• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak já mám letos akorát perníčky a ještě ani ne nazdobený.A jestli je do vánoc nazdobím,budu to brát jako vrchol mého letošního cukraření. :sweat_smile: :grinning: No,ale ono se to nezblázní.Možná objednám alespoň kilíčko někde v cukrárně,aby bylo ke kafi,když někdo přijde a bude vyřešíno.A taky určitě dodá maminka. :dizzy_face:

Holky,tak Klaudinka spala asi 2h venku na prochajdě v kočárku,o půl 6 se napapala,teď asi 10min ponaříkala v houpátku a usnula v něm.Já snad ještě začnu říkat,že je zlatá! :dizzy_face: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Věru a máš nějakou cukrárničku, kde maj dobré cukroví??? V mlíčáku si to chválili ( na tř míru), ale tam už budou mít určitě stop stav - no co bych taky chtěla defacto 14 dní (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) před vánocema. Mamka mi taky něco dodá, já ještě udělám piškotky s banánem polité čokoškou, tak to snad bude stačit....

A Klaudi se taky pomalu ale jistě blíží ke 3 měsícům, tak asi dostává rozum a říká si, že až bude velká holka jako mamka, tak jí ty spací rezervy budou chybět, když bude mít děťátko jako je ona..... :grinning: :sweat_smile:

Já jdu hledat na netu Nutrouš za rozumnou cenu :sweat_smile:
7. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojky holky.Hrůza vůbec nic nestíhám ted pečení,uklízení,dárky,ještě chodit do práce no hrůza už aby ten blázinec skončil.Tak jak se máte holky?Co nového?koukám,že Agi ted n iui prdí no tedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale taky jsem se rozmýšlela,zda tam mám zavolat nebo né,no dvakrát se mi nechtělo teda,ale nakonec jsem se teda objednala takže na utz jdu v úterý 15.tak jsem zvědavá co bude,jestli buou folik.nebo né :grinning:
7. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
jé sanu já taky dávala malé nurtrilon sunar ten nechtěla,ale nutrilon jí jel :grinning:
7. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Sanu,já nemám vyloženě vybranou cokrárnu.Já jsem tuhle šla kolem jedné naproti autobus.nádraží a tam měli ceduli,že ještě berou objednávky.Tak to pro mě bylo to podstatné. :grinning:

Jo,musím uznat,že Klaudísek jde asi do sebe.Taky bylo na čase! :wink: :sunglasses:

Sanu,Ty už nekojíš? :fearful:
7. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Jinak holky musím se pochlubit,malá dala čertoj,no čertoj toho se bála tak anděloj,dudlíka a už spíme bez něho,tak mám véééélikou radost,že to šlo tak hladce,ještě to teda zatukám tuk tuk,ale když už dvakrát spala bez tak snad už jí to vydrží a bude to ok.
7. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Já tehdá dávala Terezce BEBU a nebylo to vůbec špatný.
7. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
beba,tu u nás mylím dávají v porodnici když maminky nemůžou kojit nebo nechtějí
7. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
:grinning: cokrárnu - to zní jak cvokárnu :grinning: :grinning:
Věru defacto už ne. Se sešlo tollik věcí asi dohromady, že to nejde od desíti k pěti, ale od pěti k nule....

Delf teda ty toho mááááš, já teda vánoční úklid nedělám, teda prostě jen klasickej. Doma se mi nějak vypěstovala alergie na vánoční úkllidy. Mamka otírala i spodek deklíčku od každého hrníčku co měla kde vystavenej no děěěs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
no tak tohle teda nedělám to by mě mohlo :wink: ,ale beru to víc důkladněji než jindy,prostě aby se neřeklo,no je to děsné,minulé vánoce to bylo v poklidu,to jsem byla doma ještě na rodičáku,ale ted už to je tak trochu hektické. :grinning:
7. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Sanu,tak to mě mrzí s tím kojením. :pensive: My teda zatím v pohodě,tak jsem zvědavá,jak dlouho nám to vydrží.S Terkou jsem to tenkrát po 8.týdnu zabalila,tak ani nevím,jak asi dlouho to půjde. :confused:
Tak já se loučím.Terka koupe a já ji půjdu vystřídat na strojení.(A kojení... :grinning: )
Pá!
7. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Věru tak pa. A Terka koupe jo, to je super pomocnice, když tak ti do IP pošlu naši adresu a někdy sem Terku pošli :grinning: Tak paaaaaaaaaaa

