• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahoj holky

sorry, že vám sem lezu, ale v diskusi pardubicko a okolí to moc nežije :slight_smile: a vy jste tady většina z PCE :wink:

Chtěla jsem se zeptat kam chodíme s miminkama plavat? Já řeším, jestli je lepší Hastrmánek nebo U Majáku?
Díky za jakékoliv info :wink:
17. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Guc... IP :wink:
17. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Jééé, Guc, 39.tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
no jo no, máme to za pár :grinning: , ted já furt doufám v leden :sunglasses: a malá se podle toho zatím chová, tak uvidíme
17. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Guc... tak u Vás budou opravdu šťastné a veselé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ozvi se, až bude "malá" na světě!!!
17. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
díky moc, dám vědět :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahooooj holčiny. Tak jsem včera pekla a pekla a pekla, až bylo půl jedné, Anežka se najedla a od jedné jsme sladce spaly. Mám šest druhů komplet, na dalších pět napečeno, to budu plnit, a ještě mi tři druhy chybí takové to sněhové cukroví - s kokosem, s ořechy a pusinky s cukrem. Anežka je poslední dny hodná, takže se mi dobře dělá.

Jdu dočíst, však jsem tu nebyla od včerejšího poledne...
17. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Dabli, bojuj, nic jiného nezbývá... Genetika? Já měla žádanku ze Sanusu do Sanusu... nevím, zda to jde bez ní...

Gabi, bacha na viry, držím palce, ať se Dušánek brzy uzdraví a ať Ty nic nechytneš.

Woblud, na peciatra čas, tak do 30. tt.-

Guc, držím palce! Z Pardubek nejsem, neporadím.

Holkýýý, tak jsem dala svou první aukci na aukro, prodávám sbírku cukrů, co mi tu zbytečně zabírá místo, je toho kilo a půl... a mluvím o tom rok, že to prodám, vzpomínáte, kdo tu vloni před Vánoci byl?? Tak jsem to konečně dotáhla... po roce.

Chození ven... no, chodíme, dáváme slídu, aby si to zadýchala, a chodíme na chvíli. Dnes bylo mínus 7...

A jdu něco dělat. Mějte se :wink:
17. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
šári - no...šlape jako hodinky... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: Přes den si pořád dost vyřvává,toho se prostě nechce za nic na světě vzdát a já jsem se prostě už smířila s tím,že to budu muset nějakým zbůsobem přežít :sweat_smile: ,ale alespoň že pochopila ty večery,a ne jako dřív,když tu měla hysteráky od koupání do cca 22 - 22.30h :confounded: To bylo fakt na palici. :confounded:
17. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Dančo... normálně mě dostáváš do lehké deprese. Tolik druhů, že máš :astonished: :astonished: :astonished: ??? Kdo to u Vás bude jíst :astonished: :astonished: :astonished: ??? Á, sbírka cukrů se dostala na řadu... a taky červená semiška :wink: .

Věru... je to lepší a to je hlavní!!! Počkej, ono se to srovná i přes den :wink: ... Do kdy řádila Terka???
17. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj, jen v rychlosti, doktor mi dal plodovku na zvážení, ale říkal, že rizika odběru mírně převyšují riziko, že nebude ok, takže jsme se na základě toho rozhodli nejít, mám trochu víc plodovky a kratší hrdlo, nicméně neotvírám se - ale budeme to hlídat. A tady pozdrav pro vás :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3628534&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Woblu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Brý večer

Very tak úlky jsem udělala. Těsto jsem musela udělat z dvojité dávky a krém mi stejně ještě zbyl a teda nemám ani plnej takovej "normální" tác to je děs. Se s tím člověk patlá a pak toho je tak na 2 dny :grinning:
A trošku jsem si ten recept poupravila. Není to sladký jak cumel když to děláš s těma všema cukrama????????
Já jsem tam nedala ten vanilkový cukr ( v prním těstě když jsem to koštla, tak mi skřípal mezi zubama, tak jsem těsto vyšvihla do koše :sweat_smile: :grinning: ) do těsta jsem dala míň cukru než by se mělo a formičku jsem vysypávala polohrubou moukou místo moučk cukru... a místo rumu jsem do těsta dala o 2 lžíce víc mléka a do náplně ten vajenák (zkoušela jsem do toho místo vaječňáku dát i silné kafe a taky to bylo dobrý) :slight_smile:
A já bejt tebou tak se teda trošku víc šetřím ty džusiku a banánky a a ...............

Gab tak hlavně aby na tebe nic nehupslo....

