• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj kočky,

tak my jedem... je konec nevinnosti, z Anežky bude slečna :grinning: :grinning:

Sari, no právě, já příznivec doktorky Kateřiny si každý čtvrtek říkám, že s tím něco udělám... jen říkám :grinning: :grinning:

Užijte si den!
9. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Dobré dopoledne.

Já jsem dnes v šoku, mladej usnul večer v 19 hodin, jsme se sázeli s manžou jestli na 5 nebo na 6 minut (jindy poplakáváme tak do 21) a on spal do dvou hodin!!! Pak se najedl a spal do sedmi, nejedl se, spal do teď a právě usíná u kojení. Pořád na něj koukám, jestli dýchá. Jinak je veselej, tak snad mu nic není.

Do alba jsem hodila pár stránek kalendáře, který tvoří manžel sám, bez šablony. Už se na něj moc těším. Bude dárek pro prarodiče.

Woblu, prostě pak do toho jdeš a bojuješ ze všech sil a porodíš. :slight_smile:. Opravdu pozitivní myšlení moc a moc pomáhá.
9. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
no páni Nel tak to jeparáda to je šikovnej to se nedivím,že chodíš na něj koukat zda dýchá,když na to nejste zvyklí.
9. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

tak nevím zda budu správně reagovat na všechny vaše příspěvky :sweat_smile: , páč si to všechno snad ani už nepamatuji.
Včera tu byla návštěva lehce do půl desáté, takže už jsem nic nestihla, byla jsem dost utahaná, celý den mě bolelo břicho a malej se moc nevrtěl, tak mi to na klidu moc nepřidalo :frowning2:

večer jsem usnula hned, ale ve 2 ráno záchod a pak dlouhé koukání do prázdna, no aspoň že se malej probral k životu a trochu mě pokopal, hned jsem byla klidnější, že je to to moje hyperaktivní miminko :wink:
9. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Madli, v práci teda na prd, ale třeba ti vyjdou vstříc a bude to v pohodě, až tohle budu řešit jsem taky zvědavá jak to bude...ale zatím je to daleko.

Bery, ona opravdu někdy změna pomůže, už jen tím, že se psychika uvolní, takže věřím v pozitivní výsledek a dej vědět :wink:

Woblu, no těch příběhů je spousta o porodech a co porod to jiná zkušenost a i to dýchání u porodu bývá všechno jinak, někdo může lidově rodit za 5kč a někdo by už nerodil za nic na světě :sweat_smile: , uklidňuje se taky tím epidurálem...., ale nevím, na tom kurzu se sestřička ptala kdo o něm přemýšlel a asi z 15 párů se nikdo nepřihlásil!!!!!!!!! :pensive: , takže uvidíme jak to bude probíhat.

v každém případě nám v porodnici říkala sestra přijeďte, když máte kontrakce po 10 minutách, já myslím, že je to zbytečně brzo, máme to 5 minut do porodky, takže jsem si řekla, že pojedu až tak po 5 minutách a na tomto kurzu právě sestřička říkala, že stačí po těch 5 minutách, pokud teda nemáš porodnici někde bůh ví kde :grinning:

Anežce dnes přeju ať ji to nebolí a moc se těším na fotečku, jak z ní bude už krásná ženská :dizzy_face:

Sanu a Šári, ať jsou holky bez reakcí a očkování probíhá v pohodě :wink:

Nelčo, teda ty si tu svoji dávku né a né dobrat, tě teda lituju opravdu a upřímně, ať je brzy líp a obejde se to bez řezaní :wink:
9. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jo a díky za pochvalu výbavičky (Woblu tolik věcí nemáme ani dohromady s manžou :grinning: , to mě pobavilo), ještě není celá, ještě si něco dovezu od kámošky, ale to už je fakt konečná, pak až podle toho jak bude veliký, tak budu nakupovat :wink:

