• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sarii dnes jsem 20DC takže na těhu test je brzo. Neboj už jsem to, ale zkoušela
13. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Čaaaaau

nestíhám, žiju, u mamky super, Cel má dneska nespavou, jdu koupat, Very drží i když by se měla šetřit!!!!!, Sar nebude na pávení v tejdnu zima? :unamused: , mě teče z nosu předrýmová voda sakryš, nedočítala jsem, myslím na vás.
Zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Luc vše nej a Danče dodatečně taky.

Pa pa :wink:
13. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Dabli, přeju brzké uzdravení!

Holky, díky za rady s tím chozením ven... nepotěšily jste mě... já myslela, že je to výmysl doktorky, a ono asi ne...

Mám douklízeno :dizzy_face: :dizzy_face: Manžílek běhal venku a já to zmákla doma. Takže teď už jen péct. Se těším :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra kouknu :wink:
13. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojda všem, zdravíme vás s Vašíčkem :wink:
13. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dabli... 20DC je ještě fakt brzy, ale třeba... kdo ví :wink:.

San... no, copak my s Maris jsme skalní, ale Cel je malinká...

Žofka... tak jak Vášovi vyváříš? Chutí mu příkrmy???
13. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Sari jedou mu přesnídívky, ale zeleninka nic moc :astonished: a spíš kupovaný.....
14. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
Přeju dobré ráno :slight_smile: Odemykám...

Dopol. půjdem ven, je kolem nuly - a kdo se ptal, jo, je tu sníh, cca 3 cm. Odpol. budem s Anežkou samy a když to půjde, budu péct. :slight_smile:
Užijte si den :wink:
14. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
AHoj

Dančo jeee tozní tak pohodově!!!! Tak by se mi to taky líbilo......., na mě čeká bohužel pořád jen ten úklid. Napečíno mám jak jsem byla u mamky....

Sar no asi jo, páč nám asi začíná první oficiální rýmička............. takže to vypadá, že budeme zakutlený doma a čekat co se nám z toho vyvrbí......

Zofi čavec, no jo přesnídávečky jsou slaďoučký..... :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
JO a když jsem po šestinedělí, můžu si dát dneska vanu???????????? Nebo musím radši čekat na zítřejší odklepnutí od mudra...????

V Pardubkách kde budete kupovat stromeček????????????????????

A jdu na úklid.
14. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Hezké pondělí :slight_smile:
to nám to letí, se mi nechce ani věřit, že za pár dní jsou tu vánoce :wink:

já se dneska po strašně dlouhý době luxusně vyspala :dizzy_face: , ikdyž jsem se budila, ale vždycky jsem usnula a taky byl v baráku vyjímečně klid :grinning:

mě dnes čeká praní, pak výjezd do města, ale to myslím bude rychlovečka a pak budu doma, uvidím co se mi bude chtít, ale ještě asi udělám cukrovíčko - úlky, protože jsem jich už dost snědla :grinning:
14. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoooj, ráno jsem nakoukla, ale mazala jsem ven...

Žofi... nějak se začít musí, noo. Alespoň že mu chutná! Tak už Váša taky není jenom mlíčňák :grinning: :grinning: :grinning: ...

San... mně přišel mail, že stromky prodávají u Vás, tak nevím... Jinak rýma nám začíná asi taky. Už jsem nasadila kapičky. No, to bude z té včerejší oslavy :angry: :angry: :angry: . A já říkala, že tam s Mari nepůjdu. Jenže, abych nebyla za "divnou" tak jsem na chvilku šla. Švagrová tam přitáhla usoplenou, kašlající 2 letou neteř a prej, drž si Mari od nás :astonished: :astonished: :astonished: . Asi neznají pojem kapénková infekce!!! No, co, uvidíme. Jsem taková trouba, že se neumím ozvat :frowning2: ...

Jo a vanu snad klidně dej...

Dani... tak tady semo tamo bílá ďubka, jako sníh, proletí... ale to je vše.
14. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj berušky,
tak domácí snaženíčko se nezdařilo a v pátek dorazila mrcha.Volala jsem dneska do Sanusu a sestra říkala že už by mi KET vycházel na svátky a to tam nikdo není.Takže to necháme na leden. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Se z toho fakt už picnu.
Jdu přelouskat a čem se tu drbalo.
14. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Sar mail jooo?? :confused: No já jsem koukala, že tam maj stromečky, ale jestli budou mít malinkej..... no uvidíme. Jsem si vymyslela, že by mi stačiltřeba já nevím metrovej ale širší a koupila jsem takovej khaki satén a ten hodím přes štokrle, látka bude sahat až na zem a na to dám ten malinkej stromeček ozdobenej tenhle rok do zlata :slight_smile:
S tou neteří jsi to napsala že jsem se tomu musela zasmát kor tomu "že asi neznají pojem kapénková infekce" :grinning: Máš recht. Teď to asi bude všude :unamused:
No kdyby zůstalo u rými bude dobře................ a odsávačka na vysavač je super!!!

Sar tak myslíš, že můžu dneska dát vanuuuuuuuuuuuuuuuu???!! :dizzy_face: Já se už dle mého gusta nekoupala od února to je děs. Si napustím vody až po krk jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Výraz bílá ďubka souhlasí. Kéž by mrzlo na vánoce a sem tam prolítla aspoň vločka... nesmíme bejt tak naročný...

Very tak super, to je ale podezřelé, holky něco psaly, že se ti spí blbě, pak se vyspíš dobře a pak jedeš rodit :grinning: :confused:
A pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeease recept na úlky!!!!!!!!! A musí se do nich dávat vaječňák nebo se může i něco jiného????

