• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
nikde nikdo :confused: :confused: :confused:

tak já se jdu pomalu chystat na cestu k mamce, takže zatím pááá
11. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Very, moc děkuju za pochvalu, Jsme včera byli u dr. na převážení, tak máme 5490 gramů. A tak jsme Kubíčka večer vyfotili.
11. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Zdravím...

Neli, dobrá fotka :dizzy_face: . I ta ... a jsem v pohodě... :wink: :wink: :wink:

Tak, byla jsem ve městě. V květinářství měli tabuli "dnes má svátek DANA". Dani... vše nej! A to není všechno, potkala jsem Marušku s Elenkou. Poklábosily jsme a mám Vás moc pozdravovat!!! Marušce to sluší, a Eli se daří velice dobře... má 6 500g a to je kojená!!!
11. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Šári děkuju :dizzy_face: .

Dani, všechno nejlepší k svátku.

Včera jsem byla s Bery na kafíčku, no držím ji kočičce palce. Nemají to vůbec jednoduché.
11. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holčiny,

díky za přání, Verčo, Sari, Neli i ostatní :wink:
Dostala jsem od manžílka nádhernou kytku :dizzy_face: :dizzy_face: Ale teď mi odjel do práce, tak jsme s Anežkou samy.
Jinak dnes to u nás moc nejde, Anežka je od rána protivná, zas předvedla scénu u jídla, tak nevím, jak to hodlá dělat, když nemá po 4 hodinách hlad... nevím. Nebo jestli to jsou zuby, že pořád řve... Taky měla průjem, nebo spíš kakala dnes už 3x, což není u ní normální...

Neli, hezká fotka. :dizzy_face: Kubíček je krásný mimi :wink:

Sari, díky za info o Marušce, chybí tu... Neli, díky za info o Bery, jj, nemá to jednoduché...

Užijte si odpolko, zkusím něco udělat, od rána jsem fakt nezvládla nic. Večer (snad) budu.
11. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Zkoukla jsem Celinku a Anežku, no nádhera. Máte krásné holčinky.

Dabli, to, co jsi popisovala vypadá jak ovulace. Moc vám držím pěstičky, ať se brzy zadaří a přijde i úspěšný konec. :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Dani... Anežka má album :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Ta fotka s tátou je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Se na chvilku odporoučím, přijede mi sestra a mamka.
11. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj,

Neli s Kubíkem Vám to sluší :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani i já přeju vše nej k svátku :wink:

Holky tak jsem četla znamení a ta naše malá bude Býk :fearful: taky podle toho kope už teď :sweat_smile: holky takový kopance v tomhle týdnu jsem nezažila ani u Dušánka..no mám se na co těšit...
11. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Dani tak jsem koukla na Anežku a je to už velká holka :dizzy_face:náušničky jí sluší a jinak céééélá maminka :wink:
11. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
jé a Sari taky dala fotky......holky máte ty holčinky moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neskutečně rychle rostou..
11. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahojda,
jen tak rychle jsem prolítla o čem jste debatili.Večer budu sama doma tak budu mít víc času .

Sari,Adél nosí dárky Ježíšek.Ona si ho jen vybrala a poslali jsme ho Ježíškovi.No a když bude hodná,najde ho pod stromečkem.

Holky chválím fotečky.
11. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Jéé, Dani, taky vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Anežka je kouzelná, přidávám se k davu :grinning: a tatínek Lukáš nám nějak víc taťkovatí :wink: nebo se mi to zdá ? (ale pštttt)

Madli - ježíšek je machr, ale proč nemá svojí PPL ??? :grinning: :grinning: :grinning: (nebojte, u nás zase kapr z vany plaval každoročně do Hamburku normálně při vypuštění vany :sweat_smile: )

A Neli co prso? už jsi to "rozchodila"?

a já jdu zase mastit hry

mějte se tady krásně a koukejte víc drbat :sweat_smile:
11. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Palvap,když on zrovna tenhle dárek nemohl tam u nic nějak sehnat :sunglasses: .Tak jsem slíbila,že mu ho seženu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Pavli, rozchodila, teploty jsou pryč, zase pěkně kojíme. :wink:
11. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Neli... :astonished: rozchodila jsi to :astonished: ??? Tak supr!