Šári, jinak už na tebe začínám věřit s tím tvým strašením s porodem, manža měl v práci kolegyni a ta to čekala na začátek ledna a o víkendu porodila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , takže já si tu tašku oparvdu nachystám a 19 máme jet na Vysočinu k manžovým rodičům, tak snad to přežiju ve zdraví a vrátíme se domů 2in1 :grinning:
9. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj berušky!
Jen v rychlosti zdravím...
Dneska v noci se mi začala šíleně motat hlava a ráno už se mi z tý motanice dělalo na zvracení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vypadalo to,jako že na mě leze chřipka,ale bolest kloubů ani svalů se nekonala,ani teplota.Naštěstí tu je mamka,tak doběhla k paní doktorce,která bydlí naštěstí hned naproti mě.Já bych nebyla schopná dojít ani o patro níž... Přišla během půl hodinky a zkonstatovala,že to mám od krční páteře.Předepsala mi čípky a v poledne mám zavolat,jestli je mi líp.Naštěstí líp mi je,i když se pořád motám,ale alespoň už se mi nechce zvracet,to bylo šílený.Mamka teď vzala malou ven,tak jdu zalehnout a chvíli spát.
V albíčku mám 2měs.Klaudinku,tak můžete juknout a Veru,děkuju za vložení. :wink:
Tak pá a držte mi pěsti,ať mě to brzo přejde. :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
si tady pěkně kecám sama pro sebe, tak aspoň zaplním stránku :grinning:

jinak Sanu, ten úklid z domu jak píšeš, všechny skříňky vyklidit sklo a porcelán umýt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , u nás to bude taky myslím v poklidu, cukroví dám nějak s mamkou a na Štědrý den pojedeme taky tam, takže snad to bude v pohodě :wink: si nacpu břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

tak se prozatím loučím, jedu na nehty, už se moc těším, kouknu odpolko - snad :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Věru, teda holky co vás to potkává :frowning2: , ať se ti brzy udělá líp, čípky zabírají spolehlivě, ale krční páteř je mrcha strašná :angry: :angry:
nemáš zač a Klaudinka je boží a hlavně mamka je spolehlivá, pravidelně vkládá fotečky, tak to má být :wink:, pěkně nás informuje jak Klaudi roste :wink: jo a Terce velké + za pomoc při koupání, taky jsem takhle obstarávala ségru se vším všudy, hrozně mě to bavilo :slight_smile:

to mi připomnělo, Wobludko já jsem taky za fotku bříška z boku :wink:
9. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Nelčo, manža si vyhraje, kalendář hezký :dizzy_face: ať se povedou a k vánocům udělají radost :wink:

a už fakt mažu odsud :grinning:
9. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojda,
my měli dopolko návštěvy u dr.Nejdřív jsme byli s Adélkou u zubaře.Měla malej kazík takže dostala do zoubku hvězdičku.Holky musím ji pochválit.Krásně otevřela pusinu a ani trochu neplakala.Už se těší jak ji ukáže večer babičce a dědovi.Tatínek ji už viděl,má dneska volno.No a pak jsme jeli na jedenáctou do nemocnice.Jela jsem na kontrolu po plastice bubínku.Odpolko si jede do Hyperalberta vybrat dinosaura na ovládání.Vybrala si ho k vánocům.No a večer možná vyrazíme na hokej,fandit tatínkovi.

Nelčo kalendář super.Není nad to mít šikovnýho chlapa.Máme ho doma taky :grinning: :grinning: :grinning:

Věru,Klaudinka je kouzelná .Taky bych už brala takovýho cvrčka.Klidně i holčičku. :wink:
9. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Já se ani moc nebojím :slight_smile: lezla jsem po zdi celej první trimestr, si říkám, že u porodu nikoho nenechali trápit dýl než 2 dny, takže horší to nebude :slight_smile: Navíc nepovažuju těhotenství za nejkrásnější období ženy, takže se ho ráda zbavím :grinning: až bude čas :wink:
9. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj,

Věru teda ty máš zase akce, krční páteř to je prevít :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ať je ti líp :wink: fotky jsem okoukla Klaudinka je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face:

Neli hezký kalendář :wink:
Verýsku tobě to teda utíká už 34tt :confused: :confused:
Woblu konečně fotka :wink: a bříško už taky roste :wink:
Holky a já měla nervy dneska až jsem se z toho vyk....a......hurá :sweat_smile: volala jsem jak dopadly testy a je to dobý...všechno v normě na plodovku nemusím...uuuuuuuf tak teď kdyby ty střeva dali pokoj a to tvrdnutí nebylo tak jsem v pohodě.Už se těším na Gynipral :sweat_smile: :pensive: u Dušánka jsem ho měla od 20tt a bylo to fajn..
9. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holčiny, zapomněla jsem napsat, že držím palce Celin a Marince, aby neměly žádnou reakci :wink:

U nás naušnice v pohodě, až jsem se divila :dizzy_face:

Dočtu asi večer. Pa :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Holky my nebyli na očkování, jen brali Cel krev kvůli té žloutence a ještě nevím čemu.... z hlavičky. Ale byla statečná, plakala jen chvilku, ale teda pořádně.

Sar čím jsi dávala nebo holky očkovat v těch 3 měsících????????????????????????????????????? Mě to tam dr říkala, ale Cel do toho ječela hlady, ještě jsem ji strojila a prd z toho vím....................... :unamused:

A máme v 6 týdnech 4.460 a 57cm (ono se to nepíše do očkováku?????????????????????????????????)

Danu bude foto?????

Jdu okouknout fotečky.
9. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
jsem doma z nehtíků, tak jsou zase krásný :dizzy_face:

Woblu, tobě jsem chtěla ještě napsat, k těm testům, hlavní jsou ty první a ty máte v pořádku, takže tohle bude taky Ok a jinak nemám takový problémy jako ty a nedá se říct, že bych považovala těhotenství za nejkrásnější období ženy :grinning: , ale jako věřím, že někdo to tak má, já teda taky ne a špatně jako tobě mi nebylo :wink:

Madli, jste holky šikovný nebo spíše Adelka, užijte si hokej :slight_smile:

Gabčo ty střeva snad brzy začnou fungovat tak jak mají, ani nevím od kterýho týdne to přestalo, ale byla to úleva, teď teda večer co večer pasu citrusy a takhle pravidelně jsem nechodila ani před těhu :sweat_smile: , takže tohle zatím dobrý :wink:

a gratulka k dobrým testům!!!! :dizzy_face:

Dani, taky se těším na fotečku s naušničkama :dizzy_face:

jdu si zadělat těsto na knedlík a sebrat prádlo do sušárny, pak kouknu :wink:
9. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Věru, no ty si taky užíváš :astonished: ... Když už je Klaudi hodňoučká, tak zase něco...

Madli... Adélce nenosí dárky Ježíšek???

San... nevím jaký očko myslíš. Já dávala navíc jen ten Synflorix. A to, že neslyšíš, co Dr. říká, znám taky :wink: ... A chválím váhu a míru!!! Maris je teď o 3 cm delší a o 2 kg těžší než Cel...

Dani... tak sláva nazdar, Anežka už je ofiko holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...

Very... nevíš, přibírá ta tvoje gyn. Dr.???
9. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Sanusko, já se taky přidávám k pochvale váhy, roste Celinka krásně :wink:

Šári, jednu dobu nepřibírala, ale teď nevím, zítra tam jdu, mám se ti zeptat???
9. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Sanu to asi jaterní testy, nám to brali po 4 měsíce.důša řval v ordinaci a já bulela v čekárně.A pak jsem mu musela dávat železo v kapičkách a pěkně špinilo když káplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Neli, kalendář krásnej.
S tím spaním - takhle se u Anežky projevoval růstový spurt, jeden den pořád jedla a pak jeden den prospala.

Věrko, fotký krásný! A s tou páteří držím palce. Je to boj, po Neli jsi druhý adept na "vyžírání" problémů... a další je Wobludka. No, jsme to tu ale banda...

