeme dělat my :grinning: :grinning: , to tady bude jen hodně vykřičníků a proseb o pomoc :grinning: :grinning:

a jinak jsem "pitomec blbá" otevřela ještě večer diskusi, kterou jsem zase neměla a změnila jsem názor.
Všem se vám omlouvám a klidně to může přijít, radši dřív než pozdě :wink: :slight_smile: (né teda jako hned, ale ty 2-3 týdny stačí)
7. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
No,tak jsem to normálně zakřikla,protože madam sice usnula,ale za 30min se zase probudila,proložila to svou obvyklou řvací "vložkou" a znova usnula teprve asi před 20ti minutama... A to má ve 12h jíst. :confused: :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
měla ve 12h jíst... :confused:
7. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, večer jsem normálně nezaregistrovala příspěvek od San... jsem o něj zakopla až teď.

San... k těm masážím... dobrý budou všechny, já vzala tu klasiku. Onehdá jsem na dovolené byla na typické thajské masáži a mám na to příjemné vzpomínky. Příště třeba vemu tu s olejíčkem, počkám na ohlas :wink: ...

Woblu... máš pěknou průpravu, jen nasávej, bude se to hodit :wink: ...
7. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Věru, Klaudinka je zkrátka svéhlavá, nikdy nevíš co bude následovat a jak se rozhodne :sweat_smile:

já jdu péct buchtu, chvíli mi to zabere a pak půjdu pověsit několik praček

a večer nás čeká předporodní kurz, jedeme do Pardubek tak jsem na to zvědavá, máme si vzít lehké oblečení - jsem zvědavá co tam jako budeme dělat :grinning: , asi nacvičovat na spartakiádu :grinning:
7. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
jo a jak asi Agi????

Agi, dej vědět jak si dopadla :astonished: :astonished: :astonished:
7. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Very... tak večer podej hlášení, jakouže sestavu jste si tam nacvičili :wink: :wink: :wink:
7. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
hoja hoja :slight_smile: :slight_smile:
Jsem myslela, že to ani nestihnu dočíst ,ale je toho maličko. Už se tak nepovídá jako dříve :confused: :confused:

Very- týýýýýýýýýýý jo, to už vážně máš za kraťoučko.

Srazík bych klidně dala :slight_smile: :slight_smile: ,ale vzhledem k tomu, že jsem v práci tak jedině odpolko nebo večer a nebo o víkendu nějakou babskou párty. Ale to budu zřejmě jediná ,protože skoro všichni jste maminky a nebo čekáte miminka.
O víkendu jsem už něco málo napekla a zítra budu pokračovat. Dnes mám jogu takže z toho nic nebude. V sobotu jsme chodili za čerty. Měli jsme 3 strašně ošklivý , jeden maličkej- ale šikovnej :grinning: :grinning: a já za anděla ještě se dvěma kolegyněma . nejstarší žena dělala mikuláše a bylo to naprosto suprový. V celý vesnici nás snad čekali a i tam kde nemají už a nebo ještě děti. V každým baráku panák, chlebíček či kobása a pak jsme toho měli plný vinty. :grinning: :grinning: Nohy nás bolely jak ďas a taky i trochu bolehlav druhý den ráno. Včerá jsem byla ráda , že vůbec žiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Very- samo ,že to zase nedopadlo no :pensive: :pensive: :pensive: . Jsem jak inventář.

Madli- nesmutni bude líp :wink: :wink: .

Luuci- už pracuje, tak doufám, že jsi spokojená. :slight_smile: :slight_smile:

Vm- tak už je to o hodně lepší s Klaudi viď???

Já jsem toho chtěla tolik napsat a zas už nic nevím.
7. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Šári jestli budu schopná, dám vědět :grinning:

Agi, teda to je k nas.... inventář neinventář, vzhůru do boje, dáte i tento měsíc IUI nebo půjdete do dalšího IVF???, ale jako to IUI bych normálně zkoušela, vždyť za to nic nedáte :wink:

my se taky chystáme péct, jen nevím jestli už to s mamkou dáme tento týden a nebo až ten další?? :confused:
7. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Very... to jsi ještě doma :astonished: ??? Sim tě, od kdy to máte :confused: ???

Agi... ty už jsi začala s pečením? A kdy? Máš takových aktivit, že tě obdivuju. Hele a chodíš na klasiku nebo na power jógu???
7. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Šári je to od 18 hod asi do 20 :wink: a manža ještě není doma z práce :sweat_smile:
7. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Aha... tak to joo :wink: ...
7. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Hoja hoja

Koukám v mé dnešní volné desetiminutovce :slight_smile:

Very, tak to jsem zvědavá, jak poučeni přijedete.
Jakou diskusi jsi zase otevřela???!!! Se na to vyprdni, já jsem nic neotevřela snad ani jednou........

Věru tak dobrejch patnáct minut klidu..... Já v noci když se malá začne kroutit (jí většinou třeba ve 2 pak 5) a po minutě zjistím, že ještě nekouká, tak urychleně ulehám a říkám si každá minutka dobrá... :grinning:
No většinou jakmile se přikreju, tak se teda probere úplně, ale někdy to klapne i na dýl než na minutku :dizzy_face:

Sar jo, a klasická je která??? Nebo tam je vyloženě klasická jako název napsaná??? Teď v tejdnu no max příští tam jdu s kámoškou pro poukaz...

Dančo, copak čisté miminko, mě to neruší že má "poďobané" tvářičky, spíš mi to leží v hlavě, aby jí to nějak nesvědělo nebo nedělalo neplechu.... ale ve se jdem k mudře, tak snad nám něco naordinuje.... Kalciovka na to nezabírá ani řapík. Má to strašně suché jako by strupovité (ta struktura).
Ode mne to asi nebude, max z prášku na prpádlo co v něm peru pro nás. Jelikož kojím už naprosto minimálně :unamused: , tak ze sprcháče to mít nemůže.... uvidíme.............

Já jsem dneska dělala čerstvého lososa se špenátem a bramborama. Ňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. Jsme se nacpalli.

Tak a jdu na tu naši myšinku popuntikovanou.

Zatím pa, když malá dá, tak juknu ještě dneska....
7. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Sanu... dobrá každá minuta :wink:... Very, slyšíš to :grinning: ? Sanu... jo, klasická je v názvu http://www.poukazy.cz/products/darkovy-poukaz-na-klasickou-thajskou-masaz-60-minut/
7. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Sar dík, asi vezmu tuhle a nějakou vyloženě masírovací.

Very už je určo v pcích :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Sarii- nevím jaký je rozdíl mezi klasickou či power jogou.Tahle co chodím já je snad maxi power joga :sweat_smile: :sweat_smile: No co mi tam děláme, za chvíli se budu umět stočit jak had :grinning: :grinning: . Né vážně, je to super, dělá to kámoška. Byla před loni v Indii na nějakou dobu a zabývá se ještě ajurvédou. Vždy nám tam zapálí tyčinky a pustí krásnou hudbu. Mě to moc pomáhá a nabíjí mě to neskutečně.

pekla jsem vanilkový rohlíčky, žabí huby od Jajička ( jsou výborný) a linecký.

Vry- teď v prosinci vynechám a půjdu v lednu . Zkusím to ještě tak 3x a pak na to prdím. :pensive: :pensive:
7. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Agi to je zapeklité :pensive: A co jiné centrum.... zázraky se dějí.............. :sweat_smile: :pensive:

Co je to za cukroví ty žabí huby?
7. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.