• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno,

holčiny, ty pracovní problémy nezávidím... jsem zvědavá, jak to jednou budem řešit...

U nás se dnes spalo. Nošení a dudlíkování jen jednou :slight_smile: Ale zub nikde... Neva, si počkám. Kočka jedla až v půl páté a kdybych ji nedonutila, tak snad spí do rána, no a vstávaly jsme v 7, už jsem nemohla spát, jsem se dobře vyspala. A zítra to zkusím, nechám ji spát do rána, uvidím. Ale když bude jíst jen 5x denně, mám strach, že bude málo přibírat a že zas doktorka bude nadávat... ale co už, hlady netrpí a za měsíc začínáme přikrmovat, tak snad to bude OK. Díky za přání k pátému měsíci :dizzy_face: Letí to neskutečně!

Dnes nepávím, ale mám nějaké pochůzky, takže do toho hnusu musím, chjo...

Woblud, bříško hezký! Na triply kašli, prvotrimestrální screening je rozhodující. Hlavně, že je malý OK... co když to nakonec bude holka?? :confused: :wink:
8. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Šári, děkuju. Neslavím, moje jméno v kalendáři vůbec není, ale slavíme to s mamkou na Květu 20. června.

Jinak já opět bojuju s horečkama a mastitidou. Hrůza, neděli jsem proklepala v zimnicích, včera jsem měla jít na test na cukrovku a místo toho jsem musela do nemocnice. Mám zase antibiotika, no je to mazec. Ale my vydržíme a budeme kojit dál, snad se to zase rozběhne. Včera jsem odstříkávala a tolik hnisu jsem ještě neviděla. Ale už mi začíná být lépe.

Woblu, pěkný bříško, jen by to chtělo foto ze strany, aby se lépe porovnávcalo, jak roste. :wink:

Ahoj Sanu, to míchání Nutrilonu nevím, v porodce nám jen říkali, že se nemá střídat Nutrilon a jiná značka, třeba Beba. Ale snad by to nemělo vadit. Při nejhorším bych se zeptala dětský doktorky.
8. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Teda Neli, to má někdo pech :pensive: tak ať se Ti brzo uleví :wink:
Když to bude holka :grinning: ? Tak bude no, nám je to fakt jedno... modrou bude nosit tak jako tak, všechno oblečení máme po Honzíkovi :slight_smile: Dostane náušničky a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale doktor si byl na UTZ ve 14tt dost jistej, i je pinďour pěkně vidět na videu, tak předpokládám, že už neupadne :slight_smile: dneska jsme koukali, ale měl nožičky u sebe. No koukali - manžel s doktorkou, já zase viděla prd!
bříško ze strany mám někde taky, ale vím já kam to manžel zase dal :confounded:
8. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
San... mladou jsem taky vystrčila ven... 10 minut jsem vozila a byla tuhoš. A musím jít chystat věci na plavčo...

Dani... Mar jedla a jí taky 5x za den... Takže svačinky si prostě nedává :wink: . Hele, možná se to Dr. zdá divný, ale Mari je spokojená, takže nazdar bazar :dizzy_face: ... Tak to bude i u Anežky...

Woblu... pidi midi bříško :dizzy_face:... Jo a přidávám se za foto z profilu :wink: ... UZ bude v pořádku, uvidíš :wink:... neboj...

Neli... aha, já znám taky jednu tvoji jmenovkyni a ta slaví někdy na jaře :confused: . Mastitída joo :astonished: :astonished: :astonished: ? Nechceš toho už nechat??? Jakej já měla vítr s kozenek... kolikrát u nás ležely maminy s abcsesem a to byl mazec :unamused: :confounded: :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Dani zoubek si dává na čas, ono to asi chvilku trvá než se prořeže... A v kolik Anežka jedla večer naposledy???????

Woblu ze stranyyyyyyyy :wink:

Nelu ahooooj, čím to je když kojíš plně pravidelně...???? :confused: Zítra se mudry zeptám, přišlo mi, že se míň teď kroutila po tom comfort, včera odpol dostala poprvé nutrouš jinej a ráno se víc prokrucovala........
8. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Zdarec :slight_smile: ,
přišla jsem zase po delší době hodit oko :sweat_smile:
Sanu, my krmíme Bebou HA a máme to bez kroucení už od začátku :wink:
8. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Mudr mi včera říkal, že můžu mít mlékovod, kterej je divně zakroucenej a v tom se drží mlíko a je to. Mám to podruhé, no uvidíme, jak to půjde dál.
Abscesu se hrozně bojím :confounded: .
8. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Neli... myslím na tebe, ať to má hladký průběh a zánět je pryč :wink: ...

Čus Tesi... tak jak u Vás???
8. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Co je absces drahé zdravotnice??????????????????????????????????????????????????????????

Tesi ahoooj, no ten Comfort na koliky jí dělal asi líp..... Beba je dobrá? A kolik stojí???