Gabi, hurá, že jsou testy OK :dizzy_face:

Sanusko, Celinka je kus :dizzy_face:

Holky, vyfotit malou, když se sápe po foťáku, se fakt nedá. Takže foto až mi ji manžílek přidrží :grinning: :grinning:

Kdybych se večer nehlásila, tak se ozvu až zítra večer. Jedem na dlouhý výlet do Nymburka, tak se na to musíme vyspat. Snad to zvládnem. Mějte se tu :wink:
9. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Sar jo to jsem potřebovala vědět :grinning: Jestli ten Preventar (bo jak se to píše) nebo tohle co jsi dala ty :wink:
A to je Mari malá nebo Cel velká (jak tíha tak velikost? :grinning: )

Gab jeee a co na to bobek? To působí jako u dospělých, že to způsobuje zácpu??? Snad nás to mine....
Jo a super, že je vše ok :wink:

Very ty seš stejně akční jako byla je a bude Danča :sunglasses: :confused:

Sari co Mari na očkování?
9. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
holky když je řeč o tom očku ten Prevenar (je to jak na to běží reklama,) jste některá dávala nebo ne?
9. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
sanu já myslím,. že to na něj nemělo vliv páč byl kojenej a měl pořád tu nažloutlou srajdu :sweat_smile: a voňavou :sweat_smile: holky to bude něco ty plínky pokakaný...
9. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj,já se též hlásím sice nedobrovolně k ,,vyžírání problémů,,.Dnes jsem se byla objednat na tu operaci žlučníku,seděla jsem tam od osmi,vzali mě v poledne a vypadalo to,že mě pošle domů bez objednání,protože jsem si sebou nevzala utz,nechápu,že je v nemocnici problém udělat si svuj.Fakt asi šetří kde se dá a odnesem to my. :angry:
Neli,krásné ukázky z kalendáře,taťka ja šikovný a asi si rád hraje a kdo si hraje nezlobí :grinning: :grinning: :grinning:
Holky,já když ležela na gyndě,tak tam byla pani těsně před porodem a taky těhotenství nepovažovala za nejkrásnější období ženy,páč povídala,že místo krásných trojek má obludný šestky,když někam jde tak první schání záchod,nateklá je snad všude a jedinou výhodu viděla v tom,že jí manža musí zavazovat boty,protože se neohne.Tenkrát toho jmenovala daleko víc,ale já už si to nepamatuji a hrozně nás na pokoji pobavila. :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
sanu a Celi pěkně roste :wink: :dizzy_face:ti ji chodím okukovat do alba :sweat_smile:
holky já furt nemůžu vybrat ten kočárek, ten růžovej byl moc růžovej :sweat_smile:chtěla bych něco míň, ale podobnýho.jsem v bludným kruhu.

A Dani odkud máš ty plínky????
9. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Very... ju, tak se mi, sím, zeptej. Já mám Dr. v Cr a stejně se jednou budu muset převést k někomu sem...

San... Mar je podle tabulek malá. Ale ona nemá být po kom dlouhá :slight_smile: ... Jinak ten Synflorix je jako "lepší" Prevenar... Reakce zatím žádná :wink:...

Gab... ty půjdeš taky do látkovek???
9. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Já látkovala i u Dušánka a když jsme někam jeli tak papírovku :wink: jsem mu nechtěla pařit kulky :sweat_smile: a Měla jsem tenkrát super kaťata, ktarý držely a už je nemám :frowning2: tak chci Danču vyzpovídat jaký jsou??

Já jsem asi prdlá, ale mě bavilo je věšet i žehlit jsem se u toho tááák uklidnila :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Sar supr dík, to jsem potřeboval slyšet :wink:

Sar ty látkuješ too?

My teda ne a zatím neměla opruzeninky..... snad ani mít nebude.....
9. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Gab seš prdlá :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Já jsem někdy ráda, že si vyčistím hned ráno zuby, ne až někdy po obědě napož relaxovat u věšení prádla :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.