• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Muchli to je skvělý, že jsou holky takhle zlatý a že kojíš je ještě lepší :wink:

Luci, když to nejmíń chceš, tak to přijde :grinning: , 2 děti by jsi zvládnout musela co by ti taky jiného zbylo :sweat_smile: , ale až to bude chtít přijít tak to přijde :wink: , jinak ať se daří v práci

Dani, já tu hormonální nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to už jsem taky slyšela, že je na prd, ale tu jak psala Míša chci až do budoucna, já jsem si totiž přepisovala seznámek všech různých bodů a rad, protože jsem to měla na takových těch samolepících a oblepený celý PC, tak už jsem to vzala šmahem od kapiček, přes očkování až po tu antikoncepci, jen mi tu chybí nějaké očkování, ale to se doptám později
- ať dopadne poslední kontrola na 1* a máte klid holky :wink:
15. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: mám rozlítáno, včera jsme se ségrou celý den hlídaly osmiměsíčního chlapečka, ségry mimino, 2 psy a kocoura, no masakr, s manželem jsme začali obíhat úřady kvůli rekonstrukci chaloupky, jenže za střízliva se na stavební úřad jít prostě nedá, dneska jsem vlítla do tesca a dokoupila dárky, vůbec jsem se s tím nesr. a taky jsem tam ,,napekla", takže čekám na manžela, až dorazí z práce a uděláme si pohodu :sunglasses:

Mám dotaz - budu ve čtvrtek hlídat Honzíka cca 5-6 hodin, tzn. ségra vynechá jedno kojení. Odstříkat mlíčko nedokáže. Koupily jsme Nutrilon (v lékárně měli pytlíčky po jedné dávce á 10,- Kč) - a jak mu to dát, nejlíp asi přes malíček a injekční stříkačku, co? Lahvičku mám taky, ale to se bojím, protože to je jen výjimečně, pak bude dál plně kojený...
15. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
... tak kyčle OK, už tam nemusíme.

Wobludko a kolik malému je? Těch 8 měsíců nebo to bylo jiné dítě? Asi jiné, co...
Odstříkání chápu...
Máte doma Panadol Baby? U něj je stříkačka, z té si to miminko vytáhne klidně samo, aspoň Anežka, když má chuť, vypila by tím třeba deci... A pokud jde o jedno kojení, klidně bych šla i do lahvičky, je-li mu víc než 6 neděl - tenkrát jsem to nechtěla slyšet, ale jak tu holky psaly, kvůli jedné lahvičce se dítě kojení nevzdá. Můj názor, moje zkušenost.

Jdu pokračovat, ať to přibývá, myslím ty druhy... :wink:
15. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky tak pro vysvětlení mám hlavní prac. poměr a dvě dohody o prac. činnosti. tak prot tři neschopenky.
15. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
woblu, enchci tě nějak děsit..ale jsou děti, co Nutrilon nechtěj..takže se může stát, že vám tam bude řvát a Nutráč si nevezme :unamused: ale třeba to bude OK :wink: Lahvičky bych se taky nebála..jestli už je starší, tak už ví co je dobrý...prso :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
čavec jen načuhuju....

Luc já uznám pokaždé když má někdo pravdu i se sama od sebe omluvím když něco přeženu.............. nevídané cooo :grinning: :wink:

Very co břuch nic?

Doufám, že tady něco ještě napíšete, abych měla k ránu co číst............

A já mám už ustrojenej stromečeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem si řekla, že si ho tenhle rok pořádně užiju :wink:

Dančo a vy jste měli s kyčlema problém??? Mi to nějak uniklo....

Woblu já jsem mixovala Cel prso flašku dudák stříkačku a sosala všechno, tak jednou se nic nestane... :wink:
15. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Uff... jsem dočetla. Dneska plavčo, město a cvíčo...

Muchlo... jsem moc nepochopila ten dotaz. MS může přijít bez ohledu na častost kojení, ne?

Jo a u toho Panadolu nebo Nurofenu jsou takové pseudostříkačky :grinning:...

Woblu... to zvládneš. Dostaneš itinerář, ne :grinning: :wink: :slight_smile: ?