Já se lehce děsím noci, protože naše Celinečka celej celičkej den spinká :astonished: :confounded: :astonished: Teda jako na jídlo se budí to jo, ale to je všechno :sweat_smile: :confused:
7. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
sanu třeba tě mile překvapí,třeba má dnes supr den,zítra napiš jak jste spali :grinning: Dobrou Věru.
7. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojda holky,přeji všem krásný večer :sunglasses:

už mám za sebou dvě návštěvy v Brně, bylo to tam supr,paní dr. moc hodná,nechápala jak to, že nám nedˇáli žádné vyšetření a že nás pustili do 4 IVF a3 IUI během jednoho roku.Hned první návštěvu mě i chlapoj brali krev na genetiku a imunologii, dnes jsme tam byli znovu,mě brali krev, 3 den MS, kvůli hormon. profilu,až budou výsledky budem řešit co dál,další konzultaci máme 6.1.2010.,tak už jsem zvědavá a doufám,že nám dají další naději. :wink:
7. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahojda,
tak jsem si myslela,že mýt babičku v důchodu se vyplatí a je to výhra.Jak u koho.začínám řešit školku protože Adélce budou v únoru tři takže budu muset do práce.Když budu mít štěstí a vemou mi ji,musím si v práci domluvit jen ranní směnu abych mohla Adélku vyzvedávat ze školky.Ráno ji tam bude vodit Petr ,když nebude mít denní a když jo,tak ji tam odvede babička(Petrova mamka).Ale odpoledne si ji budeme muset vyzvedávat sami protože babička musí chodit do práce.Když mi neumožněj v práci jen ranní směnu,nebo nevemou malou do školky,musím dát v práci výpověĎ.A to babička furt tvrdí jak ji pohlídá,i když to zrovna nepotřebuju a pak tohle.Vím že má svůj život a nechci ji obtěžovat furt s hlídáním ale když se furt nabízí že bude hlídat tak jsem myslela že to bude +.Takže musím rychle otěhotnět abych nestihla do práce nastoupit.
7. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Bery... zní to dobře :wink: . Někdy je to ku prospěchu věci změnit CAR... Mám z tebe radost, jsi dobře naladěna :wink: ...

Já taky uvažovala o objednání cukroví, ale nemám žádné doporučení na osvědčenou cukrárnu :unamused: . Tak furt zvažuju...

San... pojede k Vám PPL s Nutrošem :wink: :grinning:

Agis... to snad nechceš zabalit :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:!!!

Si taky říkám, jak asi Maruška????????????????????????????????????????????????????????????????????
7. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak příčinou jsou zuby :dizzy_face: :dizzy_face: Sice ještě žádný nevylezl, ale když přejedu prstem po dolním dásnu, má na několika místech "nesouvislý povrch", zkrátka čekám zuba každým dnem... jestli přežiju ty noční akce a vřískání při krmení... chce to trpělivost, já vím.

Věrko, MS jsem ještě neměl, Anežce je pět měsíců. Je to ale individuální.

Sanusko, koukla jsem do zápisů, Anežka měla vyrážku na obličeji přesně od 1 měsíce do přesně 6 týdnů. Tak to bude asi fakt věkem... ale kdyby mě tenkrát někdo řek, ať to neřeším, taky bych to nebrala. Tak se Ti nedivím. Uvidíš, co MUDr. Jo a... zkus Bepanthen, modrou indulonu nebo nemazat ničím, ona samočistící schopnost pleti je zázrak... :wink:
Sanusko, zde prý je nejlevněji, ale neověřovala jsem Nutrouš, nevím. http://www.lekarna.cz/

Agi, chjo... tak příště, no...

