• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky tak jsem dnes byla u obvodní a neví si se mnou moc rady. Vzala mi krev zda nemám zánět a asi ne.Nic mi nedala jen paralen na teplotu. U ní jsem měla 37,6 a teď jsem dostala průjem. Fakt jsem na sebe naštvaná. A to mi v práci navrhli zrušit neschopenku a vzít si dovolenou, ale já mám neschopenky tři :unamused:
14. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojda berušky,

já nepeču, cukroví nejím a tchyně řekla, že nám dá, tak já udělám jen ňáký buchty a cosi slaného z listového těsta a nazdar.

jinak uklizeno je, okna umytá, jen doladit zbytek, stromek jsme kupovali dneska, jedle exclusive 2,5 m moooc hezká

přeji veselé vánoce :grinning:
14. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj,dabli,jak tři neschopenky,to jde?Hlavně se vylež ať si užiješ vánoce.
Á,Míša,je vidět,že jsi moderní žena se vším všudy-cukroví nepeču,nejím,kéž bych i já mohla napsat,že ho nejím,vlastně můžu napsat,že ho nejím,protože já ho žeru. :grinning: :grinning: :grinning: Né,tak tragické to neni,ale chutná mi.
My ještě stromček nemáme,budem muset co nejdřív ať na nás nezbydou pahýly. :wink:
V práci nám oznámili,že musíme mezi svátky do práce,tak jsou všici nadšení :angry: :angry: :angry: ,ale je toho teď opravdu hodně,jakoby si všici vzpoměli na poslední chvíli. :frowning2:
S těmi banánky v čoko bych se určo přiklonila k názoru počkat až těsně před štědrým dnem.
14. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoooooj

tak zase tukam jednim prstem....... Cel má rýmu jako tram. Ted mi tady hodila gejzir snad komplet cele davky co jsem ji dala pred půl hodinou. Ted spi tak tau jestli ji znova vzbudit na dalsi davku...............
Chrci to v ni bych potrebovala aby poradne zakaslala (cha cha měsícni mimino) a kdyz odsaju rymu, tak se ji to stejne nekde drzi.... :angry: Ji to piská a chrci v nose.....

Tak dneska mám noc jasnou, v nárucí Cel a jedno oko porad dokoran.......................................jestli ne obě...

Luc ta normandska je krasna, ale draha jako svina co???!!!

Agi recept here :grinning: :
Piškoty, banan, čokolada (mlecna, bila, hořka - proste dle gusta kazdeho...), paratka
Postup:
Tuhý banán nakrájís na kolecka, vezmes jedno kolecko a vlozis ho mezi 2 piskoty. Propichnes paratkem jako jednohubku a pak namocis do cokolady a das ztuhnout.
Paratko můzes ale nemusis vytáhnout a jeste pak pres vrch pocákat jiým druhem cokosky aby nebyla videt ta dira po paratku :wink:
Já ho teda nevytahuju.
Když to je cerstve tak to neni ono, ale pak když se ten piskot nasaje od toho banánu, tak to je pohádka :dizzy_face:

No tak jjá jdu dumat dál co s tím Celinčiným prázdným žaludkem.

PS: Jsem od 1:30 vzhůru a zatím jsem fit :grinning:

Tak brou a dobré ráno :slight_smile:
15. pro 2009 ve 03:27  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

pardubandy mají stále zataženo :grinning: , zase nic nevidím :grinning: , už to s tím soukromím nepřehánějte joooo!!! :grinning:

chtěla jsem večer zamknout, no ještě že nééé, Sanu člověče, to jsme na tom byly stejně, měla jsi mi písnout sms, bych si s tebou psala :grinning:

já nespala snad do 3, prostě to nešlo mi zabrat a v 7 ráno už zase vzhůru, to mě vzbudila bolest jako na mrchu :confused: , až jsem se toho normálně lekla :grinning:
holky, jestli mě tyhle všechny "jakoby příznaky" budou trvat do půlky ledna, tak ze mě bude cvok :pensive: , jo a taky se mi teda zdá, že mi sjelo břicho, nejdřív jsem si myslela, že si to vsugerovávám, ale i manža večer při mazání říkal, že fakt jo :confused:

Sanu, tobě taky tenkrát sjelo, ale ještě to trvalo než se Celinka narodila viď???
15. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko... tak jsem druhá :grinning: ...