Jo a nevíte jak dlouho trvá než se to co jsem snědla nebo vypila dostane do mlíka???? Na to abych jí dala cucnout na žížu to ještě mám....... :sweat_smile: Paaaaaanečku to jsem kojná :grinning:
8. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
San... absces je dutina vyplněná hnisem... a většinou se to musí říznout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... No, za jak dlouho netuším. Za 2-3 hoďky??? Cák si chceš dopřát dobrýho???
8. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Sanu, absces je když se ti ten hnis opouzdří a v prsu ti vznikne boule plná hnisu, většinou se to musí řezat a dát drén, fuj. A hrozně to bolí.

Mě by to taky moc zajímalo, za jak dlouho se projeví dnešní koláč s povidly v mlíku. :pensive:
8. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Dík za info :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Nel, držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ani nic nechci dobrého, nic tu není, manža to vyluxoval pro sichr už včera (bavorské vdolečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Já jen tak pro info..... :wink: A na netu to nějak nemůžu vyhledat. Jdu kouknout na kojení.com
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Neli... :wink: .

Tak to já můžu jíst cokoliv a bez reakce. Jako jasný, že nejím luštěniny, kořeněná jídla a tak, ale čerstvý pečivo úplně v poho...
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
8. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
sarii, hoja, no u nás dobrý, kubík je sice vztekanátek, ale to má po mamince :grinning: a krmíme jen 1x za noc, pohoda :grinning: :grinning: :grinning: Co Mari?

sanu 400g cca 240,-, 900g cca 480,- :wink:
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Už musíííím na plavčo................................................
8. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Hojky,

jsem tu chvíli nebyla a tady se kecalo :confused:

dočtu odpolko při vaření :wink: za chvíli pojedu do města do banky a na nákup atd., pak budu vařit a chystat jednohubky - přijdou děcka od manži z práce, dopolko jsem si vysála a teď musím nachystat pomazánku.

jinak kurz včera moc hezký, dost se povídalo, co kdo zažil (maminky druhorodičky), technika dýchání v první a druhé době porodní, pár uvolňovacích poloh, masáže, při kterých mi manža málem sedřel záda :grinning: , tak jsem zvědavá na ten porod jestli ho tam nezabiju :grinning: (jsme si tu nedávno psaly o těch sedřených zádech, ale to bylo mnohem příjemnější :sweat_smile: )

takže zatím asi pááá a odpolko juknu a snad i dočtu :wink:
8. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojda,
teda od rána leje a leje.Máme s Adélkou odpolko cvičení ale moc se mi v tom dešti nechce.Máme tělocvičnu sice pět minut od baráku ,ale i tak.

Woblu u Hodíka jsme byli když jsem čekala Adélku.Moji dr. se nějak nelíbilo srdíčko tak nás poslale do nemocnice.Pan doktor se divil co tam vůbec děláme že miminko je zdraví až až.Ale jistota je jistota.Jinak je to kapacita.Má trochu pracovní deformaci ale je fakt třída.Mi u něj byli snad 45minut a celou dobu jsme se tlemili.
8. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Very, ty jo ty máš výbavičku :astonished: :dizzy_face: tolik toho nemám ani já s manželem dohromady :grinning: :wink: :slight_smile:
Madli, my se s ním seznámili, když jsem ležela ve fakultce s tím zvracením - on mě přijímal a pak na mě ještě dvakrát koukal v rámci toho prvotrimestrálního screeningu, odběry mi dělali, jak jsem tam ležela, proto u něj. Má zvláštní druh humoru, znám lidi, co ho kvůli tomu nemůžou vystát, ale mně to sedí :slight_smile: Že je kapacita jsme zjistili až pak, ale musím říct, že na mě působil, jako že tomu fakt rozumí :grinning: né vážně, i tam k němu chodili jiní doktoři - kolegové na konzultaci a bylo cítit, že si ho váží. On i učí na medicíně. Musím říct, že k němu mám já i manžel absolutní důvěru a že jsem jinak šťoura :wink: přesně - věnuje se člověku maximálně, je ochotný - máme z toho krásné video. No a právě říkal, že jestli chceme, tak ať přijdeme ve 20tt, že na nás mrkne, tak jsem moc ráda.
8. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ségra ho zná ze špitálu když tam byla na zdrávce na prxi. Jeho humor asi každýmu nesedne ale nám to nevadilo.Bavili jsme se s ním stejně jako on s náma abylo to úplně v poho.
8. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Neli, Ty si to tedy užíváš... přeju, ať je líp!!

Sanusko, Anežka jí poslední jídlo v 19,30 nebo 19,45 a pak spí (teď poslední dvě noci do 4 nebo půl páté). Jenže mezi tím se budí asi zubama no a já ji při tom buzení krmila (o půlnoci, ve tři nebo v jednu a ve čtyři), teď vím, že to bylo zbytečné, že to nebylo hlady. Takže tak.

