• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu asi jo :sweat_smile: :grinning:

holky kdo vyhraje na nově dům snů????Já fandím modrejm :wink:
9. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Gab samo v dobrým :wink:
9. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
San... taky noo, ale na noc dávám papírovku :wink: ...

Tak já Dům snů neviděla ani jednou :confused: ...
9. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
San... máš teď nějak dlouhou desetiminutovku??? Cel spí?
9. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
čest práci a rukám klid :grinning:
9. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
aha, tak tady nikdo, tak hezký večer

všem posílám pohodu do domu :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Čus Mis, tak čím nás zase překvapíš :wink: ???
9. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak jsem pokosila boubín, jak píše Sanuska vždycky - a asi naposledy, bolelo mě břicho, takže příště to už fakt vidím na manžu :wink:

Šári musím si to očkování zapsat do poznámek, jinak to zase zapomenu, zítra se zeptám a dám vědět ju :wink:

já teď dávám Přešlapy a pak dům snů a taky fandím modrejm :slight_smile:

teď jsem doblajzla rajskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jdu na mandarinky a pak asi lipo, jo a ještě máme v lednici zákusky a buchtu, takže zítra se zase váha otočí :grinning:

Míšo ahojda :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Sar já?? celkem ničím
9. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Very zdravím :wink:
9. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Very... ty že protočíš váhu, joo? Leda bys měla batoh na zádech :grinning: ...

Míšo, noo, ty! Poslední dobou se objevíš a překvapíš...
9. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ještě nakukuju....

Gab: www.plienka.sk
- odtud mám půl výbavy
www.slune.eu třeba toto: http://www.slune.eu/prebalovani/pleny-kalhotkove/od-narozeni-po-nocnik/bio-bavlna/plena-imse-biofrote?cPath=65_319

informace na: www.latkovky.cz
kamenná prodejna v Pardubicích, adresu ví Sari.

My látkujem stále a zatím si to užíváme :slight_smile:

Dobrou a zítra hezký den :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak nám vyhrál modrý pár :dizzy_face: a teda hlasů bylo víc než na slavíka :sweat_smile: a ty procenta 96 ku 4, taky hezký :sweat_smile:

tak Míša tajemná jako hrad v Karpatech :grinning:

Šári, jj, i bez baťohu se jistě protočí :grinning:

přeji všem dobrou noc
9. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ráno, čekám až se Mar vzbudí...

Gabi... já látkovky a všechno kolem kupovala tady. Paní Štumpová mi sestavila celou látkovou výbavu. http://www.opravdoveplinky.cz/index.php?cPath=21 a tady je jejich obchůdek... http://www.biomiminka.cz/.

San, zítra nám odpadlo cvičení... kdyby bylo obstojné počáso, nešly by jsme pávit??????????????????????? Můžu dopol i odpol :wink: .

Jsem zvědavá, kdy sem kdo přjde.
10. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

u nás svítí sluníčko, tak jsem zvědavá jak dlouho to bude

za chvíli frčím k Dr. na KO, pak do práce a pak projdu DM v Afi a hurá zase domů

Šári, tobě se zeptám :wink:

všem hezký den přeji
10. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Já dneska zase zvracím nad plán :angry: už to bylo několik dní v pohodě... no co se dá dělat.
ahojko, nakonec Tě objednali? Půjde ven?
Veru, přines z KO samé dobré zprávy :wink:
10. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Hoj

Very ke komu chodíš k dr????????????

Sar jasně ráda, pro mě bude lepčí asi po o většinou to vychází kolem jedné hodiny, někdy teda dřív...... záleží jak se ráno vzbudí na jídlo..... ALe to by jsme si upřesnily zítra, budu s tím počítat. Ani nevím jaký má bejt počásko. Dneska to vypadá zatím relativně rozumně...