Věru no vidíííš super, tak aspoň nějakej krůček k úspěchu.... :slight_smile:

Woblu supr :dizzy_face:

Gucci čaveček, tak s tím ti neporadím, ale držím dál pěsti na rychlej porod, ať máš holčičku co nejdřív u sebe... :wink:
17. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Sanu... to jsi hospodyňka :astonished: ???
17. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
brý večer,

teda mě by mohli vohrát s pečením

jsem si právě dovyřizovala adopci :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Dani já myslím, že mi jsme taky měli žádanku, ale já si to nepamatuju, jen vím, že jsem ji měla do Heliosu a objednávala jsem se sama, ale myslím, že nám ji dával, ale fakt nevím
17. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Míšo... adopce? To jako fakt? Tak to tady jsi první :confused: :confused: :confused: ...
17. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
to víte holky, budou vánoce, tak jsem Míše pomohla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jo, kdyby jste chodily víc na FB tak víte vše :grinning:

a my na genetiku atd. taky chodili s žádankama
17. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
17. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
já se musím smát, uplně mi tečou slzy

jo adoptovala jsem takovýho krásnýho malýho volečka na FB :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
sorry dámy, jsem si udělala trochu šoufky :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
volečka???? Míšo, to je telátko !!! :sunglasses:
17. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
... tedy, Vy jste srandy :grinning: :grinning:
FB nechápu, adoptovat zvířátka nechci :grinning: :grinning:

Wobludko, nádhera! :dizzy_face: A na plodovku kašli, podle mě.

Sari, já dělám 15 druhů, ale jak jsem psala vloni, z lineckého jsou 4 druhy, ostatní je už samostatně, sněhové dělám s cukrem, s ořechy a s kokosem a počítám to jako tři druhy, takže ono to není tak hrozné. A letos mi to zvláště šlo :dizzy_face:

Přeju krásnou dobrou :wink:
17. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Pavli není, je to buvoleček přesněji řečeno :sunglasses:
18. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Krásné bílé ráno,

Woblu,super pozdrav :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Holky já jsem na FB taky ale nějak to moc nechápu.Asi jsem blbá či co :fearful: .
18. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

dneska jen v rychlosti asi a pak moc nebudu, máme focení, nákupy a musíme se sbalit na Vysočinu.

Woblu, krásnej pozdrav pro nás všechny :dizzy_face: a s tou plodovkou souhlasím :wink: , takže dobré zprávy a teď už jen ať ti líp a líp a užiješ si aspoň trochu nákupy pro prcka :wink:

Sanu, no je toho asi 35 ks z jedné dávky a vanilkový cukr se ti musí rozpustit :grinning: , když to pořádně rozhnětáš a hlavně to po něm hezky voní, ale já dala i dost rumu, takže taky možná proto :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no my už jich taky moc nemáme, ale do vánoc snad vydrží a pak udělám kdyžtak nové.

jinak na juice jsem se vybodla, udělám ho v pondělí až přijedeme, to se ještě snad taky trochu odleží :pensive: , nemůžu stihnout všechno :slight_smile:

Danča ta jede s cukrovím taky jak drak, jsi "1"

Míšo, si mě teda dostala s tou adopcí :grinning: :grinning: , ale co vy na tom FB nevymyslíte :grinning: , pro mě je to taky trochu záhada, takže se tam moc nevyskytuji

Pavli a jak je tobě? jak probíhá rekonvalescence?
18. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Krásný den... už je zase pátek :astonished: :astonished: :astonished: ...

Very... užijte si focení, nákupy a pobyt na Vysočině!!! A manža ať Vás veze opatrně!!! Sněhu tam bude haba kuk :wink: ...
18. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky tak ségra bude mít letos nádherný vánoce.Právě mi oznámila,že je těhotná.První IVF a hned první ET.
18. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
aHOJ holčiny,
od rána pořád něco zařizuju, tak se hlásím až teď.
Ale připravila jsem dárkové certifikáty na časopisy pro rodinu a zařídila jsem hromadu dalších věcí, takové ty neviditelné, ale nutné, tak mám radost.

Very, jeďte opatrně!!

Madli, taky se dočkáš, určitě!!

Já mám odpol. vánoční setkání od práce, jedu sama, Lukáš bude hlídat a krmit z lahvičky mým mlíkem. Ale večer na koupání už budu doma.

A přidávám se: tyjo, už zas pátek :confused: Tak jdu pokračovat, ať to takhle skoro v poklidu dotáhnu všechno včas před Štědrým dnem.
Opatrujte se! :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Madli... to je krásná zpráva!!! A ty ji budeš brzo následovat :wink: :wink: :wink:.
18. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.