• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
nemám ponětí, asi to byl ten dnešní rozhovor s jeho kamarádkou co je na mateřské a ten její má problém s tím, že z ní nevyjde, neřeším

já se o jeho finance taky nestarám, tak at mě nechá dejchat, žádný prachy po něm nechci, až mě bude živit, tak at mě kontroluje
10. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
miso.77- to je teda fakt mazec.
10. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky

Tak jsme začali naše snaženíčko. Pobolívá mě břicho jako na MS a jsem 17DC. Nafouklá jsem jako blázen tak nevím co to je. Doufám že to není jěště ten močák.
10. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahojky kočky,
dočtu později, doufám, jen jsem přelítla pár prvních příspěvků

KO v pořádku, zdá se, že svátky vydržíme v poklidu, UTZ taky Ok, srdíčko v pořádku, mezi svátkama nás čeká první monitor, tak jsem zvědavá. Myslela jsem , že to dr. nechá až po svátkách, ale je to poctivka a chce to mít vše pod kontrolou a tak se uvidíme 28.12., jsem moc ráda.

Jinak šéfová v práci konstatovala, že bříško mám dole :sweat_smile: , tak já nevím :grinning:

Šári, Dr. přijímá, večer nebo zítra dopolko ti hodím do IP čísla, teď musím jít omýt od rána nádobí, páč jsem byla u našich a nestíhám :sweat_smile:

Sanu, chodím k Dr. Šillerové - už jsme si to tu psaly, říkala si že některá kámoška byla nespokojená kvůli UTZ, mě dělá co KO to UTZ + klasika prohlídka, takže já nadmíru spokojená a monitor má u sebe v ordinaci, takže taky dobrý :wink:

zbytek dočtu déle

jinak jsem dnes mladýmu koupila 2botky v Tescu a teploměr do vany, trochu radosti musí být, jen žádný dudák mě pořádně nenadchl, už jsem prolezla tolik obchodů a nic :frowning2: , tak třeba příště
10. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
jo a jsem zapomněla

Šári, přibrala "maminka" přibrala, už vážím 62,3 kg takže od poslední kontroly +1,8kg :confused: , to jsou ty dobrůtky moje a dvojité né-li trojité večeře :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Very nááááádherný dudáky maj v Globusu :wink: Když tak ti pro představu hodím o víkendu foto....... :wink: Cel má 2 a oba se mi straaaaaaašně líběj.

Sar no jo nehtíky, šla jsem teď po 3 týdnech, aby nám to vyšlo.... jak jsem byla po porodu, tak jsem nebyla objednaná........ moc se jí povedly. Úplně kraťoulinký do kulata, tmavě vínový gel potažený na celém nehtíku :wink:
A omlouvám se, ze zítřejšího pávení, dneska nás hodí manža do mamá hotelu, zítra jde obhlídnout noční ruch velkoměsta, tak si u mamul dáme relax a upečem cukrovíčko a v sobotu pro nás přijede................
Ale příští týden se můžem domluvit :wink:

Very supr!!!! A váhový přírůstek je jak nic na ty tvoje trojitý véči............. já bych měla 30 nahoře s tvým tempem jídla..... :wink:

Fotky Cel mám nové, možná vložím ještě dnes...... uvidím. zatím pa v sobotu juknu :slight_smile:
10. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Very dudas je vidět v albu, máš to tam nadepsaný u fotky :wink: Snad něco rozeznáš :sunglasses:

Tak zatím pa
10. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
klučičí tam maj samo taky...........

Jo a super je to členství v mimiklubu v Globu. Např. ten dudas stojí 99.- s členstvím máš 20.- slevu.... korunka ke korunce...... :wink:

Tak a mizím už fakt.
10. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Míšo... no vidíš a pak, že pro nás nic nemáš! A to jako M kontroloval potajnu?

Very... dík :wink: ! A je supr, že přibírá :slight_smile: !!! No, necelé 2 kila... to je na tobě jako nic!