Woblu ty jsi to samé co moje ségra..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jdu nakrmit prťku a jedu na nehtýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face:

Zatím čavec.
10. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se už nedostavila, Dušánek vypnul blikátka i s připojením na interne a hlavně , že jsem se divila, proč to potvora nejde :confused:

Jinak moc děkuji za odkazy na plínenečky :wink:
10. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Zdravím Vás.Manžel má azoospermie.Byli jsme na konzultaci v CARU v Plzni,nic moc,ptám se jakou máte zkušenost se Sanusem v Hradci-snad to píšu dobře :sweat_smile: přemýšlíme o dárci.jaká je tam úspěšnost,jak tam vše dlouho trvá-výsledky atd.Jsou příjemný?Netahají jen peníze?Jaká je objednací doba cca?děkuji
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj venysko, za celou dobu jsem žádný problém neměla, i s výsledkem jsme spokojení :slight_smile: Doporučuji primáře Štěpána nebo dr. Šilhána. Neměla jsem pocit, že by se to nějak táhlo, většinou mě objednali na určitý den cyklu, jak jsme zrovna potřebovali. Na výsledky se čekalo standartně - krev byla do dvou hodin nebo do druhého dne, třeba na genetiku se samozřejmě čeká, ale stejně jako jinde. Neměla jsem pocit, že by ze mě tahali peníze, co jsem si tak udělala představu na netu, tak to tak odpovídalo. Když jsem si řekla o nějaké vyšetření, tak mi vždycky vyhověli, vždycky se mnou mohl být manžel. Sestřičky jsou některé milé, některé nafrněné, ale nikdy jsem žádný konflikt neměla.
Metoda MESA-TESE u vás nepřipadá v úvahu? S azoospermií tam chodila dadous, kdyžtak ji kontaktuj :wink: ale u nich se mysím nakonec pár breberek našlo :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Moc děkuji,mi na operaci nechceme-odmítáme,v tom máme jasno
10. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak to jo. Jestli jste rozhodnutí pro dárce, tak i to tam dělají běžně :wink:
10. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
hoja hoja zdravím vás kočky a jdu něco přelouskat :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Zdravím,tak ráno,když su v práci tak svítí sluníčko o sto šest a teď leje a leje,kdy já umeju ty okna no nevím,nevím. :confused: Tak dnes jsem jela do práce s rámusem,mistr to nazval koncert pro hoboj,trubku a už nevím co-výfuk praskl totálně,ale ještě zítra s tím musím jet no to bude. :grinning: Si budu připadat jak nedočkavej závodník na startu. :grinning: :grinning: :grinning:
Woblu,objednali,půjde ven už jsem se s tim smířila,ale teď to dlouhé čekání než... a pak zas čekání než budu moci opět do sanusu,ale hlavně,aby vše dobře dopadlo a kdo si počká ten se dočká. :wink: :wink: :wink:
10. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Hnus fialovej je venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... teď jsem se vrátila z města...

San... jestli bude zítra solidně, netuším... Uvidíme :wink:. Sanu... už zase na nehty :astonished: :astonished: :astonished:???

Ahojko... tak kdy jdeš? Hned v lednu??? A asi laparo, ne?
10. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Very... tak kolik jsi dneska "vytočila" kilo? A byl UZ?
10. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Tak o nehtech jsem začala na chvíli zase uvažovat,ale asi né :sweat_smile: :sweat_smile: Moc se mi to líbí ,ale nebaví mne tam chodit každý měsíc a sedět.To už si radši užívám kosmetiku, když tam ležím.
Jinak o změně Caru zatím nepřemýšlím a kdybych ho změnila tak bych zkusila asi Arletu ,ale zatím né.

Manža má dnes narozky tak jsem mu koupila přes net Huga Bosse , krááááááááááásně voní :slight_smile: :slight_smile: a teď jdu slepovat mandlový sušenky.

Sanu- jak si psala o těch banánkách politých šlehačkou nebo co , písni mi sím recept. :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Sar,néé do půlky ledna bylo obsazeno,hlavně teď kvůli svátkům a pak mám před MS,takže hned 1.2. nástup a druhý den asi operace,zřejmě laparo,podle toho jak to bude vypadat.V podstatě mě jen objednali a nic k tomu neřekli a když jsem přišla domů,tak jsem na internetu hledala podle jména toho dr. co jsem u něj byla a zjistila jsem,že spadá pod gynekologii,tak nevím,nevím co mi budou operovat. :grinning: :grinning: :grinning: Předpokládám,že jim byl pouze vypomoc s tou masou lidstva,co tam včera byla,ale i tak nechápu.Jinak já chtěla termín hned po svátkách,začátek ledna ideální,ale takových bylo zřejmě moc. :confounded:
10. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
zdarec,

Sar, Very nemám žádné překvapení, jen to, že se drahý rozhodl mě kontrolovat účty, asi ho zabiju, toť vše
10. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj Míšo,čím sis to zasloužila,že je manža na tebe jak finančák :grinning:
10. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.