Madli, tak škoda, ale vykročte pěkně pravou, užijte si ještě vánoce i silvestra "v poklidu" a příští rok v lednu otěhotníš a příští vánoce a silvestr budeš už krásně nevyspalá a budeš mít kolotoč kolem míma :wink:
Fíha já jsem prorok :grinning: :sunglasses:
14. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Sanu beru tě za slovo :wink: :wink: :wink:
14. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
delate nekdo banan s piskotama polevany cokoladou??????? Nevim jestli neni brzo to delat.... asi jo co....

Madli jasan :slight_smile: :wink:
14. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
jsem doma z města :stuck_out_tongue_closed_eyes: , blééé

Šári, ta švagrová je fakt vtipálek :angry:, takový lidi mě ....s... - točí :pensive:, tak ať se z toho nic zlého nevyklube, ale ono to teď bude fakt všude, já se jen modlím ať nepřijde zákaz návštěv v chrudimské porodnici až budu rodit, páč bych tam nechtěla být bez manži :unamused:

Sanu, jj já chtěla obyč. odsávačku, ale známá taky doporučila na vysavač, prvně to vyzkoušela na sobě :grinning: a pak na malé :wink: a nemohla si to vynachválit, takže taky do ní jdu :wink:

recept na úlky hned pošlu, my nedáváme vaječňák, děláme si takový krém a je to lepší, teda aspoň mě přijde :wink:

Madli, to je člověk naštvaný a zklamaný, když mu někdo takhle zhatí plány, ale budete na to v lednu 2, Andi a ty a vždycky se tu těhotnilo po 2 :dizzy_face: , takže hurá do roku 2010!!!!!
14. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Very já to na sobe nezkousela, al nez jsem se trefila Cel chudině do nosni dirky, tak jsem se musela s manzou rehtat. Jsem jí vcucávala pusu spicku nosu nosni prepazku............. :grinning: :grinning: :grinning: proste jak jsem se blízila k oblicejiku, tak jsem se nekde pricucla po ceste :grinning:
14. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
very co ty jako profi kuchticka myslis na ten banan...?
14. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Sanu, s tou odsavačkou u vás muselo být veselo, nedala jsi větší sací výkon, než je povolený :grinning:

a s těma banánkama bych ještě počkala, až těsně před vánocema, já nemám pak ráda starý banány :wink:
14. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
néé jako že bych k vám na ně šla :grinning: , ale jako prostě mě přijdou, že už mají pak takovou divnou chuť
14. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Madli... leden už je za humny. Užij si Vánoc, Silvestra!!! A pak pravou, Madli, pravou do nového roku :wink: !!!

San... jsem někde potratila tvoji e-adresu... bych ti přeposlala tu nabídku stromků, je to i s ceníkem :wink: . Na banány v čokošce je ještě brzy... nejdřív tak za týden :wink: . Já se zase nasmála při popisu odsávání :grinning: :grinning: :grinning: ...

Opravuji, než jsem napsala minulý příspěvek, tak se tady s bílejma ďubkama roztrhl pytlík. Některé i drží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
14. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
sar teda netusim o jakych dubkach pises???????????????????? :confused: tady anui tuk

dam ti mail do ip.

mi asi upadne ruka mala mi spi už asi 20 min na ruce a teda tech ctyri a pul kila je znat.............
14. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
nic jdu pověsit prádlo

u nás teda ani ďubka :frowning2: , jen mlha, takže už k vám ženy zase nevidím :grinning:
14. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Very, to je dobře :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ... Soukromí musí bejt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...
14. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Sar tak te mam v seznamu :wink:
14. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holčiny,

pohodově ten můj program vypadal, ale až zas tak pohodový nebyl... úřady, zařizování... ale jinak si nestěžuju.
Neupekla jsem nic, ale stále věřím, že stihnu dokrájet mandle a udělat jedno nepečené.
Anežka je dnes zkrátka skvělá :slight_smile:

Madli, chjo.... :pensive: Nu co, budem držet palce dál...

Odsávačka na vysavač je bezkonkurenční, zkrátka skvělá (Sanusko, popis mě pobavil).

Užijte si večer, asi ještě kouknu :slight_smile: Tedy... musím ještě vybrat fotky na vyvolání a tak.... je toho moc na práci...
14. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Jo a Very, ikdyž je zákaz návštěv, tak tatínek k porodu může. Alespoň v H.K. :wink:
14. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:

Sanu- písni mi recept na ty banánky s tou čokoškou to musí být dobré.
Sem říkala ,že bych letos zkusila flambovaný ananas, banány a oříšky na pánvi.Vloni jsem to někde jedla a byla to děsná mnamka. Navrh se dá dát ještě právě čokoška a nanukáč. Dnes jsem poprvé dělala marokánky a jsou dobroučký.

Holky to je stejně super název pávit se :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
madli- já taky doufám, že ten příští rok bude už plodný. Nepočítám ani s ničím jiným.

Já mám doma takový svinčík, že to je mazec. Sice mám napečeno,ale pořád hory nádobí, všude se válejí recepty, vánoční tretky a pořád můžu v kuchyni stírat.
14. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj kočky,
děkuju za přání k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moc Vás nestíhám dočítat...od včerejška jsme s mamkou pekly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a dneska jsme s Anetkou dorazily do Prahy za manžou a před chvílí se vrátili ze Staromáku :dizzy_face: Stromeček je nádhernej :dizzy_face: Jinak chodím do práce...dárky už mám všechny, jen je zabalit :dizzy_face: a minulý týden jsem byla na IUI...byla jsem na ní v HK, pže zrovna vycházela na den, kdy jsem byla v práci :sweat_smile: tak uvidíme, jestli nebude dáreček pod stromečkem :dizzy_face:

sanu, my kupovali stromek u Obi...normandskou jedli..nádhera :dizzy_face:
14. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.