San... tak neva, příště! Si užijte s Cel mamahotelu! To bude věcí, co povezete :wink: ...
10. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
jé nové fotky Celinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak to má spočítaný na prstíkách :wink:

Sari ten krámek na plíny je za Plzeňkou ?????? na levo?
10. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Sanu, děkuji za rady :wink: , tak nevím kdo je hezčí :dizzy_face: , samozřejmě Celinka jak je krásně zachumlaná v kombinézce, boží :dizzy_face: , tak se tam do toho Globu juknu, tu kartu už si zakládám snad 100let, ale musím to dotáhnout do konce :sweat_smile: , dneska jsem dostala i v DM, ale to není asi dětská, jen klasika :unamused:
10. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Sar ne, platím za svýho účtu jeho půjčku a dávám mu výpisy, aby měl doklad a ve stejný den se samo strhává i splátka na mou kreditní kartu, tak strašně řeší proč musím vybírat z kreditky, když mám i klasickej účet
10. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
holky hádejte co se mi stalo???? :confused:
10. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
gabi co
10. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
normálně jsem donesla peníze nasplátky 6000,- a přišel mi výpis na mobil, že tam mám tuto částku a za dva dny mi přišel další a s úplně jinou částkou :confused: :confused: a vyšší
10. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Gabi... tomu nerozumím :confused:

Jo, na tý poslední fotce je Cel úžasná...

Kdepak máme Danču?
10. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Sanu krááásná beruška, jak se tváří :grinning:
10. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Gabi... nee, ten obchůdek je ještě před Plzeňkou.
10. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tyjo, finance se řeší, tak to přispěju dotazem do mlýna :grinning:

holky, jak je to s neschopenkou? Kdo ji posílá?
Já jsem do 24/11 09 na neschopence - pracovní úraz, co prošel i nějakým pracovním revizním doktorem, který ho jako pracovní uznal.
A dnes jsem dostala výplatu za listopad a mám tam jen o 1000 Kč čistého míň než normálně Tak to nechápu. Kdo posílá neschopenku? Mám to už v té částce, nebo od 24/11 09 do konce listopadu přijde ještě něco od OSSZ? A jak je to s pracovním úrazem. Jediné co vím, že by mě měli doplácet do 100 % průměrné měsíční mzdy (za jaké období nevím).
Když to vezmu tedy na prosinec. Odkud mi přijdou kačky? Já si myslím, že z OSSZ a pak doplatek od práce (to dorovnání do 100 % - ale kdy, až to zaměstnavateli proplatí pojišťovna nebo to mi už je šumák jak to bude s pojišťovnou).

Toje, co? Nejen, že běhám po pojišťovně, aby mi schválili clexan na normální léčbu abych meuřela na trombózu (pokud si ho nechci vyzvedávat každé 4 dny u obvoďačky nebo mít warfarin, se kterým musím jezdit každý týden na krev - s nechodící, tj. i nejezdící sádrou tak nějak nemám jak - nemluvě o tom, že nemám antiko a warfarin se v těhu nemůže, tak je to veselo, protože na gyndě se sádrou na kozu nevyskočím) .

Jinak při mém běhání po ortopedii a pendlování mei pojišťovnou a odvoďačkou (pravda já seděla v autě - běhal ROmča) jsem sthla navštívit Sonču a růžovým vínkem (musím přece ředit krev abych neumřela, neee ?!) zapít její pravomocný rouzsudek o rozvodu.
Malá Karli je úžasnej drobek, mamiňák jak vyšitej (Soňa se nemohla ani vzdálit do kuchyně), už se pěkně staví na nožky (v 8mi měs. veselo). Je fakt úžasná, mohla jsem si ji pochovat max. když mi ji podali a to ještě Sona musela být v dohledu. A taky když jsem si k ní lehla, tak jsme mohli dělat kutujulů s takovou kačenkou v nějakým roztoku s takovejma lesklejma kravinkama (matky asi ví o čem mluvím).
Malinká je úžasná a Soně to hodně moc slušelo i v teplákách (jsem nevěděla, jestli teda je na místě, že mě dovezl Románek :grinning: ) .
No, tak jsem se vykecala, protože vy tady skoro vůbec nedrbere, tak já mastím kavárnu, rybičky a farmu na FB. Kdyby něco jsem tam.

