• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
rozi- ahoj
a myslím ,že spousta chlapů má jednu stejnou vlastnost a tou je ješitnost.
3. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Rozi v pohodě, Agi má pravdu všichni chlapi mají jednu společnou vlastnost a tou je ješitnost, to napsala přesně

jednou za rok se na něčem neshodneme a už jsem oslední dobou protivná a nerozumíme si a máme krizi

se tomu musím smát, věechno děsně zveličuje a řeší kdejakou kravinu
3. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Agi - to fakt vystihla- jsou to naši ješitní miláčkové ňo :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
houby, jak malý děcko, není po jeho a všichni jsou špatní :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
miso a chran buh abys mu vzala oblibenou hracku... :angry: to pak vyvadej... :angry:
jojo ale jesitni jsou vsichni, jen nekdo vic nekdo min, a nekdo to jen umi dobre schovavat... :confounded:
3. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Soni svatá pravda :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Přesně tak, Soni :wink:

Hele hojky - můžu 14dní po OPU cvičit Mojžíšovou? Já mám bederku v pr . . . . ,ale nechci je moc mačkat - spíš se bojím. Jinak Mojžíšová mi zabrala i na růst folikul.
3. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Rozi já ji cvičím taky, tak doufám, že to k něčemu bude
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Rozi- kde seženu cviky na tu Mojžíšovu?? :slight_smile: Nikdy jsme to necvičila a prý to je dobrý.
3. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
no nic dámy, jdu zalehnout, se mi klíží očička

přeji dobrou noc a sladké sny :grinning:
3. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
tyy jo ted jsem nasla letenku za necelych sest, ale s prestupy a dost dloho to trva... :confounded: no nic, jeste pockam... az mi to nekdo vysvetli lip... :sweat_smile:
rozi myslim ze v tehu by se prave nemela... tak se radsi zeptej nejake rehabky co ji procvicuje... :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Soni - Aha, ale já viděla i Mojžíšovou pro těhotné ,myslim jako kazetu VHS a byly tam stejné cviky kromě těch na břiše. Já mám VHSku s Mojžíšovou na záda i pro snažící se páry - je tam cca10 cviků pro ženy a cca 4 cviky pro chlapy.
Agi - na srazu ti ji můžu přinést, aby sis ji zkopčila a nebo ji asi normálně seženeš - jsou i střediska, kde ti nejdřív ty cviky vysvětlí a projdou a pak ti tu kazetu prodaj. Možná mrkni i na net.
Míšo - dobrou, já zas budu do 12 čučet na krimošky :wink: a cvič - na mě to fungovalo :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jsem zpět, ale chápu, že už je tu mrtvo...

Wobludko, takže Ty máš slavné předky?? Pamnětní desku K. Vašátka jsem na základce několikrát opisovali, ale přiznávám, že jsem si až teď na netu nastudovala, čím byl vlastně slavný.... Zajímavé.

Tvarohové knedlíky se třešněma budou, ale... až se mi u toho bude chtít stát. První část je hotová (koupený tvaroh :grinning: ).

Jinak holky, rozhoduju se, zda jet v sobotu na autosalon do Brna nebo ne... ono se nic nestane, když se tam drahá polovička otočí sama, že jo? Ne že by mě ty autíčka nezajímaly, ale to by bylo řečí, kdyby se něco přihodilo.... Tedy, ono se může přihodit i tady, ale rodit v Brně, tak mě tchyně zabije, že... :grinning: Na druhé straně, 4 týdny před porodem bych jet mohla, si říkám... No, pomedituju o tom, uvidím...
3. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Agis, stavíš se u mě a já Ti to půjčím na ofocení :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
čau Rychn. - jaktože ještě nechrupkáš? Já už to asi taky zabalím - budu usínat u tv asi :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Rozi, nechrupkám, ale už jdu... to víš, chtěla jsem dočíst koníka a hlavně jsem do desíti telefonovala se ségrama...

Míšo, s chlapama je zábava, viď... Moc hezky si to napsala: "jednou za rok se neshodnem a hned máme krizi" to je naprosto typický, tohle přesně znám. A v tý chvíli se musím smát :wink: :grinning:

Andi, hematologe? Zajímavé... Mimochodem, Agis, Ty si na hematologii byla? Nemůže to být tím, že embryo "nemá co živit", protože krev neproudí stoprcentně, třeba je moc hustá nebo něco (já to jinak neumím napsat, takhle si to zkrátka představuju). Ohledně té Mojžíšové, v RK v horní knize mají asi 2 knížky, je to tam včetně příběhu, celá metoda. Já bych Ti dala ofocené jen ty cviky, což je dobré, ale s tím povídáním je to lepší. Zkus se stavit v knize nebo u mě. :wink:

Rozi, Mojžíšová se v těhotenství může, ale jen vybrané cviky, jsem četla v knížce (a donutila si mě zvednout zadek a jít se podívat), může se: 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10 a chlapský cviky 11 a 12 taky (v téhle knížce jsou pro chlapy jen 2 cviky). Když chodíš na cvičení pro těhotné, velmi často se Mojžíšová cvičí, takže pokud si na to aspoň trochu zvyklá, nebála bych se zlehka do toho :wink:

A už jdu spát. V 8.30 mám být u Dr. na monitoru, ale ráno snad stihnou kouknout. Dobrou :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dobrou, brou, brou :pensive:
3. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
No vidíš Andi, to by mohlo pomoci :slight_smile:
Dani tak, tak, on tam u Zborova byl ještě jeho brácha, ale ten nevelel, tak není tak slavný... no ještě byl jeden co zase lítal v Anglii a měl nějvíc sestřelů nebo co, no a kvůli nim jsem nesměla do pionýra :grinning:
Rozi teplota stále stejná už několik dní, což je v téhle fázi cyklu normální - o víkendu se uvidí, jestli půjde nahoru nebo dolů :slight_smile: jakmile je 2 dny dole, tak to pak třetí den dostanu, alespoň se nemusím pořád zkoumat, jestli ze mě něco neteče :slight_smile:

JInak já jsem na cestě do Prahy, ještě ke všemu je výluka, proto tu straším tak brzo.
4. čer 2009 v 06:26  • Odpověz
Hoj, dobré ráno...

počasí vyhlíží :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a to jsem chtěla vyjet na zkušební jízdu :angry: . Uvidíme :wink: ...

Soňi... máš moje sympatie stran změny účesu :dizzy_face: !!! Ale že nás necháš čekat AŽ do srazu??? To nebereme... Hele, Bůh ví, kdy se srazíme, tak neváhej a nafoť se nám :wink: :wink: :wink:
4. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
Woblud... šťastné cestování. Vlakem? Jsem nejela možná rok... Dráhy ze mě nebohatnou...
4. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
No já jen služebně, soukromě ani náhodou... akorát jsem si chtěla pustit Bathory a ikdyž dám hlasitost na max, tak stejně slyším každý druhý slovo, přes to drncání :angry:
No jasně Soni, ne že nás budeš napínat :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
ahojik tak ja za hodku vyrazim, je tady hnusne a naprsino, nehlede zima :confounded: tak doufam zmoknu... :confounded:
holky to vas teda budu napinat :grinning: uz jenom kvuli sraziku, aby byl co nejdrive... :grinning: klidne tam kde ted naposleded, i kdyz teda vyber jidel nic moc, ale zas chutny :grinning: tak sup terminek a uvidite me nazivo, mozna s pytlem na hlave kdyz to blbe dopadne :grinning:
4. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj ženy :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem doma, pustili mě už včera, ale nějak jsem nestíhala ... a pak jsem byla ráda že jsem si lehla a ležela a ležela.
Jsem teď rozmlsaná z nemocnice, že nic nemusím :grinning: :grinning:
Jak se máte kočky?? Nějaké novinky??
Žofik ležela kousek od mě na patře, Váša je krááááááááááááásný, fakt se jim povedl :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno. Jsem sama sebe překvapila, že ještě umím vstávat před osmou :grinning:

Soni, ať je to ta NEJ volba :wink:
Woblud, noooo, bylo by to fajn, kdyby neklesla, viď???
sari, počasí nepočasí, je potřeba vyjet :wink:

Pověsím prádlo a běžím. K doktorovi, ke kámošce na čajíček, obstarat barák (naši jsou na dovče). Přeju všem krásný den. :wink:
4. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
No jo ... Dani ... stále stejná, v jednom kole, viď?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Zdar Peťulo. To je dobře, že jsi na příjmu a že jsi OK. Novinky? Agi nic... Very je těhulka, to už víš, jinak vše při starém. Díky za info o Vášovi :slight_smile: A už běžím.

Jo, holky, mám dovolenou, tak proč bych nejela na výlet... tak do Toho Brna asi pojedu, si říkám... :grinning:
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Agi se kočka taky dočká ... :wink:
O Very vím, Žofik informovala na návštěvě, když u mě ještě byla 2v1 :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu to tu pofackovat a natáhnout brka, po o přijde kamarádka udělat mi melírky, abych se miminkám líbila :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj Artep... moc nefackuj :wink: ! Víš co máš? Odpočívat a koníkovat :grinning: !!!

Holky, u nás svítí sluníčko :dizzy_face:, prochajda bude :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno, přeji všem. :sunglasses: tady u nás v dědině to dnes vypadá na azuro :wink:
4. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Krasne dobre ranko!

agi, presne tak, ako som Ti pisala, tu hematologiu odporucam a aj endokrinologiu.

andi - mam tu istu skusenost, po neuspechu ma moj dr, poslal na hematologiu, tiez tam zistili problem, pri stimulacii brat anopyrin a po ET pichat heparyn - ale to som tu uz asi pisala... :wink:

Skoda, ze to nevedeli uz skor, dnes som uz mohla mat 3 mesacne mimco....ale nevadi..na podzim idem do toho! :wink:

ak mozem k sraziku, aj ja by som sa rada zucastnila a priznam sa, ze mne by viac vyhovovali PCE....ale je to na VAs, ako sa rozhodnete......ja to tiez neviem slubit na 1OO%.... :wink: ale budem sa snazit...
4. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.