Beri, držím MOC palce!

Holčiny, přeju krásnou dobrou, půjdu radši včas spát... :wink:
7. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
madli v práci ti musí vyhovět,aby jsi se mohla starat o dítě podle zákona a pokkud né tak at ti dají výpověd s odstupným,tohle jsem taky řešila,ale naštěstí moje babička teda slíbila že bude hlídat tak hlídá,když jsme v práci tak nám jí hlídá i přez noc,když máme ty noční.
7. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
jé zoubky vám lezou no paráda tak kdo najde první zubek maminka nebo tatínek :grinning:
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dani tak kpořádně zoubky hlídej,ať máš nový šaty.Tatínkovi by určitě neslušeli :grinning: :grinning: :grinning: .
U nás našel první zoubek tatínek ale protože bych na něj takovou velikost šatů asi nesehnala,tak dostal plavky :wink: .

No doufám že mi v práci vyjdou vstříc,ale moc tomu nevěřím.Jdu se tam tento týden zeptat.
7. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Potřebovali bysme hlídání ne každej den.Petr dělá dva dny celej den a dva dny noční a pak je 4 dny doma.
7. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak držím pěstičky madli at to dopadne dobře v práci,ale jak jsem psala podle zákona jsou ti povini uspořádat pracovní dobu tak ,aby jsi mohla vyzvednout dítko ze školky,ale háček tam jeden je nesmí to ohrozit provoz v práci,a pokud ano tak by ti měli nabídnout jinou pozizi a za stejné peníze a pokud by neměli tak výpověd+odstupné :angry:
7. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak to máte jak my napříkla dnes vezl P Káju babičce odpoledne a zítra navečír jí přiveze zas a pak tam zas pojede vpátek navečír a přivezeme jí až v neděli na večír.protože máme pracovní víkend a tak musí zůstat tak dloho u babičky právě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
akorát nevím kdo to vydrží z nervama zda babička nebo kája :grinning: :grinning: :grinning: ,ale naštěstí má babička dost trpělivosti teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak já se loučím holky jdu do hajan,zítra mě čeká práce grrrrrr nenávidím tu práci už abych byla těhu a zvysoka se jim na tu práci vybodnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou holky
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak dobrou.
Já tu budu ještě chvilku budu strašit.I když asi sama. :grinning:
7. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ráno... teda u nás je hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... prší a prší... Zase další úterý do průzkumu o nejdeštivějším dni v týdnu!!!

Dani... všechno nej Anežce k 5ti měsícům na světě :dizzy_face: .

A jestli dneska slaví i Nelča :confused: , tak taky blahoželám :wink: ...
8. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
HOj noc byla dobrá nesmím se rouhat, neusínala jako přes den včera, ale mohlo by to být 100x horší..... :wink:

Myslíte, že se může mixovat Nutrouš jeden druh a za 3 hodiny jinej????????????????????????????????????

Sar to jo je to hnus venku. Jdeš dneska pávit? Já asi šoupnu špuntičku jen na tersasu.....
8. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobré ráno,

Bery, no to je celej Sanus, co si člověk neřekne, to nemá - já už jsem to měla naštudovaný odsud, tak jsem si o všechna ta vyšetření řekla a udělali nám je už před IVF... takže rozhodně schvaluju :slight_smile:

My měli dneska KO, malej je ok, akorát down na hranici (1:460), trochu krve v moči a železo na hraně. Za 10 dní jdeme do fakultky na velkej UTZ k Hodíkovi (kapacita na vývojové vady), tak nás okoukne a pak se rozhodneme, zda půjdeme na plodovku. Ale sama dr. říkala, že to asi nebude nutné, protože máme ten prvotrimestrální screening hezkej a ten je mnohem přesnější.
8. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
jo a bříško je v albu
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.