San... v noci jsi byla fit, tak to teď budeš k.o. A jak jsi pak pokračovala? Hele, jestli to má Cel horší, tak šup k Dr. Poslechne ji a dá nějaký kapky nebo tak něco... ať je Celiňáček na Vánoce o.k.!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak ani nevím, kolik stupňů zimy je venku :confused: ...
15. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Very... cože? Bolest na mrchu :astonished: :astonished: :astonished: ???
15. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Sanu, chudák Cel, snad se brzy uzdraví :frowning2: , takový prcek a už takový trápení, jestli i u Mari se to takhle vyvrbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Dančo, cukroví ještě v pohodě postíháš a ty vůbec, já včera udělala navíc dávku úlků (mimochodem pěkně rumové :grinning:), tak jsem zvědavá jak dlouho nám vydrží, abych po neděli nedělala ještě jedny

Luci, tak ať máte krásný vánoční dárek :dizzy_face: , takhle to bylo i s Anetkou, že sis z práce odskočila :grinning: , to by mohlo klapnout :wink: jinak si užijte vánoční Prahu :slight_smile:

Míšo, ty se máš, že cukroví nejíš :grinning: , to bych taky chtěla, já už včera večer naložila pěkně na talířek a už jsme s manžou jeli až se nám dělaly boule za ušima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Míšo, ty jsi tady tenkrát psala nějaký název dobré antikoncepce, kterou bereš, můžeš mi to prosím písnout :wink:

Dabli, 3 neschopenky taky nechápu :confused:

Ahojko o svátcích do práce :confounded: , je to pech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Šári, ale klid, už to zase přestalo, takže říkám jestli to takhle bude do ledna tak mě vezou někam na kopeček :grinning:
jestli Sanuska někdy plašila, tak to byl slabý odvar veryska :grinning: :grinning: :grinning:

u nás to hlásí jen -2,3

týjo, já se musím taky objednat k nějaké dětské Dr., mám mít v průkazce razítko bo co :confused:
15. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Bréééééééééééé rááááno :grinning:

No já mám ještě humor, zatím krize nedolehla..... šla jsem spát v 5 teda v 5 jsem naposledy koukala na hodiny. Cel od té doby co hodila gejzír, spí, asi má plnej žaludek hlenu, když se nebudí na jídlo :sweat_smile: :confused: Volala jsem mudře.
Tak mám Cel dávat čajík, když tak Mucosolvan (nemáte některá něco vyzkoušeného?), blindit bude (je to prej i lepší), že ty hleny tam tlačej a je lepší když to vyzvrací než kdyby ji bolelo z toho bříško....

Very fííííííííííííííha hele no nevím jestli do ledna vydržíš................. mě možná minimálně kleslo, ale nic se nedělo, mě to museli vyvolat a i při vyvolávání jsem se otevřela až za pět minut 12..... jsem byla jak zabetonovaná....

Dneska chci se Celinkou dělat ty úlky, tak uvidíme........... budu muset mít činnost, bo jinak padnu a to nemůžu.....

A po desáté k dobrkovi :slight_smile:

A už mi tady chrochtá holčinka tak jí jdu okoukávat...