Jinak chytrým nebo zkušeným hlavičkám za odpověď tisiíceré díky
10. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak jsme doma z výletu :dizzy_face: Tedy, už dávno, Anežka usnula kolem půl deváté. Byla tradičkně skvělá, cestování ji baví, po kom to asi má... :grinning: Jdu dočíst. :wink:
10. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Very, dobrý výsledek kontroly, tak fajn :wink:

Sanu, Celine je krásná :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavli, s pracovním úrazem nemám zkušenost, ale vypadá to logicky, že zaměstanavatel dorovnává do 100%. Jen vím, že prvních 14 dnů neschopnosti platí zaměstnavatel (u Tebe v plné výši průměru, jaký průměr, to nevím), no a další dny platí sociálka a u Tebe zaměstnavatel dorovnává. Mě sociálka platí (mateřskou) kolem desátého, jak je to s neschopností, nevím...

Gabi, to je bordel - bojuj!!

A jdu spát. Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
dneska nebudu, jedu se psem do Prahy (nechat ho vykoupat a ostříhat - je tak zacuchanej, že už to hraničí s týráním zvířat).
Nemocenská chodí různě, někdy v půlce měsíce, někdy až koncem... záleží, jak to tam bába nahází do pc
Pavli, díky za info :dizzy_face:
Míšo, třeba má manžel jenom menstruaci :wink: chlapi mívají tak tříměsíční, to jsou na zabití, pak to s nima zase jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ráno,
tady mlha, že ani na vás Pardubice nevidím, ze svého jinak luxusního výhledu :grinning:

dopolko budu a pak se stěhuji taky k mamul na pečení cukroví a pak budu večer, páč manža má akcičku z práce

Dani, Anežka je zkrátka taky akční, takže musí být každý den výletek a pak je všechno v naprostém pořádku :wink: :grinning:

Woblu, předpokládám, že jedeš do Prahy aspoň s někým a ne sama s pejskem :confused: , před vánocema mu musíte nechat udělat fazonku :grinning:

s tou nemocenskou moc neporadím, jinak mě nemocenská ke konci měsíce :confounded: , ale aspoň, že chodí že jo a hned klepu 3x :grinning:

nevím, zda jsem to tu psala, ale reklamace od O2 vyřízena velmi kladně, takže taky spokojenost :wink:
11. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky kočky.Tak já právě dobaluji poslední dárky a mám hotovo,musím toho využít,když je malá ve školce.Jinak jsme včera byly dávat dokupy traktor šlapací s vlekem moc si ho přeje k ježíšku,tak už se těším na její očíčka ,jak budou zářit. :grinning: no byla to trochu alchymie,ale dali jsme ho dokupy a vypadá pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno!!! A už je zase pátek :astonished: !!!

Pavli... s pracovním úrazem a pobíráním nemocenské nevím... ale je to asi tak, jak píšeš, že dorovná zaměstnavatel. Hele a co se ti vlastně stalo?

Woblu... jak se to vyjadřuješ o paní úřednici :angry: :astonished: :confused: :grinning: ???

Very... tak ty nás špehuješ z chrudimskýho věžáku, jo :grinning: :grinning: :grinning: ???
11. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Delf, pániii ty už máš zabalený dárky, já je ještě nemám ani nakoupený :grinning: , natož zabalený :sweat_smile:

Šári, jasan, mám přehled, ještě si budu k ježíškovi přát pořádný dalekohled a budu vědět i co snídáte :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
verýsku to bylo dobré s tík dalekohledem.To víš jak ještě chodím do práce a vše to skloubit to je děsné tak využívám každé volné chvíle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted mám zas tři dny noční brrr. :rolling_eyes:
11. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Very... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Dančo, slavíš dnes sváteček???? :confused:

pokud ano všechno Nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krásný dárek už máte :dizzy_face: , ale ať i tak se ti splní každý tvůj tajný sen :wink: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Nelčo, chválím, nová fotečka, konečně taky maminka s Kubíčkem :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.