Luuc... vždycky to příjde v nejméně pravou nebo čekanou dobu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
diky holky, je mu 9 tydnu. No v nejhorsim bude rvat, dokud segra neprijede, no... Asi to zkusim pres malicek strikackou a kdyby to neslo, tak z lahvicky. A kdyby nechtel ani to, tak bude mit holt smulu.
15. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Sanu, bys nám mohla strom příležitostně blejsknout :wink:
15. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
sanu, no to je fajn, že uznáš, že měl někdo jinej pravdu :wink: některý lidi to neuměj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My budem strojit stromeček tenhle víkend...jedem 27. na hory, tak at si ho užijem :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
No holky, vy si děláte radost už předem, to nemá cenu :sunglasses: ...
15. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Sar nic extrovního. Smrček s různejma zlatejma kouličkama a bílá světýlka. :wink: CHtěla jsem malinkej aby jsme ho mohli dát na to štokrle - hodila bych přes něj khaki satén - no a máme stromek větší tak malinkej bude příští rok........ :slight_smile:

Luc jeee hory, protáhnete to do silvestra?
15. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahóóój holkýý :slight_smile: ,
že už tady zase nikdo není, co?
15. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
sanu, jj budem tam až o 2.1. :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Hele Jusiňáku , dneska jsem na tebe myslela, jestli žiješ!!!! Jako co se třeba někdy hlásit dřív cooo???!!!

Já za chvilku zmizím... :sunglasses:
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Sanu, nenadávej mi, nebo budu brečet :cry: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem trošku v kontaktu s Gabčou, ta vám nedala vědět? Dočítat nebudu, je toho moc..

Zlobí mě trošku ten hematom - teda minulý pátek se zase ozval, tak polehávám jak to jde
15. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jusi... no, přijď častěji... a co, špiníš?
15. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luuc... tak to budete mít krásný svátky. Kámoška byli minulý rok v Maďarsku v termálech a prej si tak, jako tam, nikdy Vánoce neužila...
15. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Sari,
no už zase ne, ale jsem zase hned letěla k Šárce, tam ze mě musejí mít radost, takový plašan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale teď v pátek už mě vykopnou ze Sanusu, bééé :frowning2:.

Jů, já tu dlouho nebyl, Márinka už má 7 měsíců, Cel je šestitýdenní slečna..
15. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Luci, tak halvně hodně sněhu přeju :wink:
15. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jusi tak to budeš mít jako jááááá :wink:

Gab tu nebyla nebo jooo?????????
15. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
No jo Sanu, tebe taky prudil hematom.. :angry: . Celý dny se jen válím a když se rozhodnu jet ke tchýni na rychlý kafe, hned zase zlobí :angry: , takže se zase jen válím..

Sanu, chci ten Biochemický screening v I. trimestru, to se dělá tady na genetice, mám si tam zavolat? Mám v tom mám hokej.. Navíc budou svátky, tak ani nevím jak mě vezme moje gyndařka a hne prudit s testem...
15. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Gab mi psala minulý týden a měla se dobře :slight_smile: , ale od tý doby tu určitě byla..
15. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jusi mě ho dělal Dobrk sám a zrovna jsem byla i ve špitále s tím hemtatomem, tak mi ho dělala i Kokrdová....
15. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jusi... na tom byla Woblu, asi...
15. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo a dneska jsem potkala Nelču... teda jen na protějším chodníku, ale kynuly jsme na sebe :grinning: .
15. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dík, počkám prostě do pátku a tam se vše dozvím :slight_smile:

Sari, to kino je super :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
A jak jsem tak dneska chodila městem, tak jsem v Litexu koupila supr božíhodový tepláky, teda takový sportovní kalhoty. Rovnou dvoje. Černý a šedý... ty budu mít ke kočárku :grinning: :grinning: :grinning: . A fleecovou bundu.
15. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jo, teď jsem někde koukala, že v CineStaru mají taky program pro mámy se špuntama a snad levnější...
15. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Very... pro tebe... V Cr mají obchod http://www.bio-natural.cz/ :wink: ...
15. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.