Sar tady to hlásí -1,5 ale bude víc. PC mi říká -2 :wink:

Zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

JO A ODVOLÁVÁM CO JSEM ODVOLAL A SKLÁNÍM HLAVU K ZEMI PŘED LUCKOU KDYŽ JSEM TENKRÁT "ŘEKLA", ŽE PŘECE MÁ ANETKA "JEN" CHŘIPKU, ŽE JSOU HORŠÍ VĚCI. (JAK JSEM TADY BYLA ZA SAŇ :grinning: ). TAK LUCI JEŠTĚ JEDNOU SMEKÁM UŽ TO CHÁPU ÚÚÚPLNĚ Z JINÉ STRANY, TAKY BYCH TU RÝMU VZALA NEJRADŠI NA SEBE. JE TO DĚS KDYŽ JIM ČLOVĚK NEMŮŽE POMOCT. :pensive:
15. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
No jo, jsem chtěla Luuc popřát trochu toho štěstí... aby to klaplo. A vánoční Praha, tak to bych si dala taky líbit :dizzy_face: !!!

Very, Very... ty furt strašíš s lednem... já říkám, ještě letos to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
15. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Sanu, díkec za rady :wink: :slight_smile: , já věřím tomu, že teď přijde všechno možné a v lednu se to zastaví a budeme taky vyvolávat :grinning:
15. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Šári, my máme v průkazce termín 27.1.2009 :grinning: , takže mi už jsme dávno na světě, páč nám dr. spletla rok a ještě jí to pořád vychází na 27 a jinak všude to vychází na 26 + nám to zkrátila o 10 dní, takže prase aby se v tom vyznalo, ale ty jsi rodila 34+4tt tak to já mám ještě do neděle čas, to budeme na Vysočině, tam já nerodím, takže to ještě vydržíme a taky jsem malýmu říkala, že o svátkách na nás bude každej prdět v nemocnici, tak ať vydrží :grinning:
15. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Very...jo,jo...důvodů máte dost :slight_smile: . A to datum 2009 je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: ...................................
15. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
zdravím...

Verysku tak ti přeji ať ještě chvíli vydržíte po kupě....

jinak i taky máme rýmu, odsáváme, Vašíkovi se to děsně líbí :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak letos nepeču, nemám kdy....
15. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
teda já jsem magor, jednou napíšu "my" a jednou "mi" :grinning: :grinning: :grinning: , takže jako my (my dva) :grinning: , jo a ještě máme možná v pátek focení a možná taky až v úterý, podle manži :unamused: , radši v pátek, aby jsme to stihli
15. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
teď mi docvaklo Sanu, ty máš po 6 nedělí viď, proto k Dobrkovi :sweat_smile: :astonished: , páni to je fičák

Žofíku ahojky, tak i vám brzké uzdravení, že se těm dětem vždycky líbí takový blbiny :grinning: , Žofi a vy taky odsáváte na vysavači???
15. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
jo jo Very na vysavači, ale asi jsem to napsala blbě, spíš jsem to mysela ironicky, moc se mu to nelíbbí...ono taky ta nosní dírka miminka je mnohem menší než ta odsavačka a když s sebou mimís cuká, tak to dost dobře nejde...alenedá se...musím ho takto mučit....
15. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
aha, já to pochopila obráceně :sweat_smile: , no jo kámošce to jde, protože je ještě malá fakt prcek, ale Vašík už se mele, tak to musí být přetahovaná... je to sice mučení, ale zase mu odlevíš a určitě rychleji, když se teda trefíš :grinning: , než ruční
15. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
bré ráno,

Very brala jsem Jeanine, stojí něco přes 700Kč
15. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Míšo, děkuji, cena je dobrá, nebo dobrá - stejná, možná trochu nižší jak u mojí bývalé antikoncepce, takže žádná změna, já brala yadine, ale chtěla bych pak zkusit něco jiného, tak si tak přemýšlím dopředu :wink:
15. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Very... ty už si plánuješ pětiletku, ne???... Při kojení stejně můžeš asi jen 2 HA...
15. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Very já ji doporučuju všem, jenže když vyvalím cenu, tak jim spadne čelist, mě se to nezdá nijak hrozný

taky ji plánuju začít zase brát, teda až někdy budeme mít dítě, pokud se někdy zadaří, hodně jsem po ní zhubla a mohla jsem jíst co jsem chtěla a ani deko nahoru, to byla paráda :grinning:

Very HA pro kojící matky nedoporučuju nebo já ani tak ne, ale švagrovka, zuřila jak pes, zadržuje to vodu a ona to doted nemůže dostat dolů a malé budou 4 roky
15. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Šári :grinning: , se ptám, radši dopředu, protože pak na to nebude určitě čas, když ty antikoncepce co můžeš při kojení prý stojí tak akoráde za 2 věci.... :confounded:

teda mě se dneska nic nechce, jestli já začnu od rána něco dělat tak to bude zázrak :pensive:
15. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Míšo, no mě ta cena neva, protože jsem to tak taky měla, ale spíše mě jde o tu změnu, pamatuji si, jak jsem jednou měla dost velký problém se sexem a vyzkoušela všechno možný, trápila se a pak mi kámoška řekla, že měla to samé, ať jen vyměním prášky a ono to fakt hned zabralo :wink:

takže kdyby náhodou, ty moje už byly zase out, tak abych věděla které mám chtít :wink:
15. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Jo, tak to si je taky píšu :wink: :wink: :wink: ...
15. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Sari :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak já se v rychlosti hlásím, že ještě žijeme. :grinning: Dočítat nezvládám. Mám takový malý dotaz. Nevíte, jak je to s kojením a menstruací? Aby menstruace nepřišla, tak ten interval mezi kojením musí být menší než 6 hodin nebo může být delší?
Musím totiž holky pochválit, že v noci dokážou spát i 6 hodin v kuse, no teda především Monča, Nikča ta se někdy vzbudí dřív na jídlo. Takže mezi kojením ta doba je delší než těch 6 hodin, tak přemýšlím, jestli bych v noci neměla vstávat a aspoň něco odstříkat, aby ten interval nebyl delší než těch 6 hodin.
15. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,

sanu, mě ta jedle nepřišla nějak drahá..nemáme teda nějak extra velkou, ale je krásně hustá :dizzy_face: stála nějak kolem 500 :wink:

Děkuju za držení pěstí..já ani nevím, jestli chci aby se povedlo :pensive: :pensive: :pensive: Jak jsem začla chodit do práce, tak mě to děsně baví a nějak nevím, jestli bych zvládla další mimi :pensive: no uvidíme...já výsledek neovlivním

sanu, teda nevídáno, že jsi uznala, že má někdo pravdu :grinning: :grinning: :grinning: ale je to tak, že dokud to člověk nezažije, tak to nepochopí a to Celinčina rýma oproti Anetčinejm 40 horečkám je ještě prd :wink: Ale nikomu je nepřeju :pensive:

Jinak kojící HA taky nedoporučuju..já jí teda neměla, ale hodně kamarádek kolem jo a krvácely pořád :angry:
15. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Muchli, pro příchod menstruace je (většinou) potřeba pauza v kojení větší než 8 hodin, vím to od dvou kámošek, co chtěly otehotnět. Já občas kojím po těch sedmi, i sedm a půl, MS pořád nikde... Šesti hodin bych se nebála a rozhodně bych nevstávala kvůli odstříkávání. :wink:

Very, bolest na mrchu?? U mě to znamenalo jediné, že se narodila Anežka... no uvidíš.
A s tou antikoncepcí - kondomy jsou přeci bez předpisu a zdarma. Na antiko pro kojící bych se vykašlala... ale jak chceš.

Sanu, jdi k Dr. i s rýmou, ať jí to nesjede někam na průdušky, poslechne ji, budeš mít jistotu. Jinak odsávat, odsávat, odsávat...

Mám jeden druh (nepečený) a dvě těsta. Takže dnes večer z nich upeču. Odpol. uteče, takové pochůzky a "neviditelné" práce, co jsou nutně potřeba... znáte to. a taky jedem na poslední kontrolu kyčlí. Přeju fajn den, večer kouknu :slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.