Jo a s tím, jak se to rychle všechno dostane do mlíka - doteď netuším!! A to kojím 5 měsíců... Sanu, chceš skončit s kojením nebo to chceš ještě rozjet? Podle mě je šance se rozkojit, je to jen na Tobě... ale nechci dělat chytrou....

Jdu ke kadeřníkovi. Pa :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Dani já defacto kojím pořád jen naprosté minimum. Malá prostě asi nechce bo co... i odstříkávám, ne každý 2 hodiny to fakt ne (snad bych to ani nestíhala?? :confused: ), ale i odstříkám. Jen prosstě úúúplně malinko, předevčírem jsem v jednom prsu neměla nic. Normálně nic!

Sar kdepak jsi, že by jste ještě plavaly? :sunglasses:

A já jdu s dojícím čajíkem k tv, dokud malá chrupe a odstříkat levé dojče :grinning: :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
na dotaz, kdy se dostane jídlo do MM ti uspokojivě neodpoví asi nikdo. Vzpomínám si, že MUDr. Paulová na přednáškách říkala, že různé součásti pronikají do mléka s různou rychlostí - podle složení a způsobu vstřebávání a ten čas může být 2-24 h. Více ti ani já neřeknu....

to jsem Sanu zkopírovala z kojení. net
8. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Čus... kdepááák už dávno máme odplaváno. Stavila jsem se ve městě, pak chvilka klidu doma a zase jsem běžela cvičit...

Dani... kadeřník, jo? Brzdi, už takhle ti to sluší až až!!!

Sanu... po 2 hodinách jsem neodstříkávala ani já :wink: :wink: :wink: ...

Very... tak prima kurz :wink: . Nejlepší jsou ty story z porodů. Ale nejstrašnější je na tom, že nevíš stejně nic, páč každý porod je jiný. Kamarádka, co rodila před týdnem, se nechala slyšet, že teď už to prodýchávání chápe. Jako po porodu :grinning: . Tak prej příště :wink: ...
8. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Čau kočky,

Sari, sluší, nesluší... ono byste se divily... když člověk špatně jí (tak jako já dost často - myslím tím salám a rohlík), tak se nemůže divit, že mu přibývá sádlo na břiše. Takže na váze dobrý, hodně dobrý, ale panděro mi leze... nu co, hlavně, že vím, z čeho to mám...

Zítra jdem pro náušničky... zatím se neděsím... když neřve u očkování, třeba zvládne dobře i toto...

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
8. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Bré ráno...

Dani... tak ať je Anežka statečná :wink: ... Dani, ty taková příznivkyně Dr. Kateřiny, že se odbýváš rohlíkem se salámem :astonished: :confused: :fearful: ???

Jdem na očko. Hexa+Synflorix... Tuším, že Celiňáci se taky chystají, tak pak dej, San, vědět :wink: ...

Skoukla jsem fotky... Kubíci maj stejnej overálek :wink: . A Very, pochvala za nachystané věcičky!!!
9. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno.Tak at vám očkování holky dopadne dobře držím pěstičky
9. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Dani :grinning: zrovna snídám rohlík se salámem :sweat_smile: a panděro roste :grinning: Taky tak trochu tuším, z čeho by to mohlo být :grinning:
Ono co má člověk pořád jíst... tělo si řekne :slight_smile: já třeba docela úspěšně likviduju kompoty :slight_smile: a nákupy teď obstarává manžel, takže si nemůžu moc vymýšlet

No já mám z toho předporodního kurzu docela obavu. Třeba právě z těch porodů. Už jsem těch historek za život pár slyšela a nevím nevím jestli je správný čas na další :sweat_smile:

Tak pěkně zvládněte doktory - očkování i náušničky :wink:

Já si jdu zkusit zatopit, snad nevyhoříme :sweat_smile:
9. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
tak úspěšné zatápění přeji,wobludko,na historky nedej každej to má jiné a je lepší myslet pozitivně,to je lepší,prostě jednou to šlo tam tak zákonitě to musí jít ven :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Bré skorodopoledne

Sar jo jo jdem na 11 hodinu. Taky jsem zvědavá jak půjdem teda jako od mudry jestli s brekem nebo ne. Zatím byla berunda statečná při každém bodanci, tak uvidíme..... budou jí brát krvičku......

Venku zase hnus fialovej....... zlatě kdyby bylo kolem nuly....

Woblu v pohoděěěě, já jsem spoléhala na epidural (já vím někdy se nestihne dát :sweat_smile: :grinning: ), tak mě to trochu uklidňovalo a taky to s ním vyšlo..............paráda................no co může bejt po porodu další a dalšší dny o tom ti nic nalhávat nebudu, ale když se ohlídnu, tak to docela brzo přešlo :wink:

Tak a utíkám za Cel
9. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.