Madli... aha, vypadalo to, že Adél na Ježucha nevěří :sunglasses: ...

Co je se Žofkou???

Pavli... s těma hrama jsem úplně mimo. Každý jede akvárko, farmu a já nevím vo co go :confused: . Jo a co že se ti stalo za úraz???
11. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojda Dani také přeji Vše nej..k svátku. :slight_smile: tak mě dorazila druhá mršule už přesně tak ještě jedna a bude Ketík.Ted se těším ale pak se budu bát toho že to nevýjde a když výjde aby se neopakovalo to co ted v říjnu-revize. :wink: pěkně Vám všem rostou dětičky :wink:
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Holky, díky za pochvalu fotek!

Sari, Marinka je krásná, fotečky taky :slight_smile:

Tak u nás se spí, ale já dnes nepovídám, dojedla jsem večeři a jdu něco dělat. Užijte si večer :wink:
... a jestli se někomu zdá, že mám moc energie - nemám - dnes už od odpoledne jedu na čokoládu a teď i na víno, protože jinak bych padla, jsem nějaká zmožená... :unamused: ale co, k Vánocům to patří a k dítěti taky :wink:
11. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Very, byla jsem se ségrou (+ Honzíkem, bez toho to nejde), ta by to odřídila, kdyby mi nebylo dobře, ale zmákla jsem to na 1*. Pes vypadá jako debil, ale to jsme čekali, už byl tak zacuchanej, že by se to prostě nerozčesalo... (viz album)
chtěla jsem ještě zvládnout nějaký dárky, to jsem vůbec nezvládla, ale zase jsem koupila v HaM moc pěkný bodýčka s krátkým rukávem, ty nezdědíme (jen s dlouhým)

Dani, všechno nejlepší! Taky tady ucucávám trochu vínka, dostala jsem příděl cca půl sklenky :dizzy_face:

Andi2, stane se, co se má stát, ber to jako šanci :wink:
11. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
woblu tý jo to je uplně jinej na každý fotce pejsánek. :slight_smile: my si příští týden jedeme pro chlupatý klubíčko (album)už se moc těšíme. :wink: jo jasně beru to jako šanci ale bojím se jakéhokoliv výsledku. :wink:
11. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Woblu... tak to klobouk dolů, když jsi odřídila Prahu. A ti psi... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: . Woblu, to není možný! Vám je vyměnili, ne???
11. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Hojky hoj :slight_smile:

jsem doma od mamky, pečení nám dalo zabrat, ale máme 5 druhů po 2 várkách + svíčková, takže dobrý na to že jsme začínaly po 13 hod. :wink:

jinak jsem totálně přecpaná té svíčkové, ale je vynikající, zítra budeme pokračovat v pečení a v neděli asi taky, ale aspoň to budeme mít z krku

Nelčo, super že se fotečka přestěhovala i do pasu :slight_smile: , jsem úplně koukala co je tu za novou tvář. Fajn, že se prso povedlo rozchodit :grinning: :wink:

jé Maruška, tak díky za info Šári

Dančo, hezký album Anežky, už je opravdu velká slečna s naušničkama, ale ty její kukadla, ty září :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblu, vypadá jako debil :grinning: :grinning: :grinning: , no je to rozdíl obrovský, ale ten text je ještě lepší a přidávám se ke klobouku, že ve tvém "stavu" si tu Prahu dala :wink:
11. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Gabi, býk je dobrý znamení :wink: a že je každý těhu jiný a mimi, to je jasný, aspoň víš, že to bude taky osobnost.
moje mamka byla těhotná 3x a nikdy prý nezažila u míma v bříšku šlukajdu a náš malej ji má klidně 3x za den :sweat_smile:

Andi, to se ti to krátí, já si půjdu pro Mišáka a ty pro mrazáčka, to musí vyjít :wink: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Woblud, ten pes vypadá!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
zamykám, dobrou :wink:
12. pro 2009 v 00:43  • Odpověz
Odemykám, dobré ráno :slight_smile:

Dnes nevařím, baštíme z mrazáku (maso s hranolema), dnes budu uklízet.
A jestli chcete pobavit - večer jsem si spařila mandle, že je oloupu. Nedopadlo to. Tak jsem je vylila a rozložila na ubrousek, aby oschly, aby náhodou nezplesnivěly. A co myslíte, co se stalo. ... Mandle jsou v pořádku, ale nejdou loupat, protože suchou mandli oloupat nelze. Jó, to se pozná inteligent :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:

Jé oni mi ho smázli :rolling_eyes: , a to tam byl kus mé těhotné ruky a nohy :grinning: Máme ještě psí holku (tu se podařilo udržet rozčesanou) a ta ho nemohla poznat, nejdřív na něj vrčela a pak ho pořád očuchávala :sweat_smile: ale pes si to užívá, každej ho teď drbe, nespí v boudě, ale v bytě, takže jsem ho už pochopitelně nachytala na sedačce. A to je prosím šampion střední a východní evropy :grinning:

Když vím, kam jedu, tak mně to ani v Praze nevadí, akorát se nekamarádím s tramvají, takže to bylo vždycky ,,sakra - tramvaj - zdrháme". Navigaci jsem zahodila hned doma, ale pšt před manželem, on s nima obchoduje, takže mám navigaci v autě, v telefonu a bůhvíkde ještě a stejně jsem jela podle ségry, co držela mapu vzhůru nohama :zipper_mouth: :grinning:

Manžel přišel v noci z hospody, on je hodnej, zásadně zvrací venku nebo na záchodě, vždycky si sundá kalhoty, zavrávorá do postele a v tu ránu chrní. Už ví, že mi nesmí dávat pusu, protože to je smrt, když na mě dejchne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát dneska mu to nějak nevyšlo a omlátil si hlavu o zeď - ale tak, že jsem myslela, že musí mít otřes mozku :sweat_smile: Ještě jsem ho nechala chrupat, tak jsem na něj zvědavá, na pacholka :grinning:
12. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Krásné dobré...

Verýska jsem v noci zkontrolovala, zda pozamyká :slight_smile: ... Koukala jsem na telku a film končil až v 1hod. Very... ty furt jen pečeš, vaříš, smažíš... kdo to u Vás jí???
12. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Dani... příště už budeš vědět :wink: ...

Woblu... šampión a spí venku v boudě :astonished: :astonished: :astonished: ??? Teda psa myslím!
12. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Hezkou sobotu
u nás ráno se snížkem, už to ale pomaluju taje :frowning2:

dnes nás čeká opět cukrovíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani :grinning: , bude hůř, ale každýmu se čas od času stane nějaká blbost, ať jde úklid od ruky :wink:

Woblu, zdrhat před tramvají :grinning: , manžel je hodnej -zásadně zvrací venku :grinning: , teda kam ty na to chodíš, no mazec s tebou

Šári, my pořád s prominutím žereme :grinning: , bez jídla, dobré buchetky a pomazánky se neobejdeme :sweat_smile:
12. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Sari - ta noha to je ten můj jarní "vyvrtnutej" kotník - jak jste měli za mě dobrý den jak jsem si ho doma sádrovala a tak :grinning: ono to toitž nebylo vyvrtnutý jak mi lékař diagnostikoval na pohotovosti, ale utrhaný vazy, které se mi tedy podařilo přechodit, tak mi to teď řezali a šili prostě pastikovali :grinning: :grinning: :grinning: .
A teda nevím, pejsky jsem neviděla ani zarostlý ani ostříhaný, jen Imča má na FB fotku fadýska jak je ostříhaný a vypadá zase jako miminkový pejsánek.
A je-li ta chlupatý zmiňovaná koule králík tak toho jsem viděla (ale jsem holka z vesnice, tak ani nebudu psát co mě napadlo :grinning: ale souvisí to se včerejšími příspěvky od Veryska :grinning: )
No nic, jdu se přesunout do kuchyně, zase se stavím
12. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.